[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
MaciekRS
Użytkownik
x 91
x 28

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciekRS »

Arturess pisze: 20 paź 2019, 21:54 Bardzo szkoda mi Sary, byłem pewien,że dojdzie do finału, a odpadnie sztuczna Anka. Zostawcie ją do finału, wraz z kilkoma innymi sztucznymi osobami, a potem narzekajcie jaka ta edycja sztuczna, zmanipulowana, że nie ma zwykłych osób tylko same dwulicowe "gwiazdeczki"...
Zastanowiłem się i ZDECYDOWANIE jestem zadowolony że to Ania pozostała w domu. Tylko jej mi było szkoda ze wszystkich nominowanych i nie miałbym nic przeciwko temu aby pozostała do finału (choć wiem że i tak nie wygra_. Po prostu lubie ją i jej zachowanie w programie.

Kamil nie odpadnie bo ma na górze swoich wielbicieli którzy nawet gdyby był zagrożony to pokażą w sobotę odcinek o tym jak to ratował jakieś tonące dziecko a potem był przez wszystkich za tobez powodu hatowany.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 164
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

@Arturess Dokładnie w tygodniu nigdzie na ekranie nie jest napisane stan na dzień xx godz. np. 15:00. Przypuszczam, że są zawsze na koniec dnia z którego pochodzi odcinek. We wtorkowym odcinku mogą podawać wyniki z poniedziałku na godz. 23:59. Może być też inna tzn. w momencie przygotowania planszy zgłaszają się do firmy która je obsługuje aby podali im stan głosowania.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Ewa i Martyna mówią, że chcą zmniejszyć piersi :lol: :lol: :lol:
Dziewczyny co Wy gadacie ?? :o :lol: :lol:
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Jordi pisze: 20 paź 2019, 21:37 Anka opowiada jak to ten tydzień praktycznie nie myślała, że jest nominowana i że lajtowo to przyjęła, bo obie zarobiła nie przez głosy mieszkańców, tylko jakieś inne rzeczy ;)

Ciekawe, że tydzień temu cały wieczór po Arenie była wkurzona. No i co jakby poznała wyniki, że Sara niewiele ją wyprzedziła.

Nadal nie potrafię się do niej przekonać choćby przez takie gadania... Choć oczywiście do najgorszych ludzi tam jej sporo brakuje.
Przecież Ania płakała po Arenie w telewizyjnym, a później w PZ. Co Ty oglądasz? 3 dni później miała już to gdzieś...
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Dawid jest najbardziej napalony na zwyciestwo, Jakimkolwiek kosztem, byle wygrac- stad ta zawzietosc i nienawisc do Kamila. Najwiekszym dowodem na to, jest nominowanie dzis Wiktora. Z tego go juz nie obronicie, bo sie nie da:)
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Ja z Dawidem mam taki problem, że momentami aż za bardzo widać jak bardzo chce wygrać. Tylko on pojęcia nie ma o tym, że szanse nikłe.

Ja lubię na pewno Wiktora i... szczerze dalej mam już problem. Anka w tym tygodniu zyskała u mnie mimo wszystko, Malwina nawet też. Martyna nadal kompletne nijactwo. Mateusz irytuje już mocno. Wasyl okej, ale "ślizga" się między wszystkimi i w końcu mieszkańcy mu to pokazali w nominacjach. Natan do odstrzału od dwóch tygodni jak nie lepiej, jest fałszywa i codziennie potrafi zmieniać zdanie o 180 stopni.

Kamil wiadomo. Potrafi być fajny, pogadać poważnie i ciekawie. Niestety woli grać, pajacować, wszczynać afery...

Nowe do wywalenia od przyszłego tygodnia. Najpierw Ewka, która tylko przykleiła się butaprenem do Kamila, no i każdego dnia gadania o niczym kwadrans z Natanem. A kolejna Natalia, która jest po prostu nudna...

To też dobitnie pokazuje, że produkcja nie szukała ciekawych osobowości, tylko wepchła je obie licząc nawet nie ma romans. Oni chcą powtórki z Fryty i Kena sprzed 17 lat...

@oitnb61, a ty nie czytasz teraz uważnie tematu. Przyznałem, że nie widziałem całości, tylko jak załączyłem, także niepotrzebne te spóźnione wonty ;)

@pulkownik ja bym odpuścił. Wiosną było to samo aż przegiął i dostał bana. Niczego się nie nauczył i nadal nie rozumie, że ktoś może nie lubić Kamila i mieć swoje zdanie. Toż to zbrodnia!!! ;D
Ostatnio zmieniony 20 paź 2019, 22:29 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2242

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

A może powrocik Sary za tydzień? Nie zdziwiłbym się, a ona bardzo by chciała, a takie powroty bardzo nakręcają widownię.
nieistotne1
Obserwator
x 383
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nieistotne1 »

abc pisze: 20 paź 2019, 22:21 Mam nadzieję, że w tym tygodniu, będzie jakiś wkręt na Dawidka, widok, tej, jego wiecznie "uśmiechniętej" gęby, przyprawia mnie o wymioty.
wow to dopiero hejt.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Dawid "dzwoni" po alkohol :evil:
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

balarion pisze: 20 paź 2019, 22:27 Dawid jest najbardziej napalony na zwyciestwo, Jakimkolwiek kosztem, byle wygrac- stad ta zawzietosc i nienawisc do Kamila. Najwiekszym dowodem na to, jest nominowanie dzis Wiktora. Z tego go juz nie obronicie, bo sie nie da:)
Taa, bo Kamil wcale nie jest napalony na zwycięstwo. Obiektywizm bije od Ciebie pełną gębą. Dawid też ma nadzieję na zwycięstwo, pewnie jak każdy. W ogóle niektórym to nie dogodzi. Jak nominują kierując się osobistymi sympatiami, to źle, bo zero taktyki, znowu się ktoś tam ślizga, itp. Jak nominują taktycznie, to źle, bo widać, że napaleni na zwycięstwo. Boże, widzisz i nie grzmisz.
Dobra, ja na dziś pauza.
Millady
Obserwator
x 188
x 191

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Jejku a tu znowu avanti o Kamila i Dawida.... :-\
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

LIVE

Natan znowu struta. Zła, że zmiana na grzeczną nic nie dała i znów nomina.

Ewka "ten tydzień był super". Bo kleiłaś się do Kamila nonstop? :lol:
Ostatnio zmieniony 20 paź 2019, 22:36 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2242

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Natan już pokazała tyle twarzy i wątków, będzie musiała wymyślić coś nowego an ten tydzień :lol:
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

@Jordi
Nie dostalem zadnego bana, tylko ostrzezenie- prosze nie klamac, bo tak nieladnie. Mam prawo Kamila bronic, tak samo jak ty masz prawo za nim nie przepadac. On nie jest idealny, bo mnie czesto tez denerwuje, ze chce byc zawsze na tapecie- zawsze cos musi dopowiedziec, nawet jak to jest niepotrzebne itd. Ale gadanie 24h przez mieszkancow tylko na Kamila, ciagle go obrazajac to gruba przesada. Oni nie mieli innych tematow... Gdyby mysleli, olali by wszystkie jego zaczepki, i nie byloby zadnych dymow. Ale zachowywali sie jak sie zachowywali. Teraz jedynie na chwile sie zamkneli- to juz 24h trwa i program normalniejszy sie robi.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2019, 22:40 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
tinsel
Activist
x 617
x 1204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

A mi się wydaje, że Dawid właśnie ma szansę wygrać. Wystarczy, że choć odrobinę swoje emocje opanuje. Duża część widzów go jednak lubi. Chociaż ja nie chciałabym jego zwycięstwa.

Jak patrzę na wypowiedzi zwolenników Kamila, to jakoś tak automatycznie Kamil zaczyna mnie irytować bardziej. Niestety ale to tak działa, że grono gorliwych fanów, często przekłamujących rzeczywistość działa na niekorzyść swojego "idola".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”