[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 773

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

W Dzień Dobry TVN teraz Gulczas i Klaudiusz , Gulczas nieźle pojechał Danielowi
Arturess
Użytkownik
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Arturess »

Najgorsze,że bardzo napompowali balonik, a on trochę pękł. Program wygląda trochę jakby robiła go stacja jeszcze gorsza niż TV4. Wiadomo jakie są obecne wyniki oglądalności? Pewnie sporo spadło i dalej spada w porównaniu do 1 odcinka. Musieliby się teraz bardzo postarać,by dalej nie spadała, bo wrócić do większej już raczej się nie da. 90 dni to nie tak dużo,by nie można było codziennie im czegoś ciekawego zaplanować. Jeśli nas czytają i sami nie umieją wpaść na to co jest nie tak,że ludzie i uczestnicy narzekają,to mają tu podane na tacy, wystarczy zmienić co nie co i będzie naprawdę lepiej. Już widać postępy choćby w zachowaniu WB, oby to tylko nie był pojedynczy przypadek wczoraj na livie. Brakuje mi jeszcze stałych tekstów brata z poprzednich edycji. Mam nadzieję,że to wszystko się jeszcze rozkręci ,bo my piszemy to wszystko nie po to,by hejtowac,a bardzo lubimy ten format i stąd te opinie,dla dobra programu
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: shawu »

TVN zrobił hybrydę BB i polsatowskich dwóch światów. Tam też brakowało wszystkiego. Jednak podgrzewacz do ciepłej wody był... Strasznie słabo wygląda brak jedzenia i podstawowych produktów. Uważam że podstawowe produkty uczestnicy powinni mieć zapewnione w nieograniczonej ilości (produkcja uzupełnia lodówkę w nocy). Sklep powinien być tylko dla towarów luksusowych, takich jak: papierosy, alkohol, lepsze słodycze, krewetki itp.

Nie rozumiem dlaczego nie mają oficjalnego zegara, przecież co to komu szkodzi. Co więcej, powinien być jeden tel stacjonarny aby uczestnicy mogli kontaktować się z rodziną (z ograniczeniami). W W.SHORE jest a i tak mało go używają. Format BB jest kompletnie oderwany od dzisiejszych czasów.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 164
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

Gulczas i Klaudiusz w DD TVN tez mowia otwarcie o nudzie w nowym BB
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Haha Gulczas i Klaudiusz robią antyreklamę :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1433

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

O tak, bardzo nieźle zjechali obecnego "BB". :D
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 773

[TVN/TVN7] Big Brother

Ale prawdę powiedzieli, a co mieli słodzić i naciągać fakty?
Ale najbardziej mi sie podobało jak Gulczas o Danielu "facet który zatrzasnął sie na tydzień w solarium" :lol:
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

wg. mnie jeszcze za mało powiedzieli. Gulczas mówił , że ogląda cały czas, ale nie powiedzial, że nie mają ciepłej wody czy , że kolejne osoby chcą odejść
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 164
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

Teraz powinien pojawic sie oficjalny komunikat prasowy od produkcji i przyznanie sie do tego ze dali 4 litery i od poniedzialku dostaniemy 1000x lepszy program z ciekawymi zadaniami na ktory poswieca wiekszosc czasu w ciagu dnia.

Tematu braku cieplej wody i checi odejscia kolejnej osoby nie musial poruszyc bo bylo to wyraznie slychac podczas wczorajszego BB Noca+
[ Spoiler ]
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 773

[TVN/TVN7] Big Brother

Ale powiedzieli ze mają luksusy w porównaniu do nich, wielki metraż domu, wielki ogród, co go (czy nas) obchodzi że mają zimna wodę, miał robić za ich adwokata? On juz mówi jako widz. Zresztą to nie Zimna woda winna temu ze nic sie tam nie klei i jest do d....
Nudy nudy i jeszcze raz nudy...
Jutro Manuela w DD TVN
Ostatnio zmieniony 24 mar 2019, 10:56 przez annawoj1104, łącznie zmieniany 1 raz.
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

No ja już pisałem na samym początku, że chałupa sama w sobie jest wypasiona w porównaniu do wcześniejszych reality szoł w Polsce. Tylko, że jak się bliżej przyjrzeć, to wyskakują mankamenty, jak problemy z wodą, zacinające się przesuwne drzwi do pokoju zwierzeń, niedomykające się drzwi, zepsute drzwi od zmywarki (bo Natalia to nie pierwszy przypadek)...

Za dużo niedoróbek jest. Oby to ogarnęli jak najszybciej. Nawet dzisiaj tak naprawdę powinni...
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 492
x 1254

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Medyk24 »

Po wczorajszym "BB raport" myślałem, że dno zostało osiągnięte ale to co przeczytałem na ostatnich kilku stronach już przechodzi ludzie pojęcie, takiej fuszerki organizacyjnej ze strony TVN'u czy Endemola nawet w najgorszych snach się nie spodziewałem, mimo iż można się było domyśleć, że budżet jest ograniczony.

Program powoli zamienia się w "Dom przetrwania", nawet Wielka Siostra zaczyna się denerwować jak Michałowski, a za chwilę to co niektórzy zaczną jeść roślinki. Jak tak dalej pójdzie będzie też musiała przyjechać Dowborowa żeby wyremontować tę chałupę i sprawić ciepłą wodę.

Show na ten moment poważnie aspiruje do programowej wpadki roku...
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2834

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Ale Klaudiusz i Gulczas winą za nudę nie obarczają produkcji, a uczestników. Bez telefonów i internetu nie potrafią znaleźć sobie zajęć. Dzieci XXI wieku. Taka prawda 😂 Trzeba non stop zabawiać.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2242

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Pamiętam jak tydzień temu wiele osób pisało, casting nawalił, wszyscy piękni, młodzi, bogaci z Insta, a ja uważam, że nie nawalił i Ci ludzie są różnorodni i w sumie zwyczajni, ale w pozytywnym wydaniu, niewymuskani, nie leniwi czy ze szkła. Nawaliła produkcja z zadaniami i z wodą, to największe minusy.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 48
x 185

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kamilo »

Oj tam. Nieważne co mówią, ważne by mówili :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”