[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
radomirek
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: radomirek » 30 paź 2019, 8:19

halo przegrałaś ukrainko halo halo obudź się przegrałaś
Anonymous2
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 » 30 paź 2019, 8:25

Oni chyba czuja, że w tym domu wieje nudą i na siłę próbują coś zdziałać jak Anka. A Ewka z rana w tv w teledysku ale zdjecie mi sie nie załącza :(
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 30 paź 2019, 8:48

Jakie to szczęście że wczoraj byłam tak zmęczona i szybko poszłam spać,choć niestety przegladajac wątek z rana nie minęło mnie to :rolleyes:

A Ania mnie zadziwia wręcz... I nie koniecznie pozytywnie
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 30 paź 2019, 9:54

Karol pisze:
29 paź 2019, 23:59
A Sławina taki wrażliwy, uczuciowy, syn mamusi.
Haha nie chcę go bronic, ale co to za myślenie ? Że niby wrazliwy, uczuciowy to nie ma potrzeb fizjologicznych ??? :lol: :lol: :lol:

Sama akcja z namiotem - nic specjalnego. Trzymała mu tylko ten koc i tyle, masturbacja to naturalna sprawa. Chyba niektore kobiety, które tu piszą nie rozumieją tego, bo one nie muszą tego robic tak często, jak faceci. Dla mnie ta akcja była zabawna, fajna. Ale niektórzy niestety wyznają zasadę - z igły widły i tylko kręcic z byle g afery... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
LMBlue
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: LMBlue » 30 paź 2019, 10:43

To teraz Anka sobie przechlapala😂 będzie znana z tego że pomogła masturbowac sie "koledze" przed kamerami🤣 nic dziwnego ze teraz ma dola jak do niej doszło co zrobiła, jak ten narzeczony jej nie zostawi to Bede zdziwiony😎
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 30 paź 2019, 11:21

Bez przesady. Pogadają i wszystko sobie wyjaśnią. Poza tym jak koleś był 2-krotnie gościem BBN, to było po nim widać, że wiedział do jakiego świata wchodlzi jego dziewczyna.
Eduardo
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Eduardo » 30 paź 2019, 11:41

Ale co niektórzy są tu wręcz żałośni z tą Anią. A co takiego złego zrobiła ta dziewczyna? Ja wchodząc tu i czytając że pomogła mu w masturbacji zrozumiałem że użyczyła mu swojej ręki. A okazuje się że zrobiła mu namiot i nie miała żadnej styczności z jego przyrodzeniem. Więc jak dla mnie to jest robienie szumu bez powodu.
A tak poza tym dla niektórych (głównie kobiet) masturbacja jest jak wielkie zło i niedopuszczalne. Prawda jest taka że większość ludzi to robi, czy to się komuś podoba czy nie. Ja nie widzę w tym nic złego. Ci ludzi są tam zamknięci już od ponad miesiąca, więc muszą jakoś odreagować.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 30 paź 2019, 11:48

Tu nie chodzi o samą masturbację czy Anię obok, a o robienie z tego show. 🙂 Jak rozumiem granica dobrego smaku niedługo będzie mieścić trzepanie się na ulicy, byle pod namiocikiem z koca trzymanego przez zajętą laskę. Przecież to powszechne, wszyscy tak robią 🙂 Cały dom BB powinien siąść obok Sławiny i śpiewać "kumbaya" w ramach realnego wsparcia 🙂
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 30 paź 2019, 11:53

Ech, jestem teraz zażenowana poziomem wiedzy (podstawowej) uczestników programu...
czyli ich odpowiedziami na łatwe pytania dotyczące Japonii.
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 30 paź 2019, 11:59

A czy Ewa czesze czasem tego kołtuna na głowie?
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 30 paź 2019, 12:05

Szkoda trochę Anki, bo będzie głównie kojarzona z tą sceną. Myślę, że jej późniejsza reakcja jest spowodowana tym, że dotarło do niej, że niezależnie jak jest naprawdę to będzie źle odebrane na zewnątrz.

@Karol Cóż, akurat w tej edycji BB o każdej zrobionej "trójce" szczęśliwiec leci powiadomić całą grupę, także całkiem możliwe, że Sławina niedługo otrzyma wsparcie od wszystkich ;) My widzowie też niestety wiemy, kto ile razy ;)
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 30 paź 2019, 12:13

Karol pisze:
30 paź 2019, 11:48
Tu nie chodzi o samą masturbację czy Anię obok, a o robienie z tego show. 🙂 Jak rozumiem granica dobrego smaku niedługo będzie mieścić trzepanie się na ulicy, byle pod namiocikiem z koca trzymanego przez zajętą laskę. Przecież to powszechne, wszyscy tak robią 🙂 Cały dom BB powinien siąść obok Sławiny i śpiewać "kumbaya" w ramach realnego wsparcia 🙂
Dokładnie.
Nie chodzi o pruderię, nie chodzi o unikanie pewnych tematów czy udawanie świętych.
Bardziej związane jest to z obrzydliwością tego, co wczoraj zaistaniało i brak konsekwencji w dotychczas reprezentowanej przez Anię postawie.
Bo prawda jest taka, że Anka nic takiego tam wielkiego nie robiła, aby tak jak niektórzy piszą, jej partner mógł ją zostawić, ale biorąc pod uwagę, jakie ma wygórowane mniemanie o sobie, jak bardzo jest przeczulona na punkcie swojej osoby, jak dotychczas kreowała się na "Matkę Teresę", a także chciała pokazać swą "ukraińskość" z dobrej i godnej strony ( zaznaczała to w pierwszych odcinkach ), to tutaj zbyt bardzo poleciała chyba dla fanu, bo raczej zaprzeczając swojej dotychczasowej dosyć sztywnej i wyniosłej nienaturalnie postawie i wyznawanym wartościom.
Pomijam już fakt, że Ukrainki mają niezbyt pochlebną opinię u niektórych Polaków niczym Polki na zachodzie....to tylko niesłuszne stereotypy, ale Ania chciała przecież na początku programu zaistnieć jako ich zaprzeczenie.
I chociaż wiem, że Anka nic złego nie zrobiła, ale ta scena była obrzydliwa, a przede wszystkim niespójna z jej dotychczasową postawą - nie mogłam tutaj dostrzec konsekwencji u Anki pod żadnym względem .
I o ile nie dziwię się Mateuszowi, którego już wszyscy dobrze znają, to zachowania Ani, która wcześniej prezentowała się jako dziewczyna dosć sztuczna, bo taka zasadnicza, niedostępna i z tak wielkimi zasadami, że aż to było dziwne, zupełnie nie rozumiem.
Chociaż mam więcej kumpli niż koleżanek i nie należę do osób pruderyjnych, to jednak dla mnie koleżeństwo nie polega na tym, aby trzymać "kocyk" czy "kapucyna" koledze, który się masturbuje :P
Sorry, za bezpośredniość.

Dla mnie najważniejsza jest spójność i konsekwencja w słowach i działaniu - czyli jeśli ktoś ma lajtowe podejście do tego czy owego, to po prostu taki jest, ale jeśli ktoś kreuje się na osobę niczym świętą i bez zarzutów, to niech taką pozostanie nie tylko na początku, ale i na zawsze.
Dlatego Anka mnie rozczarowała.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2019, 13:15 przez Artemida, łącznie zmieniany 4 razy.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 30 paź 2019, 12:29

tinsel pisze:
28 paź 2019, 14:45
@Artemida
Przypomina mi się słynne powiedzenie w telewizji, gdy jakiś format się nie przyjmie, że widzowie do tego formatu nie dorośli :rolleyes: Tylko pytanie dla kogo są programy typu BB, dla tzw. większości społeczeństwa, czy dla jakiejś elity? Bo nie wydaje mi się, że BB to kultura wysoka.

Dla mnie Natalia jest właśnie do bólu typowa. Ma historię bardzo podobną do przeciętnego człowieka. Oczywiście na pochwałę zasługuje to, że dobrze sobie radziła z przeciwnościami losu, ale to tyle. Jak dla mnie jest nudna i kompletnie nie ma w niej potencjału do udziału w programie typu BB.
W jednym i najważniejszym masz zupełną rację - przeciętny" widz ( a w tego należy celować ) potrzebuje "szoł" czyli barwnych, kreatywnych i wywołujących u niego emocje bohaterów, bez względu na to, czy są negatywni czy pozytywni.
Jednak nie wszystko (wszyscy), co łatwo się sprzedaje, jest lepsze od tego (tych), co trzeba dostrzec, zagłębiając się bardziej w temat.
Coś czuję, że Ty akurat nie należysz do takich osób, które odbierają wszystko powierzchownie, dlatego zdziwiło mnie to, co napisałaś:)
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 30 paź 2019, 12:29

@tinsel

W jednym i najważniejszym masz zupełną rację - "przeciętny" widz ( a w tego należy celować, jeśli chce się trzepać kasę a nie robi się coś dla idei i wartości, czyli praktycznie dla grupy niszowej ) potrzebuje "szoł" czyli barwnych, kreatywnych i wywołujących u niego duże emocje bohaterów przejrzystych i oczywiśtych, bez względu na to, czy są negatywni czy pozytywni.
Jednak nie wszystko (wszyscy), co łatwo się sprzedaje, jest lepsze od tego (tych), co trzeba dostrzec, zagłębiając się bardziej w temat.
Coś czuję, że Ty akurat nie należysz do takich osób, które odbierają wszystko powierzchownie, dlatego zdziwiło mnie to, co napisałaś:)
[/quote]
Ostatnio zmieniony 30 paź 2019, 12:37 przez Artemida, łącznie zmieniany 2 razy.
LMBlue
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: LMBlue » 30 paź 2019, 12:34

Niech idzie zulom na dworcu tez otrzyma kocyk i poda chusteczki i opowiada historie zeby sobie ulżyli bo przecież "zdrowy chłop i potrzebuje tego" 🤣 niby nic takiego nie zrobiła ale szacunek napewno straciła u wielu. No bo przecież Slawina to robi ciagle to co ona jakas poddana jego czy co🤣 jeszcze zeby byla wolna to spoko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”