[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2242

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Co trzyma O?Jakie osoby obok Madzi? Żenada.

Negro123
Użytkownik
x 15

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Negro123 »

Podpowiedzcie gdzie można oglądać zagraniczne edycje BB?
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Takatar pisze: 16 cze 2019, 22:19 Dokładnie Bartek z Madzią za mało czasu. Na jesień powinni przeznaczyć czas antenowy przynajmniej do 22:30 bo widać, że 2h na 4 osoby to za mało. Co do Agnieszki to ta dalej że Oleh ją napewno kocha. Podobnie jak większość liczę na przyjaciół Madzi, którzy pogonią Oleha. Jaki chłopak pokazuje fucka za plecami kobiety którą kocha.
Dwie godziny na 4 osoby to bardzo dużo, ale jak się pieprzy o niczym i puszcza denne filmiki, które i tak każdy widział po 100 razy to tak jest. Finał zorganizowany po łebkach, na odwal się. Już pomijam fakt, że wygrała nie ta osoba, która wygrać powinna. Lubię Madzię, ale na zwycięstwo nie zasługiwała - jedyne co potrafiła z siebie wykrzesać to to że "jest w szoku". No ale jak powiedziała Agnieszka "siódemka jest kobietą, wielki brat jest kobietą i zwyciężczyni jest kobietą". No widocznie tak musiało być. Z naciskiem na "musiało" :rolleyes:
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 773

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

No prosze już Olus trzyma czek, a i Macius obok.... co teraz przyjaciel bedzie?
Niech ucieka od tych psudo-przyjaciół jak najdalej.... Ale myśle ze szybko zostanie uświadomiona co i jak, sensownie przyjciele na filmiku mówili
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Oluś już chce przytulić kaskę.

Maciuś musi być na pierwszym planie.... Pyśk niebo lepiej się zachowywał.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Już łapę kładzie na kasie. Straszny jest, niech znika.
Załączniki
34A5C1FA-4064-46D6-9C19-BCC3096AE508.jpeg
34A5C1FA-4064-46D6-9C19-BCC3096AE508.jpeg (113.68 KiB) Przejrzano 434 razy
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

wiatriwoda pisze: 16 cze 2019, 22:47 Co trzyma O?Jakie osoby obok Madzi? Żenada.
Sugerujesz, że dla Oleha który zarabia 60 tys. zł miesięcznie i pochodzi z bogatej rodziny takie "marne" 100 tys. zł Madzi robi duże wrażenie ? ;D Teraz Madzia powinna go załatwić tak: "słuchaj Olek, widziałam piękne mieszkanie do kupna, wiesz ja mam 100 tys. zł, drugie tyle dołożą rodzice a ty dorzuć dwie swoje pensje i zamieszkamy razem". I gołodupiec Oluś ucieknie ze wstydu gdzie pieprz rośnie ;D ;D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2837

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Wszystkich fanów telewizji zapraszam do kliknięcia linka do Strony głównej forum 🙂 Dyskusja o BB póki co przycichnie, ale na tym telewizja się nie kończy - forum mamy dość rozbudowane, a sezon ogórkowy jest idealnym czasem na zapoznanie się z jego treściami 🙂

Dziękuję wszystkim za owocną dyskusję, często ciekawą i dynamiczną, czasem tylko nijaką, ale zawsze szczerą. Mam nadzieję, że nie skończy się ona wraz z dzisiejszym finałem, a obecni użytkownicy nie odejdą z tego miejsca tylko dlatego, że program ma wakacyjną przerwę.

Pozdrawiam także wszystkich tych, którzy nie mają tu konta, nie udzielają się, a jednak cały czas czytają. Wykopkom też życzę sukcesów. Jesteście spoko, tylko na swój sposób. Szacun 🙂
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 255
x 903

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Tytułem podsumowania - muszę przyznać, że te trzy miesiące zleciały niesamowicie szybko. W dniu startu programu nie miałem jeszcze takiego hype'u na reaktywację BB, ale wraz ze startem edycji jakoś zacząłem się z nią oswajać. Szkoda, że niezwykle nużący pierwszy tydzień odstraszył znaczną część widowni, bo potem mimo jednej wielkiej sinusoidy, poziom był lepszy. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie wpadki i totalna dysorganizacja widoczna zresztą nawet dzisiaj. No i gdyby casting był przeprowadzony o wiele lepiej - o ile Madzia, Bartek, Kasia i Klaudia wpasowały się idealnie, o tyle Kuby, Igora i mojego (niestety) faworyta w pierwszych tygodniach, czyli Olka nie powinno być w programie.

Na jesień powinny być następujące zmiany:
- lepszy casting - o czym pisałem wyżej
- Jędrzejak out - ten człowiek to ewenement w popełnianiu karygodnych błędów. Jeśli pozostanie w kolejnej edycji, to będzie mega niesprawiedliwa decyzja
- stream 24/7 - jak wiadomo wielokrotnie życie w Domu Wielkiego Brata funkcjonowało długo po 1, dlatego dobrym pomysłem byłoby streamowanie również w nocy, bez jakiegokolwiek "ładowania baterii"
- zastąpienie BBN+ jakimś zlepkiem pikantniejszych fragmentów że streama - mimo, że z puszki, to miałoby większy pożytek niż sztucznie ustawiane przez produkcję sytuacje "byleby był kontent"

Na deser tego posta - wypadałoby podziękować wszystkim Wam za miłą atmosferę i trafne oraz nietrafne spostrzeżenia. Jako że popieram ideę równi wobec wszystkich, ośmielę się pozdrowić również niekiedy sprzeczających się z naszymi tutaj opiniami ludzi z Wykopu, jeśli to czytają - fajne macie tam memy.

To co, miłego wieczoru wszystkim, najlepiej w towarzystwie ABBY i sokołów. :D

Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 22:54 przez Manieq, łącznie zmieniany 2 razy.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 353
x 240

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sebastiannn »

Kolejna porcja bólu d... psychofanek Oleha. ;)
Screenshot_20190616-225213.png
Screenshot_20190616-225233.png
Screenshot_20190616-225248.png
3 lata na forum :)
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

@Karol, a gdzie finałowe focie Gochy? ;D

Ja również ogromnej większości dziękuję za ciekawe dyskusje i emocje :)
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

Asjata pisze: 16 cze 2019, 22:39 .......Czekam na 2/5(7) edycję jesienią (pytanie kiedy - listopad???, czy wcześniej).
Raczej od początku lub połowie września się zacznie i skończy najpóźniej w połowie grudnia przed świętami.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2837

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Niestety, nas nie każdy mile pozdrawia :lol:

IMG_20190616_225905.jpg
Również życzę wszystkiego najlepszego, przynajmniej tym, którzy życzą nam tego samego 🖕🤣

IMG_20190616_225924.jpg
Uwierz, że tego nie zazdrościmy 🙂

Otrę łzy i będę ponad to. 😝 Cieszę się, że osoby które nas nienawidzą jednak namiętnie czytają to forum 🙂
Yurishka
Użytkownik
x 100
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Yurishka »

Mam nadzieję, że Madzia w pełni wykorzysta dzisiejsze zwycięstwo i spędzi miły wieczór w gronie rodziny, uczestników i ekipy, a nie będzie to kolejny wieczór pod znakiem Olka, bo już tych wieczorów zdążył jej napsuć aż nadto.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 164
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

@Karol
Od siebie życzę, aby w kolejnej edycji BB mówiono też o forum Media2 obok Wykopa, FB i Insta.
Na forum napewno zostanę, jak to napisałeś będzie czas na zapoznanie się z innymi tematami.

@Manieq Zapomniałeś dodać słynnej "Stokrotki" :)

A no i pozdrawiam Wykop, też was kochamy z całego serca :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”