[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Nominacje mogą być ciekawe jeśli wyleci Magda Decybel. Jeśli jakimś cudem Igor byłby nominowany, wióry mogą lecieć. Igora boli każdy głos.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Reality pisze: 10 maja 2019, 0:28 Strasznie szkoda mi z powodu Justyny i Pawła. Dla mnie Justyna była jedną z najbardziej szczerych uczestników i ja ją lubiłem.
Obgadywala najwiecej w calej edycji. I zgodzila sie na propozycje Pawla zeby glosowac na Magda+Igor. Byla najbardziej nieszczera ze wszystkich. Ciagle do Pawla albo Kaski ponizala reszte- ze to nie jej poziom, ze ona ma wyzsze aspiracje, ze jest lepsza. Pomysl sobie, ze gardzila innymi- a rozmawiala potem z nimi udajac kolezanke. Falszywa strasznie byla

Aaa, i zapomnialem, ze jej znajomi to g**no- jak sama stwierdzila:)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, 0:47 przez balarion, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

krista pisze: 10 maja 2019, 0:35 Za to co się stało winę ponoszą wyłacznie oni sami. Ładnie skomentowano ich BBN, jeżeli Justyna wyciągnie z tego jakieś wnioski to super, o Pawle to już nawet nie chce mi się pisać, mocny tylko w "słowach". Reszta uczestników dopiero teraz może pokazać na co ich stać, prawie stary skład, nawet Magda Z jakoś się tam wkomponowała. Dobrze się stało, wcale mi ich nie brakuje, a Justynie życę żeby się opamiętała :)
ale co się stało? za co ponoszą winę? Justynę przestała bawić gra w dom WB od odejścia Łukasza. Wejście Pawła nic nie zmieniło. Męczyła się tam od 2 tygodni i odeszła. Myślę, że w przeciwieństwie co niektórych uczestników będzie mogła bez obaw spojrzeć w lustro.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

W końcu zacznie sie gra ;) Kaśka będzie nominowana do skutku przez Brodę, Oleha i Igora, ale kto z nią? Ciężko stwierdzić. Iza będzie teraz pewnie celowała w Oleha, Bartek też myślę. Oni sobie chyba zdają sprawę, że w jego hierarchii są prawie na samym dole za Brodą, Igorem, Madzią. Będzie ciekawie.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Imon pisze: 10 maja 2019, 0:44
krista pisze: 10 maja 2019, 0:35 Za to co się stało winę ponoszą wyłacznie oni sami. Ładnie skomentowano ich BBN, jeżeli Justyna wyciągnie z tego jakieś wnioski to super, o Pawle to już nawet nie chce mi się pisać, mocny tylko w "słowach". Reszta uczestników dopiero teraz może pokazać na co ich stać, prawie stary skład, nawet Magda Z jakoś się tam wkomponowała. Dobrze się stało, wcale mi ich nie brakuje, a Justynie życę żeby się opamiętała :)
ale co się stało? za co ponoszą winę? Justynę przestała bawić gra w dom WB od odejścia Łukasza. Wejście Pawła nic nie zmieniło. Męczyła się tam od 2 tygodni i odeszła. Myślę, że w przeciwieństwie co niektórych uczestników będzie mogła bez obaw spojrzeć w lustro.
Za całokształt, jeżeli ktoś nosi czubek nosa wyżej głowy nic dobrego z tego nie wynika. Paweł zahamował Justynę, gdyby nie wszedł do programu Justyna rozmowy na swój temat skomentowała by po swojemu ale zostałaby napewno do końca, zachowanie Pawła ją dobijało i czuła napewno dyskomfort psychiczny i fizyczny, czy będzie mogła bez obaw spojrzeć w lustro, tego nie wiem, i to nie pobyt w BB siadł jej na psychikę tylko jej partner, to jest pewne.
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

Nadrobiłem dzisiejszych odcinek i trochę to przeszło bez większego echa, a mam wrażenie, że montaż dotyczący afery z chlebem był bardzo krzywdzący dla Kasi, bo pokazano to tak, że Paweł poszedł zrobić kanapki dla Justyny, a Kasia przyszła za nim i sobie zabrała to co on ukroił, a przecież to chodziło o wgl inną sytuację z innego dnia. Przejrzałem też komentarze na fb i część ludzi zrozumiała to tak, że ona zabrała już gotowe kanapki... wydaje mi się, że patrząc, że Kasia ma tak mało głosów postanowiono trochę jej dowalić i pewnie gdyby nie wyjście Justyny to oczywiście i tak by jej nie to zaszkodziło, ale w obecnej sytuacji uważam, że to kto odpadnie w niedzielę wcale nie jest takie oczywiste.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Barteg to chyba oglądaliśmy innego "Big Brothera", bo montaż ewidentnie drugi albo trzeci dzień dowalał Pawłowi :)

viewtopic.php?f=100&t=11521
Ankieta na dwa dni :) Ja stawiam na wypad Decybel.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jak Kaśka wyleci (aczkolwiek mam nadzieje że dojdzie baaaardzo daleko) następna ofiarą pseudosamców alfą będzie Magda. Zobaczycie. ;)
Wenka
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:37
x 37
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wenka »

Stacja chciała trochę zamieszać żeby nie było tak słodko i się przeliczyli, dobrze że wyszli na własne żądanie choć jest mi żal szczególnie Justyny ale program niedługo się kończy i kwasy będą coraz gorsze to w sumie lepiej że nie szli dalej w to bagno.
havanka09
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:37
x 24
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: havanka09 »

Dobrze że wyszli a zwłaszcza Justyna szkoda że nie wyszła po tym rasistowskim przez Igora i innych wystąpieniu i bez żadnej reakcji BB a tylko karze bezmięsnej i tak wszystko obróciło się przeciw Justynie choć Justyna nie moja bajka to jednak żal dziewczyny a patolom dać alkoholu to pokażą prawdziwą twarz dopiero teraz Radek i Igor aut
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

I tak gang słodziaków przeszedł do historii. Rozpadł się na własne życzenie. Łukasza i Justynę zniszczyła pewność siebie. Z początku mieli spore poparcie widzów, ale zaczęli je regularnie tracić. Nie poprzez orientację seksualną oraz filozofię życia, ale swój trudny charakter. Przypominam, że często wygrywali nominacje.

Paweł zamiast coś wnieść, to wyniósł. Przed wejściem do programu pisał w mediach społecznościowych, że tv kłamie. W pokoju zwierzeń zaś dostawał prawie orgazmu, że to dla niego zaszczyt być w BB. Gdy podjęli decyzję o odejściu znowu atak na produkcję i to otwarcie przed kamerami.

Nie wiem po co był w tym programie Grigoruk?! Czy miał zrobić burzę wśród uczestników, czy producenci chcieli go ośmieszyć? Teorii teraz jest wiele. Nie spodziewam się jednak by ta para pokazała sięvw TVN-ie przed finałem.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 632
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 69
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

A ja czuje że jeszcze ktoś wejdzie i będzie szybki odstrzał
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Myślę, że to już za pózno, by kogoś dodać. No chyba żeby oszczędzić "starych mieszkańców". Muszę się przyznać, że mimo wszystko czasami mam trochę sympatii dla Igora. Są momenty, że zachowuje się w miarę normalnie. Szkoda, że takie rzadkie momenty. Ostatnio wyhamował, ale to chyba tylko gra i efekt malejącej liczby kumpli. Widać, że jest wpływowy i potrafi się dostosować do zmieniających się warunków. Jednak według mnie nie powinno być przyzwolenia na rasistowskie i szowinistyczne zachowania w żadnym programie. Produkcja powinna reagować na bieżąco, a nie tylko wyłączać kamery. Gdyby od razu dostali jasny sygnał od WB, że takie zachowania nie będą akceptowane, to może dziś wszystko byłoby inaczej - może Juszes by została. Ale ciągle mam nadzieję, że jeszcze jakoś się wszystko ułoży.
przemek94
Obserwator
Posty: 421
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:27
x 45
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek94 »

Byłem za tym żeby Justyna i Paweł opuścili dom WB ale teraz obawiam się że w następnych tygodniach może być nudno. Chociaż może mają jakiś plan i nas czymś nas zaskoczą. Ciekawy jestem tylko następnych nominacjii, jeśli Kasia zostanie to pewnie ona będzie nominowana ale kto będzie tą drugą osobą?
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
Posty: 513
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:41
x 170
x 197

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Takatar »

Raczej na 5 tyg. przed finalem nikt już nie wejdzie do programu. W regulaminie, który czytali mieszkańcy jest zapis, że w finale będą minimum 3 osoby. Obecnie ilość osób jest wystarczająca aby w ostatnim tygodniu spełnić ten zapis. W niedzielę odpadnie Decybel i zostanie ekipa, która jest w programie od samego początku. Jestem ciekaw najbliższych nominacji bo kończy się etap przyjaźni i sojuszy, a zacznie się rywalizacja o miejsce w finale.

Co do Justyny to po wejściu Pawła zmieniła się. Sam Paweł przed wejściem wejściem wydawał się spoko ale w domu była to całkowicie inna osoba.

Pamiętam jak na początku programu w jednym z BB Nocą Paweł był gościem i Ohme powiedziała, że brał udział w castingu, ale nie wybrali go bo nie pasował do grupy. W tym przypadku Ohme miała 100% rację, on w ogóle nie pasował do grupy, ani tej na samym początku ani tej sprzed 2 tygodni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości