[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
przemek94
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 » 16 gru 2019, 13:48

Dobry wynik przy takiej oglądalności pewnie wrócą z tym programem. Oglądalność tej edycji była słabsza w porównaniu do poprzedniej, ale przecież nie była tragiczna.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni » 16 gru 2019, 13:50

Mają wrócic na jesieni z BB bo wiosną jest Paradise Hotel czytałem na fejsie
Przepraszam za swoje wczesniejsze zachowanie zrozumiałem swój błąd.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 16 gru 2019, 13:53

Swoją drogą Kamil ma juz niemal 100.000 followersów na insta, jak juz przytaczamy dane liczbowe... :)

Jeśli chodzi o kwestię "Kim naprawdę jesteś" to nie jest to nadrzędny cel programu. Wymyślili jakąś pioseneczkę i ok, ale nie o to chodzi w BB. Teraz to tak w gruncie rzeczy nikogo nie interesuje "kim naprawdę jesteś". Uczestnik ma robić rozrywkę, show, content. Co z tego, że np. taka Martynka pewnie na co dzień jest podobna do tej z programu (chociaż i tak grała) ??? Jest ewidentnie najgorszym uczestnikiem tej edycji i chyba dwóch ostatnich łącznie także. W tym programie chodzi o kontrowersję, show czy akcję... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 16 gru 2019, 14:11

Giovanni pisze:
16 gru 2019, 13:50
Mają wrócic na jesieni z BB bo wiosną jest Paradise Hotel czytałem na fejsie
ale kto napisał ? użytkownicy, czy ktoś z produkcji?
źródło?
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 16 gru 2019, 14:38

W każdym razie tak bezwstydnego "przepychania" pupilka nie widziałem dotychczas w telewizji ani nigdzie indziej. Endemol tutaj wysoko powiesił poprzeczkę, przecież myśmy o czeku dla Kamila pisali jeszcze we wrześniu ! Już wtedy było wiadome co jest grane, ale nie sądziłem, że ośmielą się go przepchnąć do końca. A jednak ! Brak słów...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 14:47

O wygranej Madzi też pisaliśmy na wiele tygodni przed finałem i... wygrała. 🙂 No i co z tego? Było, skończyło się, zakładam że fani teorii spiskowych wykasowali już TVN7 z listy programów w swoich dekoderach i nigdy w życiu nie nawet nie zajrzą do tego wątku. 😌
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 16 gru 2019, 15:20

Tylko chciałam dodać ze Wiktor jeszcze na Imprezie, polecam Stroy Wasyla :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 16 gru 2019, 15:22

Jednak najlepszy wkręt Vasyla i Klaudii, że niby się rozstali. Niektórzy połknęli jak pelikany ;)

A Wiktor jeszcze pijany ;)
berbla
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla » 16 gru 2019, 15:24

bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 16 gru 2019, 15:27

@Karol
Wiem, że ty nie widzisz problemu. Zauważysz go dopiero kiedy dotknie cię bezpośrednio - np. twoje dziecko przystąpi do konkursu a wygra pupilek. Wtedy zaboli... A Big Brother to też konkurs i powinien być przeprowadzony uczciwie. Bez wywalania innego uczestnika i anulowania niedzielnej eliminacji żeby kogoś ratować. Jest coś takiego jak przyzwoitość, a ona powinna być ważniejsza od kasy i oglądalności.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 15:33

Sam miej dzieci, wtedy będziesz miał prawo wyobrażać sobie "co czuje rodzic". 🙂 Słabe porównania, słabe!

Będę się martwić, gdy moje dziecko pójdzie do "Big Brothera" :lol:
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 16 gru 2019, 15:43

@Karol
Sam nikt jeszcze dziecka nie zrobił, do tego trzeba dwojga :)

Jak Endemol będzie robił dalej takie edycje to nie pójdzie, bo ta firma już dawno przestanie istnieć :lol:
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 16 gru 2019, 16:05

Czy produkcja Kamilowi pomagała? Jasne, że tak. Wystarczy przypomnieć sobie kilka sytuacji:
1) głosowanie z Gośką, które przedłużono do czasu aż wynik był odpowiedni dla produkcji, jeszcze w filmiku Gosi puścili przeklinającą Kaśkę,
2) głosowanie, gdzie byli Ewa i Kamil i produkcja na siłę szybko dorzuciła nowych nominowanych, umieszczając ich specjalnie na pasku, bo chyba Kamil za dużo już głosów zbierał ;) (taka sytuacja nigdy wcześniej nie miała miejsca),
3) show Ewa - Natan, w sytuacji gdy Kamil przegrywał wyraźnie w głosowaniu, oczywistym jest, że Natalia miała sprawić, że Ewa wyjdzie z programu.
Gdyby nie ta pomoc produkcji to Kamila pewnie w finale by nie było. Z drugiej strony jak się nie ma dowodów, że głosowanie było ustawione to po co jakieś teorie spiskowe tworzyć? :) Widać było od początku tej edycji, że są osoby, na które się stawia np. Karolina, która weszła pierwsza, otrzymała zadanie od WB z podziałem i widać było, że chcą ją zatrzymać jak najdłużej, żeby były spinki w grupie (akcja z immunitetem od Sławiny, wybór Łukasza) i takie osoby, które mało kogo obchodzą np. Ola. I takie prawo produkcji, żeby jednych wspierać bardziej np. montażem, a innych mniej.

Mnie w tej edycji najbardziej "boli" całkowite zatracenie zasad. Jedni uczestnicy odpadali za byle co jak Kasia, inni pomimo licznego łamania regulaminu i zasad współżycia społecznego byli pchani przez produkcję dalej. Do tego sprowadzenie poważnych akcji jak antyhejt do jakiś wymysłów produkcji w sprawie Kamila i tym samym napędzania do jeszcze większego hejtu wobec wszystkich innych uczestników i ich zwolenników. Jak dla za dużo tego wszystkiego było, ale program się skończył, więc nie ma co mieć bólu czterech liter, że wygrał akurat Kamil.
Dom się praktycznie rozpada, kolejna edycja jest niepewna, także peace, love and glitter :D
sweetwhisky007
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 » 16 gru 2019, 16:13

kurczę, BB już dobiegło konca a wy dalej mocno podekscytowani ;D i o to właśnie chodziło, żeby budził emocje, nawet skrajne, żeby się o tym mówiło i nawet zeby bulwersowal :twisted: jak to wczoraj Kajzer powiedział, Ewa "zrobila" ten program hehehe ;) bez komentarza. Pamiętajcie nudy nikt by nie oglądal a jak będzie kiedys nastepnacedycja tez będą tak kombinować zeby byla oglądalność i więcej luzu Wam życzę :)
MacWoj82
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 » 16 gru 2019, 16:21

Oczywiście że miał bardzo ułatwione zadanie Pan Kamil. Wiele razy powinien wylecieć za łamanie regulaminu a to się nie działo. Dlatego widać że w tym programie nie przestrzegano żadnych zasad. Oczywiście o ile jakieś były. Regulamin chyba pisany na kolanie w trakcie trwania programu. Nie jestem Kamila antyfanem, hejterem ale prawda jest taka że mieli dla niego wiele razy litość, której czasami dla innych zabrakło. Edycja przez to jest nieudana, zero autentyczności, farsa. Taki nie powinien być ten program.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”