[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: martuska »

Trzeba przyznac ze Kamil jest bardzo fotogeniczny podobnie jak Ewcia ktora ma naprawde pare swietnycz zdjec .Dawid napewno zupelnie do mnie nie przemawia bylam w szoku kiedy dowiedzialam sie ze on ma dopiero 28 lat bylam pewna ze jest kolo 40 tki. Malwinka natomiast ma piekne zdjecia
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

Kamil w majtkach na zdjęciu, które chce się odzobaczyć. Generalnie przykry widok.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2019, 14:38 przez temereme, łącznie zmieniany 2 razy.
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 770

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

magdalienkaaa pisze: 22 gru 2019, 12:33 Przecież Wiktor nie jest chudy, tzn. w programie przypakował, widać nawet różnicę, na początku jak wchodził był chudy, a potem już nie. Jest wysoki i szczupły, ale do bycia chudym dużo mu brakuje. Kamil dla mnie też lepiej prezentuje się bez brody, z włosami w jakimś ładzie, nieogolone pachy mi nie przeszkadzają, zresztą Wiktor też nie goli pach ;) Dawid to taka trochę amerykańsko-australijska uroda, w sam raz na plażę, no taki surfer po prostu, fajny, ale nie mój typ.
Nie no jak w gaciach rano zawsze Wiktor z Kamilem szaleli do muzy to mnie przerażała chudość Wiktora, tyłka zero, zebra na wierzchu. Kamil rewelacyjne ciało to trzeba przyznać.
A faceci w typie Dawida zawsze mi sie podobali i też myślałam ze ma tak 33, 34, a n chyba w wieku Wiktora tak?
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

annawoj1104 pisze: 22 gru 2019, 12:50
magdalienkaaa pisze: 22 gru 2019, 12:33 Przecież Wiktor nie jest chudy, tzn. w programie przypakował, widać nawet różnicę, na początku jak wchodził był chudy, a potem już nie. Jest wysoki i szczupły, ale do bycia chudym dużo mu brakuje. Kamil dla mnie też lepiej prezentuje się bez brody, z włosami w jakimś ładzie, nieogolone pachy mi nie przeszkadzają, zresztą Wiktor też nie goli pach ;) Dawid to taka trochę amerykańsko-australijska uroda, w sam raz na plażę, no taki surfer po prostu, fajny, ale nie mój typ.
Nie no jak w gaciach rano zawsze Wiktor z Kamilem szaleli do muzy to mnie przerażała chudość Wiktora, tyłka zero, zebra na wierzchu. Kamil rewelacyjne ciało to trzeba przyznać.
A faceci w typie Dawida zawsze mi sie podobali i też myślałam ze ma tak 33, 34, a n chyba w wieku Wiktora tak?
Wiktor nie ma tyłka, ale za to w barkach się powiększył dzięki ćwiczeniom w domu WB. Ja nie widzę tej jego chudości, ale od zawsze lubiłam taki typ sylwetki u facetów, dla mnie więc nie jest za chudy, tylko w sam raz. A Dawid ma chyba 28 lat.
IL&M
Użytkownik
x 87
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: IL&M »

Lemieszewski żali się, że nie ma kasy.
"Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy..."
https://plejada.pl/newsy/big-brother-ka ... ta/lm76dt1
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

A mi sie najbardziej Przemek podobal :) Kamil ma cos w sobie odpychajacego, zdecydowanie. No i to paradowanie w stringach :rolleyes:
Fajnie, ze ciagle tu piszecie ;) ;)
Wesolych Swiat zycze! :)
Jordi
VIP Expert
x 1827
x 1819

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

IL&M pisze: 22 gru 2019, 22:38 Lemieszewski żali się, że nie ma kasy.
Sobie poczeka jeszcze. Madzia kasę dostała we wrześniu :P

Myślał, że dostanie o 22:01 zaraz po finale? Nigdzie tak nie ma nawet w teleturniejach :o

Z tego co Madzia nawijała jest zapis, że produkcja ma 90 dni na wypłatę kasy. To się umowy nie czytało ;)
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Taki "wzięty" aktor z Kamila oszczednosci nie ma? :P
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

Mi też Dawid wydawał się fajnym chłopakiem dopóki nie dowiedziałam się, że ma synka z poprzedniego małżeństwa i nigdy nawet o nim nie wspomniał. Jak się można do własnego dziecka nie przyznać? Jak dostawali jakies rzeczy lub wiadomości od rodziny tez nawet nic o nim nie powiedział tylko o ówczesnej żonie, masakra. Młody się pewnie nie fajnie czuł.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Nie znamy jego relacji z synem oraz byłą partnerką, może taki miał z nią układ - nie wciągać ich w swoje bigbrotherowe życie. Widocznie nie chciał używać swojej rodziny jako paliwa dla hejterów, jak również szukać nią atencji u widzów - co dla odmiany nagminnie robił Łukasz. W kółko przewijał o swoim dziecku, mówił o walce o prawa do opieki nad nim, jaki jest dla niego ważny (oczywiście tego nie podważam), ale gdy przyszło co do czego, to wypalał z tekstem "nie tykaj mojej rodziny". Także "rodzina" to zbyt delikatny temat do telewizyjnego show.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

sweetwhisky007 pisze: 23 gru 2019, 15:17 Mi też Dawid wydawał się fajnym chłopakiem dopóki nie dowiedziałam się, że ma synka z poprzedniego małżeństwa i nigdy nawet o nim nie wspomniał. Jak się można do własnego dziecka nie przyznać? Jak dostawali jakies rzeczy lub wiadomości od rodziny tez nawet nic o nim nie powiedział tylko o ówczesnej żonie, masakra. Młody się pewnie nie fajnie czuł.
To dziecko nie jest z poprzedniego małżeństwa, tylko ze skoku w bok, więc w sumie nic dziwnego, że Dawid się tym nie chwalił.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 123
x 214

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Dawid ??? Przecież na początku udawał też, że nie ma żony... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska »

Wesolych swiat i szczesliwego nowego roku dla wszystkich
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 123
x 214

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Nie wiem, czy już wcześniej było wstawiane. Przeglądałem sobie wczoraj TV, żeby ktos przypadkiem nie pomyślał, że umyslnie słucham takiego badziewia, a tu takie coś. Ewa i ten niby kumpel Kamila. Dużo jestem w stanie zrozumieć, ale żeby w teledyskach disco polo występować. :o Słabe to, bardzo słabe... :-\

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

Według Patrycji Koteckiej porażką roku został Big Brother.
,,Oglądalność poniżej oczekiwań rynkowych, zapewne za sprawą braku dobrego pomysłu reżysersko-realizacyjnego. Globalnie – dramatyczna porażka" - wylicza Kotecka."

Źródło: https://www.onet.pl/kultura/onetkultura ... 7,ddf42670

Jakby nie patrzeć to w pewnej kwestii ma rację. Jednak nie zapomnijmy nowa edycja BB nie miała szans na taki wynik oglądalności jak w 2001r. Dodajmy też edycje 6-7 i stream więc niektórzy już odcinków nie oglądali. Dla stacji TVN7 BB to akurat był sukces bo znacznie wyniki oglądalności podniósł. BB 1 oglądalność średnia 4.2miliona BB 2 już miało 3 miliony, a BB 3 już 2,6 miliona więc widać jak oglądalność spadała za tamtych czasów. Gdyby przywrócili BB na główną antenę no to wtedy na bank kolejnej edycji by nie było. Można tak nazwać TVN7 to jak TV4 - mniejsze stacje. Z oceną realizacji też się zgodzę nieraz zadania bardzo szybko były wymyślane i nieprzemyślane robione na odpierdziel. Tyle ludzi pracuje przy takiej produkcji, ale jednak nie są wstanie zapanować i dobrze napisać zadania. Co o egzekwowaniu nie wspomnę. Zresztą co to dużo pisać jak ekipa realizacyjna BB pewnie poniżej trzydziestki patrząc po zdjęciach po finale jakie pojawiały się na instagramie. Więc nie dziwota, że takie kwiatki się działy jak ekipa realizacji miała małe doświadczenie.
Mam nadzieję, że będą mieć teraz wiosenną przerwę i jeżeli rzeczywiście miałaby być kolejna edycja to niech dokładnie ją zaplanują co poszło nie tak. Bo po 6 edycji niby wnioski mieli wyciągnąć, ale jedne sprawy naprawili, a inne sknocili jak m.in całkowite wyłączenie drugiej sypialni. Jak już nie chcieli robić tej drugiej sypialni to mogli chodziarz dać im tam szafy no, ale jednak tradycyjnie znowu był brak pomysłu.

Pamiętam też edycje 1-3 wszyscy się zastanawiali kim jest Wielki Brat za to teraz wszyscy się zastanawiają kim jest Ninja. Niedługo Ninja będzie ważniejszy niż Wielka Siostra xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”