[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@goldenmen nawet nie będę się starał Cię przekonywać.


Wystarczy, że widziałeś męskiego ptaka przez wyblurowany obszar ekranu 🙂 I tylko Ty.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Możliwe że miała co innego na myśli mówiąc o rodzinie:)odpowiadała chaotycznie. Przeprosi na pewno po obejrzeniu materiału, ludzie jej nie odpuszczą,do tego czasu zero pokory. Potwierdziło się tylko że diabła ma za skórą, grzeczna w realu też nie jest i raczej wszystko na pokaz fason trzyma tylko wtedy jak udaje damę. Piotr jest u niej pod pantoflem, dało się to zauważyć:)Szczera panna Anna to raczej nie jest, ale dobra manipulantka:) mama jej miała rację mówiąc że trzeba ją lubić żeby móc z nią wytrzymać, czy coś w ten deseń.

Gabi dzisiaj była bardzo, bardzo grzeczna...nie chciała dolewać oliwy do ognia, wie że czeka na Ankę po wyjściu ciężka artyleria:)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

"A ten frajer Kamil powiedział mu, że mam brak do niego szacunku" - tak zabawnie to powiedziała :) Przeglądam sobie shoty na YouTube i wszystko widzę po raz pierwszy...

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ankieta trwa. Aktualne wyniki:

Ania 41%
Martyna 27%
Sandra 32%

Głosujcie: viewtopic.php?f=100&t=12118

Rozumiem głosy na Anię - wielokrotnie powtarzano na forum dlaczego ludzie są co do niej niechętni. Zasłużyła sobie, a ja sam oddałem na nią głos drogą oficjalną. 🙂

Martyna - wizerunkowo ze szczytu upadła na glebę. Nie jest dnem, ale szybko z nijakiej, niewidzialnej, prześlizgującej się przez kolejne tygodnie trwania programu, stała się irytująca, głośna i powtarzalna.

A skąd tyle głosów na Sandrę, kiedy nie mają one pokrycia w postach na forum? Nikt jej nie chwali, ale też raczej mało kto krytykuje. A jednak procentowo jest wyżej od Martyny :O
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Wiktor znów się odpalił, najpierw przy piosence Nirvany w szale rozwalił kwiatka, a potem przy Show Must Go On Queenu z takim hukiem skoczył na podłogę, że prawie by się zabił ;) Uważaj chłopaku :)
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Od poniedzialku "operacje Martyna" zaczynamy;) taki to niewierny piesek troche.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

balarion pisze: 29 lis 2019, 0:46 Od poniedzialku "operacje Martyna" zaczynamy;) taki to niewierny piesek troche.
Świetnie. Jak pisałem wielokrotnie dla mnie ona tam jest najgorsza od poczatku. Oby tylko była nominowana. Generalnie cięzko jest ten stream oglądać jak Martynka się tam pęta. Jeszcze jak się odzywa albo co gorsza - drze, to już w ogóle... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Moja refleksja na koniec dzisiejszego streama - mam wrażenie, że Kamil wziął sobie teraz na cel Wiktora, obserwowałam to dzisiaj i zauważyłam, że co chwilę mu dogryzał i wbijał małe szpileczki, żeby wyprowadzić go z równowagi, a na koniec gdy ten zapytał go co mu jest odpowiedział po chamsku - g***o... Albo to przypadek, że dzisiaj tak wyglądały ich relacje, albo Kamil rozpoczął właśnie próbę eliminacji najmocniejszego gracza, w końcu czasu do finału nie zostało zbyt wiele. Zobaczymy, w każdym razie na pewno będzie ciekawie ;) Dobranoc.
LMBlue
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 16 paź 2019, 14:59
x 11

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LMBlue »

magdalienkaaa pisze: 29 lis 2019, 1:07 Moja refleksja na koniec dzisiejszego streama - mam wrażenie, że Kamil wziął sobie teraz na cel Wiktora, obserwowałam to dzisiaj i zauważyłam, że co chwilę mu dogryzał i wbijał małe szpileczki, żeby wyprowadzić go z równowagi, a na koniec gdy ten zapytał go co mu jest odpowiedział po chamsku - g***o... Albo to przypadek, że dzisiaj tak wyglądały ich relacje, albo Kamil rozpoczął właśnie próbę eliminacji najmocniejszego gracza, w końcu czasu do finału nie zostało zbyt wiele. Zobaczymy, w każdym razie na pewno będzie ciekawie ;) Dobranoc.
No ciekawe co mówisz, nie oglądam streamow a w odcinku tego pewnie nie pokażą...może i tak byc, finał tuż tuz😎
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

LMBlue pisze: 29 lis 2019, 1:39
magdalienkaaa pisze: 29 lis 2019, 1:07 Moja refleksja na koniec dzisiejszego streama - mam wrażenie, że Kamil wziął sobie teraz na cel Wiktora, obserwowałam to dzisiaj i zauważyłam, że co chwilę mu dogryzał i wbijał małe szpileczki, żeby wyprowadzić go z równowagi, a na koniec gdy ten zapytał go co mu jest odpowiedział po chamsku - g***o... Albo to przypadek, że dzisiaj tak wyglądały ich relacje, albo Kamil rozpoczął właśnie próbę eliminacji najmocniejszego gracza, w końcu czasu do finału nie zostało zbyt wiele. Zobaczymy, w każdym razie na pewno będzie ciekawie ;) Dobranoc.
No ciekawe co mówisz, nie oglądam streamow a w odcinku tego pewnie nie pokażą...może i tak byc, finał tuż tuz😎
Na razie zauważyłam po dzisiejszym dniu delikatne symptomy czegoś takiego, ale może Kamil po prostu jest zły, bo narzekał, że go bolą kości. W ogóle zauważyłam też, że na koniec, już po wyłączeniu streama, było widać z daleka, że Kamil z Wiktorem wyszli na dwór i długo gadali tylko we dwójkę, nie wiem o co chodziło, ale pewnie dowiemy się jutro z rozmów, bo ze streama czy z odcinków zapewne nie ;)
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

@Karol Też się zastanawiam skąd tyle głosów na Sandrę - co ludzi w niej tak drażni? Chwaliłam ją po jej opowieści o sobie, że taka naturalna, szczera, otwarta i nawet rzuciłam pytanie co ludzie o niej myślą, ale brak odzewu. Tym bardziej dziwi mnie, że zebrała tyle głosów.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

magdalienkaaa pisze: 29 lis 2019, 2:01 W ogóle zauważyłam też, że na koniec, już po wyłączeniu streama, było widać z daleka, że Kamil z Wiktorem wyszli na dwór i długo gadali tylko we dwójkę, nie wiem o co chodziło, ale pewnie dowiemy się jutro z rozmów, bo ze streama czy z odcinków zapewne nie ;)
Wcześniej jeszcze byli z nimi Malwina i Bartek, potem odeszli i w dwójkę gadali moze z 5 minut (pewnie o niczym). Nie ma co wietrzyć spisku... ;)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Mnie akurat nic już nie zaskakuje. Sandra jest pod wpływem dziewcząt, nie zawsze wie o co chodzi ale i tak opowie się po ich stronie. Te wkręcają ją w swoje intrygi a ona łyka wszystko bez problemu.Np Malwina działa na dwa fronty i lubi wkręcać innych, a Martyna zawsze łyka wszystko co koleżanki powiedzą, Anka też jej zryła psychikę jak zresztą wszystkim i jeszcze wkręca się sama. Nakręcają się tak i przez to Sandra traci.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Wiktor wykańcza swoje dzieła. Jak dla mnie to tylko pierwszy, Kamila, wyszedł mu idealnie, pozostałe, szczególnie dziewczyn, mogą nie do końca być pozytywnie odebrane przez "modelki" :evil:
.
obrazy.jpg
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Podświadomość podpowiedziała Wiktorowi że faceci są bardziej ostrzy i wyraziści od kobiet, dziewczyny wyszły nijakie ;) oby nie było spiny że specjalnie tak rysował :lol:
Ostatnio zmieniony 29 lis 2019, 11:36 przez krista, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości