[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
BB view
Użytkownik
x 99
x 34

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BB view »

Abbott a teraz idź na wykop i opowiedz im co wypisujesz za ich plecami :)
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Obawiam się, że oni nie będą tak miłosierni jak ich "pan i władca". Mogą mi nie wybaczyć😂😁😀
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

Niech sobie mówią o Kamilu co chcą. Niech go wychwalają, założą Kościół św. Kamila, niech mu usługują, smarują poślady i strzygą włosy wyłażące spod stringów. Niech spiszą sobie świętą księgę zawierającą zapierające dech w piersi opowieści z życia Kamila. Niech kręcą filmy o jego czterodniowej walce na śmierć i życie z Mongołami w przedziale pociągu. Niech zrewolucjonizują medycynę przekazując tajemną wiedzę Kamila na temat leczenia nowotworów kombinerkami. Niech piszą mu wiersze, poematy, niech śpiewają pieśni o jego bohaterskim czynie, jakim było uratowanie od niechybnej śmierci konia w ruchomych piaskach. Niech walczą z jego przeciwnikami wydając całe wypłaty, wyprzedając majątki i wysyłając smsy, żeby Kamil dotarł do finału i go wygrał. Niech to będzie dla nich niczym zmartwychwstanie w religii chrześcijańskiej. Niech się cieszą, wielbią, miłują. W d*pie to mam. W normalnym życiu, z kimś takim jak Kamil, nie chciałbym mieć nigdy nic wspólnego.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Oczywiście screen z moim wpisem już się znalazł na wykopku i rozpoczął się hejt.😂 Co za hipokryzja z ich strony😏 No cóż... jedynie mogę ich pozdrowić z tego miejsca😉
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 164
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

Witam po krótkiej nieobecności. Obecnie mam za dużo spraw na głowie i nie jestem w stanie na bieżąco śledzić streama oraz odcinków w tvn7. W końcu nadrobiłem zaległości i podsumuje to tak.

Kamil może nie jest moim faworytem, ale zwróćcie uwagę, że grupa sama się na niego nakręciła. Fakt jest aktorem i dzięki temu idealnie wszedł w rolę. Otwarcie mówi, że gra i to widać. Specjalnie wbija szpilki w grupę aby wybuchli i pokazali swoją twarz bo wie, że grupa jest przeciwko niemu. Gdyby wszyscy sobie kadzili to nikt by nie oglądał BB bo byłby nudny, a tak przynajmniej coś się dzieje. Cały Internet rozgrzany do czerwoności od komentarzy i o to chodzi.

Najbardziej fałszywymi osobami są obecnie dla mnie Sarah i Natalia Dawidowska.
BB view
Użytkownik
x 99
x 34

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BB view »

U Natana denerwuje ta pewność siebie a dokładniej to że narzuca swoje rozumienie świata innym, chociaż niezwsze musi mieć rację np. z zadaniem z Sara i rybami. Dużym plusem może być jej empatyczność (chociaż z pizza z mleczem poszła się podzielić bo widziała że bliźniaczka zeszła na dół i będzie młyn)
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

LIVE

Mateusz w końcu dopiął swego i WB dał mu zestaw do Pedicure i musi zrobić wszystkim dziewczynom paznokcie u stóp.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

@rafal_rambo
Zaraz Natan wystawi swoje nogi i mu się odechce pedicuru :P
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

@bustram

Chyba zmiana planów i ma zrobić tylko Ani, Natalii, Malwinie i Martynie bo się nie wyrobi przed Areną ze wszystkimi.
Hopeless
Użytkownik
x 2
x 10

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Hopeless »

Ciekawe kogo Kamil wybralby aby opuscil dom WB. Gdyby nominowal Dawida a dzis Sara odpadlaby , to byc moze atmosfera stalaby sie bardziej znosna. Brak dwojki naczelnych podzegaczy moglby sprawic iz ogolnie cisnienie mineloby. Ciekaw jakby Mateusz zachowal sie w takiej sytuacji i obstawiam iz Vasil stalby sie przyjacielem Kamila, ale to tylko takie gdybanie. Prawde mowiac anulowalem ostatnio subskrypcje na playerze , bo coraz mniej mnie interesuje sytuacja w BB.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Coraz rzadziej oglądam BB, bo poziom obecnej edycji wg mnie poniżej poziomu.
Jedyne co - ucieszyła mnie akcja produkcji WhyWeHate, ale tylko na początku.
Bo w rezultacie nic z przekazu filmu nie dotarło do co niektórych uczestników ...
Przypomniała mi się analogiczna sytuacja z uczestnikami poprzedniej edycji,
kiedy podczas wyświetlania filmu uczestnikom pokazana była akcja z Kubą,
po której wyleciał z domu, i co było - śmichy chichy co niektórych.
Tym razem było podobnie.
Bo abstrahując na chwilę od Kamila - reakcje co niektórych na czytane przez ekipę tvn hejterskie komentarze
(zwyczajnie pusty śmiech i głupie miny), były co najmniej nie na miejscu i dawno nie czułam się tak zażenowana oglądając ich.

Wiem, że mój faworyt nie jest tutaj popularny, ale tak - jestem nadal po stronie Kamila.
I w naiwności liczę dzisiaj na jakiś twist, a konkretnie - na karną nominację Dawida ;D
Wolę kreatywność, inteligencję i potencjał Kamila, niż agresję i przerośnięte ego Dawida.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

BB view pisze: 20 paź 2019, 15:57 U Natana denerwuje ta pewność siebie a dokładniej to że narzuca swoje rozumienie świata innym, chociaż niezwsze musi mieć rację np. z zadaniem z Sara i rybami. Dużym plusem może być jej empatyczność (chociaż z pizza z mleczem poszła się podzielić bo widziała że bliźniaczka zeszła na dół i będzie młyn)
Nie rozumiem dlaczego uczestnikom nie przeszkadza to co ona mowi :rolleyes: I to żałosne podrywanie Ewy :rolleyes: Na pewno w realu taka ładna kobieta jak Ewa ( nie mylić z infantylna :P ) by sie taka Natalia nie zainteresowała :-\
A najgorsze, ze pewnie dzis odpadnie Ania, fajna i madra dziewczyna a taka Natalia dalej bedzie swiecic tym grubym brzuchem i pitolić o d.. maryni :redface:
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

ja bym bardzo chciała, żeby Kamil dziś wyleciał - atmosfera w domu od razu by się poprawiła bez głównego intryganta. ale wiem, że to niemożliwe, widać było po procentach w całym tygodniu, że dziś rozegra się eliminacja między Anią i Sarą. z tej dwójki wybieram Sarę, bo jakoś mnie nigdy do siebie nie przekonała a Anię lubię.
Wajcha29
Użytkownik
x 1
x 6

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wajcha29 »

tamianka pisze: 20 paź 2019, 16:49 ja bym bardzo chciała, żeby Kamil dziś wyleciał - atmosfera w domu od razu by się poprawiła bez głównego intryganta. ale wiem, że to niemożliwe, widać było po procentach w całym tygodniu, że dziś rozegra się eliminacja między Anią i Sarą. z tej dwójki wybieram Sarę, bo jakoś mnie nigdy do siebie nie przekonała a Anię lubię.
To ja innego streama oglądam, oczywiście Kamil kontrowersyjny czasem coś powie takiego prowokacyjnego, ale intrygi? On jest sam. To grupa na czele z Dawidem i Sarą knuła i nastawiała innych przeciwko niemu. Nie przypominam sobie sytuacji w której Kamil próbowałby przedstawić osobę w złym świetle kłamiąc. Przykładowo Sara do Martyny mówiła, że Kamil ją obgaduje, a było to wyssane z palca. Dawid to nieraz jawna agresje stosował.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

tamianka pisze: 20 paź 2019, 16:49 ja bym bardzo chciała, żeby Kamil dziś wyleciał - atmosfera w domu od razu by się poprawiła bez głównego intryganta. ale wiem, że to niemożliwe, widać było po procentach w całym tygodniu, że dziś rozegra się eliminacja między Anią i Sarą. z tej dwójki wybieram Sarę, bo jakoś mnie nigdy do siebie nie przekonała a Anię lubię.
tylko słowa, może daj przykład kiedy Kamil knuje, obgaduje, mówi z nienawiścia czy wstretem o innych, nastawia osobe X na osobe Y. Wskaż gdzie, kiedy i o kim. Odpowiedzi na zaczepki sie nie licza, bo każdy ma prawo do obrony. Gdyby za każdym razem nadstawiał drugi policzek, to byłby dupa a nie chłop.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”