[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

TVN bedzie jeszcze trochę lansował Madzię. Zaprosił ją i prawdopodbnie też Olka do udziału w "projekt plaża" w Ustce w sierpniu. Coś mi to wygląda na przygotowywanie gruntu pod Ameryka Express. Podobno mają problem z zebraniem obsady.
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

Magda powiedziała, że pojawi się w Ustce z jakimś uczestnikiem BB, nie powiedziała o kogo chodzi. Nie strasz tym ewentualnym gruntowaniem AE, bo i tak absurd sięga zenitu, wystarczy.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 959
x 2755

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Prawda jest taka, że cie wszyscy ludzie pozbawieni sztucznego domu, WB, całej sytuacji programowej, są niemożebnie nudni i nic nie mają do zaoferowania. No, poza Juszes, chociaż skóra cierpnie jak się słyszy jak się pieści mówiąc do kamery na YT.
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 771

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Akurat z tego co pamiętam w tym Projekcie Plaża zwykle są uczestnicy TVNowskich programów Mam Talent czy masterchefa etc.
Czy to moze coś znaczyć? Mam nadzieje ze nie.
@pulkownik trafione w punkt, a szczególnie własnie Madzia, juz nawet jej nie obserwuję bo naprawdę nic ciekawego, dziubki dziubki i dziubki.
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Annawoj1104, może musi tak z tymi dziubkami, tak się łasić do psychofanów. Może ma to w kontrakcie + różowe skrzydełka czy cuś w gratisie. Nigdy nie byłam specjalną fanką Magdy, ale teraz zaczyna budzić we mnie coś znacznie bardziej przykrego. Te jej cmokasy na insta do oglądających - odruch zwrotny. A obleh dalej nic nie robi, tylko pozuje na wynajętych samochodach i rzepi, tradycyjnie. To wszystko zrobiło się 100% nietrawialne. Zajadą się, bo ile można.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

W projekcie plaża może oprócz Madzi wziąć udział Kasia. Ponoć ma na tydzień przyleciec z NYC do Polski.
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 771

[TVN/TVN7] Big Brother

Tymczasem Bartek nie próżnuje

Uwaga z przekleństwami ;)
Blondyn - Clown prod. Biggero
https://www.youtube.com/watch?v=abPgnv39_ng
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 255
x 900

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Utwór miał zdaje się już przedpremierę jeszcze w programie na jego talk-show ;)
POZDRAWIAM | MANIEQ
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Kasia, no fajnie i może niektórzy przestaną marudzić, że wyjechała i tylko miło spędza czas, ekhm. Może Łuki (brehhh), podobno wraca za tydzień w nasze swojskie objęcia. Wątpliwe, oczywiście, ale jakby się pewne ludziki pokurczyły z wkurzu... (obleh wyautowany z rodzinnego obiadku - Madzia, mama i przyjaciele Madzi + ktoś jeszcze, pewnie też z rodziny - psychofani obleha w szoku)
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 771

[TVN/TVN7] Big Brother

Rodzinny obiadek w miłym gronie-jak to Madzia powiedziała, u mamy Madzi ze znajomymi Madzi bez Olusia///
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

annawoj1104 pisze: 18 lip 2019, 17:56 Tymczasem Bartek nie próżnuje
Super kawałek i teledysk - jestem pozytywnie zaskoczony. Udział w programie może mu tylko pomóc w promocji. Nie zdziwię się jeśli jedynym prawdziwym wygranym BigBrothera zostanie właśnie Bartek. Ma wszystko co jest potrzebne, aby zaistnieć w show-biznesie na dłużej ;)
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Bustram, żartujesz - prawda? (ekhm ekhm)
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: gazzza »

gazzza pisze: 19 lip 2019, 6:12
gazzza pisze: 19 lip 2019, 5:29
annawoj1104 pisze: 18 lip 2019, 22:34 Rodzinny obiadek w miłym gronie-jak to Madzia powiedziała, u mamy Madzi ze znajomymi Madzi bez Olusia///
Obiad to nie u mamy tylko u Igora Pilewicza. Po słynnym usunietym już nocnym kołderkowym selfie, obecność "kolegi z programu" nie pomogłaby w uspokojeniu mamy, przyjaciele zostali wezwani na ratunek. Kolację ze śniadaniem już zjedzą tylko we dwoje i też pewnie będzie miło ;)
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Słynne kołderkowe selfie, kolacja ze śniadaniem, przyjaciele na ratunek - wybacz, ale mam wrażenie, że czytam komcia modelowego odwiedzacza profili madziolo, częstych odwiedzaczy. Ten kiczowaty fociak słynny? Widziałaś tam kołderkę? Bo ja widziałam przede wszystkim kiczowatą oprawę i zbliżenie na twarz i gdzie ta kołdra? Podobnych mieli multum w programie i po raczej też. Co do obiadku - to nic nie zmienia. A do kolacji ze śniadaniem pewnie poczytają komcie.
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

temereme pisze: 19 lip 2019, 2:33 Bustram, żartujesz - prawda? (ekhm ekhm)
Czemu ? Idealnie wpisał się w obecne trendy i zrobił kawałek na wzór innych pseudoraperów robiących kariery w ostatnim czasie (Popek, Sobota, Donatan itp.). Ludzie lubią takie "niewiadomoco" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”