[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Gosia ma rację:) powtórzyła to o czym pisałam :D
sweetwhisky007
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:23
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sweetwhisky007 »

Kamila albo się kocha albo nienawidzi? Doprawdy? Dla mnie on jest całkowicie obojętny, keds go lubiłam ale mi się przejadl, znudził, za sztuczny sie wydaje
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Sandra nie zasłużyła na wygraną, na finał może też nie, ale też nie takie traktowanie.
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Ja Kamila czasem lubię, czasem nie lubię, zależy od sytuacji. Lubię go bardzo gdy tworzy duet z Wiktorem, jestem team MKJ ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dokładnie. Tu już nie chodzi o Kamila czy jest taki czy owaki. To co wyrabia produkcja nie ma miejsca nigdzie na świecie. W tej edycji nie ma żadnego regulaminu, bo produkcja sobie sama robi co chce i ma gdzieś jakiekolwiek zasady :o

Jest coś takiego jak czysta ludzka przyzwoitość. Jak miały wylecieć dwie osoby to baj Malwina i Kamil, a nie kombinacje alpejskie (w wręcz himalajskie), bo wynik nie pasuje :o
Ostatnio zmieniony 08 gru 2019, 20:29 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Ale jak już mają wypaść dwie osoby, to powinny być dwie pierwsze z głosowania SMS, a nie po prostu przez insta.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
Posty: 384
Rejestracja: 25 kwie 2019, 22:32
x 95
x 246

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tamianka »

wiatriwoda pisze: 08 gru 2019, 20:25 Sandra nie zasłużyła na wygraną, na finał może też nie, ale też nie takie traktowanie.
dokładnie.

może zwycięzca też zostanie wyłoniony w głosowaniu na insta? skoro chcą mieć pewność, że to będzie Kamil, to tak będzie łatwiej - zadać pytanie czy Kamil powinien wygrać i jeśli większość będzie na tak, to w nosie mamy głosowanie sms, internauci zadecydowali :lol:
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Jak to dobrze, że za tydzień już koniec. Skończy się gównosztorm w internetach, uczestnicy wrócą do swojego życia, Malwinka wróci do dzieci (i to już dziś), Martynka do Rafałka, Wiktor do Sajgonki, a Kamil do cyrku. Szybko o nich zapomnimy i każdy będzie szczęśliwy :lol:
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Jeśli w sms chcieli wywalić 2 osoby to powinno być głosowanie kto ma być w finale a nie kto ma odpasc wtedy wygrałby Kamil i nie musieli by teraz wymyślać.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Pisałem tyle razy, że nie ma sensu wprowadzac nowych uczestników na krótki czas przed finałem, bo jest to niesprawiedliwe wzledem pozostałych i generuje tego typu "problemy". Wywalili Bartka za powód z dupy, teraz wywalą Sandrę. Chociażby dlatego, że absurdem jest, żeby do finału wchodził ktoś, kto dołączył do programu na miesiąc przed finałem, można to poprzeć... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Jeżeli naprawdę chcą wyrzucić Sandrę to będzie mega słabe i chamskie. To nie jej wina, że produkcja wpuściła ją miesiąc przed finałem, żeby teraz było, że nie zasługuje na finał.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Ale z Wiktora " papugi", zrobił się Wiktor zwyczajny"kurczak", nawet nie kogut. To coś znaczy, albo się to zauważa albo nie:) jak Sandra wyskoczy dzisiaj to lekki niesmak zostanie, tak się nie robi.
Mint
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

Te reklamy trwają tak długo, że aż zapomniałem, co oglądam...
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

lukiluki pisze: 08 gru 2019, 20:31 Jak to dobrze, że za tydzień już koniec. Skończy się gównosztorm w internetach, uczestnicy wrócą do swojego życia, Malwinka wróci do dzieci (i to już dziś), Martynka do Rafałka, Wiktor do Sajgonki, a Kamil do cyrku. Szybko o nich zapomnimy i każdy będzie szczęśliwy :lol:
W punkt!
Lepiej bym nie napisała.
abc
Obserwator
Posty: 305
Rejestracja: 15 maja 2019, 21:30
x 903
x 260

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abc »

Mówcie sobie, co chcecie, ale ta edycja, bez Kamila byłaby niczym!, Wiktor, owszem, na początku był na równi z Kamilem moim faworytem, ale, właśnie kiedy zaczął obgadywać wszystkich po kolei z Malwiną-zjechał mocno w dół....i tak sobie jechał. Złoty chłopiec tej edycji, który nigdy nie stanął w czyjejś obronie, nie miał swojego-stanowczego zdania, zero jakiejś inicjatywy (po co się wychylać, komuś się może nie spodobać), w przypadku afery-najlepiej odejść na bok, jednak cwany był-trzymał się mimo wszystko Kamila (chociaż i tak go obrabiał z Malwi) ostatnio nawet ubiera się podobnie, Wisienką na tym, walącym się torcie było wejście Ester - zdębienie totalne. Zjechał do zera. Nie na darmo mówili, niektórzy poeci, że nie wszystko złoto, co się ładnie świeci. 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości