[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

lukiluki pisze: 05 maja 2019, 9:58 Wszyscy jeszcze śpią, a weganie już szykują śniadanko. Swoją drogą - jestem facetem i nie za bardzo rozróżniam, który facet jest przystojny, a który nie. Chyba, że skrajności. Jak ktoś jest mega przystojny, to siłą rzeczy to widzę, mega brzydki - też. Uważam, że Paweł, to oblech. Nie wiem, co ta Justyna w nim widzi, bo jakby nie patrzeć, jak zdejmie te dekle od słoika z oczu, to jest całkiem ładną dziewczyną. Chyba, że ciągnie ją do niego, bo jest równie skrzywiony, zapatrzony w siebie, uważający się za pępek świata i mądrzejszy od wszystkich, tak jak ona.
Tak , Pawel jest strasznie nieatrakcyjny pod kazdym wzgledem!
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 267
x 1200

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Ja już chciałem odpadnięcia Justyny zanim wszedł Paweł i to stanowisko podtrzymuję. Tak naprawdę, to my widzowie możemy teraz zrobić twista a nie WB. Jeśli Juszesz opuści dom, to reakcja Pawła będzie bardzo ciekawa. Nie zdziwię się jeśli sam zdecyduje się wyjść.
#STOP BZDUROM
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Ale to już nie chodzi o jego atrakcyjność tylko zachowanie ;) jako para w programie to raczej sobie szkodzą, momentami wręcz nerwowo reagują na siebie.

Andżela za to zmieniła się, bardziej się pilnuje :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2242

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Dziś 2 cytryny zamiast jajek, Madzia i Bartek to megahit.
tinsel
Activist
x 617
x 1204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
[ Spoiler ]
ziomek321
Użytkownik
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ziomek321 »

wege parka podrzuca i myślą, że są fajni
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 773

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Abbott pisze: 05 maja 2019, 11:27 Ja już chciałem odpadnięcia Justyny zanim wszedł Paweł i to stanowisko podtrzymuję. Tak naprawdę, to my widzowie możemy teraz zrobić twista a nie WB. Jeśli Juszesz opuści dom, to reakcja Pawła będzie bardzo ciekawa. Nie zdziwię się jeśli sam zdecyduje się wyjść.
Szczerze wątpie zeby chciał wyjsć. On gra i bedzie grał na siebie Jakby tak naprawdę kibicował Justynie w programie to nie przyjał by zaproszenia zeby wejść, taki niby inteligentny a nie przyszło mu na myśl ze moze jej tylko zaszkodzić-co sie stało.Jakby wyszła to dopiero by miał pole do popisu, to bedzie okazja dla niego zeby zaistnieć bez niej przy boku. Nie wiem czemu gosciu w moim odczuciu (a znam go tylko z tego programu nie oglądałam nigdy zadnych jego filmików) ma parcie szkło, i kazda okazja żeby "zabysnać" jest dobra...
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Abbott pisze: 05 maja 2019, 11:27 Ja już chciałem odpadnięcia Justyny zanim wszedł Paweł i to stanowisko podtrzymuję. Tak naprawdę, to my widzowie możemy teraz zrobić twista a nie WB. Jeśli Juszesz opuści dom, to reakcja Pawła będzie bardzo ciekawa. Nie zdziwię się jeśli sam zdecyduje się wyjść.
Cos ty, zostalby dalej. Z nadzieja , ze widzowie beda go bronic, bo taki jest przeciez zajebisty ;) No i kasa jemu sie przeciez nalezy :o
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Po tym tygodniu jeśli Igor i Oleh nie będą przepychani widzę w końcowym tygodniu Izę, Madzię, Bartka i Radka jako czwartego.
ejulia
Użytkownik
x 3
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia »

Moje zdanie jest takie że gdyby to miał być fajny koleś to już byśmy to widzieli, a on już kilka dni smeci tylko, jest wcibski i ściska swoją piłeczkę, mam wrażenie że jak coś zrobi to tylko jakąś jazdę, nie drame tylko taka ostrą jazdę...
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 267
x 1200

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

LIVE Radek o Łukaszu:
"[...] irytował mnie na maksa. Teraz mi brakuje, że nikt mnie nie irytuje"😂
#STOP BZDUROM
Ptoszek
Użytkownik
x 4
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ptoszek »

Wolałbym aby dziś odeszła Justyna i w tedy Pawełek by pokazał swoje prawdziwą twarz wydaje mi się ze on wcale nie jest taki wege jak mówi bo dziś w pokoju specjalnym jak widział czekoladę to się ślinił jak małe dziecko i znowu Justyna mu przypomniała ze to mleczna czekolada czyli nie wege a sam kiedyś powiedział że on nie potrafi gotować wege ze to robi tylko Justyna zresztą widać ze go strasznie pilnuje co je :o :o :o
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Ja bym chciał żeby odpadła Angelika - to ona mnie najbardziej irytuje z nominowanych. Justyna co by nie mówić wykonała kawał dobrej roboty w tym programie i nie chciałbym, aby ot tak sobie odpadła z błahych powodów.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Ptoszek pisze: 05 maja 2019, 12:09 Wolałbym aby dziś odeszła Justyna i w tedy Pawełek by pokazał swoje prawdziwą twarz wydaje mi się ze on wcale nie jest taki wege jak mówi bo dziś w pokoju specjalnym jak widział czekoladę to się ślinił jak małe dziecko i znowu Justyna mu przypomniała ze to mleczna czekolada czyli nie wege a sam kiedyś powiedział że on nie potrafi gotować wege ze to robi tylko Justyna zresztą widać ze go strasznie pilnuje co je :o :o :o
Moze jak ona nie widzi podjada produkty niewege ;)
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

Też wolę, żeby odpadła Justyna, a w przyszłym tygodniu jej gach. Normalnie rzygać się już chce ich pieprzeniem i zachowaniem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”