[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 414
x 2250

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 09 maja 2019, 18:00

Swoją drogą w produkcji raczej nie ma pożaru. Przecież wiadomo było od początku czym może poskutkować "dzień szczerości", szczególnie dla Juszes 😉

Celowo jej dowalili. Chcieli też Pawłowi, ale z nim się nie udało. 🙂 Aczkolwiek cel był zbożny 😀
7 x
Emikus
Użytkownik
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus » 09 maja 2019, 18:00

Jolajolanta pisze:
09 maja 2019, 17:53
Emikus pisze:
09 maja 2019, 17:42
Problem jest w tym, że Justyna jest toksyczną osobą. Nie zachowuje problemów dla siebie tylko żywi się tym jak obarczy nimi innych. Taki typ.
Justyna jest toksyczna a Paweł to samolubny bubek, oni uważają że są nadludźmi i dzieli ich przepaść intelektualna od innych. Powinni Leczyć się psychiatrycznie.
Masz rację. Justyna sama przyznała, że sądziła że wyprzedzi o kilka kroków WB. Teraz usłyszała, że jej manipulacje nie są tajemnicą.
0 x
Nadiab
Użytkownik
x 13
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab » 09 maja 2019, 18:01

Emikus pisze:
09 maja 2019, 17:57
heavvyhitter pisze:
09 maja 2019, 17:52
Pisząc obraźliwe komentarze pamiętajcie, że piszecie o dziewczynie, która przechodzi załamanie psychiczne, właśnie usłyszała, że cała grupa jej nie lubi i to wszystko będąc ciągle obserwowaną przez tysiące obcych ludzi. Ciekawy jestem jak wy byście się zachowali. Tak, Justyna obgadywała dużo osób od początku programu, co nie oznacza, że zasługuje na tą fale nienawiści. KAŻDY, powtórzę: KAŻDY w trakcie tego show obgadywał kogoś, więc to argument z d...
Ja ją lubię za propagowanie weganizmu ale nie znoszę za to jak Madzi namieszała w głowie
Co to znaczy, że namieszała jej w głowie? Dziś coś było...
0 x
frank44
Użytkownik
x 48
x 35

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: frank44 » 09 maja 2019, 18:01

heavvyhitter pisze:
Pisząc obraźliwe komentarze pamiętajcie, że piszecie o dziewczynie, która przechodzi załamanie psychiczne, właśnie usłyszała, że cała grupa jej nie lubi i to wszystko będąc ciągle obserwowaną przez tysiące obcych ludzi. Ciekawy jestem jak wy byście się zachowali. Tak, Justyna obgadywała dużo osób od początku programu, co nie oznacza, że zasługuje na tą fale nienawiści. KAŻDY, powtórzę: KAŻDY w trakcie tego show obgadywał kogoś, więc to argument z d...
co Ty gadasz? Pamiętasz jak justyna powiedziała że "jej znajomi to g***o!"? Przypadek? Nie sądzę, poprostu jest osobą której na dłuższą metę nie da się znieść, jest za bardzo inwazyjna, za bardzo mówi ludziom jak żyć przy czym jej brakuje do ideału więcej niż wszystkim się wydaje. To, że nie przeklina itp nie znaczy nic.
3 x
Jordi
VIP Expert
x 1412
x 1665

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 09 maja 2019, 18:02

Juszes "stado pochłonęło Izę i Madzię. To poszło w złym kierunku."

Nie widzi w ogóle swojej winy to jest najgorsze.
4 x
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 137
x 802

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 09 maja 2019, 18:02

Kto stawia na to, że jednak nie wyjdą?😛
1 x
Tolerancja na mowę nienawiści, homofobię i rasizm na forum medialnym? WSTYD I HAŃBA!!!
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 720
x 2138

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik » 09 maja 2019, 18:02

Niech oni wyjdą. Obawiam się tylko, że wtedy co poniektórzy pękną z nadmiaru jadu, którego nie będą mieli na kogo wylać.

Justyna niestety sama ukręciła na siebie bat. Szkoda dziewczyny.
4 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Dominika19
Użytkownik
x 588
x 206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 » 09 maja 2019, 18:03

Dla mnie takie obrażanie dziewczyny , która jest może specyficzna,ale inteligentna i dobrze wychowana,których to cech nie ma większość uczestników, jest czymś smutnym , ale pokazującym czego oczekuje się od uczestników reality. Możesz być niewykształconym, hajlującym prostakiem,, homofobem agresywnym słownie albo człowiekiem rozmawiającym tylko o 2 i 3 oraz gotowaniu. lub domniemanych podbojach miłosnych. To wszystko mniej przeszkadza niż Justyna, Łukasz , Paweł, którzy robią dramy i nie dbają o porządek.
W ostatnich dniach protest Justyny na ohydne zachowanie grupy po odejściu Łukasza ktoś nazwał donosicielstwem . Ja nazwałabym to przyzwoitością. W sumie niech odchodzi,,, nie pasuje do tej grupy . To chyba komplement
11 x
kamilefverlund
Użytkownik
x 73
x 47

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamilefverlund » 09 maja 2019, 18:05

Lolunio pisze:
09 maja 2019, 17:54
kamilefverlund pisze:
09 maja 2019, 17:42
[ Spoiler ]
tym razem jest 100proc. bo pakuje walizke...

rozumiem jej decyzje

a ja jeszcze dodam, ze nie rozumiem tutaj niektorych forumowiczow

aha... i dodam, oburza ludzi weganizm, a czemu nie oburza nikogo, kto naduzywa alkoholu
Ty tak na serio :rolleyes: Na serio nie irytuje Cię jej zachowanie??A co do alkoholu...to ktoś nazwał swoich znajomych po wypiciu alko-gó...m..Zgadnij KTO??
irytuje owszem, ale i niestety reszta tych ludzi nie jest wcale lepsza... i jednak ona mi jest blizsza co do wartosci
2 x
Emikus
Użytkownik
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus » 09 maja 2019, 18:05

Nadiab pisze:
09 maja 2019, 18:01
Emikus pisze:
09 maja 2019, 17:57
heavvyhitter pisze:
Ja ją lubię za propagowanie weganizmu ale nie znoszę za to jak Madzi namieszała w głowie
Co to znaczy, że namieszała jej w głowie? Dziś coś było...
No z wczoraj. No było o kiblu, że wszyscy to widzą, choć nie widzą. Justynka musiała zasiać ferment. Lubię ją ale za mieszanie się w sprawy Olka i Madzi dostała ode mnie już 5 głosów. Mam nadzieję, że wreszcie wyjdą.
2 x
Jagna
Użytkownik
x 161
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jagna » 09 maja 2019, 18:07

No myślałam, że jest troszkę silniejsza. Filmik ją dobił, a przecież każdy coś oglądał na swój temat. Ok, ma załamanie nerwowe, ale irytuje mnie to podkreślanie, że ona ma większe wartości, że jako jedyna chciała zrobić coś dobrego dla świata, że chciała, żeby program jej dał coś więcej niż daje, że nie może patrzeć na grupę, którą uważa za wulgarną i zakłamaną, że to bagno itp. Nie bierze pod uwagę faktu, że ludzie są różni. I w domu i na zewnątrz, że czasami trzeba się pogodzić z tym, że nie wszyscy chcą mieć misję ani tych misji przyjmować. To na pewno jest trudne być w takich warunkach, sama nie wiem czy bym wytrzymała, ale uporczywe wybielanie siebie na tle innych jest słabe i tyle. Powiedziała, że na swój temat usłyszała wulgaryzmy, co zabrzmiało jakby ją zwyzywali, a tymczasem oni gadali o niej używając "przerywników". Dodatkowo się załamie jak poczyta opinie na swój temat ludzi spoza domu. I nie piszę tego złośliwie.
2 x
Jolajolanta
Użytkownik
x 59
x 18

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jolajolanta » 09 maja 2019, 18:08

Justyna mówi że ona to na pewno o nikim aż tak złe nie gadała w tym programie. Pewnie, ze nie mówiła źle, nie używała wulgaryzmów tylko owijając gówn.o w papierek wszystkim przypięła łatkę imbecylów, osób o niskim "ajkiu" i generalnie intelektualnie niedorozwiniętych . :lol: Cóż, załamanie jej na pewno nie grozi, podli ludzie dobrze się miewają. 8)
2 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 66
x 2028

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 09 maja 2019, 18:09

Justynę dobił filmik, w którym jest krytykowana faktycznie w wulgarny sposób za uświadamianie Madzi i wg mnie faktycznie wtedy przesadzono.
2 x
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o » 09 maja 2019, 18:10

Wenka pisze:
09 maja 2019, 9:12
Kasia narzeka że jest za gruba, nawet była taka rozmowa że za dużo narzeka że ciągle sama sobie wytyka co ma tłuste a żre na potęgę i jeszcze innym podbiera.
Niestety wiele obżerających się kobiet ma zadziwiającą zdolność do wiary, że wcale dużo nie jedzą a ich waga to bierze się z kosmosu (geny, kości, opuchlizny, zatrzymywanie wody itp.). Tę cechę było widać u Kasi od samego początku, choćby jej reakcja jak im dali wagi w tygodniu fit do pierwszego ważenia.
bustram pisze:
09 maja 2019, 13:31
A skąd - on nigdy nie miał 60 tys. subów, nawet się do 50 nie zbliżył. Juszes też niewiele zyskała na subach. Widać, że TV wcale nie przekłada się na YouTube.
IMHO to jeszcze nie wiadomo, bo teraz fani BB nie idą na YouTube, ale jak się program skończy to mogą pójść kontynuować oglądanie postaci. Trzeba zrobić kilka odcinków "łącznikowych" typu "Cała prawda o moim pobycie w domu wielkiego brata" i może sypnąć.
maniana92 pisze:
09 maja 2019, 13:39
jakim prawem mogą oglądąć to co inni mówią na boku.
Pewnie szli do reality-show naszpikowanego kamerami i mikrofonami, żeby lepiej zadbać o swoją prywatność...
2 x
ninka
Użytkownik
x 314
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ninka » 09 maja 2019, 18:12

Chcieli promować weganizm a jedynie co to utwierdzili mnie w przekonaniu, że w tezy stawiane na podstawie badań dot. /Weganizm a choroby psychiczne./ jednak nie są tak mylne jak sądziłam.
Wnioski z badania? Jeśli zamierzasz zostać weganinem, powinieneś bardziej przyjrzeć się swojej motywacji i zastanowić, z czego ona wynika. Można zaryzykować twierdzenie, że zbyt często wybór diety roślinnej to konsekwencja występowania w życiu codziennym danej osoby problemów psychicznych.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”