[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 18 lis 2019, 23:21

Tak trochę ten przyjaciel Bartka poleciał haha ma narzeczoną ale kto wie co się moze zdarzyć,on nie ma problemów z podrywem , oj narzeczona zadowolona pewnie :lol:
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 18 lis 2019, 23:22

Jordi pisze:
18 lis 2019, 23:14
Gocha pomyliła imię gościa...
i nazwisko Sandry. Zaczyna Jedrzejakowi dorownywac.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 18 lis 2019, 23:22

Anonymous2 pisze:
18 lis 2019, 23:13
No tak, Martyna ma zjazd psychiczny i wychodzi z niej wiek ale kto tam z dziewczyn nie miał doła?
A sposób w jaki Anka ją pocieszyla to lepiej mogła nic nie robić bo tylko pogorszyła. Słaba przyjaciółka.
Oczywiście, że jest jeszcze bardzo młoda. WB też ją podpuścił w PZ, skoro wyszła stamtąd zapłakana, ale mimo wszystko nie chce się słuchać po raz kolejny, że ona się czuje niepewnie. To były ogólnie trudne dni dla wszystkich i wszystkim nerwy puszczały. Dużo dram i kłótni.

Chcieli wesprzeć Martynę w tym staniu w kącie, ale WB zakazał. Malwina chyba się droczy z Wiktorem i udaje obrażoną.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 18 lis 2019, 23:27

Bartek nie jest żonaty, ma narzeczoną:) faktycznie kolega fajnie podsumował:)
Prawie wszyscy tam mają do kogo się przytulić, Martyna wsparcia nie ma, więc nie ma co się dziwić że ma kryzys:)
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 18 lis 2019, 23:29

Ewa dalej niszczy swoje liche i tak już włosy..
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 18 lis 2019, 23:31

Pokazują Malwi i Matiego jak wrzucają na Ewkę.

I reakcja Ewki.

I znowu "chcem, sobom, osobom, twarzom"...

Ewka już się odkochała we wszystkich xD Skupia się na sobie.

Gocha nadal płacze za tym spalonym romansem xP
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 18 lis 2019, 23:38

A Gosia nadal na romans liczy :lol:

Trudno mi się skupić na tym co Ewa mówi przez te włosy ;)

Malwina chyba takie zadanie dostała, bo nawet cebuli użyła, żeby wkręcić Wiktora :) Wiktor nie uwierzył, ale Ankę prawie nabrała ;)
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 19 lis 2019, 0:50

Mnie zastanawia relacja Wiki i Malwi.

Niby wszyscy w necie piszą, że Malwina za nim łazi i w ogóle. A ostatnio moim zdaniem, to coraz częściej Wiktor za nią lata. Teraz przyszedł i położył się obok niej i maślane oczka robi...

Może to nie jest jakiś wielki pociąg, ale niewątpliwie Wiktor lubi ją bardzo. Na pewno bardziej niž jak koleżankę, ale to też nie jest miłość. Coś pośredniego póki co. Bo Malwina to wiadomka, że jest w nim zadurzona.

Wszyscy już w sypialni prócz Bartka.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 19 lis 2019, 0:52

Od dziś przestaję czytać jakiekolwiek komentarze pod postami na Insta BB. To co tam się wyprawia, to jakiś istny festiwal pogardy i nienawiści; w porównaniu do tego polityczny Twitter to popołudniowa herbatka w Downton Abbey. W dodatku najobrzydliwsze komentarze zdają się pisać ci, którzy jeszcze niedawno wypłakiwali się w rękaw KRRiT, że w domu WB "hejt" panuje - a teraz wyzywają Ankę nawet od "szmat"... Zgroza. (A także "o tempora, o mores!" ;) )
Martyna lekko sfochowana z powodu tego zakazu śpiewania, ale mam wrażenie, że morale ogólnie jej się polepszyło po wejściu Sandry - w końcu nie jest już najmłodsza w grupie! Uff.
Malwina niby obrażona na Wiktora za docinki o jej wadze, ale widać gołym okiem, że tak tylko kokietuje, żeby wymusić na nim przeprosiny, przytulasy i czułe słowa pociechy. Odnoszę wrażenie, że oni się już zachowują jak stare, dobre małżeństwo. Gosiu droga, jeśli ci tęskno za strzałami amora w domu WB, to sugeruję zrobić myk w stylu akcji z Olkową Stefanią (macie to już przećwiczone) - skontaktujcie się z dziewczyną Wiktora i (ex ;) ) chłopakiem Babi, niech się jednoznacznie określą co do statusu ich związków. Potem puścicie "państwu B" te nagrania (mamy w końcu tydzień prawdy) i - viola! - hulaj dusza, piekła nie ma, a love is in the air. (Troszkę sobie z tego żartuję, ale muszę przyznać, że lubię oglądać tę parkę z "loży szyderców" - Króla Afer i jego Wietnamskie Słoneczko. Ich ploteczki i małe intrygi tworzą ostatnio chyba połowę całego tzw. contentu na streamie. A, no i Wikuś do tego wszystkiego ma jeszcze iście profetyczne zdolności: zapowiedział wcześniej Malwinie, że "ciocia z Ameryki" przyjedzie jeszcze dziś - no i przyjechała. I kto tam powinien być położnikiem? ;) )
O odcinku z 20:00 się nie wypowiem, bo nie zdążyłam obejrzeć. Ale sądząc po wpisach na forum, produkcja tym razem czyni swoją magię montażu w słusznej sprawie, i szykuje czołowego polskiego entuzjastę stópek (oraz innych części ciała...) do zasłużonego wylotu - czyli póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku, oby tak dalej. (To byłaby naprawdę dziejowa niesprawiedliwość, gdyby ten oślizły obmacywacz przetrwał kolejny tydzień kosztem takiej fajnej babeczki jak Ania.)
Ale tu dziś pustki panują - czuję się, jakbym pisała sama do siebie, i tylko jesienny wiatr hulał między opuszczonymi postami... Dobranoc. ;)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 19 lis 2019, 1:41

Faktycznie dzisiaj na forum dość widoczna cisza. Ja akurat nadrobiłem najnowszy odcinek i mam pewne wnioski. To, że produkcja robi manipulacje montażem to niezaprzeczalny fakt i tu nie ma o czym dyskutować. Jednak patrząc na ten i poprzedni odcinek zauważam jedną rzecz. Fragmenty, które pokazali w odcinkach, są tymi samymi fragmentami, które obejrzałem z ciekawości na streamie. A dlaczego? Bo o tych sytuacjach pisano na forum, a że były najciekawsze, podejrzałem je również na playerze. Dlatego uważam, że niekoniecznie dwa ostatnie odcinki są montażowo nastawione na eliminację Mateusza. Po prostu on sam, swoim zachowaniem, dostarczył wystarczająco dużo ciekawego materiału do odcinków. A to, że akurat były to materiały przeciwko niemu, to tylko sam sobie zawdzięcza. Nawet jeśli produkcja chciałaby w tym tygodniu wywalić Mateusza z domu, to sam im to ułatwia..

ps. W tej edycji to już nie ma sensu i nawet nie ma na to ochoty, ale mam jedną rozkminę. Gdyby zrobili kolejną edycję i w któryś dzień wylądowałbym im dronem przez samymi drzwiami od tarasu, to mógłbym mieć z tego powodu jakiś przypał? ;D
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, 1:54 przez lukiluki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 19 lis 2019, 1:49

Wiatr jesienny hula między opuszczonymi postami, tymczasem "oślizły obmacywacz" widocznie też uznał Anię za fajną babeczkę i wszedł na kolejny "level" znajomości (18+). Słodkich snów !!! :lol: :lol: :lol:
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]

P.S. koloryzowane
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 19 lis 2019, 3:47

PrzyczajonaSurykatka pisze:
19 lis 2019, 0:52
Od dziś przestaję czytać jakiekolwiek komentarze pod postami na Insta BB. To co tam się wyprawia, to jakiś istny festiwal pogardy i nienawiści; w porównaniu do tego polityczny Twitter to popołudniowa herbatka w Downton Abbey. W dodatku najobrzydliwsze komentarze zdają się pisać ci, którzy jeszcze niedawno wypłakiwali się w rękaw KRRiT, że w domu WB "hejt" panuje - a teraz wyzywają Ankę nawet od "szmat"... Zgroza. (A także "o tempora, o mores!" ;) )
Martyna lekko sfochowana z powodu tego zakazu śpiewania, ale mam wrażenie, że morale ogólnie jej się polepszyło po wejściu Sandry - w końcu nie jest już najmłodsza w grupie! Uff.
Malwina niby obrażona na Wiktora za docinki o jej wadze, ale widać gołym okiem, że tak tylko kokietuje, żeby wymusić na nim przeprosiny, przytulasy i czułe słowa pociechy. Odnoszę wrażenie, że oni się już zachowują jak stare, dobre małżeństwo. Gosiu droga, jeśli ci tęskno za strzałami amora w domu WB, to sugeruję zrobić myk w stylu akcji z Olkową Stefanią (macie to już przećwiczone) - skontaktujcie się z dziewczyną Wiktora i (ex ;) ) chłopakiem Babi, niech się jednoznacznie określą co do statusu ich związków. Potem puścicie "państwu B" te nagrania (mamy w końcu tydzień prawdy) i - viola! - hulaj dusza, piekła nie ma, a love is in the air. (Troszkę sobie z tego żartuję, ale muszę przyznać, że lubię oglądać tę parkę z "loży szyderców" - Króla Afer i jego Wietnamskie Słoneczko. Ich ploteczki i małe intrygi tworzą ostatnio chyba połowę całego tzw. contentu na streamie. A, no i Wikuś do tego wszystkiego ma jeszcze iście profetyczne zdolności: zapowiedział wcześniej Malwinie, że "ciocia z Ameryki" przyjedzie jeszcze dziś - no i przyjechała. I kto tam powinien być położnikiem? ;) )
O odcinku z 20:00 się nie wypowiem, bo nie zdążyłam obejrzeć. Ale sądząc po wpisach na forum, produkcja tym razem czyni swoją magię montażu w słusznej sprawie, i szykuje czołowego polskiego entuzjastę stópek (oraz innych części ciała...) do zasłużonego wylotu - czyli póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku, oby tak dalej. (To byłaby naprawdę dziejowa niesprawiedliwość, gdyby ten oślizły obmacywacz przetrwał kolejny tydzień kosztem takiej fajnej babeczki jak Ania.)
Ale tu dziś pustki panują - czuję się, jakbym pisała sama do siebie, i tylko jesienny wiatr hulał między opuszczonymi postami... Dobranoc. ;)
Coś pięknego.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 19 lis 2019, 5:03

lukiluki pisze:
19 lis 2019, 1:41
ps. W tej edycji to już nie ma sensu i nawet nie ma na to ochoty, ale mam jedną rozkminę. Gdyby zrobili kolejną edycję i w któryś dzień wylądowałbym im dronem przez samymi drzwiami od tarasu, to mógłbym mieć z tego powodu jakiś przypał? ;D
Według mapy na stronie DJI, dom znajduje się całkiem niedaleko strefy zakazu lotów z uwagi na bliskość lotnika Okęcie, ale chyba się w niej nie mieści ;) Kojarzy mi się zdjęcie zrobione przez jednego z użytkowników Wykopu z tablicą z napisem na styl "Strefa zakazu lotów", aczkolwiek nie pamiętam czy ją widziałem w wakacje, gdy byłem w Gołkowie i podchodziłem pod płot :)
IMG_20190816_101705-01.jpeg
IMG_20190816_102154-01.jpeg
EDIT:
Zbiera mnie na wymioty 🤮
Źródło: Wykop.pl, użytkownik dwecki

A przed twarzą Sławiny zdjęcie Ani i jej Piotra :lol:

Oboje out!
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 19 lis 2019, 8:40

Nie zazdroszczę facetowi Anki. Parka ma podobne charakterki to i ciągnie swój do swego ;)
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 19 lis 2019, 8:51

I teraz Pioter w BB Nocą: „nic złego się nie dzieje, nie mam pretensji do nikogo. Ania jest dorosła i wie co robi. A Mateuszowi wypada tylko podziękować, bo jako przyjaciel jej robi wszystko, żeby Ani było w DWB dobrze. Być może i moim przyjacielem zostanie”.

Pioter to człowiek, który nawet seks by spokojnie wytłumaczył. Ona kocha za portfel, on za to, ze w JEGO mniemaniu Ania jest atrakcyjna- taki to związek.

Te wcześniejsze siadanie na kolanach i obściskiwania tez niczego sobie.

I robią to wszystko wiedząc- ze są monitorowani 24h- to tylko świadczy o inteligencji ich. Bo, ze Mateusz za mądry nie jest- to każdy wie. Ale niektórzy przesadzają z obroną Anki, która wręcz jest jego damskim odpowiednikiem. Szkoda tylko, ze jedno z nich leci, bo może doczekalibyśmy się seksu i Piotera w BB Nocą, tłumaczącego wszystkim, ze i tak Ania fajnie wypadła;)

P.S.- zapomniałem napisać, ze sam Mateusz ma Ankę za materialistkę- wczoraj dwukrotnie do tego nawiazując. Pierwszy raz, kiedy powiedział, ze po programie będzie walczył z Pioterem na portfele. A drugi raz, kiedy wyśmiał Ankę, ze dla niej nie ma znaczenia jakim mężczyzna jeździ samochodem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”