[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 129
x 225

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Haha na insta Angela jaka uradowana i zachwycona zwycięstwem Kamila !!! 8)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
slawers50
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: slawers50 »

wedlug plotek na faacboku bigbrother podaje
59 Kamil 24 Martyna oraz Wiktor 17
tak wyglada glosy w procentach

Tylko pytanie na istagramie bylo zdjecia z wynikami przed ogloszenie wynikow wygrala Martyna ?

bedzie kolejna edycja bigbrother następnym roku
Jordi
VIP Expert
x 1872
x 1851

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Moim zdaniem na bank nie było takiej przewagi. Kamil miał za duży elektorat negatywny.

Tak jak wiosną produkcja nic nie poda.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Wygrał Kamil i ok, należało mu się. Wiktor jest największym przegranym tylko i wyłącznie dzięki sobie, nie rozumiem jak można było nie zauważyć jego nieszczerości. Zachowanie, jego opowieści, słowa brata, to co mówiła Ester, a na koniec piękne słowa przyjaciół którzy czekają na zwrot długów. Wiki twierdził że wygrana bardziej potrzebna Martynie ;) dla mnie to był lisek chytrusek tej edycji, było to dokładnie widać. Życzę mu powodzenia, jednak nie wierzę że ten facet potrafi pracować, raczej to niebieski ptak i lubi lekkie życie :) dlatego najwięcej o nim pisałam, bo na wejściu jego twarz mówiła że może to być ciekawa postać, okazał się ślizgaczem i lisem. Przegrał zasłużenie i powinien mieć żal sam do siebie, szansy nie wykorzystał.
O Martynie na koniec również nie napiszę, szkoda czasu ;) ale przez to jaka była stawiałam ją na równi z Kamilem. Kamil szalony i silny, Martyna głupiutka ale mocna, może to Rafał był tym co jej pomagało trzymać fason...wiadomo, inne panie mając partnerów nie miały tej siły i to pokazały.
RAFAŁ, GRATULUJĘ SILNEJ DZIEWCZYNY I POWODZENIA :)

Podsumowując całokształt edycji, nie miałam takich emocji jak przy poprzedniej. Zawiodłam się na Wiktorze, i wiadomo było że Kamil to siła i moc, robił szoł i przyciągał uwagę. Oglądałam z ciekawością ale obojętnie, praktycznie od początku było tam tylko dwie kolorowe i ciekawe postacie, w tym jedna spaliła się w sposób żenujący.

Jednak fajnie byłoby doczekać się kolejnej ;)
slawers50
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: slawers50 »

mozna napisac do tvn i sie dowiedziec o wynikach
MB89
Obserwator
x 238
x 146

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Kamilowi przybędzie spora grupa fanów po programie!!!
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 129
x 225

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Moim zdaniem to duże nieporozumienie, że Wiktor zajął miejsce trzecie, a Martynka drugie. Wiktor jest nieporównywalnie ciekawszą postacią, przez cały program tworzył znacznie barwniejszy content. Martynka tylko ślizgała się od Areny do Areny. Źle niestety przedstawiano Wiktora i to zmniejszylo jego szanse. Jeszcze ta żenujaca akcja z obcinaniem włosów itd. To powinno się rozegrać między Kamilem, a Wiktorem... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Cóż, czekać teraz na info, co ninja miał na myśli :) oby kolejną edycję jak najszybciej. Podsumuję poniżej krótko uczestników:
- Przemek - miał potencjał, ale tydzień to za krótko,
- Karolina - nie lubiłem jej, przeginała na każdym kroku, ale inteligentna,
- Gosia - jedna z moich faworytek, życiowa kobieta, tak naprawdę wyeliminowała Kamila, ale wiadomo, aktorzyna musiał zostać
- Kasia - była bo musiała, jak wiadomo,
- Ola - hm... była po prostu
- Łukasz - pseudonim dyktator pasuje idealnie, mega irytujący, nic mądrego nie powiedział ani nie zrobił,
- Wasyl - ma specyficzne poczucie humoru, niektórych może denerwować, niektórzy go pokochają
- Sara - moja typowana zwyciężczyni, super babka, odpadła bu "musiała"
- Mateusz - jedni go polubią, inni znienawidzą, zbyt pewnie się poczuł trochę, ale był barwną postacią,
- Dawid - zbyt mocno się wczuwał w rywalizację z Kamilem, dlatego sam później zrezygnował, jak zobaczył, że w tym programie z Kamilem nie da rady,
- Natan - widać, że ma ciężkie życie
- Ania - pewna siebie, miała różne momenty,
- Malwina - nie lubiłem jej, bezbarwna, plotkara
- Wiktor - fajny obieżyświat, inteligentny, nie popierałem go, ale mógłby wygrać
- Martyna - normalna dziewczyna, bardziej widoczna pod koniec, uważam, ze powinna wygrać za szczrość i prawdziwość
- Kamil - aktor, pchany do zwycięstwa
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

To fakt w 1 edycji dobre było to ze ślizgacze czyli Obleh i Izunia odpadli jednak przed finałem.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

semperadastra pisze: 15 gru 2019, 23:45 Moim zdaniem to duże nieporozumienie, że Wiktor zajął miejsce trzecie, a Martynka drugie. Wiktor jest nieporównywalnie ciekawszą postacią, przez cały program tworzył znacznie barwniejszy content. Martynka tylko ślizgała się od Areny do Areny. Źle niestety przedstawiano Wiktora i to zmniejszylo jego szanse. Jeszcze ta żenujaca akcja z obcinaniem włosów itd. To powinno się rozegrać między Kamilem, a Wiktorem... :)
Pokazano to co Wiktor mówił i robił, i większość ludzi to dokładnie wcześniej widziało i słyszało, dlatego sam sobie strzelił samobója. Jak widać stracił dużo, przegrana z Martyną o czymś świadczy. Ścięcię włosów Martyny nie było powodem żeby aż tak zapunktowała, głosowanie na złoty bilet było żenujące, możliwe że gdyby Wiki biletu nie dostał mógłby odpaść przed finałem. I to że nie był nominowany doprowadziło go tak daleko, gdyby był wcześniej w grupie do wylotu, już by go raczej dużo wcześniej nie było w programie.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2019, 0:09 przez krista, łącznie zmieniany 1 raz.
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

krista pisze: 15 gru 2019, 23:38 Wygrał Kamil i ok, należało mu się. Wiktor jest największym przegranym tylko i wyłącznie dzięki sobie, nie rozumiem jak można było nie zauważyć jego nieszczerości. Zachowanie, jego opowieści, słowa brata, to co mówiła Ester, a na koniec piękne słowa przyjaciół którzy czekają na zwrot długów. Wiki twierdził że wygrana bardziej potrzebna Martynie ;) dla mnie to był lisek chytrusek tej edycji, było to dokładnie widać. Życzę mu powodzenia, jednak nie wierzę że ten facet potrafi pracować, raczej to niebieski ptak i lubi lekkie życie :) dlatego najwięcej o nim pisałam, bo na wejściu jego twarz mówiła że może to być ciekawa postać, okazał się ślizgaczem i lisem. Przegrał zasłużenie i powinien mieć żal sam do siebie, szansy nie wykorzystał.
O Martynie na koniec również nie napiszę, szkoda czasu ;) ale przez to jaka była stawiałam ją na równi z Kamilem. Kamil szalony i silny, Martyna głupiutka ale mocna, może to Rafał był tym co jej pomagało trzymać fason...wiadomo, inne panie mając partnerów nie miały tej siły i to pokazały.
RAFAŁ, GRATULUJĘ SILNEJ DZIEWCZYNY I POWODZENIA :)

Podsumowując całokształt edycji, nie miałam takich emocji jak przy poprzedniej. Zawiodłam się na Wiktorze, i wiadomo było że Kamil to siła i moc, robił szoł i przyciągał uwagę. Oglądałam z ciekawością ale obojętnie, praktycznie od początku było tam tylko dwie kolorowe i ciekawe postacie, w tym jedna spaliła się w sposób żenujący.

Jednak fajnie byłoby doczekać się kolejnej ;)
Dokładnie, za całokształt wygrana należy się Kamilowi, niezaprzeczalnie!!!, był moim faworytem od początku i został do końca. Amen. 8)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 585
x 2886

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Zanim się odnajdę w temacie minie kilka godzin. Ale... ♥️

Gabi w 4K :)

PS. Wygrał najlepszy, chociaż nie jego się spodziewałem 😉
Jordi
VIP Expert
x 1872
x 1851

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Gabi uwielbiamy Cię! Byłaś najlepsza!

❤️❤️❤️

@Karol na ciebie był dobry widok jak Gocha gadała z tymi psycholożkami i tym pudełkowym ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 585
x 2886

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Podobno w nosie dłubałem. Niedobrze... :lol:
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Gabi naprawdę świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej. Aż dziwne, że nie zdecydowano się na to by poprowadziła już szóstą edycje. Mam nadzieję, że po programie "Big Brother" będziemy mogli ją oglądać nie tylko w magazynie muzycznym CANAL+. :)

Przypominam też o ankiecie na temat wrażeń po minionej edycji:
viewtopic.php?f=100&t=12180
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”