[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
ali_cia
Obserwator

[TVN7] Big Brother

Post autor: ali_cia » 17 mar 2020, 23:48

Nie pojawił się, może jutro?

Ale miała pytanie o niego i bardzo ciepło się o nim wypowiadała, są w stałym kontakcie.

Marzeniem Madzi jest udział w Azji/Ameryce Express.
annawoj1104
Activist

[TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 17 mar 2020, 23:49

Rzadko co prawda już zaglądam na Insta Madzi, ale i tak da się zauważyć ze nie ma raczej już kontaktu z Łukanio, widac ze z Justyną Marleną ma i to częsty, a Łukanio, cóż przecież Oluś nigdy go nie lubił, wiec sprawa jasna. To że mówi że ma kontakt,to nie znaczy ze go ma, bo kontakt z innymi mozna zauwazyć, tylko z Łukaniem by ukrywała??? Nie, Oluś go nie lubi i pozamiatane po przyjaźni :P
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 17 mar 2020, 23:53

Zgadza się, właśnie rok temu rozpoczeła się powrotna, reaktywowana edycja BB. Zdecydowanie lepsza i ciekawsza od tej nastepnej, ze znacznie lepszym doborem uczestników. Zapowiadało się nieźle, potem trochę siadło, szkoda że wyrzucono Maćka, od tego momentu potencjał programu ewidentnie stopniał. Uczestnikom zebrało się na wspomnien czar ??? Ok, oby ewentualna kolejna edycja była chociaż na miarę tej z Hanysem, Igorem itd.

Raczej pobieżnie śledzę insta uczestników. Nie widziałem tej spiny Radka z Kamilem. Dla mnie w swoich edycjach byli najlepsi. Niestety Kamil przesadza z błaznowaniem. No po prostu... źle się to ogląda. Żarty żartami - ok, ale... żeby tak na stałe być clownem ??? No nie tego oczekiwałem... :)

Co do jego "ślubu" z Ewą to oczywiście nie ma on wartości prawnej. Równie dobrze mogę wziąć koleżankę (albo np. 2 żeby trójkąt zrobić :)), iść z nią na łąkę, odbębnić jakąś wymyśloną ceremonię i co... też ktoś będzie się łudził, że jakieś znaczenie to ma ??? Kolonijne śluby są mniej więcej na podobnym poziomie... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
annawoj1104
Activist

[TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 18 mar 2020, 0:09

A kto wygrał najwięcej?
Oluś!!!
Wystarczy porównać jak żył przed a jak lekko i przyjemnie żyje teraz. Chyba nie przepracował jednego dnia po wyjsciu z programu, no nie licząc tej całej walki która trwa ileś tam sekund ;)
excentryczny
Użytkownik

[TVN7] Big Brother

Post autor: excentryczny » 18 mar 2020, 8:38

annawoj1104 pisze:
18 mar 2020, 0:09
A kto wygrał najwięcej?
Oluś!!!
Wystarczy porównać jak żył przed a jak lekko i przyjemnie żyje teraz. Chyba nie przepracował jednego dnia po wyjsciu z programu, no nie licząc tej całej walki która trwa ileś tam sekund ;)

A skąd Ty masz takie informacje? :lol:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 18 mar 2020, 10:16

Minęło 9 m-cy od wyjścia Oleha, a niektórzy dalej zaglądają mu do kieszeni😂
Ja już o wielu uczestnikach zapomniałem i obserwuję na insta kilka osób: Izę, Radka, Blondyna, a z ostatniej tylko Sarę oraz Dawida.
annawoj1104
Activist

[TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 18 mar 2020, 10:20

A no bo widzicie to dla mnie prawdziwy fenomen niemalże, jak być cieniem przez 90% programu a potem życ jak niemal król tzn. celebryta, nic nie poradzę :lol: Ciekawe zjawisko.
Jak obserwuję jedynie Bartka z 1 i Dawida z 2. Fajni ogarnięci życiowo faceci, z pracą, pasjami, pomysłem na siebie.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 18 mar 2020, 10:27

Dawid ciekawe wideo udostępnił na Insta jak przetrwać kwarantannę😂
Jordi
VIP Expert

[TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 18 mar 2020, 10:29

Babi też jest całkiem okej. Śledzę jej profil i prócz typowych reklam jest sporo o niej i jej życiu.

Największymi porażkami drugiej edycji TVN7 po programie są Kamil z Ewką i to ewidentnie na złość ich fanom i wykop.pl xP Ba Kamilowi zaczyna spadać liczba obserwujących ;D
excentryczny
Użytkownik

[TVN7] Big Brother

Post autor: excentryczny » 18 mar 2020, 10:52

annawoj1104 pisze:
18 mar 2020, 10:20
A no bo widzicie to dla mnie prawdziwy fenomen niemalże, jak być cieniem przez 90% programu a potem życ jak niemal król tzn. celebryta, nic nie poradzę :lol: Ciekawe zjawisko.
Jak obserwuję jedynie Bartka z 1 i Dawida z 2. Fajni ogarnięci życiowo faceci, z pracą, pasjami, pomysłem na siebie.

Czasem zaglądam na jego profil i jakoś nie widzę, żeby żył jak gwiazda.
Może mówimy o kimś innym.
annawoj1104
Activist

[TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 18 mar 2020, 10:57

Jordi pisze:
18 mar 2020, 10:29

Największymi porażkami drugiej edycji TVN7 po programie są Kamil z Ewką i to ewidentnie na złość ich fanom i wykop.pl xP Ba Kamilowi zaczyna spadać liczba obserwujących ;D
Jeszcze Wiktora dorzucę, taka miała być kariera i co?
Nawet wczoraj zagladałam do jednego i drugiego,nie da się ich słuchać normalnie...

A właśnie Dawid i ten filmik, jego podejscie mega- chyba jednak takie poczucie humoru wolę.
Jordi
VIP Expert

[TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 18 mar 2020, 11:03

Wiktor niestety okazał się być nałogowcem (nie stroni od alkoholu i używek), a o wiele bardziej ogarnięty jest brat...

Z ciekawostek komu spada liczba obserwowanych na IG to z pierwszej edycji liderem jest ewidentnie Obleh, ale spada też Radziowi np :P

Wychodzi na to, że Dawid jest najbardziej ogarniętym facetem i faktycznie nie tyle mu chodziło o wygraną, co miał serdecznie dość faworyzowania Kamila przez produkcję co wszyscy widzieli...
excentryczny
Użytkownik

[TVN7] Big Brother

Post autor: excentryczny » 18 mar 2020, 11:10

Jordi pisze:
18 mar 2020, 11:03
Wiktor niestety okazał się być nałogowcem (nie stroni od alkoholu i używek), a o wiele bardziej ogarnięty jest brat...

Z ciekawostek komu spada liczba obserwowanych na IG to z pierwszej edycji liderem jest ewidentnie Obleh, ale spada też Radziowi np :P

Wychodzi na to, że Dawid jest najbardziej ogarniętym facetem i faktycznie nie tyle mu chodziło o wygraną, co miał serdecznie dość faworyzowania Kamila przez produkcję co wszyscy widzieli...

Publiczność woli jak coś się dzieje i ktoś robi show, a nie zamula jak Dawid czy inne Natany.
Dlatego wygrał Kamil i miał takie poparcie.

Skąd ty możesz wiedzieć, że Wiktor to nałogowiec? :lol: :lol: Zobaczysz zdjęcie na insta i już rzucasz tezę.
Głupota.
Jordi
VIP Expert

[TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 18 mar 2020, 11:23

Hmm zdjęcie? Raczej kilkadziesiąt zdjęć, gdzie ewidentnie jest pod wpływem i baluje nonstop co ma miejsce średnio raz na dwa tygodnie. Pomijam już fakt, że Babi go dwukrotnie "odświeżała", bo widziała, że jest źle...

Głupotą i to totalną jest pisanie co pierwsze wejdzie do głowy i wyśmiewanie nie znając co druga osoba widziała i na czym podpiera swoje zdanie...

No i Kamil zrobił szoł i co? I zamula jak reszta tyle że poza domem. A no tak narzeka jeszcze z Ewunią na totalny brak ofert pracy zapomniałem. Wiktor chociaż się stara i tym jest od nich dużo lepszy ;D
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 11:27 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
excentryczny
Użytkownik

[TVN7] Big Brother

Post autor: excentryczny » 18 mar 2020, 11:26

Jordi pisze:
18 mar 2020, 11:23
Hmm zdjęcie? Raczej kilkadziesiąt zdjęć, gdzie ewidentnie jest pod wpływem i baluje nonstop co ma miejsce średnio raz na dwa tygodnie.

Głupotą i to totalną jest pisanie co pierwsze wejdzie do głowy i wyśmiewanie nie znając co druga osoba widziała i na czym podpiera swoje zdanie...

No i Kamil zrobił szoł i co? I zamula jak reszta tyle że poza domem. A no tak narzeka jeszcze z Ewunią na totalny brak ofert pracy zapomniałem. Wiktor chociaż się stara i tym jest od nich dużo lepszy ;D
Balowanie raz na dwa tygodnie to raczej nie nałóg.

Spokojnie, nie atakuje Cię, po prostu uważam, że ocenianie ich przez instagram jest trochę przesadne.

Przyznam, że kibicowałem Kamilowi, ale teraz go nawet nie śledzę. Jedynych, których obserwuję na insta to Madzia i Wiktor.
Z biegiem czasu żałuję, że nie wygrał właśnie Wiktor.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”