[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 20 paź 2019, 16:14

@rafal_rambo
Zaraz Natan wystawi swoje nogi i mu się odechce pedicuru :P
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo » 20 paź 2019, 16:28

@bustram

Chyba zmiana planów i ma zrobić tylko Ani, Natalii, Malwinie i Martynie bo się nie wyrobi przed Areną ze wszystkimi.
Hopeless
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Hopeless » 20 paź 2019, 16:32

Ciekawe kogo Kamil wybralby aby opuscil dom WB. Gdyby nominowal Dawida a dzis Sara odpadlaby , to byc moze atmosfera stalaby sie bardziej znosna. Brak dwojki naczelnych podzegaczy moglby sprawic iz ogolnie cisnienie mineloby. Ciekaw jakby Mateusz zachowal sie w takiej sytuacji i obstawiam iz Vasil stalby sie przyjacielem Kamila, ale to tylko takie gdybanie. Prawde mowiac anulowalem ostatnio subskrypcje na playerze , bo coraz mniej mnie interesuje sytuacja w BB.
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 20 paź 2019, 16:42

Coraz rzadziej oglądam BB, bo poziom obecnej edycji wg mnie poniżej poziomu.
Jedyne co - ucieszyła mnie akcja produkcji WhyWeHate, ale tylko na początku.
Bo w rezultacie nic z przekazu filmu nie dotarło do co niektórych uczestników ...
Przypomniała mi się analogiczna sytuacja z uczestnikami poprzedniej edycji,
kiedy podczas wyświetlania filmu uczestnikom pokazana była akcja z Kubą,
po której wyleciał z domu, i co było - śmichy chichy co niektórych.
Tym razem było podobnie.
Bo abstrahując na chwilę od Kamila - reakcje co niektórych na czytane przez ekipę tvn hejterskie komentarze
(zwyczajnie pusty śmiech i głupie miny), były co najmniej nie na miejscu i dawno nie czułam się tak zażenowana oglądając ich.

Wiem, że mój faworyt nie jest tutaj popularny, ale tak - jestem nadal po stronie Kamila.
I w naiwności liczę dzisiaj na jakiś twist, a konkretnie - na karną nominację Dawida ;D
Wolę kreatywność, inteligencję i potencjał Kamila, niż agresję i przerośnięte ego Dawida.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 20 paź 2019, 16:45

BB view pisze:
20 paź 2019, 15:57
U Natana denerwuje ta pewność siebie a dokładniej to że narzuca swoje rozumienie świata innym, chociaż niezwsze musi mieć rację np. z zadaniem z Sara i rybami. Dużym plusem może być jej empatyczność (chociaż z pizza z mleczem poszła się podzielić bo widziała że bliźniaczka zeszła na dół i będzie młyn)
Nie rozumiem dlaczego uczestnikom nie przeszkadza to co ona mowi :rolleyes: I to żałosne podrywanie Ewy :rolleyes: Na pewno w realu taka ładna kobieta jak Ewa ( nie mylić z infantylna :P ) by sie taka Natalia nie zainteresowała :-\
A najgorsze, ze pewnie dzis odpadnie Ania, fajna i madra dziewczyna a taka Natalia dalej bedzie swiecic tym grubym brzuchem i pitolić o d.. maryni :redface:
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka » 20 paź 2019, 16:49

ja bym bardzo chciała, żeby Kamil dziś wyleciał - atmosfera w domu od razu by się poprawiła bez głównego intryganta. ale wiem, że to niemożliwe, widać było po procentach w całym tygodniu, że dziś rozegra się eliminacja między Anią i Sarą. z tej dwójki wybieram Sarę, bo jakoś mnie nigdy do siebie nie przekonała a Anię lubię.
Wajcha29
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wajcha29 » 20 paź 2019, 17:21

tamianka pisze:
20 paź 2019, 16:49
ja bym bardzo chciała, żeby Kamil dziś wyleciał - atmosfera w domu od razu by się poprawiła bez głównego intryganta. ale wiem, że to niemożliwe, widać było po procentach w całym tygodniu, że dziś rozegra się eliminacja między Anią i Sarą. z tej dwójki wybieram Sarę, bo jakoś mnie nigdy do siebie nie przekonała a Anię lubię.
To ja innego streama oglądam, oczywiście Kamil kontrowersyjny czasem coś powie takiego prowokacyjnego, ale intrygi? On jest sam. To grupa na czele z Dawidem i Sarą knuła i nastawiała innych przeciwko niemu. Nie przypominam sobie sytuacji w której Kamil próbowałby przedstawić osobę w złym świetle kłamiąc. Przykładowo Sara do Martyny mówiła, że Kamil ją obgaduje, a było to wyssane z palca. Dawid to nieraz jawna agresje stosował.
berbla
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla » 20 paź 2019, 17:38

tamianka pisze:
tylko słowa, może daj przykład kiedy Kamil knuje, obgaduje, mówi z nienawiścia czy wstretem o innych, nastawia osobe X na osobe Y. Wskaż gdzie, kiedy i o kim. Odpowiedzi na zaczepki sie nie licza, bo każdy ma prawo do obrony. Gdyby za każdym razem nadstawiał drugi policzek, to byłby dupa a nie chłop.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar » 20 paź 2019, 17:47

Kamil jest dla nich mocną konkurencją i stąd też taka nagonka na niego. Nie wiedzą tylko, że sami siebie skreślają przez to. Oni już dawno zapomnieli, że są kamery i widzowie mogą ich śledzić na streamie. Część może nie lubi Kamila, ale reszta robi to tylko po to, aby przypodobać się grupie i nie być nominowanym.

Takie zachowania są niestety obecne w realnym świecie czy to w szkole czy też pracy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 20 paź 2019, 17:56

Wyniki z BB Tydzień 45:33, takie były wczoraj chyba.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 20 paź 2019, 18:10

Czyli Anka poleci :( a szkoda... mogliby zrobić dzisiaj jakiegoś twista, dawno nie było...
Jagna
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jagna » 20 paź 2019, 18:13

Wajcha29 pisze:
20 paź 2019, 17:21
To ja innego streama oglądam, oczywiście Kamil kontrowersyjny czasem coś powie takiego prowokacyjnego, ale intrygi? On jest sam. To grupa na czele z Dawidem i Sarą knuła i nastawiała innych przeciwko niemu. Nie przypominam sobie sytuacji w której Kamil próbowałby przedstawić osobę w złym świetle kłamiąc. Przykładowo Sara do Martyny mówiła, że Kamil ją obgaduje, a było to wyssane z palca. Dawid to nieraz jawna agresje stosował.
Najwyraźniej nie wiesz co to jest intryga. Intryga to nie obgadywanie za plecami a odnoszę wrażenie, że na forum tylko to jest piętnowane. Ludzie gadają o innych i będą gadać, taka jest ludzka natura, niech pierwszy rzuci kamień ten, który nigdy nikogo nie obgadywał. A co to jest intryga? Kamil jest chodzącą definicją intrygi. To takie postępowanie, które ma wywołać konflikt, tarcia w grupie i Kamil to robi o czym sam mówi i czego nie ukrywa. Przedstawiał innych w złym świetle wielokrotnie, np. nazywając bliźniaczki wielorybami, naśmiewając się z "myślących kobiet" to tak na szybko to co pamiętam. Jest sam, to prawda. Bo sam solidnie sobie na to zapracował i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.
Nie lubią Kamila bo jest konkurencją? Nie sądzę. Nie lubią go bo jest mitomanem, jest irytujący, specjalnie ich denerwuje (np. poranne pobudki... za to jego "kukuryku!" wyrwałabym mu tętnicę gdybym tam była, bo nienawidzę jak ktoś mnie gwałtownie budzi). Na MOIM streamie to on bawi się nimi, wykorzystuje do swoich celów, świadomie wywołuje silne emocje (i też sam się do tego przyznaje), ma w d...pie ich samopoczucie i komfort. Unikam takich ludzi jak ognia.
@berbla Nastawia ludzi przeciwko sobie i knuje. Ostatnio np. sugerował Ewie kogo powinna nominować na jawnych nominacjach. A to jest tylko przykład z ostatnich dni.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 20 paź 2019, 18:22

Sara rozdziela swój majątek, pozostawia ciuchy dla dziewczyn i kosmetyki.
Wajcha29
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wajcha29 » 20 paź 2019, 18:27

Jagna pisze:
20 paź 2019, 18:13
Wajcha29 pisze:
20 paź 2019, 17:21
Najwyraźniej nie wiesz co to jest intryga. Intryga to nie obgadywanie za plecami a odnoszę wrażenie, że na forum tylko to jest piętnowane. Ludzie gadają o innych i będą gadać, taka jest ludzka natura, niech pierwszy rzuci kamień ten, który nigdy nikogo nie obgadywał. A co to jest intryga? Kamil jest chodzącą definicją intrygi. To takie postępowanie, które ma wywołać konflikt, tarcia w grupie i Kamil to robi o czym sam mówi i czego nie ukrywa. Przedstawiał innych w złym świetle wielokrotnie, np. nazywając bliźniaczki wielorybami, naśmiewając się z "myślących kobiet" to tak na szybko to co pamiętam. Jest sam, to prawda. Bo sam solidnie sobie na to zapracował i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.
Nie lubią Kamila bo jest konkurencją? Nie sądzę. Nie lubią go bo jest mitomanem, jest irytujący, specjalnie ich denerwuje (np. poranne pobudki... za to jego "kukuryku!" wyrwałabym mu tętnicę gdybym tam była, bo nienawidzę jak ktoś mnie gwałtownie budzi). Na MOIM streamie to on bawi się nimi, wykorzystuje do swoich celów, świadomie wywołuje silne emocje (i też sam się do tego przyznaje), ma w d...pie ich samopoczucie i komfort. Unikam takich ludzi jak ognia.
@berbla Nastawia ludzi przeciwko sobie i knuje. Ostatnio np. sugerował Ewie kogo powinna nominować na jawnych nominacjach. A to jest tylko przykład z ostatnich dni.
Słownik jezyka polskiego
intryga
1. «podstępne działanie polegające na wzajemnym skłóceniu jakichś osób»

Mając taką definicje nie widzę aby Kamil uprawiał jakąś intrygę. Bo jeżeli Kamil przez kontrowersyjność wywoływał jakiś konflikt to tylko miedzy nim a grupą nigdy nie nastawiał jednego przeciwko drugiemu.
To jest program reality show każdy wiedział na co się pisze. Raczej nie mieli powiedziane że będą wygłaszać rozpaw na tematy ważne ludzkości. Tam ma się dziać, aby widz nie był znudzony. WB też daje im ukryte zadania. Czy ktoś ma pretensje do Sary że wkręciła Natalie ze się boi ryb? Nie. Rozumiem że kogoś można nie lubić, ktoś może denerwować, jasna sprawa. nie rozumiem jedynie tej zawiści tej żółci kiedy zaczynają temat KAMIL. Według mnie nikt nie lubi właśnie takich osób które face to face są najlepszymi przyjaciółmi a za plecami nóż wbijają. Każdy wychował się w innym towarzystwie może stąd nasza rozbieżność zdań.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka » 20 paź 2019, 18:29

berbla pisze:
20 paź 2019, 17:38
tamianka pisze:
tylko słowa, może daj przykład kiedy Kamil knuje, obgaduje, mówi z nienawiścia czy wstretem o innych, nastawia osobe X na osobe Y. Wskaż gdzie, kiedy i o kim. Odpowiedzi na zaczepki sie nie licza, bo każdy ma prawo do obrony. Gdyby za każdym razem nadstawiał drugi policzek, to byłby d**a a nie chłop.
chciałam odpisać, ale @Jagna powyżej już to zrobiła.

intryga =/= obgadywanie. nic nie pisałam na temat tego, żeby Kamil kogoś po kątach obgadywał (a może by to robił, gdyby miał z kim?).

mówienie o kimś z nienawiścią - a jak kogoś nie znosisz to mówisz o nim z radością i uśmiechem na ustach? oczywiste jest, że jeśli ktoś cię denerwuje i prowokuje, to nie będziesz o nim mówić z sympatią. i w czasie rozmowy z kimkolwiek o tej osobie siłą rzeczy przedstawiając swoje racje i punkt widzenia niejako nastawiasz innych przeciwko, nawet jeśli nie był to Twój cel i zamysł.

dla mnie najbardziej pamiętnymi jego głupimi akcjami Kamila (oprócz wspomnianych już wyżej) było potajemne wyjadanie z lodówki gdy mieli mało jedzenia oraz wylanie piwa, bo taką ma ochotę. to są akcje obliczone na wkurzenie współmieszkańców i ja takich ludzi nie lubię, do czego mam prawo (dokładnie tak samo, jak mieszkańcy domu WB).

poza tym zwyczajnie przez większość czasu nie mogę na niego patrzeć - przez miesiąc ganiał po całym domu jedynie w gaciach, najczęściej jeszcze z gołymi pośladkami. nie wstydzi się swojego ciała i ma do tego prawo, ale nie oznacza to, ze musi się od razu obnażać. mieszkam w nadmorskim kurorcie i to mi się kojarzy z typowymi Januszami na wakacjach - gołe klaty i popylamy po mieście, bo przecież są wakacje, gorąco i nie chce się nam ubierać. a to jest po prostu niesmaczne. podobnie z resztą robił w poprzedniej edycji Igor i tak samo mi się to nie podobało.

jestem pewna, że wyjście Kamila by oczyściło atmosferę i byłoby zdecydowanie mniej spięć i kłótni w domu. ale produkcji nie o to chodzi, dla nich im większy dym, tym lepiej. więc Kamil zapewne zostanie długo i długo będzie jeszcze drażnić domowników swoim zachowaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”