[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
magdalienkaaa
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 17 lis 2019, 17:29

semperadastra pisze:
17 lis 2019, 17:28
@magdalienkaaa Nie wiem, nie zwracam na to jakiejś uwagi. Ale ty chyba czaisz się na Kamila pod prysznicem haha... :lol: :lol: :lol:
No jasne ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 17 lis 2019, 17:30

Generalnie w SR gadają spoko, czy się pilnują ciężko powiedzieć, gdy widzieli resztę, nie jechali ostro jak Angela czy Kuba, celowo lub nie, ale dość neutralnie. Na pewno spodziewają się, że te teksty mogą być wykorzystane :)
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 17 lis 2019, 17:31

balarion pisze:
17 lis 2019, 17:25
@Abbott tak to jest, jak od 8 nominacji marzy sie o wyeliminowaniu Kamila. A jemu zamiast wrogow, ciagle przybywa fanow. I to boli, wiem ;)
Ołtarz już w pokoju ustawiony?😏
Gurson
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson » 17 lis 2019, 17:32

A mnie interesuje jedna kwestia - nikt dziś nie odpada, więc 40 minut muszą jakoś zagospodarować ten czas. Wątpię, by te 40 minut "poświęcili" nowym, bo wyjdzie nudna Arena
Awatar użytkownika
bigotka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bigotka » 17 lis 2019, 17:33

magdalienkaaa pisze:
17 lis 2019, 17:25
Abbott pisze:
17 lis 2019, 17:17
balarion pisze:
17 lis 2019, 16:06
Trzeba lekarza dla Wiktora, bo jest podejrzenie ostrej Kamilofobi.
A byles chlopie jeszcze miesiac temu glownym faworytem. Najwiekszy regres w programie. "Od bohatera, do zera."
Fanatyzm z rodem sekty jest bardziej niepokojący🤔
Dokładnie, to już jest chore. Ja w sumie lubię Kamila, na tyle na ile można lubić kogoś o takich poglądach, ale to, co dzieje się na wykopie i niestety również tutaj jest porażające. Nie można absolutnie nic powiedzieć o Kamilu, bo zaraz jest się oskarżonym o hejtowanie. Dotyczy to pozostałych mieszkańców, jak i widzów. No to ja też włożę kij w mrowisko i zaraz będzie na mnie atak Kamilolubów, otóż obserwuję od wczoraj streama i mam takie pytanie, jak często Kamil się myje? I czy w ogóle to robi? Wczoraj poszedł spać nie umywszy się najpierw, rano wstał i od razu poszedł na dół, może w ciągu dnia się ogarnął, ale w sumie nie wiadomo. Miałabym to gdzieś, ale od razu przypomina mi się Łukanio z poprzedniej edycji, on w takiej samej sytuacji byłby już nazwany brudasem, a Kamil pewnie według wykopkowców jest dzięki temu jeszcze bardziej męski ;). Takie podwójne standardy i to jest też wkurzające.
W punkt. Kamil to taka święta krowa, której wolno wszystko, ale gdy się ją skrytykuje, to już nazywany jesteś hejterem :lol:. Gdy mieszkańcy powiedzą coś o Kamilu w pozytywach - o już wiedzą, że jest mocny i walczą o wsparcie widzów, gdy zaś skrytykują - nic nie robią, tylko obgadują. Bez przesady. WIem, że grupa medialna TVNu wymyśliła sobie akcję stop hejt, ale najwyższa pora by skończyli ją usilnie promować i stosować podwójne standardy.
BB fav: Wiktor
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 17 lis 2019, 17:34

wiatriwoda pisze:
17 lis 2019, 17:30
Generalnie w SR gadają spoko, czy się pilnują ciężko powiedzieć, gdy widzieli resztę, nie jechali ostro jak Angela czy Kuba, celowo lub nie, ale dość neutralnie. Na pewno spodziewają się, że te teksty mogą być wykorzystane :)
Miejmy w pamięci to co powiedziała kiedyś Angelika "ludzie, nie oburzajcie się, że ocenialiśmy uczestników, bo WB nam po prostu tak kazał". Podejrzewam, że obecni też dostali dokładne instrukcje co do zachowania, być może także rozkaz oceniania. Wchodzisz do domu WB i od progu tobą manipulują, jeśli masz szczęście to wyjdziesz z tego magla obronną ręką, jeśli pecha to zostaniesz zgnojony przed całą Polską.
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 17 lis 2019, 17:34

Vasyl na swoim instastory: ''Już jestem w warszawie no i czekam na resztę wafli''

Skoro sami sie juz nawet tak nazywaja, to nie widze problemu uzywania tu slowa "Wafel"
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 17 lis 2019, 17:35

Gurson pisze:
17 lis 2019, 17:32
A mnie interesuje jedna kwestia - nikt dziś nie odpada, więc 40 minut muszą jakoś zagospodarować ten czas. Wątpię, by te 40 minut "poświęcili" nowym, bo wyjdzie nudna Arena
Piosenka, podsumowanie tygodnia, Ewa+Natan, reklamy, nominacje, materiał na jakis losowy temat z tygodnia,reklamy, wizytówki nowych, wpuszczają nowego do mieszkańców, i The End :evil:
tak to bedzie dzisiaj :twisted:
Awatar użytkownika
bigotka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bigotka » 17 lis 2019, 17:37

Spiderman0409 pisze:
17 lis 2019, 17:35
Gurson pisze:
17 lis 2019, 17:32
Piosenka, podsumowanie tygodnia, Ewa+Natan, reklamy, nominacje, materiał na jakis losowy temat z tygodnia,reklamy, wizytówki nowych, wpuszczają nowego do mieszkańców, i The End :evil:
tak to bedzie dzisiaj :twisted:
Proszę pamiętać o przemyśleniach i "psychologicznych" rozważaniach Goni Ohme. To trochę zajmie :lol:
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 17 lis 2019, 17:39

bigotka pisze:
17 lis 2019, 17:33
WIem, że grupa medialna TVNu wymyśliła sobie akcję stop hejt, ale najwyższa pora by skończyli ją usilnie promować i stosować podwójne standardy.
Czemu klamiesz? "Stop hejt" wymusili na nich widzowie, wszedzie robiac dym, ze nic nie robia z tym jak Kamil jest traktowany. FB, Insta- az dymilo sie od tego. Bardzo duzo zgloszen bylo do KRRiT i tvn nie mial wyjscia, musial interweniowac. Nic tvn nie wymyslil.
Gdyby wczesniej w produkcji mysleli, to interweniowaliby jak Kamil jest traktowany i nie doszloby do takich sytuacji, ze trzeba bylo zglaszac.

Uwaga, pierwsza oznaka pokory po wyjsciu:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 lis 2019, 17:41 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 17 lis 2019, 17:39

Nadrobiłam zaległości i poczytałam Wasze komentarze, dopiero potem zajrzałam do SR i macie rację - nadal będzie nuda.
Szkoda, że nie wejdą jakieś kolorowe osoby :(
@Gurson zarzucił bardzo ciekawym pomysłem z Milexem np. ;D
ale i ktoś z poprzedniej edycji byłby fajną odmianą.
No ale w tej jesteśmy skazani na turbodrzemki i nudę.
Jedyne co - po wejściu nowych, każdy ze starej ekipy będzie chciał się jakoś zaprezentować,
więc jednego jestem pewna - na bank będzie więcej opowieści i śpiewów Martyny :lol:

Aha, czy ten tekst z zapowiedzi niedzielnej areny - 'spodziewaj się niespodziewanego'
to myślicie, że dotyczył wejścia nowych uczestników czy jakiejś innej super niespodzianki :lol:
Ostatnio zmieniony 17 lis 2019, 17:42 przez mina2019, łącznie zmieniany 2 razy.
Gurson
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson » 17 lis 2019, 17:40

Ooo faktycznie dziś nasza psycholożka będzie :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 17 lis 2019, 17:41

wiatriwoda pisze:
17 lis 2019, 17:30
Póki co zapamiętałem kilka niewybrednych tekstów o goleniu, karabinach, ginekologach itd... :lol: :lol: :lol:. Po Sławinie trochę jechali, ale raczej umiarkowanie... :)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2019, 17:54 przez semperadastra, łącznie zmieniany 1 raz.
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
bigotka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bigotka » 17 lis 2019, 17:45

balarion pisze:
17 lis 2019, 17:39
bigotka pisze:
17 lis 2019, 17:33
WIem, że grupa medialna TVNu wymyśliła sobie akcję stop hejt, ale najwyższa pora by skończyli ją usilnie promować i stosować podwójne standardy.
Czemu klamiesz? "Stop hejt" wymusili na nich widzowie, wszedzie robiac dym, ze nic nie robia z tym jak Kamil jest traktowany. FB, Insta- az dymilo sie od tego. Bardzo duzo zgloszen bylo do KRRiT i tvn nie mial wyjscia, musial interweniowac. Nic tvn nie wymyslil.
Gdyby wczesniej w produkcji mysleli, to interweniowaliby jak Kamil jest traktowany i nie doszloby do takich sytuacji, ze trzeba bylo zglaszac.
Tak, tak już kłamię :lol: :lol: :lol: . Jakoś rok temu też był nieustanny ostry pocisk i hejt w programie i z nim nie walczono. Teraz akcja z krzesłami w BB i ogółem cały montaż,"przypadkowo" zbiegła się z promocją #whywehate, czyli akcji wokół 'Genezy nienawiści' emitowanej w Discovery Channel :)...
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 17 lis 2019, 17:46

@balarion
Czyli według ciebie Kamil nie zrobił w czasie swojego pobytu w domu WB absolutnie nic nagannego i zasługującego na krytykę? Poważnie? Ty masz chyba na swoim Playerze dostęp do jakiegoś zupełnie innego, alternatywnego streama, specjalnie dla kamilofilów.

@magdalienkaaa
O rany, tak! Mało tego, jeszcze się położył do łóżka w tym samym przepoconym t-shircie, w którym chodził cały dzień. Wzór do naśladowania, po prostu...

@Abbott
Balarion i jemu podobni co wieczór na klęczkach odmawiają przed swoimi domowymi ołtarzykami "Ojcze nasz, któryś jest w Big Brotherze". ;)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”