[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
MB89
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 » 06 gru 2019, 3:01

lukiluki pisze:
06 gru 2019, 2:24
Elysabeth pisze:
06 gru 2019, 1:47
zachęcam się zglosic do fundacji w Twoim miescie , ja sama czynnie uczestnicze w takim projekcie , jest to mega dolujace jak widzisz te dzieciaki ale sam ich uśmiech dostarcza Ci takiej satysfakcji ze warto, tez jestem od bardzo dawna w DKMSie i jeśli będzie taka potrzeba z mila checia pomoge, a to co obcieli dziewczynom na pewno się przyda na nowe wloski dla chorych dzieciakow, super sprawa , teraz przyszly te laski i mam mega podziw ze się małolaty zgodzily, może to plus dla nich może minus nie wiem , akurat One nie sa moimi faworytkami do wygranej ale jestem pelna szacunku dla tego co zrobily.
Dzięki, przyjrzę się bliżej temu tematowi :)

Wracając do BB. Szacun dla dziewczyn, że się na to zdecydowały. Oczywiście dla psychofanów Kamila jest to robione pod publiczkę, ale jakoś sam ich idol się na to nie zdecydował, matacząc coś o filmie i peruce z jego własnych włosów :lol: Potem odda gotową.. no zobaczymy. O ile mi wiadomo, to gwiazdy takiej rangi, hollywoodzkiej, nie muszą robić charakteryzacji z własnych włosów ;/ No, ale Kamil jest wyjątkowy..
Tak za to jego anty fani non stop go za wszystko krytykują i nie dostrzegają u samych siebie wad.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 06 gru 2019, 5:02

lukiluki pisze:
06 gru 2019, 2:10
No pewnie, że z wykopków, dokładny dział: "sekta Lemieszewskiego" :lol: To jest ten gościu, o którym pisałem parę postów temu. Połowa forum już na szczęście nie widzi jego wypocin, bo ma na niego ignora, w tym ja. Zdecydowanie polecam, atmosfera jakby o wiele czystsza. @Karol z miesiąc temu dał mu bana do końca edycji, ale nie wiedzieć czemu, dał się przebłagać, żeby go zdjąć po kilku godzinach. Ale sorry, komentarze sekciarzy są tak po*ebane, że nie da się tego ogarnąć normalnym umysłem. I albo Karol weźmie się w końcu za robotę, przestanie im pobłażać i zacznie dawać bany, ale takie bez "zawiasów", albo przestanie być adminem, skoro jest za miękki, żeby postawić się patologii, albo ludzie przestaną tu zaglądać. Jakbym chciał czytać komentarze, które są na poziomie wykopu, to zarejestrowałbym się na wykopie. @Karol Wyglądasz na inteligentnego gościa - dlaczego więc nie reagujesz na typowo prowokujące, albo typowo sekciarskie komentarze? Przecież to psuje atmosferę tego forum. Wywalaj stąd wykopków, niech wracają do siebie. Ja wiem, że tam będą mieli poklask, a wolą prowokować, no ale ileż można..
Odpowiem tylko raz na pogrubione fragmenty i koniec. Nie liczę na rozwój konwersacji.

1) Pisząc "sekta" czy "sekciarz" sam nakłaniasz do awantury, bo zaraz przerodzi się to w screeny forum na Wykopie. inwektywy wobec nas, itd.;
2) Jeśli korzystasz z listy ignorowanych, to 'przede wszystkim brawo' - masz spokój;
3) bo @semperadastra w 99 na 100 postów ma coś sensownego do powiedzenia, a że w ostatnim zawsze musi przegiąć, to ponosi pewne konsekwencje - wtedy jest mi przykro nakładać ostrzeżenie, ale trzeba stosować jakąś formę kar.
4) To dla mnie najistotniejszy punkt. Nie, nie przestanę być adminem forum :) Przypominam, że edycja kończy się za 9 dni, także mam nadzieję, że wszyscy ze sobą wytrzymamy. W zależności od decyzji władz TVN co do przyszłości "Big Brother" wątek oraz osoby wypowiadające się w nim albo zostaną albo grupa się zwyczajnie wykruszy.
5) Polecam zapoznać się z regulaminem i zastanowić czy zgłaszając posty sami przypadkiem nie łamiecie pewnych zasad. Są rzeczy o których pisałem w tym wątku KILKA a nawet KILKANAŚCIE razy. I nic.

Nie odpowiadaj :)

---

Oglądam "Big Brother Nocą". Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że Madzia jest zajebista. Nie twierdzę, że jest uwielbiana przez 100 proc. widzów pierwszej edycji BB, jednak nie ma wątpliwości, że nie wygrała przypadkiem - także jeśli nie większość, to przynajmniej większa część z nich podchodzi do niej z szacunkiem. Dziewczyna na swój sposób świetna, jednak w tej swojej świetności z pewnością może być nieszczęśliwa - temat niejednokrotnie roztrząsany, także tutaj na forum. Niestety.

Część 2: Ola i Ewa. Nie wiem po co zaproszone, a w szczególności Ola, która znowu będzie "błyszczeć" przez cały weekend. Na "Arenie" dostanie garba wychylając się w stronę kadru kamery. Na szczęście produkcja wiedziała co robi i jej do tej pory unikała :) Zaiste, że osoby, które wniosły najmniej do programu tak bardzo się nakręcają...

---

Przypominam o naszych ankietach:

Kto powinien opuścić dom Wielkiego Brata w najbliższą niedzielę?
viewtopic.php?f=100&t=12128
(przoduje Kamil - 52 proc.)

Gdyby finał BB miał miejsce dziś, to kto powinien zostać jego zwycięzcą?
viewtopic.php?f=100&t=12144
(przoduje Wiktor - 52 proc.)
Mimi29
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 » 06 gru 2019, 6:45

Martyna zyskała i mnie tym scieciem włosów. Kamil ma minusa.
Poza tym te jego włosy są oblesne i mógł je ściąć.
Millady
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady » 06 gru 2019, 9:56

Dajcie fotki Martyny i Sandry po ścięciu bo nie mam jak stream podejrzeć 😊
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
arekon
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon » 06 gru 2019, 9:59

Wielki szacunek dla Martyny i Sandry... pokazały czynem, że dla drugiego człowieka są w stanie się poświęcić - i to bardzo, bo włosy dla kobiet są bardzo ważne
agata89
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: agata89 » 06 gru 2019, 10:04

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 06 gru 2019, 10:06

Okropna tragedia, jeszcze podczas ostatnich dni BB.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik » 06 gru 2019, 10:07

O Boże :(
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 06 gru 2019, 10:07

Ogromny szacunek dla Martyny i Sandry. Jestem w mega szoku, że to zrobily... !

Matko, ale szkoda Janusza.
Poti
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Poti » 06 gru 2019, 10:10

Karol pisze:
05 gru 2019, 22:24
Poti pisze:
05 gru 2019, 21:51
Fajny ten tydzień taki swiateczny w tych zadaniach. Szkoda że nie będzie wiosną kolejnej edycji.
Źródło?

Co chwilę zmieniasz wersję 🙂 Raz piszesz, że nie ma potwierdzenia, za chwilę dajesz to jako pewniaka... Najwyższe szefostwo TVN i TVN7 milczy, produkcja też nie ma pojęcia. Nawet Wirtualnemedia nie mają przecieku co do przyszłości BB, a to już podejrzane 😉
Skoro na wiosnę szykuje sie Paradise hotel to zapewne nie zobaczymy Big Brothera ewentualnie na jesieni.
Millady
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady » 06 gru 2019, 10:12

Ja niestety uważam, że była to decyzja pod publikę, pod presja i niesamowolna. Zostały podstawione pod ściana i tyle. Oczywiście piękny gest tylko nie z własnej woli. Nie oddały włosów tylko grzecznie pozwoliły by im je odebrano przed kamerami.
arekon
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon » 06 gru 2019, 10:13

Decyzja pod publikę, jak teraz te włosy będą z rok odrastały???? Czemu Kamilek nie obciął swoich ochydnych włosów???
Millady
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady » 06 gru 2019, 10:15

Bo nie poddał się presji programu i ewentualnej opinii fanów?
Takie jest moje zdanie co do decyzji dziewczyn i proszę nie próbuj mnie czasem na sile przekonać bo go nie zmienię ;)
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 06 gru 2019, 10:17

Kamil mowil, ze potrzebuje dlugie wlosy do pracy, ról, reklam itp.
Poza tym ma za krotkie na te chwile.
arekon
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon » 06 gru 2019, 10:19

Wiadomo, że co by nie zrobił Kamil, puścił bąka, to jest to super, a inni co by nie zrobili, to porażka...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”