[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

może z tymi diagnozami to do specjalisty, bo jakoś trudno mi określić, czy jesteś właściwym i odpowiednim w swoim eksperctwie ekspertem (ekhm). może ostrożnie z tym przypisywaniem chorób i zaburzeń. przypominam , że z tej bb grupy dwie osoby zostały karnie usunięte - przyczyną były nieumiejętności społeczne Łukasza? odwrócę pytanie - dlaczego osobniki pokroju maćka i kuby spotykają się ze sporą akceptacją i aprobatą (nie jest manifestowana wobec nich niechęć, przykładowo)? a tak w ogóle choroba psychiczna, zaburzenia psychiczne nigdy nie powinny być same w sobie pretekstem do nienawiści, uprzedzeń i wykluczeń. można zadać sobie pytanie o odpowiedzialność osób obciążonych chorobami psychicznymi za patologię która ich spotyka ze strony "zdrowych" ludzi. a o Łukasza chyba nie powinnaś się zbyt mocno martwić - jest w dobrych rękach, jak ostatnio napisał Bustram (Monika) :))) to taki żart na przymykanie smutnego wątku.
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: gazzza »

Przyczyną słusznego usuniecia dwoch osob karnie było ich chamskie, prostackie zachowanie. Homofobiczne i rasistowskie teksty, groźby wobec wspołmieszkańców, swiadome łamanie regulaminu, oraz naciski internautów. Ale obaj Panowie chyba zdają sobie doskonale sprawę z tego co zrobili i chyba z tego że zapracowali na hejt. Łukasz nie zdaje sobie sprawy, w programie płakał w poduszkę i zadawał pytanie, (czasem nawet sam do siebie) czemu go nikt nie lubi, będąc przekonanym wrecz o słuszności swojego postepowania, co też podkreslał w tych rozmowach samym ze sobą. Po wyjściu wylewał te same żale w internecie. No ja od psychologa oczekuję jednak trafniejszej oceny otaczającej rzeczywistosci, zachowań ludzkich, identyfikacji ich przyczyn. Umiejętności znajdowania rozwiązań oraz kompromisu, łagodzenia konfliktów w grupie, o ogólnym radzeniu sobie z takimi sytuacjami nie wspominając. Oczekuję też bardziej rozwiniętej inteligencji emocjonalnej. Łukasz zawiódł mnie nie jako człowiek, bo jak widzisz mam swoje wytłumaczenie przyczyn jego zachowania, ale jako psycholog. Kuba i Maciek zawiedli mnie, jako ludzie.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2019, 18:59 przez gazzza, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3276
x 1447

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Na hejt nikt nie zasługuje, na konstruktywną i rzeczową krytyke - i owszem.
Pozdrawiam, Trzeciak
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

hmmm.... cóż, chyba pozostaje wybaczyć Łukaszowi, że nie sprostał byciu figurą poradnika inteligencji emocjonalnej. pozwolił sobie w tym eksperymencie na nadszarpnięty normatyw wizerunkowy. że perspektywa interpretacyjna Łukasza pozostanie jego jednostkową perspektywą, a nie tylko abstrakcyjnym mechanizmem i schematem do przepracowania. psychotyczny atak spamerski każdego by zszokował - Łukasz określił tutaj swoją reakcję. jego rola w eksperymencie chyba nie polegała na zbiorowym działaniu terapeutycznym. mówienie o poważnym problemie nazywasz "wylewaniem żali w internecie"? poważnie, czy omylnie wyczuwam tu posmak hejt retoryki? (maciek nic nie zrozumiał i pozostał tak samo aroganckim lolkiem jakim był - a może nawet bardziej w tym zwyżkował).
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

temereme: z mojej strony nie ma tutaj żadnej hejt retoryki. Raczej niezrozumienie toku postępowania, gościa, który wydaje się być naprawdę bystry, elokwentny, mającego przygotowanie merytoryczne jeśli chodzi o możliwe ludzkie zachowania. A mimo to jego inteligencja emocjonalna jest na poziomie 10 latka. Stąd bliżej mi do teorii, że w DWB miał stworzyć pewną kreację aktorską, które miała rozkrecić show, a jeśli nie, dla mnie jest to zespół Aspergera (krecenie loczka, i tak czesta masturbacja przed kamerami mnie w tym tylko utwierdza) . Co do Macka, moim zdaniem doskonale wie skąd hejt w jego stronę, ale on sie tym upaja, i najwyrazniej nie zamierza zmieniać swojego wizerunku Bad Boya. Wręcz z premedytacją nakręca hejterow jeszcze bardziej. Wiadomo, patologia też cieszy sie popularnością w mediach spolecznosciowych.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

gazzza pisze: 02 lip 2019, 21:30 ... i tak czesta masturbacja przed kamerami mnie w tym tylko utwierdza...
Zaraz pewnie jeszcze dopiszesz, że zapraszał i chciał sobie robić dobrze przy Madzi :P
Częsta? To znaczy? Skąd wiesz jak częsta? Ile takich przypadków odnotowałaś?

Trzeba się zainteresować przypadkiem Igora w takim razie. Codzienne golenie jaj i regularna masturbacja pod prysznicem. Asperger jak się patrzy.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

bobaas pisze: 02 lip 2019, 22:11
gazzza pisze: 02 lip 2019, 21:30 ... i tak czesta masturbacja przed kamerami mnie w tym tylko utwierdza...
Zaraz pewnie jeszcze dopiszesz, że zapraszał i chciał sobie robić dobrze przy Madzi :P
Częsta? To znaczy? Skąd wiesz jak częsta? Ile takich przypadków odnotowałaś?

Trzeba się zainteresować przypadkiem Igora w takim razie. Codzienne golenie jaj i regularna masturbacja pod prysznicem. Asperger jak się patrzy.
@bobaas dokładnie, gazzza głupoty wypisuje wyciągając statystyki wyssane z palca. Skąd ona może o tym wiedzieć kto, kiedy, ile razy. Bo TV pokazała właśnie Łukasza?
Niech sięgnie do wypowiedzi jej ukochanego Olo, który po wyjściu z programu zapytany o trójeczki wprost powiedział, że daleko mu było do osiągnięć Igorka, bo zaliczył w programie ich tylko trzy. Jeszcze na tej podstawie przeprowadza psychoanalizy. :angry: :angry: :angry:
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

Igor i Angelika

gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Igor glownie, o tej trojce mowił. Aczkolwiek wiele razy widać było że ma erekcje, wiec żeby nie chodzić z nabitym bagnetem przez cały dzień w tv, chodził jak to mowił na trójkę, zresztą i tak tego nie pokazywano. Łukasz nie miał tego problemu (przynajmniej nie było tego widać i nie mowił też o tym) , on poprostu przyznał, że robi to w życiu bardzo czesto. Igor zwalczał objawy, Łukasz im zapobiegał ;) Kiedyś Oleg miał problem na huśtawce bo włączyła mu się "aktywacja" i nie mogł z niej zejść, Łukasz był zdziwiony taką sytuacją wydusił tylko... Ahaaa. Zresztą Igor i Oleg mieli ogólnie kłopot, bo jak mowili kobiety w DWB mniej lub bardziej świadomie inicjowały "problem". Czeste golenie genitaliow, przez Igora, wynikało z tego, ze gdy to robił rzadziej proces trwał dłużej i pozostawiał bardziej widoczne ślady. Igor pomimo swojego dość prymitywnego zachowania, nie miał wiekszego problemu z relacjami w DWB, nawet z większością słodziakow sie jakoś dogadywał . Po wyjściu nie zderzył sie z taką falą hejtu, jak Łukasz, Maciek, Kuba, czy nawet chociażby Oleg, Magda Z, Angelika, Paweł, Justyna i to pomimo, że był osobą ogólnie chamską i gburowatą. Widzowie i pozostali uczestnicy go jakoś trawili.
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

gazzza, Lukasz na pewno nie ma zespolu Aspergera! Jesli to co ty wymieniasz ma byc diagnoza to wybacz , ale smiac mi sie chce z takich pseudo psychologow.Dzisiaj wystarczy sobie haslo wpisac w google i juz mamy diagnoze prawda?? :rolleyes: Sama jestem psychologiem i oczekiwanie od psychologow , ze beda ludzmi idealnymi, potrafiacymi rozwiazywac wszystkie problemy swoje i innych to jest nieporozumienie. Psycholog to czlowiek jak każdy inny.To, ze sie czegos nauczyl na studiach, ze czesto styka sie z problemami innych ,, nie daje mu autoamtycznie mozliwosci zmiany samego siebie. Moze jedynie nad tym pracowac.
Poza tym widac zes sie czepila Lukasza. A to calkiem fajny chlopak :)
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Ja mu naprawdę życzę żeby był szczęśliwy w życiu. Jeżeli jego dotychczasowe postępowanie sprawiło, że jest szczesliwy, i otoczenie go akceptuje takim jakim jest to super, niech sie nie zmienia, niech pozostanie sobą. Mam tutaj jednak wątpliwości, czy tak jest. W każdym razie trzymam kciuki, zeby tak było, za fajną pracę, za fajny związek, o jakim marzył rownież. A co Magdy, niech sobie da z nią spokój. Widać, że go zawiodła.

A co do Olka i Madzi, to sami oceńcie. Jak dla mnie nie ma między nimi tego flow, które jest u młodych zakochanych. Sztuczni są tu aż do bólu, choć on się bardziej stara.
https://www.youtube.com/watch?v=2PdQMMuwdQE
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Super ten wywiad - dwoje dobrze dobranych uśmiechniętych ludzi z głową pełną pomysłów ;) Teraz porównajcie sobie tę dwójkę z Madzią i Olehem - chyba nie muszę nic więcej dodawać ? :rolleyes:

Teraz czekam na wywiad z Radziem - on chyba jako jedyny nie miał długiego wywiadu.
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

nigdy nie byłam specjalną fanką Magdy - drażniła mnie przez cały program i niespecjalnie interesowała. W sumie określałam Magdę bardziej ze względu na Łukasza, a z czasem i z problemami było z tym coraz trudniej (i smutniej). obleha wyduków nigdy nie oglądałam, bo mam zwyczajną alergię na jego widok (i odbiór), a masochistką nie jestem. nie mam zatem skali porównawczej. na hanysa wywiad nie czekam, ale może wszamałabym zaserwowane przez niego kluseczki, bo mam słabość do kluseczek. niestety.
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Magda rownież nie jest i nie była moja ulubienicą. Była jednak pierwszą i chyba jedyną osobą, ktora podniosła temat homofobii w DWB i się jej sprzeciwiała. Ucywilizowała trochę ten program. I właściwie do jego końca ufała Lukaszowi jak mowila na 100% i nazywała best friend. Dopiero tydzień po wyjściu, a właściwie po odcinku specjalnym, który wspolnie ogladali stało się coś co sprawiło, że ich relacje się wyraźnie ochłodzily. Nie znamy powodu, ani z czyjej inicjatywy tak sie stało, wiec nie ma sensu jej okreslać przez pryzmat Łukasza (ani Olega tym bardziej).
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Gazzza, wyraźne ochłodzenie relacji? Hmmmm. po czym wnioskujesz? Co się stało? Oglądali razem program, potem Łukasz myknął już do domu z Wawy . Milexr zamieścił na insta kawałek materału - jechali gdzieś z Łukaszem (chyba sami, bo nie było tam Magdy). Ostatnio Łukasz wrzucił żartobliwy komentarz pod fotką Magdy (z tym tv makijażem) - Magda zalajkowała zamieszczone przez niego fotki. Nie ma chyba totalnej niemoty między nimi. Łukasz jest po prostu stale poza Wawą - w Rzeszowie ( z pauzą na mój Wrocek). Może Magda jest zazdrosna o Monikę, która cały czas jest z Łukaszem? To oczywiście żart - Magda pewnie nawet nie wie co i z kim robi Łukasz. Czy my sobie czegoś nie dopowiadamy? Ale fakt - gdybym usłyszała z jej ust to "chybanapewno" też bym się obudowała dystansem, haha. (olunio szuka fotografa, czuje się modelem, brehhhhh)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”