[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
sylwann
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sylwann » 18 paź 2019, 10:02

Dzień dobry Piątku!

Live: Obgadywanie Kamila ciąg dalszy. Kleszczyk, Dawid, Sara jadą na Kamila od samego rana :)

Że im się nie nudzi.
Linka_dwa
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Linka_dwa » 18 paź 2019, 10:06

O jakiej akcji gadają Sarah, Kleszcz i Dawid? Przed pójściem spać coś się zadziało 🤔
sylwann
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sylwann » 18 paź 2019, 10:45

Dawid z Sarą : "Kamil wyssał energie z Kasi"

A ja jak oglądałem duet Kamila z Kasią to stwierdziłem że Kasia to całkiem pozytywna osoba tylko do tej pory pod wpływem Natana była chodzącym smętem. W duecie z Kamilem była zabawna i pozytywna. Też mieliście takie wrażenie?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 18 paź 2019, 10:45

Ja jak zwykle "na bieżąco" z odcinkami . :lol:

Płacz Ewy po wyjściu Kasi mega naturalny 🙈🤣

Poszukiwanie maszynki do mięsa słuszne. To od początku był wyznacznik jej obecności w programie 😏

Można mówić o niej co się chce, ale na swój sposób była wyrazista. Taka babka z krwi i kości, może nie chciało jej wie za wiele, ale przynajmniej nadrabiała werbalnie 🙂

Co do Ewy i Kamila. Czuję, że będzie twist i to nie dla grupy, a samego Kamila. Ktoś będzie płakać w niedzielę 🙂 Nie wierzę, żeby nakręcano romans, jednocześnie puszczając dyskusje pozostałych uczestników o ewentualnej znajomości pary ot tak dla zabawy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 18 paź 2019, 10:47

Od wczoraj także na FB Sara zaczyna w komentarzach i lajkach doganiać, a nawet przeganiać Ankę, ale wątpię by ja dogoniła w realnych wynikach. Warto zwrócić uwagę, że w sumie nie wiemy ile tych smsów w ogóle jest co tydzień.
User122
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: User122 » 18 paź 2019, 11:00

bee pisze:
18 paź 2019, 0:53
Co oznaczają te cyfry mniej więcej nad łóżkiem Baby 891 ?
Gdzieś ktoś wspominał, że 89 to rok urodzenia Ani a 91 Babi. Ale ile w tym prawdy to nie wiem :P
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 18 paź 2019, 11:01

Niestety żadnych danych na temat smsów nie mamy, ale już były w tym programie akcje w stylu 10% w 10 minut ;) Nie ma też chyba szans na odpadnięcie Natana, więc teraz wysyłanie głosów na Natalię D. nic nie da :P Ja i tak czekam do niedzieli.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 18 paź 2019, 11:02

Konkurencja ze smarowaniem obrzydliwa w wykonaniu Natalii i Wiktora. Fuj.
Annnna
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Annnna » 18 paź 2019, 11:03

Rozmowy Martyny są wręcz usypiające 🙈ta dziewczyna naprawdę jest nijaka. Zadko kiedy można powiedzieć tak o kimkolwiek ale jej tematy do dyskusji to poziom gimnazjum.
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 18 paź 2019, 11:07

@Karol

Karol, można wiedzieć, jakie to szczególne okoliczności wpłynęły na zmianę zdania odnośnie nominacji Sary ? Nie oglądam wszystkiego, więc może twoja argumentacja przyczyniłaby się do zmiany mojego lub innej osoby zdania, jeśli tylko byłaby przekonująca.

Wczorajszy BBN - żenada, najgorszy ze wszystkich w historii BB.
Odcinek z 20.00 - moim zdaniem Mateusz nie powiedział Sarze nic, co nie byłoby prawdą, a że słoma z butów coraz bardziej mu wychodzi, to inna sprawa.

Dzisiejsza rozmowa Dawida z Sarą na molo - he he - nowe odkrycie - dostrzegli w Kamilu wampira energetycznego ! :P
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 18 paź 2019, 11:14

@Artemida Okoliczności są takie, że Natalia D. jest nominowana 🙂 Wcześniej musiałem wybierać spośród innej grupy mieszkańców.

Sarah irytuje od początku, jednak z tygodnia na tydzień Natalia robi to coraz bardziej. Nie lubię jej. Obie w mojej ocenie nie zasługują na dostanie się do finału - dużo filozofują, marudzą, a w gruncie rzeczy nic nie dają z siebie.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 18 paź 2019, 11:18

Z rozmów mieszkańców wynika, że w nocy była jakaś gruba akcja z Kamilem, praktycznie wszyscy od rana wkurzeni na niego. Ciekawe czy będzie w odcinku ;)
Hopeless
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Hopeless » 18 paź 2019, 11:18

Duzo traci tez Dawid poprzez ciągłe nakrecanie siebie i innych przeciw Kamilowi. Wybierajac pomiedzy Sarah a Natanem by ktos z nich odpadl, wolalbym Sare ze wzgledu iz czesto najbardziej wtoruje Dawidowi w hejcie na Kamila. Kamil mimo iz jest nieco denerwujacy, to i tak na tle takiego Dawida czy chama Mateusza wydaje sie calkiem spoko
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 18 paź 2019, 11:25

Dzięki, Karol, mam podobnie i chociaż Natala od dawna mnie irytuje, to jednak wolałabym, aby teraz wyleciała najpierw Sara chociażby za ten hejt z Dawidem na Kamila i podburzanie innych oraz zachęcanie nie wprost do takiej a nie innej strategii w nominowaniu.
Poza tym już nie mogę patrzeć na jej rybie usta, głowę większą od tułowia drobnych uczestniczek :P, jej humory i grymasy, nie wspominając już o tym, że dawno już zrzuciła swoją maskę i z uczestniczki, która kiedyś nawet bawiła, w tej chwili jedynie irytuje.
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 18 paź 2019, 11:57

Uczestnicy szybko się wypalili skoro stałą jest rąbanie tyłka Kamilowi. Nawet te 2 nowe uczestniczki nie wniosły żadnej świeżości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”