[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 22 gru 2019, 1:59

A czy ten Hubcio to nie jest przypadkiem ten cały ninja?? Porownajcie pierwsze zdjęcie które ninja wstawił na insta widać kształt ust dość specyficzny i postura również podobna.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 22 gru 2019, 2:03

Nie. Hubert nie był ninja 🙂 Ale obaj faktycznie są zbliżonej postury, jednakże na własne oczy widziałem, że to dwie różne osoby 😊
temereme
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme » 22 gru 2019, 3:27

magdalienkaaa pisze:
21 gru 2019, 22:05
Kamil został nominowany do nagrody Party na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca. Ok, ubiera się fajnie, ale daleko mu do stylu Wiktora. Zwycięzca programu jak widać może więcej ;)
Kamil jest sam w sobie mocno nieestetyczny i te jego zdjęcia z nieogolonymi pachami, klatą, nieświeży jakiś. A Wiktor nie jest atrakcyjny, ma trochę dobrych zdjęć, ciuchów, ale generalnie jest mało wyluzowany, nerwowo utrzymuje swoją pozę i stylizacji zaczyna być groteskowy, tak cały czas
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 22 gru 2019, 10:52

Wiktor niewątpliwie miał niepowtarzalny styl i doceniła to np. Maja. Trudno temu zaprzeczyć, aczkolwiek komuś to może nie pasować. Co do jego urody, to według mnie jest przystojny - podoba mi się ten typ urody, a zwłaszcza to, że jest taki szczupły. Kamil też nieźle się ubierał, ale sprawiał wrażenie takiego niechlujnego - te włosy, często jakby nieumyte nie dodawały mu uroku. Może powinien je skrócić.
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 22 gru 2019, 12:06

Wiktor jest przystojny według mnie, choć w ostatnim czasie faktycznie trochę się jakby zestarzał (dobrze zauważył to Kamil), ale to pewnie te trzy miesiące dały mu w kość. On sam oczywiście twierdzi, że wszystko jest cudownie, ale jego twarz mówi jednak troszeczkę coś innego. Mimo to z pewnością nie ustawiłabym go na końcu pod względem atrakcyjności mieszkańców minionej już edycji BB tak jak zrobiła to Karolina, to w ogóle było jakieś nieporozumienie ;)
sweetwhisky007
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 » 22 gru 2019, 12:12

Kamilowi o wiele lepiej z ogoloną twarzą i przyciąłby trochę te kudly bo wygląda jak jakis lump. Na dodatek jak ktoś wyżej wspomniał te nieogolone pachy😣 Chyba robi z siebie takiego macho :o
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 22 gru 2019, 12:26

Jesli chodzi o wygląd to dla mnie najfajniejszym facetem w tej edycji był zdecydowanie Dawid.
Kamil I Wiktor też niczego sobie-choć dla nie Wiktor zdecydowanie za chudy, a Kamil ciało z kolei idealne, ale zgodzę sie ze często wygladał zwyczajnie niechlujnie.
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 22 gru 2019, 12:33

Przecież Wiktor nie jest chudy, tzn. w programie przypakował, widać nawet różnicę, na początku jak wchodził był chudy, a potem już nie. Jest wysoki i szczupły, ale do bycia chudym dużo mu brakuje. Kamil dla mnie też lepiej prezentuje się bez brody, z włosami w jakimś ładzie, nieogolone pachy mi nie przeszkadzają, zresztą Wiktor też nie goli pach ;) Dawid to taka trochę amerykańsko-australijska uroda, w sam raz na plażę, no taki surfer po prostu, fajny, ale nie mój typ.
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska » 22 gru 2019, 12:41

Trzeba przyznac ze Kamil jest bardzo fotogeniczny podobnie jak Ewcia ktora ma naprawde pare swietnycz zdjec .Dawid napewno zupelnie do mnie nie przemawia bylam w szoku kiedy dowiedzialam sie ze on ma dopiero 28 lat bylam pewna ze jest kolo 40 tki. Malwinka natomiast ma piekne zdjecia
temereme
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme » 22 gru 2019, 12:47

Kamil w majtkach na zdjęciu, które chce się odzobaczyć. Generalnie przykry widok.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2019, 14:38 przez temereme, łącznie zmieniany 2 razy.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 22 gru 2019, 12:50

magdalienkaaa pisze:
22 gru 2019, 12:33
Przecież Wiktor nie jest chudy, tzn. w programie przypakował, widać nawet różnicę, na początku jak wchodził był chudy, a potem już nie. Jest wysoki i szczupły, ale do bycia chudym dużo mu brakuje. Kamil dla mnie też lepiej prezentuje się bez brody, z włosami w jakimś ładzie, nieogolone pachy mi nie przeszkadzają, zresztą Wiktor też nie goli pach ;) Dawid to taka trochę amerykańsko-australijska uroda, w sam raz na plażę, no taki surfer po prostu, fajny, ale nie mój typ.
Nie no jak w gaciach rano zawsze Wiktor z Kamilem szaleli do muzy to mnie przerażała chudość Wiktora, tyłka zero, zebra na wierzchu. Kamil rewelacyjne ciało to trzeba przyznać.
A faceci w typie Dawida zawsze mi sie podobali i też myślałam ze ma tak 33, 34, a n chyba w wieku Wiktora tak?
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 22 gru 2019, 13:54

annawoj1104 pisze:
22 gru 2019, 12:50
magdalienkaaa pisze:
22 gru 2019, 12:33
Nie no jak w gaciach rano zawsze Wiktor z Kamilem szaleli do muzy to mnie przerażała chudość Wiktora, tyłka zero, zebra na wierzchu. Kamil rewelacyjne ciało to trzeba przyznać.
A faceci w typie Dawida zawsze mi sie podobali i też myślałam ze ma tak 33, 34, a n chyba w wieku Wiktora tak?
Wiktor nie ma tyłka, ale za to w barkach się powiększył dzięki ćwiczeniom w domu WB. Ja nie widzę tej jego chudości, ale od zawsze lubiłam taki typ sylwetki u facetów, dla mnie więc nie jest za chudy, tylko w sam raz. A Dawid ma chyba 28 lat.
IL&M
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: IL&M » 22 gru 2019, 22:38

Lemieszewski żali się, że nie ma kasy.
"Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy..."
https://plejada.pl/newsy/big-brother-ka ... ta/lm76dt1
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 23 gru 2019, 7:59

A mi sie najbardziej Przemek podobal :) Kamil ma cos w sobie odpychajacego, zdecydowanie. No i to paradowanie w stringach :rolleyes:
Fajnie, ze ciagle tu piszecie ;) ;)
Wesolych Swiat zycze! :)
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 23 gru 2019, 9:36

IL&M pisze:
22 gru 2019, 22:38
Lemieszewski żali się, że nie ma kasy.
Sobie poczeka jeszcze. Madzia kasę dostała we wrześniu :P

Myślał, że dostanie o 22:01 zaraz po finale? Nigdzie tak nie ma nawet w teleturniejach :o

Z tego co Madzia nawijała jest zapis, że produkcja ma 90 dni na wypłatę kasy. To się umowy nie czytało ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”