[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

@pulkownik mysle, ze Anka ma potencjal. Straszne cisnienie na zwyciestwo, Kamila nienawidzi I zdaje sobie sprawe, ze moze byc ciezko z nim wygrac. Dlatego bedzie szukala bardzo krzywych zagran w stylu “Wielki Bracie- Kamil mnie pobil, mam siniaki”- jak to w srode rano mialo miejsce.

Co do Wasyla- tak, to on byl agresorem. Ale proste pytanie- dlaczego Dawid nie zareagowal? Dlaczego ich nie rozdzielil? Stal z boku I mial to w d*pie- co nie swiadczy o nim dobrze.
wir0s
Użytkownik
x 16
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wir0s »

Jako fan Kamila doskonale zdaje sobie sprawę, że on tego programu nie wygra, ale kibicuje mu jako mega aktorowi, bo widać, że inteligencją facet przerasta niektórych uczestników na maxa. Osobiście uważam, że wygra Wiktor lub właśnie Vasyl(może i jest taka przylepa, ale jest pozytywny gość) . Co do decyzji Dawida, najbardziej utkwiło mnie jego zdanie "nie lubie tracić czasu" myślę, że każdy myślący zrozumiał, że chodziło mu o świadomość, że juz ma po wygranej. Ośmieszył się tym Wiedźminem totalnie.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 927
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Pobudka tóż po 9.00
Ewka spała obok Natana, a Kamil sam na dole na łóżku uformowanym z kciuków słomy :rolleyes:
annawoj1104
VIP Expert
x 220
x 764

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Zajrzałam na Insta Dawida, to co sie dzieje w komenatarzach (oczywiście przeważają fejkowe konta) , Łukanio to był pikuś można powiedzieć...
Że program aż takie emocje wywołuje w ludziach, niektórzy jakby mogli to by go zlinczowali publicznie. Aż niewyobrażalne ze to takie wymiary przybrało. I tego nie da sie zatrzymać, to bedzie jeszcze przez jakiś czas przybierało nawet... Straszne wręcz..

Nie ma Sary nie ma Dawida nie ma sióstr, to ciekawe kto będzie kolejnym "hejterem" Kamila, no ciekawe...
Jordi
VIP Expert
x 1750
x 1774

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Anka to akurat proste do przewidzenia ;)
Yurishka
Użytkownik
x 100
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Yurishka »

Obstawiam, że Anka lub Natalia D. Ewentualnie Ewa, jeśli będzie skakać z kwiatka na kwiatek. Wasyl chyba nie ma takiej siły przebicia, by stać się wrogiem numer 1.
Patrząc po FB i IG, niektórzy niestety przekroczyli granicę zdrowego kibicowania i stali się zwykłymi kibolami.
Jordi
VIP Expert
x 1750
x 1774

[TVN/TVN7] Big Brother

Ewka nie zdąży - przewiduję jej nominę i wylot za tydzień. Nawet wykopki jej nie znoszą i uważają za pomyłkę, więc nie ma nigdzie oparcia.

Natan zdziwię się jak nie wyleci w niedzielę, chociaż po wyjściu Dawida boję się, że nikt nie wyleci, a to będzie najgorsze, bo wolę nową osobę (faceta) niż kolejny tydzień tę samą, coraz słabszą ekipę...
Yurishka
Użytkownik
x 100
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Tak, facetów zdecydowanie brakuje. Mogliby jakiegoś dodać. Dobrze, że jest Wiktor, bo bardzo lubię go oglądać.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 856
x 2370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Myśle że pora postawić na znane i sprawdzone rozwiązanie i wprowadzić do domu jako uczestnika Łukania Darłaka :lol:
Annnna
Użytkownik
x 64

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Annnna »

Kamil dostał zakaz chodzenia w stringach od WB 😂😂😁😁😁. I mam pytanko wczoraj nie oglądałam live najpier całuski Kamila i Ewy a teraz już nowy rozłam związku ?? Ewa cały czas przy Natanie.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 120
x 198

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Szczerze - beka z osób, które widzą w Vasilu zwycięzcę programu... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Jordi
VIP Expert
x 1750
x 1774

[TVN/TVN7] Big Brother

No przydałby się przystojny w wieku 30-33 w miarę rozgadany, a nie jak nowa Natalia :P

W tej chwili mamy Kamila, super Wiktora, irytującego Wasyla i BARDZO wkurzającego już Sławinę zboczeńca.
Yurishka
Użytkownik
x 100
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Czemu beka? Każdy ma prawo lubić, kogo chce. Jak ktoś uznał, że powinien wygrać, to niech uważa. Inna sprawa, że ma marne szanse.
eti
Użytkownik
x 140
x 31

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: eti »

wir0s pisze:
25 paź 2019, 9:00
... Co do decyzji Dawida, najbardziej utkwiło mnie jego zdanie "nie lubie tracić czasu" myślę, że każdy myślący zrozumiał, że chodziło mu o świadomość, że juz ma po wygranej. Ośmieszył się tym Wiedźminem totalnie.
W tym przypadku ośmieszył się tylko i wyłącznie twój idol Kamil, ponieważ gra Wiedzmin jest na tyle popularną grą, że nie potrzeba posiadać sokolego wzroku aby wiedzieć, że ta postać w oryginalnej grze nie jest wzorowana na twarzy Kamila.

Tutaj mamy podobną sytuację jak z tym "aktorstwem", które po pobieżnym zagłębieniu, okazuje się jedynie statystowaniem niezasługującym na uwzględnienie w napisach końcowych filmów.

Otóż kolega Kamila który niedawno gościł w Big Brother Nocą robił kiedyś jakąś animację dla celów prywatnych z postacią Wiedzmina. Zrobili do tego plakat z Kamilem i wklepali na IMDB, tak samo jak te filmy w których Kamil nie jest wymieniany w napisach końcowych. Ot i na podstawie tego dzieła, które chyba nigdy nie ujrzało światła dziennego (brak praw autorskich), Kamil opowiada teraz historyjkę, że na jego twarzy wzorowana jest postać Wiedzmina w grze.

No więc to tylko niszowa animacja jego kumpla, ale jak widać niektóre osoby dają się na to nabrać.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 120
x 198

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Yurishka pisze:
25 paź 2019, 10:07
Czemu beka? Każdy ma prawo lubić, kogo chce. Jak ktoś uznał, że powinien wygrać, to niech uważa. Inna sprawa, że ma marne szanse.
Ale ja go nawet trochę lubię, po prostu mnie to bawi... :lol:

Co do parytetu to jak teraz Natan wyleci, to będzie 4 gości i 5 kobiet, więc bardzo podobnie. Nie ma potrzeby nowego typa... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”