[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Mimi29
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 » 09 gru 2019, 6:39

semperadastra pisze:
08 gru 2019, 23:03
Nie wyobrażam sobie tej edycji bez Kamila. Mozna go lubić, można go nie lubić. Ale nalezy mu oddać, że był motorem napędowym całej edycji... :)
Nie jestem przekonana. Po prostu okropnie był promowany a wyrazistych postaci było wiele.
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska » 09 gru 2019, 8:30

Moje typy do wygranej
Wiktor
Kamil
Martyna
Hopeless
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Hopeless » 09 gru 2019, 9:32

Najbardziej mnie cieszy fakt, ze odpadla Malwina, to osoba ktora od poczatku byla dla mnie jedna z najslabszych uczestniczek tej edycji. Malwina wiecznie narzekala, obgadywala, zaminusowala u mnie tez tym iz nie znala zadnych faktow o wojnie w Wietnamie. Szkoda mi troche Sandry, bo dziewczyna wyrozniala sie pozytywnie na tle Martyny i Malwiny. Wolalbym widziec Sandre od poczatku edycji niz pare innych, nijakich uczestniczek. Moim faworytem na zwyciezce jest albo Martyna albo Wiktor, jest mi to obojetne ktore z nich, bardziej mi zalezy aby Kamil nie wygral, bo chce poczytac komentarze fanow Lemieszewskiego po przegranym finale. ;D
sweetwhisky007
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 » 09 gru 2019, 9:45

no pewnie ze bez Kamila byloby nydno bo wszyscy by zyli w zgodzie i nie było by kłótni a to jest jednak program TELEWIZYJNY i ludzie nie chcą oglądać sielanki. W prawdziwym życiu taki Kamil jakby się ciagle wszystkim stawiał to szybko zostałby wyeliminowany z towarzystwa a tutaj są zamknięci a ludzie chcą oglądać jak coś się dzieje a takie kłótnie są ciekawsze nawet od najciekawszego zadania tygodniowego.
Trochę to smutne że nie można być wyrazistą postacią bez kłótni. 8)
Yurishka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Yurishka » 09 gru 2019, 9:58

Jak chciałabym, żeby było:
1. Wiktor 2. Kamil 3. Martyna (wolałabym Sandrę)

Jak myślę, że będzie:
1. Kamil 2. Martyna 3. Wiktor
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 09 gru 2019, 9:59

Dominika19 pisze:
09 gru 2019, 0:54
Nie rozumiem dlaczego wola widzów , którzy płacą za głosowanie smsami jest mniej ważna niż darmowe głosowanie internautów ? Tylko 10 % głosujących chciało odejścia Sandry. No, ale wtedy lecieć powinien Kamil więc produkcja zafundowała nam kolejną żenującą akcję.
Nie bronię ani Kamila ani Sandry, jednak ustalmy fakty:
1. Z trójki nominowanych w ostatnim tygodniu to Malwina, a nie Kamil zebrała największą liczbę głosów SMS/decyduj.online, także nie widzę tu podstaw, by twierdzić, że teraz także jest chroniony przez produkcję;
2. Sandra została wskazana przez byłych mieszkańców Domu Wielkiego Brata jako ta, która nie zasłużyła na finał - co pokazano w "Arenie". Raczej to dzięki nim Sandra trafiła do ankiety IG.
3. Jeśli darmowe głosowanie na Instagramie nie jest ważne, Sandra nie powinna znaleźć się w programie. Napisałem już w poprzednim poście, że internauci spośród trójki proponowanych uczestników, najchętniej wskazali Bartka i Sandrę, Ewelina była na trzecim miejscu. Sandra weszła z automatu zaraz po tym, jak mieszkańcy na podstawie niemych wizytówek zaprosili do programu Bartka. Tu też widzowie nie mieli nic do powiedzenia 😉
4. Regulamin głosowania mówi, że głosy SMS/decyduj.online dotyczą nominacji i wyboru zwycięzcy, a nie dodatkowych twistów typu 'wilczy' czy 'złoty' bilet 🙂

PS. Już wczoraj po programie oddałem głos na Wiktora, także Kamil nie jest moim faworytem. Nawet zamiast Martyny, w finale bardziej widziałbym Sandrę 😉
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska » 09 gru 2019, 10:12

Kamil ma najwiekszy elektorat negatywny dlatego nie wygra Poza tym w pewnym sesie jako aktor i tak jest wygranyi najprawdopodobniej najwiecej skorzysta na tym programie
Moim faworytem jest Wiktor uwielbiam jego poczucie humoru i umiejetnosc obserwacji zachowan ludzkich uwazane przez niektorych jak obgadywanie
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 09 gru 2019, 10:44

To nieprawda, że tylko Kamil robił show, bo było kilka wyrazistych osób - np. Dawid, Karolina, Gośka. Zaszkodziło proramowi to, że właśnie te osobowości zaczęły ze sobą ostro rywalizować ( przede wszystkim Kamil i Dawid ). Rozpoczął się konflikt nadmiernie podsycany przez produkcję, która zamiast skierować tę energię w kolejne zadania, wolała ich skłócać coraz bardziej i nie reagować na agresję. Jak się to skończyło - wiemy: wyrzucono wyrazistych, zrobiono z Kamila uciśnionego bohatera, a pozostawiono cienie w rodzaju Malwiny czy nijaką Martynę. Paradoksalnie Kamil tę edycję niby ciągnął, a tak naprawdę zdominował i zniszczył. Kibicuję Wiktorowi w dalszym ciągu, chociaż zawiódł mnie tym chorym związkiem z Malwiną. Od razu przeczuwałam, że się tym pogrąży. Niby pilnował, żeby nie przekroczyć granicy intymności pomiędzy nimi, ale to i tak było zbyt dużo. Ona była dość nachalna, ale on się też słabo opierał. Cenię go za dystans do siebie i świata, specyficzny humor, inteligencję i opanowanie. Martyna jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi tylko o sobie i Rafale, bez przerwy powtarza te same historie, nudna do bólu. Ani inteligencji, ani uroku, tylko naiwność, która mnie akurat drażni.
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 09 gru 2019, 10:56

@typeO ”wyrzucono wyrazistych”- do kogo masz o to pretensje, chyba nie do produkcji;)? Przecież to w głosowaniu ludzie zadecydowali, ze nie chcą już na twarze tych ludzi patrzeć. Społeczeństwo zadecydowało, wiec nie manipuluj, bo przedstawiasz sytuacje całkowicie inaczej.
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 09 gru 2019, 10:59

@martuska Kamil akurat w programie udowodnił wiele razy, że aktorem to akurat jest marnym. Wątpię więc, że program mu w czymkolwiek pomoże, szczególnie że w skali kraju mało ludzi to ogląda (sam się sobie dziwię, że należę do tej mniejszości, bo już chyba "trudne sprawy" są bardziej ambitne).

@typeO Zgadzam się w 100%.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 09 gru 2019, 11:01

LIVE Tydzień wspomnień, niespodzianek i wzruszeń. Na dźwięk dzwonka przez półtorej minuty otwarta będzie spiżarnia, do której będzie mogła wejść tylko jedna osoba. Tam czekać będzie zadanie, wspomnienie czy niespodzianka.
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 09 gru 2019, 11:15

Mój ranking:

1. Wiktor (mimo obnażenia jego wad w ostatnich dniach nadal najlepiej rozegrał ten program)

2. Kamil (tylko dlatego, bo miał przebłyski fajnego faceta i jest "jakiś". Niestety jego pomysł na grę czyli dymy, a potem bronienie go przez produkcję przyćmiewa "dobre" momenty Kamila.)

3. Martyna (niestety, ale to jest takie samo nieporozumienie jak Gocha Meier w 1 edycji. Nudna, gadająca wkoło o tym samym, "odpalająca" się tylko po masie alko. No i koszmarnie śpiewająca do tego. Każde wyższe miejsce niż 3 będzie porażką...)
grzegorz.kra
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: grzegorz.kra » 09 gru 2019, 11:25

Sandra - odpadła sprawiedliwie (zbyt krótko na finał)
Malwina, no cóż szkoda że finał bez niej, ale to dlatego tylko że jakimś fartem tak daleko prześlizgnęła się Martyna.

Typy na wygraną wg "zasług"
1. Kamil
2. Wiktor
3 Martyna

Typy na wygraną wg "autentyczności"
1. Martyna
2. Kamil
3. Wiktor

W mojej ocenie to reality show więc musi się dziać i powinien wygrać najbardziej zaangażowany w to show czyli Kamil. Inteligentny, przystojny, zabawny, elokwentny, błyskotliwy, opanowany, z klasą i zasadami, jednocześnie prowokator i zadymiarz ale wszystko w granicach "dobrego smaku" i z dystansem i uśmiechem na twarzy :).

Jak ocenią widowcy trudno powiedzieć bo każdy ogląda to w innym celu, pokazuje to chociażby wygrana Madzi Wójcik w poprzedniej edycji.

Jakkolwiek kto by nie wygrał i tak wszyscy najbardziej zapamiętają z tej edycji Kamila - i myślę że jemu o to chodziło ;)
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 09 gru 2019, 11:35

Stryjek Bogdanek- brawo za czujność! Wczoraj na libacji wafli po Arenie, padł temat- ze jak w ostatnim tygodniu będą wchodzić „w odwiedziny”, to będą prowokować Kamila. Na szczęście już jest afera, bo dzieki Stryjkowi- knucie tych ludzi ujrzało światło dzienne. Szacun.

@Jordi jakbys mógł, to napisz w jakiej sytuacji produkcja broniła Kamila. Jestem szalenie ciekawy.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2019, 12:02 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 09 gru 2019, 12:00

Karol pisze:
08 gru 2019, 23:19
Czemu aż tak przejmujecie się tym kto przegrywa, a kto wygrywa w programie? Niektórzy naprawdę zachowują się jak opętani. Potrzebna pomoc.
Podejrzewam, że duża część "nabijaczy" postów jest po prostu opłacona (15 groszy/1 fanatyczny wpis o Kamilu). Mnie aż tak bardzo nie interesuje kto wygrywa czy kto przegrywa, za to bardzo interesuje mnie czy wszystko jest robione uczciwie. Tymczasem jak wiemy uczciwie w tej edycji NIC nie było zrobione - jednych przepychali, drugich wyrzucali, procenty z kosmosu. Po co taki program ? Czemu on ma służyć ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”