[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Po domówce Warsaw Shore. Nie wiem czego Madzia tak się obawiała. Nie było nic czego by nie robiła w bb. Jej udział był bardziej w roli statysty.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 23:46 przez shawu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 548
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Dzisiaj nie mogłam oglądać Areny live, ale nadrobiłam zaległości :D
Bardzo jestem zadowolona, że Łukasz został, a wyleciała decybel. Łukasz zmierzył się z 6 pato i wygrał. To co wydawało się niemożliwe stało się możliwe :) :) Super
Izka na pewno nie spodziewała się tego. Liczyła, że głosy rozłożą się na nich mniej więcej po równo.A tu zonk - pierwszy cios.
3 głosy i bęc - nominacja, niby się spodziewała ale wie, że ktoś z "przyjaciół" musiał oddać na nią głos więc strategia dobrej cioci zawiodła.
Nominowane są tylko 2 osoby i wie, że lekko nie będzie.
Jest coraz bardziej zmęczona "trzymaniem dzióbka", popełnia błędy i widać coraz częściej jej irytację.

Przed nami ciekawy tydzień, czekam na kolejne błędy cioci kloci.

Edit:
Dobrze, że emisja WS się odbyła, nie będzie już głupich domysłów w sprawie udziału Madzi w programie.
Jordi
VIP Expert
x 1750
x 1774

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Nudy straszne. Nie pamiętam takiej posuchy po Arenie. Gadają o jakiś bzdurach...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2124

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Madzia mogła nominować Radka, a nominowała Igora, może to przez te słowa co kiedyś przy ognisku.
DKL
Użytkownik
x 637
x 177

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: DKL »

Od jutra więcej będzie się działo. Oprócz zadania tygodniowego będą imieniny Madzi, urodziny Bartka i pewnie na weekend jakaś impreza.
Poza tym jak zostały takie niezbyt ciekawe osoby czego się spodziewać. Sam Łukasz niczego nie zrobi. On tam też nie jest od tego, żeby organizować dorosłym ludziom czas i ich zabawiać.

Nominacja Igora przez Madzię jest zaskoczeniem. Mogła nominować Radka, żeby nie był taki zadowolony, że zdobył tylko jeden głos i cieszyć się, że jest nie do ruszenia. Tylko liczenie na wygraną.
bustram
Activist
x 83
x 1509

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Maciek na widok Kaśki na scenie: "o przyszedł pączek w maśle... i śpiewa" ;D
bustram
Activist
x 83
x 1509

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Ten moment kiedy myślisz, że Jędrzejak się w końcu wyrobił i widzisz to ;D
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Obserwator88 pisze:
26 maja 2019, 22:20
Decybel przestała być dla produkcji opłacalna. Miała dwie próby podejścia do Igora, obie nieudane. Natomiast Łukasz miesza w najbardziej teraz lansowanym romansie Oleha i Madzi.
No to teraz sznasa dla Izabeli, jej sie moze udac z Igorem:))) moze WB ja zatrzymac a moze cos z tego wyjdzie. W koncu juz raz obok siebie sie obudzili, no i widac ze Izabela sie jakos Igorowi podoba.
Jordi
VIP Expert
x 1750
x 1774

[TVN/TVN7] Big Brother

O Boziu tego to nie widziałem.

Po tym występie pogodynek powinien sam zrezygnować. Przecież on się dzisiaj już totalnie samozaorał...

Mama Ani Palacz... Mamy taką uczestniczkę? :lol:

Mama Ewy... Yyyyy Izy xD

Nie no płaczę ze śmiechu, ale to naprawdę jest beznadzieja.

Edit: Oleh znowu przyklejony do Madzi i zasnął chyba, reszta gada o niczym dalej...
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Żebrzą tylko o fajki. A WB ma ich gdzieś i bardzo dobrze. Co to ma być? Koncert życzeń? Nie zasłużyli na fajki.
Paweu
Obserwator
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu »

Jordi pisze:
27 maja 2019, 0:11
Oleh znowu przyklejony do Madzi i zasnął chyba, reszta gada o niczym dalej...
Hahaha, a Iza jego nominację uargumentowała tym, że albo śpi, albo przytula się do Madzi, więc mamy combo :D
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

wiatriwoda pisze:
26 maja 2019, 20:38
Takiej bomby się nie spodziewałem.
Dla mnie też szok aż mi się chciało wrócić n forum i to napisać. Nie to, że mówię to z przekonaniem, ale pachnie teorią spiskową mocno.
Jordi
VIP Expert
x 1750
x 1774

[TVN/TVN7] Big Brother

Jak dla mnie oni mają stanowczo za dobrze z używkami.

W kolejnej edycji muszą lepiej dobrać ludzi i naprawdę dawać niewiele używek za wielką kasę w sklepie, albo jako specjalna nagroda za naprawdę jakiś wielki wyczyn.

Oni tu tak momentami przymulają, że produkcja widzi w alko czy petach ostatnią deskę ratunku.
Awatar użytkownika
ali_cia
Obserwator
x 69
x 75

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ali_cia »

Czasami ta ekipa się broni, jednak muszę stwierdzić, że słabość castingu (widoczna w zasadzie od pierwszego dnia) to drugi podstawowy grzech produkcji, zaraz po braku przygotowania do programu.
leszczak
Użytkownik
x 2
x 23

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: leszczak »

Dawno mnie tu nie było, więc się wypowiem. 😁 Witajcie! W kwestii alkoholu na początku się trochę wypowiem. To są młodzi ludzie, sami młodzi ludzie... Oni muszą czasem się napić i zabalowac. Sam mam te (od dziś 27) lat więc jestem mniej więcej w ich wieku i wiem, że potrzebny jest taki reset. A produkcja to wykorzystuje do nakręcenia różnych ciekawych sytuacji, które po alkoholu się tworzą. Po drugie obsada wiekowa uczestników: Nie uważacie, że bardziej kolorowo byłoby w relacjach uczestników gdyby przyszły osoby takie 60+, 70+? Znam kilka fajnych osób w tym wieku i naprawdę można z nimi konie kraść. Różnice pokoleniowe wyszłyby na jaw a z czasem przez to jakieś może kłótnie? Starsi dawaliby młodszym ciekawe rady? W BB4.1 byli starsi uczestnicy (dwoje) ale byli tak charakterystyczni, że do dziś ich pamietam 😊 Tego tu chyba brakuje, bo wszyscy mniej więcej są podobni wiekowo i mają podobne patrzenie na Świat. Przydałby się ktoś zupełnie inny, ale nie poglądowo a na przykład wiekowo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”