[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wiosną jednak wyraźnie widać było spory spadek 16-49 w MCJ, więc Miszczak boi się, że to samo spotka MC, które mimo że jest silniejsze, to przyciąga podobny target...

Tyle dobrego, że cały tydzień z BB będzie, bo wiosną w soboty nie było normalnego epa.

Ale liczą na sporą widownię jeśli reklama za prawie 20 tysięcy.

No i cwanie wcisnęli przed Arenę KR - to się zawsze minimum przyzwoicie ogląda.

BB+ ma trwać 30 minut jak BB Nocą.

Pierwsze BB Nocą 16.09 będzie naprawdę nocą, bo o 23:55 :o
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Łukasz mówi o rekompensacje za niemożność wykonywania pracy zarobkowej - podobno 50 zł dziennie, czyli 1400 zł miesięcznie. No co jak co ale po TVN spodziewałem się co najmniej średniej krajowej - tak by wypadało, bo uznają się za TV wielkomiejską i promują godną płacę a tu tymczasem taki kwiatek. Wstyd !

Madzia wypuściła nowy filmik - szkoda tylko, że nie robi go sama tylko jakaś ekipa. Tworzy to niepotrzebny dystans.
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Ludzie ogólnie narzekają na jej działalność, że filmiki są słabe, Q&A są słabe, wiecznie gada o tym samym...

Madzia kolorowa wydawała się 3 miesiące, z każdym kolejnym tygodniem "na wolności" jest coraz nudniejsza po prostu - nie ma zadatków na youtuberkę, czy instagramerkę niestety...

Już insta Łukasza jest ciekawsze ostatnimi czasy...

A Kaśka wraca do PL niedługo i prawdopodobnie na stałe - coś kariera w USA nie wypaliła :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Właśnie nie wiem czy nie wypaliła. Kiedyś napisała, że wraca na 2 edycję BB. W jakiej roli? Tego się dowiemy :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 959
x 2757

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Jedyna osoba z BB która ma jakiekolwiek szanse, potencjał, no jest strawna w necie, to Juszesz. Żal patrzeć na nudną i zdziecinniałą Magdę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Być może skoro są związani umowami przez rok, to będą przychodzić do BB Nocą czy na Arenę, bo muszą de facto. Choć taki Tomek się wyłgał tyle razy, ale może to miał w umowie.
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

Jordi, masz jakieś ale do insta Łukasza? :))))))
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Arena w piątek? Nie wiem, czy nie będzie tylko gorzej. Akurat eliminacje w niedzielę były od zawsze i fajnie wprowadzały w nowy tydzień. No nic, zobaczymy co z tego wyjdzie.
11 lat na forum! :)
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Muszą coś pozmieniać, aby zrobić efekt świeżości. A Madzia była nudna od zawsze, pisałem o tym nie raz. Niestety zapanowała jakaś dziwna moda na nią, w dodatku ten nieszczęsny Oleh wtłoczył ją w ramy romansu i wyszło jak wyszło - miła, sympatyczna choć do bólu nudna i aż do przesady stereotypowa osoba wygrywa program. Polska jeszcze nie dorosła do wybierania ciekawych ludzi, choć Ohme też zawężyła tutaj pole wyboru niemiłosiernie. W finale tylko Bartek reprezentował akceptowalny poziom choć też nie najwyższy.

W nowej edycji już wiemy, że wystąpi jedna nijaka i wstydliwa laska, czyli Karolina (trzymam kciuki aby się jednak odpaliła), natomiast kogo do niej dokoptują aż się boję pomyśleć... Prawie 30 tys. osób się zgłosiło a Ohme wybierze samych najbardziej stereotypowych i będzie robiła cudowny "eksperyment społeczny" szczerząc się do kamery i odrzucając konstruktywne słowa krytyki.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 959
x 2757

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Przestań(cie) pisać, że to Ohme dobiera uczestników, w castingu bierze udział kilku psychologów, nie tylko psycholożka-celebrytka, co więcej i tak ostateczny głos ma produkcja, stąd w obsadzie takie indywidua jak Maciej czy Jakub.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1427

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Jordi pisze: 12 sie 2019, 13:59 Tyle dobrego, że cały tydzień z BB będzie, bo wiosną w soboty nie było normalnego epa.
Był, był. W drugiej połowie kwietnia normalny odcinek "BB" zastąpił "BB Raport".
Pozdrawiam, Trzeciak
przemek94
Obserwator
x 8
x 44

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 »

Jestem zaskoczony że BB Arena będzie w piątek. Zawsze takie odcinki były w niedzielę. Jestem ciekaw jak ta zmiana wpłynie na oglądalność Aren. Mi osobiście niezbyt ta zmiana pasuje, bo u mnie będą pewnie oglądać Taniec z gwiazdami. :)
R_321
Obserwator
x 5
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: R_321 »

Dawno w naszej telewizji nie mieliśmy tak silnych piątków . Filmy , ,, Big Brother'' , ,, Taniec...'' , ,, Czar par'' , ,, Dziewczyny...'' . Jestem w czym wybierać , każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie . Jestem bardzo ciekaw jak zakończy się ta rywalizacja . Z jednej strony decyzja o emisji w piątkowym prime- time trochę dziwna , ale z drugiej strony ta decyzja może jeszcze bardziej osłabić TzG , które już wiosną kilkukrotnie przegrywało z zwykłym odcinkiem BB . Do tego jeszcze ,, Czar par'' , które komercyjnej raczej nie zwojuje , ale w ogólnej może być dobrze . Oj Polsat nie będzie miał łatwo w tym sezonie :-)
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Widać idziemy wzorem BB UK i eliminacja będzie w piątki ;) Miejmy nadzieję, że jeszcze coś od nich zaczerpną z pomysłów.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 14
x 168

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: CaptainMorgan »

Dla TVN to na pewno dobra decyzja, odebranie sobie widowni z Superkina nie będzie taką stratą jak zabieranie sobie widowni podczas MasterChefa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”