[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 20 paź 2019, 12:15

Martyna ma posprzątać po śniadaniu, a Ania i Mateusz mają śpiewać i tańczyć :)
berbla
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla » 20 paź 2019, 12:21

ipd. jak małpy w cyrku
Paweu
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu » 20 paź 2019, 12:59

Kati33 pisze:
20 paź 2019, 11:48
wiatriwoda pisze:
20 paź 2019, 11:29
Kolejne wyzwanie dla Anki i Matiego, muszą chodzić razem ubrani w jedna koszulkę.
Mateusz musi byc zachwycony. W koncu Ania mu sie podoba.
Tyle osob uwaza Dawida za niefajnego faceta , a Gosia obstawia, ze to on wygra
https://www.youtube.com/watch?v=oIOe9cAUM7Q
No chyba ci, którzy go za takiego uważają są w zdecydowanej mniejszości, więc typ Gosi nie dziwi. I ma rację w tym co mówi.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 20 paź 2019, 13:21

A jak Wam się podobają nowe "wizytówki"? :lol:
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 20 paź 2019, 13:31

Paweu pisze:
20 paź 2019, 12:59
No chyba ci, którzy go za takiego uważają są w zdecydowanej mniejszości, więc typ Gosi nie dziwi. I ma rację w tym co mówi.
W mniejszosci? Poczytaj wykop, insta, fb. Tam na 200 komentarzy, moze 1 jest pozytywny. To forum to jedyne miejsce gdzie Dawid ma fanow- Z 6 osob. Nie zaklamuj rzeczywistosci, ludzie glupi nie sa. A Goska tak gada, bo nie moze sie pogodzic, ze przegrala z Kamilem I ze Kamil na ta chwile jest glownym faworytem. Jedynie kto mu moze zagrozic, to Wiktor.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 20 paź 2019, 13:39

No wlasnie tyle o Wykopie sie nasluchalam ,ze tez ich podczytuje ;) Zauwazylam, ze oni widza czesto zupelnie cos innego .Dawida zdecydowanie nie lubia.
Bardzo duzo jest tez negatywnych komentarzy na Wykopie o Natalii, a tutaj prawie wcale. Mnie osobiscie Natalia coraz bardziej drazni. Strasznie odbiega inteligencja od pozostalych osob. No i ten " romans" z Ewa to totalna żenada :o
Ostatnio zmieniony 20 paź 2019, 13:43 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Medyk24 » 20 paź 2019, 13:43

Po wczorajszym odcinku widzę, że produkcja już nie kryje się z faworyzowaniem Kamila i robieniem z niego naczelnego męczennika programu, który ledwo co ugina się pod falą bezpodstawnego przecież hejtu w jego kierunku. Skoro pokazano tę kampanię, w której obie osoby siedzące tyłem do siebie czytają nieprzychylne komentarze na temat drugiej to tak też powinno wyglądać w programie, a nie, że cała uwaga została sprowadzona na pupilka produkcji. Na prawdę nie sądziłem, że w pogoni za oglądalnością będą się skłaniać do takich tanich sztuczek, zamiast tworzyć porządnie przygotowane zadanie tygodniowe, bo ten tydzień wyspiarski ewidentnie był przygotowywany na kolanie, bez pomysł, choć potencjał był. Na szczęście to też pokazuje, że widownia normalnych odcinków dalej nie jest zadowalająca i na tej edycji raczej się skończy.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 20 paź 2019, 13:53

Wykop jest szczęśliwy, bo ich faworyt jest ulubieńcem także tzw. "madek" z facebooka i instagramu. W poprzedniej edycji zawsze się wkurzali, że ich gity wraz z Maćkiem na czele szybko odpadały.

Po wygranej Madzi wiosną Kamil stał się dla nich w tej edycji zbawicielem. W przenośni i dosłownie.
Użytkownicy tam albo się wypalili albo odpłynęli od tagu. Nie ma już tych prześmiewczych memów, docinek, ripost oraz shotów. Jest tylko wychwalanie Lemieszewskiego jak w sekcie.
BB view
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BB view » 20 paź 2019, 14:02

Abbott a teraz idź na wykop i opowiedz im co wypisujesz za ich plecami :)
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 20 paź 2019, 14:30

Obawiam się, że oni nie będą tak miłosierni jak ich "pan i władca". Mogą mi nie wybaczyć😂😁😀
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 20 paź 2019, 15:11

Niech sobie mówią o Kamilu co chcą. Niech go wychwalają, założą Kościół św. Kamila, niech mu usługują, smarują poślady i strzygą włosy wyłażące spod stringów. Niech spiszą sobie świętą księgę zawierającą zapierające dech w piersi opowieści z życia Kamila. Niech kręcą filmy o jego czterodniowej walce na śmierć i życie z Mongołami w przedziale pociągu. Niech zrewolucjonizują medycynę przekazując tajemną wiedzę Kamila na temat leczenia nowotworów kombinerkami. Niech piszą mu wiersze, poematy, niech śpiewają pieśni o jego bohaterskim czynie, jakim było uratowanie od niechybnej śmierci konia w ruchomych piaskach. Niech walczą z jego przeciwnikami wydając całe wypłaty, wyprzedając majątki i wysyłając smsy, żeby Kamil dotarł do finału i go wygrał. Niech to będzie dla nich niczym zmartwychwstanie w religii chrześcijańskiej. Niech się cieszą, wielbią, miłują. W d*pie to mam. W normalnym życiu, z kimś takim jak Kamil, nie chciałbym mieć nigdy nic wspólnego.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 20 paź 2019, 15:21

Oczywiście screen z moim wpisem już się znalazł na wykopku i rozpoczął się hejt.😂 Co za hipokryzja z ich strony😏 No cóż... jedynie mogę ich pozdrowić z tego miejsca😉
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar » 20 paź 2019, 15:33

Witam po krótkiej nieobecności. Obecnie mam za dużo spraw na głowie i nie jestem w stanie na bieżąco śledzić streama oraz odcinków w tvn7. W końcu nadrobiłem zaległości i podsumuje to tak.

Kamil może nie jest moim faworytem, ale zwróćcie uwagę, że grupa sama się na niego nakręciła. Fakt jest aktorem i dzięki temu idealnie wszedł w rolę. Otwarcie mówi, że gra i to widać. Specjalnie wbija szpilki w grupę aby wybuchli i pokazali swoją twarz bo wie, że grupa jest przeciwko niemu. Gdyby wszyscy sobie kadzili to nikt by nie oglądał BB bo byłby nudny, a tak przynajmniej coś się dzieje. Cały Internet rozgrzany do czerwoności od komentarzy i o to chodzi.

Najbardziej fałszywymi osobami są obecnie dla mnie Sarah i Natalia Dawidowska.
BB view
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BB view » 20 paź 2019, 15:57

U Natana denerwuje ta pewność siebie a dokładniej to że narzuca swoje rozumienie świata innym, chociaż niezwsze musi mieć rację np. z zadaniem z Sara i rybami. Dużym plusem może być jej empatyczność (chociaż z pizza z mleczem poszła się podzielić bo widziała że bliźniaczka zeszła na dół i będzie młyn)
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo » 20 paź 2019, 16:00

LIVE

Mateusz w końcu dopiął swego i WB dał mu zestaw do Pedicure i musi zrobić wszystkim dziewczynom paznokcie u stóp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”