[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Będą robić prezent pożegnalny dla Madzi. Szkoda, że jednak dziś wychodzi. Była mega jasnym punktem.
Mają tylko godzinę na to.

No ale mówiła, że wychodzi na arenie, więc pewnie przed Arena wyjdzie.
MB89
Obserwator
x 238
x 145

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

oitnb61 pisze: 08 gru 2019, 15:06 Proszę bardzo, tutaj nazwał ją tępa. Wcześniej też nazwał.
Dla Was fanatyków Kamila, to norma. On może komuś ubliżać i to jeszcze za plecami, a wy i tak powiecie, że mógł tak mówić, bo to prawda i jest szczery. Jesteście dziwni. Ktoś jak na Kamila mówi za plecami, to gadacie, że jest fałszywa gnida...
Malwina sama zainterweniowała i powiedziała, żeby Kamil tak nie mówił o Magdzie.

https://streamable.com/289i9
Przecież w poprzedniej edycji wszyscy tak o niej mówili. Madzia sama powiedziała że niekiedy jest ''niekumata''. Madzia nie grzeszy inteligencją i każdy o tym wie. Chyba nie widzieliście jak Madzia wczoraj tańczyła z Kamilem i się przy tym świetnie bawiła. Na koniec streama Kamil przyniósł upieczony przez siebie chleb i kogo poczęstował pierwszego oczywiście... Madzię! Finał bez Kamila to nie było by to samo! Ten człowiek nakręca tą edycję programu. Przed chwilą nawet biegł z reniferem na plecach!!!
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Wiktor robi portret Madzi :D
Poti
Junior
x 3
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Poti »

Czy wiadomo może jak układają się % w obecnej chwili ?
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

Mam straszne zaległości - ledwo nadrobiłam stream z soboty 🙈 - więc odniosę się do wczorajszych wydarzeń. Jeśli produkcja zachowała po tej do bólu zmanipulowanej edycji choć resztki honoru, to Kamil za swoje wynurzenia o nominowaniu Malwiny powinien dziś na Arenie podzielić los Bartka. Zwłaszcza, gdy dodać do tego jego naprawdę skandaliczne zachowanie w czasie zabawy w paintball. Kompletnie nie rozumiem, jak jego akolici mogą tak bezrefleksyjnie bronić strzelania komuś w głowę z bliskiej odległości - trzeba mieć chyba siano zamiast mózgu, żeby wpaść na taki pomysł, bo to jest najzwyczajniej w świecie niebezpieczne, i każdy profesjonalny instruktor paintballu by go za to objechał z góry na dół. (Ale w programie przenajświętszy Kamilek jest oczywiście teflonowy, i może ktoś by mu zwrócił uwagę dopiero, gdyby Magda wylądowała w szpitalu po jego "żartach"...) Ciekawe, czy do psa czy kota też by tak sobie postrzelał? Zaczynam się zastanawiać, czy Kamil w dzieciństwie nie był jednym z tych dzieciaków, które wyrywają owadom skrzydełka dla "zabawy", żeby sobie popatrzeć jak cierpią. Brr. Naprawdę beznadziejny gość.

Hm, czy zwrócił ktoś uwagę na te jego brednie o "Januszu", którego ponoć grał - i dlatego mieszkańcy mają mu wybaczyć każde chamstwo, które wtedy odstawił, bo to nie był prawdziwy on, tylko postać, w którą się wcielał? Ciekawa jestem jak by zareagował, gdyby Sławina próbował go przekonywać, że kiedy schował mu sygnet, to robił to tylko dla beki, wcielając się w rolę złodziejaszka-żartownisia, i dziwił się, o co Kamil ma w ogóle taki bulwers... Coś mi się wydaje, że tego naszego niespełnionego podstarzałego cyrkowca bawią tylko kiepskie żarty, które on robi innym, a kiedy jemu ktoś odpowie pięknym za nadobne, to następuje obraza majestatu i święte oburzenie.

Muszę też wyznać jak na spowiedzi, że nigdy szczególnie nie przepadałam za Madzią, bo takie nieogarnięte trzpiotki są fajne przez chwilę, ale po 3 miesiącach oglądania jej wielogodzinnych sesji przed lusterkiem i ciągłego "Ale jak to?", już mnie lekko irytowała. Teraz jednak zaczęłam zmieniać o niej zdanie - naiwna, ale dobroduszna i pozytywna Madzia zyskuje zwłaszcza na tle wyrachowania, fałszu i niekończących się uszczypliwość Kamila. Ktoś tu kiedyś stwierdził, że oni są do siebie podobni, bo oboje to oryginały, ale według mnie ich osobowości nie mogłyby się chyba bardziej różnić. Nie wiem, czy Magda jest na 100% sobą, czy też trochę podkręca ten swój image słodkiego głuptaska, ale ona przynajmniej jest miła i nieszkodliwa - w przeciwieństwie do wiadomo kogo. P.S. W którymś momencie stwierdziła, że oglądała tylko (zmanipulowane) odcinki, a nie stream, więc nic dziwnego, że przed wejściem do domu WB miała pozytywne zdanie o pupilu produkcji. Zaczęłam jednak odnosić wrażanie, że po tym weekendzie Madzia już chyba nie będzie wygłaszać takich peanów pod jego adresem...

A, jeszcze jedno. Przyszło mi ostatnio na myśl - po wysłuchaniu entego rechotu, wycia, piania i wydzierania się - że naszego ulubionego atencjusza i megalomana pięknie podsumować można morałem ze starej jak Matka Ziemia bajki Krasickiego: "Dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny". ;)

No dobrze, strasznie się rozpisałam (czym chyba wyrobiłam "normę" do połowy przyszłego tygodnia 😅), ale dodam tylko, że autentycznie cieszę się, że do końca programu został już tylko tydzień, bo ta głupota zaczęła mnie już nużyć, i nawet streama nie chce mi się jakoś szczególnie odpalać. W następny poniedziałek ta edycja będzie już historią - uff!
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Wy chyba zdajecie sobie sprawe z "potegi" Kamila, skoro tak bardzo sie ludzicie i oczekujecie, ze Kamila dzis nie wywala. Wiecie chyba, ze jak Kamila nie wywala, to szanse, zeby nie wygral programu sa malutkie. Nie ma co sie oszukiwac, nikt Kamila nie wywali- bo nie wywala sie osoby, ktora w pojedynke zrobila cala edycje. I to ujadanie nic nie pomoze;)
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Kamil nazwał dzieci Malwiny małymi żółtkami.... Przecież to ludzkie pojęcie przechodzi. No tak, Madzia została nazwana brzydka czarownica bez makijażu i to, że jest tępa. Dzieci Malwiny, to małe żółtka. Czy ten gość ma w sobie trochę ogłady? Jest tak bezczelny, że aż łeb puchnie.
Na Ankę był pojazd jak powiedziała do Łukasza o przykładzie dla syna, a teraz cisza.
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 »

Kiedy Kamil obraził dzieci Malwiny. Czas, kamera?
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 127
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

oitnb61 pisze: 08 gru 2019, 16:48 Na Ankę był pojazd jak powiedziała do Łukasza o przykładzie dla syna, a teraz cisza.
Bzdury wypisujesz. Wtedy na Łukasza był pojazd, że tak się obruszał w sumie bez powodu, jedynie za delikatne zwrócenie uwagi. Przeciez wszyscy kisnęli z tego "nie tykaj mojego syna"... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

semperadastra pisze: 08 gru 2019, 17:19
oitnb61 pisze: 08 gru 2019, 16:48 Na Ankę był pojazd jak powiedziała do Łukasza o przykładzie dla syna, a teraz cisza.
Bzdury wypisujesz. Wtedy na Łukasza był pojazd, że tak się obruszał w sumie bez powodu, jedynie za delikatne zwrócenie uwagi. Przeciez wszyscy kisnęli z tego "nie tykaj mojego syna"... :lol: :lol: :lol:
Wystarczy przypomnieć sobie ankietę którą BB wtedy zrobiło. Ogromna większość była za Łukaszem i tym że Ania nie powinna tak mówić
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

oitnb61 pisze: 08 gru 2019, 16:48 Kamil nazwał dzieci Malwiny małymi żółtkami.... Przecież to ludzkie pojęcie przechodzi. No tak, Madzia została nazwana brzydka czarownica bez makijażu i to, że jest tępa. Dzieci Malwiny, to małe żółtka. Czy ten gość ma w sobie trochę ogłady? Jest tak bezczelny, że aż łeb puchnie.
Na Ankę był pojazd jak powiedziała do Łukasza o przykładzie dla syna, a teraz cisza.
Mógłbyś mi napisać kiedy Kamil nazywał dzieci żółtkami?
MB89
Obserwator
x 238
x 145

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Widzę że ''prince polka'' chcą za wszelką cenę wywalić Kamila. Jak na Kamila wszyscy jadą to dobrze, ale jak on coś powie złego na kogoś to jest be. Kamil nie jest świętoszkiem i ma swoje za plecami, ale pozostała ekipa ma więcej. Dziwne że nikt na tym forum nie zamieszcza tak intensywnie materiałów na temat innych uczestników???
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

W poprzedniej edycji Igor za mocniejsze teksty nie wyleciał, tam było że dojedzie Łukasza na zawnątrz...więc teksty w tej edycji to mały pikuś ;)
Ale wiadomo, jak chcemy się do czegoś doczepić to można i do rogu umieszczonego przez Wiktora na czole Madzi :lol: dlaczego tam go umieścił i co to oznacza :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

MB89 pisze: 08 gru 2019, 17:34 Widzę że ''prince polka'' chcą za wszelką cenę wywalić Kamila. Jak na Kamila wszyscy jadą to dobrze, ale jak on coś powie złego na kogoś to jest be. Kamil nie jest świętoszkiem i ma swoje za plecami, ale pozostała ekipa ma więcej. Dziwne że nikt na tym forum nie zamieszcza tak intensywnie materiałów na temat innych uczestników???
piękne tłumaczenie - Kamil robi źle, ale inni gorzej, więc zostawcie go w spokoju! :rolleyes:
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Kamil ma swoich obrońców którzy na każdym kroku go chwalą i hejtują innych. Dobrze że tu jest sporo osób ktore widzą chamstwo Kamila. Ale jest tu też killa osób które bronią Kamila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”