[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 970
x 2794

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dodam, że niesamowicie bawi mnie to chrzanienie o "drzwiach do kariery" - jakiej kurczę kariery :lol: Kto pamięta o tych ludziach, którzy pół roku temu byli w domu? Co z Madzią? Ano właśnie - wielkie nic.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2242

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Martyna ma mocne oparcie w Ani, mam nadzieję, że Ania nic nie odwali w tym tygodniu sama z siebie lub przez kogoś, a pomoże Martynie przetrwać, by ta całkiem nie padła.
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

pulkownik pisze: 20 paź 2019, 21:18 "Supermądra i superpiękna akcja" - to dlaczego nie zrobiono tego w stosunku do Łukasza Darłaka?
Dokładnie takie same miałem wczoraj przemyślenia, warto przypomnieć sobie jakie teksty latały w poprzedniej edycji na temat Łukasza i jaka była reakcja produkcji, a właściwie jej brak i porównać sobie to do tego co się teraz dzieje z Kamilem, gdzie praktycznie stawia się na równi obrzydliwe komentarze (faktyczny hejt) z opiniami (rzeczywiście może czasami za mocnymi, ale nie leżącymi nawet blisko tych pokazanych w kampanii) robiąc z Kamila ogromną ofiarę, a wręcz bohatera pokazując jak on to wszytko przetrwał (gdzie tak naprawdę często sam to nakręcał i dobrze się przy tym bawił), a na koniec jeszcze wszystkim wybaczył. Ta cała sytuacja to jakaś absolutna paranoja, która faktycznie szkodzi kampanii przeciw hejtowi. Wstyd TVN, ogromny wstyd.

Aha jeszcze jedno, ten materiał o hejcie powinien zostać przede wszystkim pokazany obrońcom Kamila najeżdżającym cały czas w fatalny sposób na Dawida, Sarę i całą resztę, która tylko ośmieli się skrytykować Kamila.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
x 9
x 82

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee »

Ja93irdole MamaSita czemu nie Anka 😳 nie kumam.
tinsel
Activist
x 617
x 1204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Jeszcze parę słów o nowej Natalii. Jako uczestniczka jest nudna i to nie jest kwestia, że nie może się przebić, bo kiedy siedzi w mniejszej grupce np. 4 - 5 osób to dalej nic nie mówi. Dodatkowo też wydaje mi się fałszywa. Spędzała sporo czasu z Anią i Martyną, głównie właśnie z dziewczynami się trzyma, przed eliminacją trzymała Anię za rękę, a potem nominacja dla Ani. Takim podejściem jak u Natana tu zalatuje trochę ;)
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

LIVE
Mieszkańcy poczuli w domu zapach czegoś smażonego, mimo że sami nic nie smażyli. Może będzie jakaś niespodzianka na kolację.
Siora się coś nie spieszy z ogłoszeniem im szczegółowych wyników nominacji.
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Anka opowiada jak to ten tydzień praktycznie nie myślała, że jest nominowana i że lajtowo to przyjęła, bo obie zarobiła nie przez głosy mieszkańców, tylko jakieś inne rzeczy ;)

Ciekawe, że tydzień temu cały wieczór po Arenie była wkurzona. No i co jakby poznała wyniki, że Sara niewiele ją wyprzedziła.

Nadal nie potrafię się do niej przekonać choćby przez takie gadania... Choć oczywiście do najgorszych ludzi tam jej sporo brakuje.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2242

[TVN/TVN7] Big Brother

Anka nie wygra, ale w liczę, że jeszcze nowe może przed nią odpadną, a potem pewnie niedługo ona.
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

Dziwię się, ze żałosnemu Dawidkowi się udało. Mam nadzieję na jakiś twist, bo jemu się należy, jak koniowi owies!!! :lol:
Ostatnio zmieniony 20 paź 2019, 21:53 przez abc, łącznie zmieniany 1 raz.
Millady
Obserwator
x 188
x 191

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

@Jordi
Cofnij sobie. Opowiadała, ze przeżywała, ze nawet się popłakała.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
tinsel
Activist
x 617
x 1204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

@Jordi
Przecież powiedziała Natalii, że aż się popłakała przez tę nominacje, co zresztą potem widzieliśmy w odcinku :P
Ostatnio zmieniony 20 paź 2019, 21:41 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2242

[TVN/TVN7] Big Brother

Na FB sporo osób przeciw Vasylowi.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
x 9
x 82

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee »

Napiszę tak: Gdy WB potrafi tak majstrować w głowach uczestników to nie wierze, że nie majstruje przy wyborze kto ma opuścić dom. Głosy głosami Internautów, ale ostateczna decyzja należy do WB. I nie wierze, że MamaSita miała ich najwięcej.
Oxygen
Obserwator
x 251
x 94

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Oxygen »

Pięknie wyniki głosowania (Ania queen jeszcze przez co najmniej dwa tygodnie jeszcze, najlepiej), nominacje też znośnie. Mam nadzieję, że wyleci Natan, ewentualnie Kamil/Vasyl, ale w przypadku pierwszego to niemożliwe, a drugi na tyle jest spokojny i bezbarwny, że raczej nie będzie się chciało na niego ludziom głosować.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Źle się się dzieje z Big Brotherem, jeśli nie bardzo źle. Dzisiejsza arena to kwintesencja beznadziejności minionego tygodnia. Opuszczenie domu przez Sarę to kolejny strzał w kolano produkcji. Za chwilę zostaną dwa nowe noł nejmy i parę manekinów pokroju Wasyla i Malwiny. Najpierw wpuścili dwie chodzące mimozy, które poza drażnieniem NIC nie wnoszą, a teraz wyleciała Sara. Przeczuwałem to od początku, bo już od jakiegoś czasu przedstawiali ją niekorzystnie, choćby dzisiaj w materiałach przed areną. Nie wiem co chce osiągnąć produkcja, ale na razie idzie to w kierunku totalnej beznadziei. Program ogląda się bardzo źle - produkcja zrobiła wszystko, by zepsuć udaną edycję. Chyba się uda. Dziś wręcz prosiło się o twist. Mam wrażenie, że producenci mają już gdzieś ten program. Będzie mi bardzo ciężko to oglądać jako fanowi programu, domyślałem się więc co zrobi "zwykły" widz... szkoda, bardzo szkoda.
11 lat na forum! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”