[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: N-O-R-O-N » 06 maja 2019, 10:47

W sumie racja. Ja jakbym chciał iść po jakąś wygraną do TV, to bym poszedł do "Milionerów". A nie do takiego programu jak BB ;D
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 10:48 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
#TVPZaMurem :twisted:
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 06 maja 2019, 10:48

[ Spoiler ]
Jagna
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jagna » 06 maja 2019, 10:48

Jakoś nikt już nie wspomina o Tomku, który z oczywistych powodów nie czekał na Angelę. Należę do grupy, która nie chciała odpadnięcia Ędżi z programu, bo wydaje mi się, że para Igor-Andżelika była tak naprawdę fajną, rozrywkową relacją i sto razy wolę coś takiego od Justyny wiszącej na Pawle i całującej go po rękach. Ale ten w/w Tomek musi sobie teraz w brodę pluć, że dał się namówić na świąteczne życzenia dla Andżeliki. Ja bym go na ulicy nie poznała, tak jak pewnie większość z nas, ale jego znajomi tak szybko o tym wszystkim nie przestaną gadać. Tym mnie wkurzyła, że narobiła facetowi trochę smrodku. Może gdyby została dłużej i jej relacja z Igorem zaczęłaby wyglądać na coś więcej niż tylko erotyczne przytulanki po alkoholu, to wszystkim byłoby łatwiej to sobie wytłumaczyć.
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 06 maja 2019, 10:50

No to Angela namieszała tym tekstem. Madzia też go słyszała "uważaj na Bartka". Ciekawe co teraz z tym wszystkim zrobią, bo Bartek nic złego nie robi przeciw Igorowi przecież.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 06 maja 2019, 10:54

Aco konkretnie mowili uczestnicy w sobote odnosnie wygranej? Po co w takim razie tam poszli?
Owszem, lepiej pojsc po wygrana do Milionerow tylko, ze tam trzeba cos wiedziec a w BB nie :rolleyes: :rolleyes: :lol:
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 06 maja 2019, 10:56

No tak, w takim razie całą kasę powinni przeznaczyć na szczytny cel, jeżeli dla nich to tylko fajna zabawa to jak najbardziej jestem za tym, żeby zasilić jakieś fundacje :)

Andżela po zderzeniu z rzeczywistością przeżyła ogromny szok, wierzyła że nikt nie widzi dokładnie co tam się dzieje ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 06 maja 2019, 11:01

Ale, że tym tekstem Angela rozpęta taką wojenkę. Bartek i Iza poirytowany bardzo.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 06 maja 2019, 11:05

To była jej zemsta za odpadnięcie, odchodzę to jeszcze zamieszam :lol: Zwyczajnie wbiła kij w mrowisko, cała Andżela ;D
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 06 maja 2019, 11:06

Nie dziwię się. Teraz Igor mówił, że w czwartek Angela powiedziała mu że coś mu powie jak będzie wychodziła.
Tak się nie robi, bo namieszała i to ostro. Powinna jakaś karę pieniężna dostac.
Jak Iza już się zirytowana, a lubiła Angelę to coś w tym musi być.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 06 maja 2019, 11:06

Ponoć 3 dni temu powiedziała, że powie na odchodne coś :) Także taki był plan.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 06 maja 2019, 11:06

Igor trochę stara się bronić Angelę. Niestety nie dają posłuchać całości rozmowy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 06 maja 2019, 11:23

Angela myślała, że wyjdzie na superbohaterkę, a ekipa z nią związana uznała ją w sumie za niezrównoważoną :)
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 06 maja 2019, 11:28

Decybel też się odcięła od niej bardzo szybko a myślę, że wie więcej niż daje poznać. One we dwie miały i mają coś do Bartka ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 06 maja 2019, 11:29

Bartek rozmawia z Justyną i mówi o Angeli: Ona jest chora.
Gurson
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson » 06 maja 2019, 11:37

Już dawno, dawno temu się nie udzielałem - no to jestem!

Kilka moich zdań na temat BB:

Moim zdaniem KUBA nie wyleciał za rasizm, rasizm był tylko przykrywką - czemu? Pamiętacie jak Radek mówił o nadwyżce uczestników, że jest ich za dużo, a do końca jest już mało tygodni? Musieli wyrzucić Kubusia, aby w miarę wyrównać szanse, zwłaszcza, że teraz jest Paweł w grze.

Przypuszczam, że para "duo-wege" nie zyskała sympatyków, o ile Justynka zyskała sporo sympatyków od początku, to myślę, że z chwilą wejścia do BB jej chłopaka - bardzo, ale to bardzo straciła. Patrząc się na mentalność polaków, uważam, że wielu odebrało to wejście chłopaka Justyny negatywnie, bo to przecież osoba bliska. Większa część widowni rozumie innych uczestników - głosowanie to ewidentnie pokazało.

Kolejne moje spostrzeżenie jest takie, iż chyba Paweł sam się już zorientował, że nie jest mile odbierany przez mieszkańców i chyba dociera do niego, że udział w "show" mógł Justynie zaszkodzić - sądzę, że przedwczesne wyjście to ucieczka, gdyż tym pokażę, że nie ma jaj. Bo oboje czują, że Justa może za tydzień opuścić dom - ja na jego miejscu zostałbym do czasu samoczynnej eliminacji w nominacjach.

Nie jestem zaskoczony nominacjami - uważam, że Decybel pokochali widzowie i to mówię całkiem serio! Dziewczyna została zaakceptowana przez widzów i myślę, że jej śmiech też. Jestem prawie pewien, że Zajączek zostanie, bo pokazuję, że jest pracowita, jest w kuchni - a widzowie na to patrzą, (przykład Radka). Polska wieś też myślę, że jest za nią i erotomani :) Dom bez Magdy i jej specyficznego wyrażania emocji już nie będzie taki sam. Przegranego w przyszłą niedzielę upatruje w osobie Justyny, bądź Kasi - w żadnym przypadku nie biorę Decybela pod uwagę.

Jeśli sprawdzi się scenariusz, że ktoś z wegan opuści program i drugie za nim pójdzie - to teoretycznie zwolni się miejsce. Na miejscu produkcji urządziłbym "twista" z dziką kartą - powrotem wyeliminowanej osoby z programu. Bo nie ma już sensu dawać kogoś nowego, za mało czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”