[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 23 gru 2019, 11:30

Taki "wzięty" aktor z Kamila oszczednosci nie ma? :P
sweetwhisky007
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 » 23 gru 2019, 15:17

Mi też Dawid wydawał się fajnym chłopakiem dopóki nie dowiedziałam się, że ma synka z poprzedniego małżeństwa i nigdy nawet o nim nie wspomniał. Jak się można do własnego dziecka nie przyznać? Jak dostawali jakies rzeczy lub wiadomości od rodziny tez nawet nic o nim nie powiedział tylko o ówczesnej żonie, masakra. Młody się pewnie nie fajnie czuł.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 23 gru 2019, 15:40

Nie znamy jego relacji z synem oraz byłą partnerką, może taki miał z nią układ - nie wciągać ich w swoje bigbrotherowe życie. Widocznie nie chciał używać swojej rodziny jako paliwa dla hejterów, jak również szukać nią atencji u widzów - co dla odmiany nagminnie robił Łukasz. W kółko przewijał o swoim dziecku, mówił o walce o prawa do opieki nad nim, jaki jest dla niego ważny (oczywiście tego nie podważam), ale gdy przyszło co do czego, to wypalał z tekstem "nie tykaj mojej rodziny". Także "rodzina" to zbyt delikatny temat do telewizyjnego show.
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 23 gru 2019, 19:47

sweetwhisky007 pisze:
23 gru 2019, 15:17
Mi też Dawid wydawał się fajnym chłopakiem dopóki nie dowiedziałam się, że ma synka z poprzedniego małżeństwa i nigdy nawet o nim nie wspomniał. Jak się można do własnego dziecka nie przyznać? Jak dostawali jakies rzeczy lub wiadomości od rodziny tez nawet nic o nim nie powiedział tylko o ówczesnej żonie, masakra. Młody się pewnie nie fajnie czuł.
To dziecko nie jest z poprzedniego małżeństwa, tylko ze skoku w bok, więc w sumie nic dziwnego, że Dawid się tym nie chwalił.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 23 gru 2019, 19:49

Dawid ??? Przecież na początku udawał też, że nie ma żony... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska » 25 gru 2019, 20:26

Wesolych swiat i szczesliwego nowego roku dla wszystkich
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 26 gru 2019, 16:46

Nie wiem, czy już wcześniej było wstawiane. Przeglądałem sobie wczoraj TV, żeby ktos przypadkiem nie pomyślał, że umyslnie słucham takiego badziewia, a tu takie coś. Ewa i ten niby kumpel Kamila. Dużo jestem w stanie zrozumieć, ale żeby w teledyskach disco polo występować. :o Słabe to, bardzo słabe... :-\

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 » 27 gru 2019, 22:31

Według Patrycji Koteckiej porażką roku został Big Brother.
,,Oglądalność poniżej oczekiwań rynkowych, zapewne za sprawą braku dobrego pomysłu reżysersko-realizacyjnego. Globalnie – dramatyczna porażka" - wylicza Kotecka."

Źródło: https://www.onet.pl/kultura/onetkultura ... 7,ddf42670

Jakby nie patrzeć to w pewnej kwestii ma rację. Jednak nie zapomnijmy nowa edycja BB nie miała szans na taki wynik oglądalności jak w 2001r. Dodajmy też edycje 6-7 i stream więc niektórzy już odcinków nie oglądali. Dla stacji TVN7 BB to akurat był sukces bo znacznie wyniki oglądalności podniósł. BB 1 oglądalność średnia 4.2miliona BB 2 już miało 3 miliony, a BB 3 już 2,6 miliona więc widać jak oglądalność spadała za tamtych czasów. Gdyby przywrócili BB na główną antenę no to wtedy na bank kolejnej edycji by nie było. Można tak nazwać TVN7 to jak TV4 - mniejsze stacje. Z oceną realizacji też się zgodzę nieraz zadania bardzo szybko były wymyślane i nieprzemyślane robione na odpierdziel. Tyle ludzi pracuje przy takiej produkcji, ale jednak nie są wstanie zapanować i dobrze napisać zadania. Co o egzekwowaniu nie wspomnę. Zresztą co to dużo pisać jak ekipa realizacyjna BB pewnie poniżej trzydziestki patrząc po zdjęciach po finale jakie pojawiały się na instagramie. Więc nie dziwota, że takie kwiatki się działy jak ekipa realizacji miała małe doświadczenie.
Mam nadzieję, że będą mieć teraz wiosenną przerwę i jeżeli rzeczywiście miałaby być kolejna edycja to niech dokładnie ją zaplanują co poszło nie tak. Bo po 6 edycji niby wnioski mieli wyciągnąć, ale jedne sprawy naprawili, a inne sknocili jak m.in całkowite wyłączenie drugiej sypialni. Jak już nie chcieli robić tej drugiej sypialni to mogli chodziarz dać im tam szafy no, ale jednak tradycyjnie znowu był brak pomysłu.

Pamiętam też edycje 1-3 wszyscy się zastanawiali kim jest Wielki Brat za to teraz wszyscy się zastanawiają kim jest Ninja. Niedługo Ninja będzie ważniejszy niż Wielka Siostra xD
agata89
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: agata89 » 28 gru 2019, 0:58

https://instagram.com/onestepuptowin

Komuś się nudziło i zbierał "dowody" już przed programem?
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 29 gru 2019, 10:48

@agata89 jakie dowody i na co? pod tym linkiem nic nie ma.

PS. Gabi poprowadzi Sylwestra z TVN ;D
agata89
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: agata89 » 30 gru 2019, 19:20

Spiderman0409 pisze:
29 gru 2019, 10:48
@agata89 jakie dowody i na co? pod tym linkiem nic nie ma.

PS. Gabi poprowadzi Sylwestra z TVN ;D
@Spiderman0409, screenshoty z instastories Kamila i Ewy. Ciekawe są daty, bo od 30 sierpnia do 12 września, czyli prosto przed programem. Ogólnie nic nowego, znali się i byli parą, ale ładnie udowodnione. :) Na w*kopie użytkowniczka marysiaaa zrobiła screeny i wrzuciła.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 31 gru 2019, 9:49

hahaha , no to ładnie, jedna, wielka ustawka...
z reszta było widać , że coś jest nie tak, jak zaczęli się miziać i przytulać już drugiego dnia "znajomości" w programie :lol:
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 31 gru 2019, 10:21

Ustawka czy nie, to w tej chwili po programie większość ludzi ma dosyć Ewki, która jest przymulasta totalnie i całe dnie spędza na wrzucaniu po 30-40 stories z Kamilkiem najczęściej oczywiście... Nawet wykop powoli ma dość tej ich wielkiej miłości i lansowania się z nią nonstop ;)

W ogóle Kamil włosy sobie ufarbował pod jej wpływem - wygląda TRAGICZNIE...

Najwięcej poprzez kontakt z widzami zyskali po programie Malwina i Gośka i to ewidentnie moim zdaniem.

Co do sytuacji z ustawką już jakaś jedna nawiedzona zbluzgała tę co to udostępniła, ale tylko ona tam tak fluga niezadowolona wielka obrończyni Kamila...
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 31 gru 2019, 11:53

Jordi pisze:
31 gru 2019, 10:21
Ustawka czy nie, to w tej chwili po programie większość ludzi ma dosyć Ewki, która jest przymulasta totalnie i całe dnie spędza na wrzucaniu po 30-40 stories z Kamilkiem najczęściej oczywiście... Nawet wykop powoli ma dość tej ich wielkiej miłości i lansowania się z nią nonstop ;)

W ogóle Kamil włosy sobie ufarbował pod jej wpływem - wygląda TRAGICZNIE...

Najwięcej poprzez kontakt z widzami zyskali po programie Malwina i Gośka i to ewidentnie moim zdaniem.

Co do sytuacji z ustawką już jakaś jedna nawiedzona zbluzgała tę co to udostępniła, ale tylko ona tam tak fluga niezadowolona wielka obrończyni Kamila...
Mam wrażenie, że Wiktor też zyskał po wyjściu z BB, widać to nawet po komentarzach u niego na Instagramie gdzie już kilka osób pisało, że głosowało na Kamila, ale po programie ich zawiódł i to Wiktor wydaje się tą ciekawszą, zabawniejszą osobą. Jego "lajwy" też są zabawne i podobają się ludziom. No i ogólnie nie ma raczej negatywnych komentarzy, poza sporadycznymi na temat jego alkoholizmu ;) Ja go lubiłam już w BB, ale teraz też lubię go jeszcze bardziej. Chociaż faktycznie, mógłby przestać tyle pić ;)
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 31 gru 2019, 15:18

I co 2 edycja robi tego Sylwestra razem-bo Goska po finale tak mówila ze mają takie plany?? Jakos ostatnio nie byłam na lajfach Gośki mówiła czy to wypaliło? Ktoś coś wie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”