[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Madzia dała się wciągnąć w rozmowę o rodzicach. Będzie tego pewnie żałowała po wyjściu.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 12:05 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.
Ptoszek
Użytkownik
x 4
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ptoszek »

Co Justyna powiedziała Bartkowi o Angielce
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Ponoć Angelika komuś mówiła, że Bartek cały czas gra, jest fałszywy i ogólnie go obgadywała. On z tym poleciał do grupy, żeby wyjaśnić, a każdy siadł na Justynę.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 12:03 przez noemi, łącznie zmieniany 2 razy.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Wiedziały tyle że Bartek jest silną postacią, z nikim nie ma poważniejszych spin i jest kandydatem na finał. Każdy z nich marzy o wygranej, prawda jest taka że dlatego zgłosili się do programu. Igor ciągle w programie powtarza niby w żartach, że eliminować najmocniejszych, i od początku tak robi, taki niby fajny koleś a strategię już miał od początku, dlatego Andżela przypomniała mu o Bartku żeby przypadkiem nie zapomniał.
Madzia nie wie w co została wkręcona, odbiera Oleha nadal pozytywnie, ona nie wie że on gra na uczuciach i żeby się przypodobać wszystkim, że niby taki on biedny, nie widzi tego co my widzimy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2340

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Powiedzieć na molo, że ufa Justynie, to jakaś tam odwaga. Kto wie czy niedługo Bartek za to też nie zapłaci.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Ale widać, że Bartek przeżywa ten wbity nóż przez Angelikę. Też nie widziałam, żeby jakoś go mocno nie lubiła. Ojj namieszała przy wyjściu.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

To tylko pokazuje, że Bartek kieruje się swoim rozumem, a nie "głosem grupy". Nawet jak go "pato" nominują za to, to i tak w głosowaniu wygra.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Pepunia pisze: 06 maja 2019, 11:55 Zgadnijcie gdzie siedzi Madzia. Co mają do powiedzenia osoby, które uważają, że to tylko Oleh się do niej przytula? Gdzie ona od chyba wczoraj non stop szuka kontaktu z Olehem (nie mówię, że się do niego przytula, ale ewidentnie o swoim dystansie już zapomniała).
Nie wydaje mi się by jakoś bardzo szukała z nim kontaktu. Być może znając status związku a raczej jego brak ze Stefanią, już się aż tak bardzo nie obwinia. Ona go lubi, myślę że za dużo sobie pozwala czasami, ale też dokładnie nie wie czego chce. Wczoraj spędzała dużo czasu z innymi. Wieczorem pocieszała Igora, nie spali w siebie wtuleni z Olkiem. Myślę, że ona obecnie jest na etapie takim, że pozwala sobie by ta ich znajomość sobie żyła swoim życiem w programie. Jak będzie miała ochotę to da mu się przytulić czy usiądzie mu na kolanach. Madzia jest w dalszym ciągu "confused".
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

To Andżela jest gwiazdeczką, siedziała z łzami w oczach, a te lody na koniec to grubo. Niestety, będzie rozpoznawalna i zwalanie na program że tam dużo romansów to jakiś żart.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Przekazałem do TVN reklamacje dotyczącą zachowania Oleha (tekst o tym, ze facet kobiety o zdanie nie pyta). Treści reklamacji przekazywać Wal nie będę, po prostu załączam wam odpowiedź którą otrzymałem. Co myślicie?
Załączniki
0C1E91D1-6358-445C-BD51-4961288DC3B6.png
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 609
x 3078

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Jak poinformował @STARS.TV, wczorajsza "Arena" miała 1,06 mln widzów 🙂
viewtopic.php?f=19&p=516696#p516696

Dają radę. Dla mnie to większy sukces, niż dwie poprzednie edycje w TV4 🙂

Dla samego forum to rekord wszechczasów, jeśli chodzi o zainteresowanie i zaangażowanie użytkowników 🙂
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1065
x 3319

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

BartekBBfan pisze: 06 maja 2019, 12:23 Przekazałem do TVN reklamacje dotyczącą zachowania Oleha (tekst o tym, ze facet kobiety o zdanie nie pyta). Treści reklamacji przekazywać Wal nie będę, po prostu załączam wam odpowiedź którą otrzymałem. Co myślicie?
CTRL+C, CTRL+V, korporacyjna auto-gadka ;)
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Czy mogę od nich oczekiwać potwierdzenia w postaci kopii podjętych kroków oraz udzielonych do produkcji informacji?
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Może tak być, że Bartek zdobędzie więcej nominacji (chociaż wydaje mi się, że na początek bardziej zależy im na rozbiciu pary wege).
Magda Z. też chyba myśli, że to Bartek ją nominował....
bobaas pisze:Madzia dała się wciągnąć w rozmowę o rodzicach. Będzie tego pewnie żałowała po wyjściu.
Co mówiła?
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

BartekBBfan pisze: 06 maja 2019, 12:26 Czy mogę od nich oczekiwać potwierdzenia w postaci kopii podjętych kroków oraz udzielonych do produkcji informacji?
Nie wiem, ale odpowiedż na pewno z automatu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”