[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Jak ja się cieszę, że WB utarł nos Kamilowi i Wiktorowi, którzy od piątku mówili, że WB im na pewno da fajki i alko. Mamy niedzielę i nadal nic 💁
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

tinsel pisze: 24 lis 2019, 22:08 Martyna powiedziała w łazience, że jest jej przykro, bo wie kto na nią głosował. Zdała sobie sprawę, że poza Ania i Sandrą zagłosowali na nią wszyscy. Chociaż w sumie powinna się wcześniej domyślić, że tak będzie. Pewnie też domyśla się, że za tydzień leci Anka i będzie prawie sama. Takie brutalne zderzenie z rzeczywistością.
a co Ewa powiedziala: trzymaj sie z Kamilem. Rafal na frizie co zrobil? tez podpowiedzial. W ogole mi jej nie zal. Co ona myslala, ze trzymanie z Anka i Mateuszem pomoze? a tyle podpowidzi bylo.

@oitnb61 jak juz cieszy cie brak alko i papierosow dla Kamila i Wiktora, to znak, ze juz nie wiesz co na nich wymyslic ;)
Ostatnio zmieniony 24 lis 2019, 22:28 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 »

oitnb61 pisze: 24 lis 2019, 22:25 Jak ja się cieszę, że WB utarł nos Kamilowi i Wiktorowi, którzy od piątku mówili, że WB im na pewno da fajki i alko. Mamy niedzielę i nadal nic 💁

Choć tyle. Kamil dostał już kaszankę, teraz mięso i co jeszcze?
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

balarion pisze: 24 lis 2019, 22:26
tinsel pisze: 24 lis 2019, 22:08 Martyna powiedziała w łazience, że jest jej przykro, bo wie kto na nią głosował. Zdała sobie sprawę, że poza Ania i Sandrą zagłosowali na nią wszyscy. Chociaż w sumie powinna się wcześniej domyślić, że tak będzie. Pewnie też domyśla się, że za tydzień leci Anka i będzie prawie sama. Takie brutalne zderzenie z rzeczywistością.
a co Ewa powiedziala: trzymaj sie z Kamilem. Rafal na frizie co zrobil? tez podpowiedzial. W ogole mi jej nie zal. Co ona myslala, ze trzymanie z Anka i Mateuszem pomoze? a tyle podpowidzi bylo.
Kamil do wasz bog a nie mieszkańców. Jesteś kolejna osoba, która twierdzi, że trzeba trzymać się Kamilka bo inaczej jest się na przegranej pozycji. Anka i Mateusz są jacyś gorsi? To Martyna ma czuc się dobrze w towarzystwie, a nie wykop. Żałosne

Naucz się czytać :) napisałam, że cieszę się, że utarli im nosa, bo alko dostają akurat wszyscy a nie tylko oni.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Nie rozumiem stwierdzenia, że kto nie lubi Anki ten jest fanem Kamila, tyczy to się również innych uczestników. Niektórzy z nas prowadzą tu grę jak uczestnicy BB, nie można oceniać ludzi sprawiedliwie bo jest się posądzanym że faworyzuje się kogoś. Ludziska jesteście lepsi od uczestników. Mi wszyscy są obojętni i nikt z tej edycji nie jest moim ulubieńcem i dlatego np łatwo jest mi kogoś ocenić.Jak czytam, niektóre wasze posty na forum z wydumanymi zarzutami przeciwko innym użytkownikom, to stwierdzam że śmiało możecie zgłaszać się do kolejnej edycji jak tylko powstanie ;)

Martyna jak coś od kogoś usłyszy, to i tak nie zrozumie o co chodzi, ta dziewczyna tak już ma:)
Nadiab
Użytkownik
x 23
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab »

mina2019 pisze: 24 lis 2019, 21:27
Dejmian pisze: 24 lis 2019, 21:22 Co miało znaczyć wejście tej dziewuchy? Toż to jawne faworyzowanie naczelnego aktora tej edycji, a tfuu!
Ta 'dziewucha' ma na imię Ewa ;)
A poza tym do tej pory u każdego z uczestników ktoś bliski już był:
u Malwiny była mama, u Wiktora brat, u Martyny chłopak, Anka miała spotkanie wirtualne z narzeczonym.
Tylko u Kamila nie było nikogo.
Wydaje mi się, że to też o czymś świadczy.. wydaje mi się, że to taki obieżyświat - dużo ludzi zna, z wieloma pochałturzy..ale nigdzie dłużej nie przebywa i relacji nie nawiązuje.. i tak na prawdę jest sam.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

oitnb61 pisze: 24 lis 2019, 22:28
balarion pisze: 24 lis 2019, 22:26
Kamil do wasz bog a nie mieszkańców. Jesteś kolejna osoba, która twierdzi, że trzeba trzymać się Kamilka bo inaczej jest się na przegranej pozycji. Anka i Mateusz są jacyś gorsi? To Martyna ma czuc się dobrze w towarzystwie, a nie wykop. Żałosne
O odejsciu z programu docyduja "widowcy", nie mieszkancy. Anka i Mateusz owszem, sa gorsi. Zobacz chocby ich insta co tam sie dzieje ;) nie zal mi ich ani troche- ciezko na to pracowali. A Martyna niech teraz cierpi- niech teraz pomysli sobie co czul Kamil, jak siadla obok Mateusza, ze to on mial racje. A potem % widzow 81-19. NOKAUT ;)
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Piotr Ani czaruje rzeczywistość, ale noga mu chodziła,nerwowe mruganie oczami-coś innego mówiło ;)
Z kolei brawa dla Mamy Mateusza za szczerość.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 123
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

Aktualna sytuacja po Arenie:

Obrazek

A tu pierwsze chwile głosowania na forum:
Link do głosowania:
viewtopic.php?f=100&t=12118
---
[ Spoiler ]
---

Oto numery i zasady głosowania:
---
[ Spoiler ]
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Nadiab pisze: 24 lis 2019, 22:35
mina2019 pisze: 24 lis 2019, 21:27
Dejmian pisze: 24 lis 2019, 21:22 Co miało znaczyć wejście tej dziewuchy? Toż to jawne faworyzowanie naczelnego aktora tej edycji, a tfuu!
Ta 'dziewucha' ma na imię Ewa ;)
A poza tym do tej pory u każdego z uczestników ktoś bliski już był:
u Malwiny była mama, u Wiktora brat, u Martyny chłopak, Anka miała spotkanie wirtualne z narzeczonym.
Tylko u Kamila nie było nikogo.
Wydaje mi się, że to też o czymś świadczy.. wydaje mi się, że to taki obieżyświat - dużo ludzi zna, z wieloma pochałturzy..ale nigdzie dłużej nie przebywa i relacji nie nawiązuje.. i tak na prawdę jest sam.
Ale to było w nawiązaniu do wizyty Ewki, bo ktoś zarzucił, że to jest faworyzowanie Kamila ... ;)

krista pisze: 24 lis 2019, 22:32 ... Niektórzy z nas prowadzą tu grę jak uczestnicy BB, nie można oceniać ludzi sprawiedliwie bo jest się posądzanym że faworyzuje się kogoś. Ludziska jesteście lepsi od uczestników. Mi wszyscy są obojętni i nikt z tej edycji nie jest moim ulubieńcem i dlatego np łatwo jest mi kogoś ocenić.Jak czytam, niektóre wasze posty na forum z wydumanymi zarzutami przeciwko innym użytkownikom, to stwierdzam że śmiało możecie zgłaszać się do kolejnej edycji jak tylko powstanie ;)
Trafione w punkt, mam podobne odczucia :D
Czasem aż 'strach' się odezwać ;)
Stasia080818
Użytkownik
x 15
x 57

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Stasia080818 »

annawoj1104 pisze: 24 lis 2019, 22:44 Piotr Ani czaruje rzeczywistość, ale noga mu chodziła,nerwowe mruganie oczami-coś innego mówiło ;)
Z kolei brawa dla Mamy Mateusza za szczerość.
To samo miałam wrażenie...jego gadka to takie "srutu tu tu", dobrze powiedziała I nie wiem czy to Gosia czy Gabi...facet mówi że się zakochał, to Ty zamiast nie pogłębiać relacji, bo masz faceta, którego kochasz, to miziasz, glaskasz, przytulasz...yhy...coś w tym stylu.

Mama Mateusza najszczerszy moment całej Edycji..
Millady
Obserwator
x 192
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Noszę się z tym od kilku aren. Chciałabym wypowiedzieć się w kwestii krytykowanego wyglądu Gosi na arenach.

Otóż ona występuje w programie jako specjalista (nieistotne jest to czy robi to dobrze czy nie tylko to jaką ma rolę). Jako specjalista musi być ubrana tak aby budzić wiarygodność i zaufanie. Czyli powinna mieć w miarę prostą, elegancką stylizację aby była dopasowana do jej roli, a co ważniejsze żeby odróżniała się od gwiazdy prowadzącej, która ma „świecić”. Stąd stylizacje spokojne i stonowane. Tak samo jeżeli chodzi o to, że ma zazwyczaj spodnie lub długą suknie. Nie może odkryć nóg, jak Gabi, bo jako „specjalistka” ma przyciągać mową, a nie wyglądem. To takie podprogowe przesłanie ;) Nie macie co jej krytykować bo musi tak wyglądać i tyle. Osobną sprawą jest to, że mi zawsze bardzo podobają się jej stylizacje.

Darujcie sobie odpowiedzi na mój komentarz typu: żadna z niej specjalistka, gada jak potłuczona, a nie fachowiec itp.
Mój komentarz dotyczy niesłusznych negatywnych uwag co do wyglądu Gosi, a nie jej fachowości 😊
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Nadiab
Użytkownik
x 23
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab »

Bardzo fajna rozmowa Sandry i Martyny oraz Ani.. mówią wprost, że bez taktyki weszły do programu.. widać podział między kuchnią a salonem ;)
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Cieszmy się, że to Vizir z nią gadał, a nie pogodynek...

"A z nami mama MARLENY Sławińskiej" :lol:
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Martyna i Ania to na tą chwilę dwie najbardziej autentyczne osoby... Wiktor na drugim biegunie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”