[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sweetwhisky007 »

Martynka wygląda tragicznie w tych włosach, ona ogólnie nie jest zbyt ładna a jeszcze teraz w tej fryzurze :rolleyes: poświęciła się dziewczyna, ja bym nie sciela
Ostatnio zmieniony 08 gru 2019, 13:37 przez sweetwhisky007, łącznie zmieniany 2 razy.
MB89
Obserwator
x 239
x 146

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

magdalienkaaa pisze: 08 gru 2019, 13:23 Przykład podwójnych standardów: Wiktor o poprzedniej edycji powiedział, że ludzie byli nudni - wielki hejt na niego, Kamil wczoraj powiedział, że Madzia jest tępa - zero reakcji, bo przecież należy zrozumieć, że to jego opinia. Kurtyna.
Tylko że Wiktor powiedział to o wszystkich uczestnikach poprzedniej edycji, a Kamil tylko o jednej uczestniczce.
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

no i prawde Wiktor powiedział, ja oglądałam na siłę 1 edycję ale za chiny się nie mogłam wkręcić w nią i dalam sobie spokój a obecną oglądam od 1 odcinka
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

MB89 pisze: 08 gru 2019, 13:36
magdalienkaaa pisze: 08 gru 2019, 13:23 Przykład podwójnych standardów: Wiktor o poprzedniej edycji powiedział, że ludzie byli nudni - wielki hejt na niego, Kamil wczoraj powiedział, że Madzia jest tępa - zero reakcji, bo przecież należy zrozumieć, że to jego opinia. Kurtyna.
Tylko że Wiktor powiedział to o wszystkich uczestnikach poprzedniej edycji, a Kamil tylko o jednej uczestniczce.
Każdy z nich może mówić co tylko chce, wyrazili po prostu swoje subiektywne zdanie, nieważne o kim i o ilu osobach, chodzi mi o to, że Kamilowi internauci wybaczają więcej i widać to bardzo wyraźnie.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

@MB89 A co za różnica, czy obraża się jedną osobę, czy kilka? Obrażanie, to obrażanie. Poza tym widzę różnicę pomiędzy "nudny", a "tępy", bo pierwsze niekoniecznie jest obraźliwe, za to drugie już na pewno. O ile faktycznie takie słowo zostało użyte, bo nie słyszałem. Poza tym widziałem na streamie jak Kamil też mówił, że poprzednia edycja była nudna. Najlepsze jest to, że tak samo Kamil, jak i Wiktor twierdzą, że poprzedniej edycji nie oglądali, a o tym, że była nudna tylko słyszeli. Także ten..
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

magdalienkaaa pisze: 08 gru 2019, 13:42
Każdy z nich może mówić co tylko chce, wyrazili po prostu swoje subiektywne zdanie, nieważne o kim i o ilu osobach, chodzi mi o to, że Kamilowi internauci wybaczają więcej i widać to bardzo wyraźnie.
No wiesz, jak ktoś mówi o kimś "smutasy" to sam powinien być zabawny...czy Wiktor jest zabawny, raczej ostatnio tylko żenujący:)

Kamil Magdę ocenił jak większość internautów ją oceniała, czy zrobił dobrze? Nie, mógł użyć innego określenia:)

Świętych tam nie ma i nie było, nawet tekst Martyny do psiapsiółek jak Kamil prosił o zapalniczkę, że mu nie da bo sobie w tyłek wsadzi, coś w tym stylu.

Nazbierało by się tam na każdego jak ktoś by chciał grzebać w śmieciach :lol: tylko komuś się raz zdarzy strzelić głupotę na miesiąc a innym raz na godzinę ;)
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

krista pisze: 08 gru 2019, 13:51
magdalienkaaa pisze: 08 gru 2019, 13:42

No wiesz, jak ktoś mówi o kimś "smutasy" to sam powinien być zabawny...czy Wiktor jest zabawny, raczej ostatnio tylko żenujący:)

Kamil Magdę ocenił jak większość internautów ją oceniała, czy zrobił dobrze? Nie, mógł użyć innego określenia:)

Świętych tam nie ma i nie było, nawet tekst Martyny do psiapsiółek jak Kamil prosił o zapalniczkę, że mu nie da bo sobie w tyłek wsadzi, coś w tym stylu.

Nazbierało by się tam na każdego jak ktoś by chciał grzebać w śmieciach :lol: tylko komuś się raz zdarzy strzelić głupotę na miesiąc a innym raz na godzinę ;)
Bez przesady, co by nie mówić na Wiktora, to on smutasem nie jest. On i Kamil powodują, że ta edycja żyje, trzeba jednak umieć być obiektywnym. A to, że w programie nie ma świętych to akurat dobrze ;)
MB89
Obserwator
x 239
x 146

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Dla mnie to ma znaczenie, dlatego to do niego mają pretensje uczestnicy poprzedniej edycji. Pamiętam jak Radek kibicował na początku programu Wiktorowi, a po tym zdarzeniu zmienił o nim zdanie. Ja nigdy nie słyszałem aby Kamil powiedział na uczestników poprzedniej edycji że byli jak ''wafle''. Mam wykupionego streama od początku tej edycji, tak samo jak było przy poprzedniej. Wolę jak Kamil i Wiktor twierdzą że nie oglądali poprzedniej edycji, niż aby za bardzo lizali tylną część ciała na cztery litery, tak jak Martyna która podlizuje się Madzi a nie wie nawet skąd pochodził Radek Palacz finalista poprzedniej edycji BB.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

No ale jednak Kamil w twarz Madzi też nie umie powiedzieć, że jest głupia, tylko za jej plecami to robi ;) A niedawno znowu ją skrytykował mówiąc, że nie rozumie jak można się tak długo malować, dość negatywnie się o tym wyrażał. Ale rozumiem, że nadal wszyscy będą pisać jaki to on jest cudowny i nigdy nikogo nie obgaduje. Żeby nie było, nie mam nic do Kamila, lubię go nawet i chcę, żeby był w finale, ale śmieszy mnie po prostu hipokryzja jego fanów i ogólnie internautów i tylko dlatego o tym piszę.
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 »

Ma ktoś z Was screna tego jak Kamil nazywa Madzię tępą?
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 130
x 243

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

MB89 pisze: 08 gru 2019, 13:57 Wolę jak Kamil i Wiktor twierdzą że nie oglądali poprzedniej edycji, niż aby za bardzo lizali tylną część ciała na cztery litery, tak jak Martyna która podlizuje się Madzi a nie wie nawet skąd pochodził Radek Palacz finalista poprzedniej edycji BB.
Jak ona nawet nie rozpoznaje swojego faceta albo gada do osoby, której nie ma w pobliżu (jak mozna pomylić Sławinę z Wiktorem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:), to co ona ma wiedziec. Rozumiem, że to program rozrywkowy, ale jednak jakiegoś poziomu IQ mimo wszystko możemy wymagać... :)
sweetwhisky007 pisze: 08 gru 2019, 13:40 no i prawde Wiktor powiedział, ja oglądałam na siłę 1 edycję ale za chiny się nie mogłam wkręcić w nią i dalam sobie spokój a obecną oglądam od 1 odcinka
Moim zdaniem I edycja bije na głowę obecną chyba pod kazdym względem. W tamtej znacznie lepiej dobrano uczestników, widac było większe zaangażowanie produkcji, było lepsze zainteresowanie ze strony sponsorów, stream oglądało się z zainteresowaniem (teraz nawet nie ma co na niego wbijać, bo nudą wieje). Poza tym było więcej ciekawych dialogów, więcej fajnych uczestników, bardziej przemyślane i lepiej opracowane zadania tygodniowe. Można by jeszcze wiele wymieniać... :)

Kamil powiedział o Madzi, że jest "tępa" ??? Nie wiem, nie słyszałem. Ale nawet jeśli, to czy faktycznie tak nie jest ??? Czy za mówienie prawdy ktoś ma zostać zganiony ??? :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Gdybym był fanem Madzi, za nazwanie jej tępą podczas jej pobytu w domu WB nie zagłosowałbym na Kamila. Ale ludzie często potrafią sobie "wytłumaczyć" tak wiele za cenę utwierdzenia siebie w jakimś poglądzie.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

wiatriwoda pisze: 08 gru 2019, 14:29 Gdybym był fanem Madzi, za nazwanie jej tępą podczas jej pobytu w domu WB nie zagłosowałbym na Kamila.
.
:lol: :lol: :lol: Naprawdę tak myślisz? :lol: :lol: :lol:

Dodam tylko, że rozumując tak jak ty, to fani uczestników poprzedniej edycji nie powinni głosować na Wiktora ponieważ nazwał ich ulubieńców "waflami". :lol: :lol: :lol:
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Proszę bardzo, tutaj nazwał ją tępa. Wcześniej też nazwał.
Dla Was fanatyków Kamila, to norma. On może komuś ubliżać i to jeszcze za plecami, a wy i tak powiecie, że mógł tak mówić, bo to prawda i jest szczery. Jesteście dziwni. Ktoś jak na Kamila mówi za plecami, to gadacie, że jest fałszywa gnida...
Malwina sama zainterweniowała i powiedziała, żeby Kamil tak nie mówił o Magdzie.

https://streamable.com/289i9
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Madzia dziś wychodzi, mają zrobić w tajemnicy prezent pożegnalny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”