[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
MB89
Obserwator
x 287
x 158

[TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

kamil2505 pisze: 17 mar 2020, 17:43 @MB89 A to legalne źródło?
Wyszukałem ten adres na jednym z forum BB, nie wiem czy on jest legalny.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Jakby ktoś mógł w skrócie napisać w jaki sposób ich poinformowano o wirusie, i jakie były reakcje mieszkańców, to poproszę.

Swoją drogą dziś mija rok od reaktywacji naszego BB
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

kamil2505 pisze: 17 mar 2020, 8:51 "Kariera" Wiktora po programie:
https://www.lancerto.com/pl/koszula-bia ... kolor.html
:lol:
(to nie jest reklama tej sieci) :)
Przecież już przed programem wykonywał zawód modela, a modele reklamują ciuchy, więc dlaczego teraz miałby robić coś innego? Nie do końca rozumiem skąd ten ironiczny uśmieszek...
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 93
x 125

[TVN7] Big Brother

Post autor: ali_cia »

Równo rok od premiery wznowienia programu na antenach TVN!
annawoj1104 pisze: 17 mar 2020, 19:21 Jakby ktoś mógł w skrócie napisać w jaki sposób ich poinformowano o wirusie, i jakie były reakcje mieszkańców, to poproszę.
Jak już pisałam w temacie Big Brothera na świecie - program miał charakter głównie informacyjny (śmiało mogę go porównać do naszego 36,6). Do domu wszedł prowadzący i lekarz/specjalista zdrowia publicznego (Alexander Kaniewski), którzy zostali oddzieleni od uczestników szybą. Wyemitowano szereg spokojnych, nie epatujących skandalem filmików informacyjnych (o rozprzestrzenianiu się wirusa na świecie, sytuacji w Niemczech, opcjach profilaktyki antywirusowej). Następnie uczestnicy zadawali pytania – jedna dziewczyna martwiła się o stan swojej chorej matki, ktoś tam pytał o możliwość zarażenia itd.

Co do reakcji uczestników obyło się bez jakiegoś rozdzierania szat, parę osób chlipało i tyle. Uczestnicy otrzymali kompendium wiedzy nt. koronawirusa, którą aktualnie posiadamy. Jak wiemy był to program live, także na razie nie wiadomo nic o chęci odejścia któregoś z domowników.

Muszę pochwalić KOMERCYJNĄ stację Sat 1 za nie szukanie taniej sensacji, a połączenie rozrywki z misją informowania całego społeczeństwa.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2020, 20:05 przez ali_cia, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

@ali_cia dziękuję za relacje. Jeszcze prześledzę drugi watek BB na świecie, bo nie zagladałam tam
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 93
x 125

[TVN7] Big Brother

Magda Wójcik dzisiaj prowadziła live na Instagramie z okazji rocznicy wejścia do domu, w czasie którego dołączali do niej: Olek ofc, Justyna, Marlena, Radek, Igor z Angeliką. Madzia zdradziła, że planowana była organizacja spotkania uczestników z tej okazji, plany storpedował koronawirus.

Na dzień jutrzejszy zapowiedziała jego kontynuację.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

ali_cia pisze: 17 mar 2020, 23:07 Magda Wójcik dzisiaj prowadziła live na Instagramie z okazji rocznicy wejścia do domu, w czasie którego dołączali do niej: Olek ofc, Justyna, Marlena, Radek, Igor z Angeliką. Madzia zdradziła, że planowana była organizacja spotkania uczestników z tej okazji, plany storpedował koronawirus.

Na dzień jutrzejszy zapowiedziała jego kontynuację.
A jej (chyba już niestety) były przyjaciel Łukanio? Nie pojawił się? :-(
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 93
x 125

[TVN7] Big Brother

Nie pojawił się, może jutro?

Ale miała pytanie o niego i bardzo ciepło się o nim wypowiadała, są w stałym kontakcie.

Marzeniem Madzi jest udział w Azji/Ameryce Express.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

Rzadko co prawda już zaglądam na Insta Madzi, ale i tak da się zauważyć ze nie ma raczej już kontaktu z Łukanio, widac ze z Justyną Marleną ma i to częsty, a Łukanio, cóż przecież Oluś nigdy go nie lubił, wiec sprawa jasna. To że mówi że ma kontakt,to nie znaczy ze go ma, bo kontakt z innymi mozna zauwazyć, tylko z Łukaniem by ukrywała??? Nie, Oluś go nie lubi i pozamiatane po przyjaźni :P
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Zgadza się, właśnie rok temu rozpoczeła się powrotna, reaktywowana edycja BB. Zdecydowanie lepsza i ciekawsza od tej nastepnej, ze znacznie lepszym doborem uczestników. Zapowiadało się nieźle, potem trochę siadło, szkoda że wyrzucono Maćka, od tego momentu potencjał programu ewidentnie stopniał. Uczestnikom zebrało się na wspomnien czar ??? Ok, oby ewentualna kolejna edycja była chociaż na miarę tej z Hanysem, Igorem itd.

Raczej pobieżnie śledzę insta uczestników. Nie widziałem tej spiny Radka z Kamilem. Dla mnie w swoich edycjach byli najlepsi. Niestety Kamil przesadza z błaznowaniem. No po prostu... źle się to ogląda. Żarty żartami - ok, ale... żeby tak na stałe być clownem ??? No nie tego oczekiwałem... :)

Co do jego "ślubu" z Ewą to oczywiście nie ma on wartości prawnej. Równie dobrze mogę wziąć koleżankę (albo np. 2 żeby trójkąt zrobić :)), iść z nią na łąkę, odbębnić jakąś wymyśloną ceremonię i co... też ktoś będzie się łudził, że jakieś znaczenie to ma ??? Kolonijne śluby są mniej więcej na podobnym poziomie... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

A kto wygrał najwięcej?
Oluś!!!
Wystarczy porównać jak żył przed a jak lekko i przyjemnie żyje teraz. Chyba nie przepracował jednego dnia po wyjsciu z programu, no nie licząc tej całej walki która trwa ileś tam sekund ;)
excentryczny
Użytkownik
x 3
x 37

[TVN7] Big Brother

Post autor: excentryczny »

annawoj1104 pisze: 18 mar 2020, 0:09 A kto wygrał najwięcej?
Oluś!!!
Wystarczy porównać jak żył przed a jak lekko i przyjemnie żyje teraz. Chyba nie przepracował jednego dnia po wyjsciu z programu, no nie licząc tej całej walki która trwa ileś tam sekund ;)

A skąd Ty masz takie informacje? :lol:
DOŚĆ
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 323
x 1304

[TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Minęło 9 m-cy od wyjścia Oleha, a niektórzy dalej zaglądają mu do kieszeni😂
Ja już o wielu uczestnikach zapomniałem i obserwuję na insta kilka osób: Izę, Radka, Blondyna, a z ostatniej tylko Sarę oraz Dawida.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

A no bo widzicie to dla mnie prawdziwy fenomen niemalże, jak być cieniem przez 90% programu a potem życ jak niemal król tzn. celebryta, nic nie poradzę :lol: Ciekawe zjawisko.
Jak obserwuję jedynie Bartka z 1 i Dawida z 2. Fajni ogarnięci życiowo faceci, z pracą, pasjami, pomysłem na siebie.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 323
x 1304

[TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Dawid ciekawe wideo udostępnił na Insta jak przetrwać kwarantannę😂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”