[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 20 lis 2019, 1:03

Nadrobiłem BBN i mam jeden komentarz: MA-SA-KRA! Czołowa drama queen tej edycji mówi o szacunku do drugiego człowieka, no ja prdl :lol: Przecież gdyby "Łukaszek" był w domu do tej pory, to byłoby szambo 1000x większe, niż teraz :lol:
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 20 lis 2019, 1:05

Obrazek

AUUUU, nawet Justyna, Madzia. #muremzakamilem!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 20 lis 2019, 5:02

Oglądam "Big Brother Nocą". Łukasza nie lubię, ale to chyba najsensowniejszy gość w zestawieniu z psycholog czy redaktorkiem obok :) Kamil faktycznie się nie popisał, ale sam przyznał, że niepotrzebnie dał się wciągnąć i w zasadzie tylko ripostował Sławinę jego własnymi tekstami o "starych". Także Łukasz ma rację, ten jeden jedyny raz - Mateusz powinien odpaść.

Pudelkowy drażni nazywając się dziennikarzem :) Akurat w portalach plotkarskich pracują hi... :D Gabi go ładnie zgasiła kiedy jak dziecko wspomniał o narkotykach Mateusza. Przytoczenie tej opowiastki do sytuacji także było nie na miejscu, tym bardziej, że w nią nie wierzę :D Nie powinien być więcej zapraszany do "BBN".

Hubert jak zwykle nie wiadomo po co tam siedzi. Ludzie mają pisać swoje przemyślenia, pytania, a on potem mówi tylko o "różnych opiniach" :lol:

Z drugiej strony Łukasz poucza na temat kultury, a dopiero sam miał po programie coś tam Ance "wyrzygać" :lol:

Na Facebooku Kamil miażdży Mateuszka:
[ Spoiler ]

4515 głosów
Kamil - 3,7 tys. - 82,57 proc.
Mateusz - 700 - 15,70 proc.

Co do ankiet na Insta:
[ Spoiler ]

Dzisiaj nowy odcinek "BB", Mateuszek uzupełnił amunicję produkcji. Wydaje mi sie, że będzie rekordzistą poparcia widzów :lol: Przecież mieć większość przy tak zacnej konkurencji to nie lada wyczyn, a jemu cały czas rośnie i nie może się zatrzymać. Myślę, że jeśli produkcja ładnie go przedstawi, to do soboty będzie miał z 70 proc. :lol:

EDIT:
Wykop już nienawidzi Gabi:
[ Spoiler ]
https://www.wykop.pl/wpis/45506951/bigbrother/
Eduardo
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Eduardo » 20 lis 2019, 7:25

Wkurza mnie niekonsekwencja produkcji. Taka Ola czy Kasia wyleciały za nic, a Mateuszek za gorsze rzeczy siedzi jeszcze w programie. To już jest jakaś żenada. Czy tu obowiązuje jakiś regulamin? Zerwał bluzkę Malwinie, później namawiał do nominowania Kamila i się mu nie dostało za to, a już wtedy powinien wylecieć. Ale teraz przegiął totalnie, a produkcja nic z tym nie robi. Odpowiedź jest chyba prosta, bo wywalając Mateusza musieliby być konsekwentni i wywalić pupilka Kamila, a takiego scenariusza sobie nie wyobrażają. Szkoda że w tym programie są równi i równiejsi.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 20 lis 2019, 8:04

mokk-a pisze:
19 lis 2019, 23:00
Ja na miejscu Malwiny zapytałabym Wiktora, czy zawsze podczas trudnych sytuacji ucieka do kuchni i tam przeczekuje, aż wszystko przycichnie. Co za hipokryzja. Zarzucać komuś brak własnego zdania, a jednocześnie samemu być takim oportunistą, ślizgać się i nie zajmować stanowiska przez ponad dwa miesiące trwania programu. Lubię Wiktora, jest zabawny, bywa uroczy i pociągający, ale ten jego konformizm mnie strasznie drażni. Zwłaszcza teraz, kiedy jeszcze wpędza bliską sobie osobę w poczucie winy i zarzuca jej to, co równie dobrze mógłby zarzucić siebie, tylko musiałby to rozciągnąć na okres całej swojej bytności w tym programie.
Tu trafilas w sedno. Osoba , ktora chce wygrac ten program powinna byc konformista. Wiktor jest.
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 20 lis 2019, 9:03

Reasumując, wszystko co spotkało Kamila w programie:
- był obrażany w sposób ogólnie przyjęty za wulgarny
- zarzucano mu choroby psychiczne
- mówiono ze to najgorszy człowiek jaki chodzi po ziemi
- wyrzucano mu mlecz, obierki
- obsikiwano mu mlecz
- chowano mu jedzenie
- zabierano mu miskę z jedzeniem
- zamykano w łazience
- zostawiano przywiązanym do stołu
- dodawano chili do jedzenia
- szperano w walizce i posądzano o kradzież
- ukradziono mu pierścień
- dano mu ogryzki do pizzy
- wyśmiewano na milion sposobów
- szarpano go
- chodzono w jego rzeczach
- mówiono, ze kogoś zaatakuje
- obrażano jego zmarłych rodziców
- namawiano do głosowania na niego
- zmawiano się w głosowaniach na niego
-gnębiono przy kazdej okazji i bez okazji

CO NA TO FANATYCY MEDIA2?
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 20 lis 2019, 9:05

@balarion Czemu generalizujesz w ten sposób? Chcesz mnie lub kogoś innego obrazić? 😉 Aktualnie mało kto jest tutaj przeciwko Kamilowi.
magdalienkaaa
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 20 lis 2019, 9:08

krista pisze:
19 lis 2019, 23:49
magdalienkaaa pisze:
19 lis 2019, 23:27
mokk-a pisze:
19 lis 2019, 23:00
Ja na miejscu Malwiny zapytałabym Wiktora, czy zawsze podczas trudnych sytuacji ucieka do kuchni i tam przeczekuje, aż wszystko przycichnie. Co za hipokryzja. Zarzucać komuś brak własnego zdania, a jednocześnie samemu być takim oportunistą, ślizgać się i nie zajmować stanowiska przez ponad dwa miesiące trwania programu. Lubię Wiktora, jest zabawny, bywa uroczy i pociągający, ale ten jego konformizm mnie strasznie drażni. Zwłaszcza teraz, kiedy jeszcze wpędza bliską sobie osobę w poczucie winy i zarzuca jej to, co równie dobrze mógłby zarzucić siebie, tylko musiałby to rozciągnąć na okres całej swojej bytności w tym programie.
Przecież Wiktor nie jest żadnym konformistą, wręcz odwrotnie, poza Kamilem to największy nonkonformista w domu. A to, że ucieka jak widzi, że ktoś się kłóci? No cóż, ja to akurat rozumiem, bo sama tak mam. Zresztą, on sam kiedyś powiedział, że takie sytuacje go męczą, dlatego odchodzi.
Jesteś na imprezie ze znajomymi, widzisz/widzicie że do twojego znajomego podchodzi osoba i zaczyna agresywnie rzucać się do niego bez powodu, obrażać itd...rozumiem że uciekasz i nie interweniujesz żeby pomóc, pozostawiasz bez pomocy.
Pewnie bym odeszła, ale może wezwałabym kogoś, kto by się tym zajął. Wiadomo, że Wiktor zrobił źle odchodząc, ale zarzucanie mu to, że jest konformistą w tej sytuacji akurat nie ma racji bytu, bo to że odszedł równie dobrze może świadczyć o tym, że jest nonkonformistą, bo nie został z resztą, która się śmiała z tej sytuacji, tylko miał dość i sobie poszedł, czyli postąpił inaczej niż grupa. Ale nie usprawiedliwiam go, on zresztą sam przyznał, że zachował się w tej sytuacji jak tchórz i chyba naprawdę to zrozumiał, a nie tak jak np. Anka i Martyna, które poszły potem na molo i dalej broniły Mateusza.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2019, 9:10 przez magdalienkaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 20 lis 2019, 9:09

Kazdy tam byl obrazany, nie robmy tragedii.
Mnie zastanawia jedno. Co sie dzieje z nowymi uczestnikami? Tyle bylo gadania, ze nuda, niewiele sie dzieje. Weszli nowi, a piszecie tylko o starych. Co tamci robia w takim razie?
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 20 lis 2019, 9:10

@Karol taki tam smieszek ze mnie ;)
To fakt, fanatyzm anty spada- bo juz nie maja czym sie karmic, bo Kamil nie daje pozywki. Ale pojedyncze jednostki jeszcze aktywne mocno ;) do tego stopnia, ze nawet jesli Mateusz by Kamila pobil, to i tak by powiedzieli, ze zasluzyl i prowokowal.

A Twoje zdanie na temat Kamila znam- jestes neutralny. Wiec do Ciebie tego nie adresowalem ;)
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 20 lis 2019, 9:19

Co do wczoraj, to już właściwie wszystko zostało tutaj powiedziane.
Dla mnie, w ramach eksperymentu społecznego' :lol: ciekawe były zachowania
co niektórych uczestników w kwestii opowiadania się po którejś ze stron.
Najbardziej zaimponowała mi w tym wszystkim Sandra, która abstrahując od tego,
że się chichrała podczas kłótni, to potem nie próbowała się jakoś wybielać, polemizować z argumentami WS, i przyjęła na klatę zarzuty.
Martyna, chociaż jej argumenty były od czapy, to też się jakoś opowiedziała, za to dla niej mały plus.
Dla mnie najgorsza jest bierność i brak jakiegokolwiek stanowiska jak u Malwiny.

Swoją drogą produkcja ma poczucie humoru, dziś obudzili ich hitem 'you and me together' ;D
Ciekawe dla kogo ta dedykacja :lol:

@balarion - gdyby nie fotka z komentarzem na końcu poprzedniego posta,
a właściwie komentarz, bo sama fotka jest zabawna, to ja bym Ci dała serduszko :D
Ostatnio zmieniony 20 lis 2019, 9:38 przez mina2019, łącznie zmieniany 2 razy.
berbla
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla » 20 lis 2019, 9:29

Nawrzucali sobie panowie grubo i tak po dziecięcemu: "a twoja mama..." ale, widać z jaka przyjemnoscia robi to Mateusz, wrecz delektował się słowami które rania i poniżają i ciągle brnął dalej czerpiac z tego satysfakcje, ma skłonnośc do psychicznego znecania. Widział, że Kamil słabo sie broni i nie jest wprawiony w takich potyczkach. Cos z socjo albo psychopaty.
"U mężczyzn z zaburzeniami osobowości zauważa się podwyższony poziom testosteronu"
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 20 lis 2019, 9:49

Eduardo pisze:
20 lis 2019, 7:25
Wkurza mnie niekonsekwencja produkcji. Taka Ola czy Kasia wyleciały za nic, a Mateuszek za gorsze rzeczy siedzi jeszcze w programie. To już jest jakaś żenada. Czy tu obowiązuje jakiś regulamin? Odpowiedź jest chyba prosta, bo wywalając Mateusza musieliby być konsekwentni i wywalić pupilka Kamila, a takiego scenariusza sobie nie wyobrażają. Szkoda że w tym programie są równi i równiejsi.
W tym programie ciągle są równi i równiejsi i to chyba się nie zmieni. Racja, że Ola i Kaśka wyleciały z dupy powodu, widocznie po prostu produkcja uznała, że Olki nie potrzebuje. Natomiast Kaśka chciała odejść, ale żeby (jej zdaniem) wizerunkowo wypadło to lepiej - dogadali się i dlatego "karnie" odpadła. Nie wywalą Mateusza, bo Kamil ??? Haha no to akurat bzdura. Przy jego wczesniejszych przewinieniach nie było w ogóle Kamila, a i tak go nie wywalili. Raczej produkcja dąży zeby za wszelką cenę zachować i jednego i drugiego, bo widzi w nich potencjał na dymy... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 20 lis 2019, 10:09

Na Insta ruszyły ankiety, w których można wybrać wkręty dla uczestników :)
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 20 lis 2019, 12:07

Nie wiem czemu miała właściwie służyć ta akcja z zabieraniem stron, poza jeszcze większym zantagonizowaniem uczestników i pogłębieniem podziałów w grupie. Warto też zauważyć, że gdyby nie nowi z "nadwiedzą" z zewnątrz, to Kamil najpewniej siedziałby sam przy tym stole, bo nie jestem pewna, czy w takiej sytuacji Wiktor by się wychylił - choć obaj "dżentelmeni" byli w moim przekonaniu równie winni. Z tego też powodu kompletnie nie rozumiem tego pojazdu na Malwinę, która jako jedyna zachowała się jak dorosła w pokoju, nie chcąc się angażować w cudzą, w dodatku żenującą, kłótnię. Na jej miejscu zachowałabym się podobnie. A produkcja chyba sama tak naprawdę liczy, że w którymś momencie dojdzie do mordobicia - to by dopiero był odcinek, że ho, ho!
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”