[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 16 gru 2019, 10:22

Jordi pisze:
16 gru 2019, 10:08
@annawoj1104 tak. Już przed 1 w nocy zauważyłem, że na Afterze nie było Kamila i Ewki. Nie było też Anki z jej facetem, albo szybko bardzo się zmyli.
U Wasyla jest story z wejscia na Imprezę Wiktora i w tle widac Ankę z jej facetem.
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 16 gru 2019, 10:25

Karol pisze:
16 gru 2019, 10:15
@balarion może już wystarczy? Program się skończył, idziemy oglądać "Barwy szczęścia", a tam już propaganda nie jest potrzebna 😉
Tak wystarczy, tylko czemu inni mogą w 2ga stronę jechać do woli? Co drugi wmawia ustawkę, ze głosowanie to fikcja, ze produkcja celowo mu dała wygrać- i na takie gadanie głupot nie reagujesz. Co jest powodem? Ze są w przewadze?
Sympatyk Kamila= sekciarz- i to ci pasuje. Ale na Wafli ani słowa.
Eduardo wczoraj napisał dosłownie, ze “nienawidzi Kamila”-gdzie reakcja??
Ostatnio zmieniony 16 gru 2019, 10:31 przez balarion, łącznie zmieniany 2 razy.
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 16 gru 2019, 10:27

No to musieli się zmyć szybko, bo potem ich nie ma. Zresztą koło 2 Blender wsadziła story z baru karaoke Malwi bodaj i chyba ten chłopak Bambi był.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 16 gru 2019, 10:32

Millady pisze:
16 gru 2019, 9:49
Ja ze swojej strony dodam, że cieszę się, że to koniec i uwaga...nie dlatego, że coś nie tak z uczestnikami czy programem. Cieszę się z konca tej dziwnej wojny fanów. Wieczne przepychanki fanów Kamila z każdym kto ma nieco odmienne zdanie. Wypowiedzi obrażające uczestników, forumowiczów, obelgi i bluzgi...wstyd.
Przy poprzedniej edycji mogliśmy ze sobą rozmawiać. Jak się z czymś nie zgadzaliśmy to była krótka wymiana zdań na kilka postów, a nie wulgarne awantury na kilka stron. Momentami bardzo poważnie zbliżyliśmy się tu do poziomu wykopu. To chyba w tej edycji najbardziej mi przeszkadzało :(
Prawda jest taka, że trochę sami stworzyliśmy aurę „gownianej” edycji :/
Zwróć uwagę, że kazdy kto napisał cokolwiek pozytywnego o Kamilu tutaj obrywał. Ile razy to wyzywany byłem od "psychofanów", "fanatyków" czy "sekciarzy". Trudno było często o swobodę wypowiedzi, bo na logiczne argumenty za Kamilem dostawało się wyzwiska. To Ci się podobało ??? :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 10:35

@wiatriwoda no nie mogę nikomu zabronić wyrażać swojego zdania, nawet jeśli mija się to z przyjętą przez Ciebie czy innych narracją pt. "antyKamil". Kto miał dostać ostrzeżenie to dostał, kogo miałem zbanować, to już go tu nie ma.

Mamy wolność słowa i respektuję ją na forum, dopóki nie uderza się w godność innych osób bądź zwyczajnie nie robi z siebie głupka.

Fakt, że nie wygrał Twój faworyt i ktokolwiek na forum Media2 miał "czelność" popierać Kamila (ja tego nie robiłem, ale szanuję go jako zwycięzcę) nie oznacza, że wpuściłem /zrobiłem tu Wykop. Tam też nie było jednomyślności.

@balarion
"Ustawka" zawsze jest wtedy, gdy wygrywa konkurencja. Taka mentalność naszego narodu, by doszukiwać się teorii spiskowych. Jak w polityce - przegrani wiecznie doszukują się fałszerstw. Nie ma dobrowolnego przyjęcia do wiadomości, że ktoś mógł być po prostu lepszy. Fani Kamila też zarzucali TVN kłamstwa (Ty) i manipulację, chociażby w "promowaniu" Anki 😉

Powiem swoje zdanie. Wierzę, że produkcja wpływała na przebieg show, mogła napuszczać mieszkańców na siebie, wszystkich na Kamila, Kamila na wszystkich, ale ostatecznie wszyscy odgrywali to spontanicznie. Komu wyszło lepiej, to ocenili widzowie.

Mówiłem już. Zyczylem Kamilowi drugiego miejsca, ale więcej ludzi uważało inaczej. Nawet z żoną zakładałem się w ostatnich minutach "Areny" o to kto wygra. Poparła Kamila 😁 Cieszę się mimo wszystko 🙂

I to nie zasługa Wykopu, Media2 czy komentarzy na Instagramie. To zasługa uczestników, którzy sami się nominowali a potem szukali poklasku u widzów, by zostać/odpaść z "Big Brothera" 🙂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 16 gru 2019, 10:40

@Karol Nie będę się rozpisywać, ale oczywiście nie chodziło o to to, kto kogo popiera, a "tylko" o formę jaka tu nastała. Ale jak tego nie widzisz, spoko.
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 16 gru 2019, 10:41

@Karol podoba mi sie to co napisales, szacun!

@wiatriwoda idac twoim tokiem, to wy prawie wszyscy powinniscie minimum ostrzezenie miec- za wyzywanie ludzi od fanatykow, sekciarzy itd. Juz nie wspomne o hasle “nienawidze Kamila”
Ostatnio zmieniony 16 gru 2019, 10:45 przez balarion, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 10:43

@wiatriwoda Widzę wszystko, ale nie jestem tu jedynym moderatorem dyskusji - chociaż czasem tak się czułem. Nie ma wszystko da się skutecznie zareagować, bo wielokrotnie prosiłem o wzajemny szacunek, panowanie nad językiem i co? I nic 🙂 Dlatego liczę na przerwę od programu. Wszyscy muszą odpocząć.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 16 gru 2019, 10:48

O Proszę @Karol :

balarion pisze:
16 gru 2019, 10:41
@Karol podoba mi sie to co napisales, szacun!

@wiatriwoda idac twoim tokiem, to wy prawie wszyscy powinniscie minimum ostrzezenie miec- za wyzywanie ludzi od fanatykow, sekciarzy itd. Juz nie wspomne o hasle “nienawidze Kamila”
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 16 gru 2019, 10:50

Jak ja się cieszę, że używam funkcji ignore i niektórych rzeczy nie widzę. Bo nie wiem czy wytrzymałbym codzienne czytanie tego samego (co podał @wiatriwoda ).
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 16 gru 2019, 10:52

@wiatriwoda Przecież @Karol ma rację, poza tym przez całą edycję bardzo dobrze prowadził to forum. Problem co do formy był w kilku użytkownikach, którzy mieli obsesyjne nastawienie "antyKamil". Czasami niektórzy to podłapywali... :)

Ja też używam funkcji ignore, obecnie jest tam jeden @Jordi. Przed każdym jego postem, trzeba brać trzy głębokie oddechy... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
przemek94
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 » 16 gru 2019, 10:55

Ja też jestem zdania że przy poprzedniej edycji była tu lepsza atmosfera a teraz byli tu nawet tacy którzy życzyli uczestnikom wszystkiego najgorszego.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 10:57

Dlatego przerwa jest wskazana. 🙂

Ja już jestem zmęczony. Dla odmiany nikogo nie mogłem ignorować jako administrator, także w to mi graj odpocząć, bo idą święta 🙂
Millady
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady » 16 gru 2019, 11:01

semperadastra pisze:
16 gru 2019, 10:32
Millady pisze:
16 gru 2019, 9:49
Ja ze swojej strony dodam, że cieszę się, że to koniec i uwaga...nie dlatego, że coś nie tak z uczestnikami czy programem. Cieszę się z konca tej dziwnej wojny fanów. Wieczne przepychanki fanów Kamila z każdym kto ma nieco odmienne zdanie. Wypowiedzi obrażające uczestników, forumowiczów, obelgi i bluzgi...wstyd.
Przy poprzedniej edycji mogliśmy ze sobą rozmawiać. Jak się z czymś nie zgadzaliśmy to była krótka wymiana zdań na kilka postów, a nie wulgarne awantury na kilka stron. Momentami bardzo poważnie zbliżyliśmy się tu do poziomu wykopu. To chyba w tej edycji najbardziej mi przeszkadzało :(
Prawda jest taka, że trochę sami stworzyliśmy aurę „gownianej” edycji :/
Zwróć uwagę, że kazdy kto napisał cokolwiek pozytywnego o Kamilu tutaj obrywał. Ile razy to wyzywany byłem od "psychofanów", "fanatyków" czy "sekciarzy". Trudno było często o swobodę wypowiedzi, bo na logiczne argumenty za Kamilem dostawało się wyzwiska. To Ci się podobało ??? :)
Pierwszy i ostatni raz odpisuje na przepychankę.
Niejednokrotnie sama pisałam coś pozytywnego o Kamilu i nigdy nikt mnie nie pojechał. Czemu? Bo nie robiłam tego natarczywie, nie obrażałam przy tym antyfanów Kamila i nie używałam żadnych wulgarnych słów. Nie stawałam po żadnej ze stron. Starałam się być obiektywna. Właściwie prawie każdy uczestnik został przeze mnie pochwalony za jakieś fajne akcje i zanegowany za złe. Jezeli spotkałam się z jakimiś zaczepkami słownymi to tylko tak jak teraz. Czyli jak niestety powiedziałam coś co nie dokonać fanom Kamila się podoba.
I ta zaczepka potwierdziłeś mi tylko, że mój pierwszy komentarz jest bardzo trafny.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 16 gru 2019, 11:09

@Millady nie ma sensu odpisywać. Nonstop hasła o psychofanach i wrzutach wielkich na Kamila, których ja od kilku tygodni tu nie widziałem... Od 2 miesięcy nie ma tu takich sformułowań, bo @Karol poprosił o spokój ;) Ale cały czas niektórzy wałkują w kółko jedno i to samo...

Wafle, antyfani Kamila, psychofani, hejt na Kamila. Nic innego nie czytałem i jak widzę ZERO zmian wkoło to samo pisane ;)

O wiele mniej popularna edycja od wiosennej się skończyła, a niektórzy dalej swoje zamiast zostawić za sobą i mieć wspomnienia, że ich ulubieniec wygrał. Ja to cieszę się, że nie będzie BB i oby w 2020 nie było. Tu dłuższa przerwa od 9 miesięcy jest potrzebna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”