[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 1630
x 1768

[TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

To swoją drogą. Dodajmy, że chałupa po tych wszystkich programach wymagalaby jednak jakiegoś wkładu porządniejszego, bo w programie Blanki mimo zmian, to specjalnie lepiej od BB2 to to nie wyglądało...
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 941
x 370

[TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Czyli ogólnie rzecz biorąc możemy zapomnieć o Big Brotherze?
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 539
x 2555

[TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Nie ma podstaw, by tak sądzić. Nikt nigdy nie powiedział, że program nie wróci, a że Polsat się tam wprowadzi, TVN zapewne wiedział dużo wcześniej 🙂 Po pierwsze to nie wyklucza powrotu, po drugie wcale nie musiałby być to Gołków.

Jesienią było pewne, że program nie wróci wiosną. Ptaki śpiewały o jesieni 2020, jednak mamy jak mamy i ten termin też odpada. Na dodatek wyniki oglądalności pierwszego sezonu "Hotelu Paradise" również zamieszały. Teraz pytanie co ma większą siłę przebicia: pieniądze czy COVID-19 🙂

@Jordi creditsy w "HP" były krótsze, jednak pamiętajmy, że Bali nie leży pod Warszawą. Przelot ludzi i sprzętu, wynajem bardzo drogiego hotelu, jego obsługi, obiektów na potrzeby "randek", pokoi dla mieszkańców, którzy wchodzili lub wychodzili, pokoi dla ekipy produkcyjnej, itd. To kosztowało pewnie niemało 🙂 A i pobyt na Bali po drugim sezonie niektórym trochę się przedłużył.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 941
x 370

[TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Nawet nie jesień 2021?! To kiedy oni zamierzali ewentualnie wrócić? Wydawało mi się, że jeśli nie jesień 2020, to wiosna 2021 jest realna.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 539
x 2555

[TVN7] Big Brother

Shit. Przejęzyczenie - chodziło mi o jesień 2020 🙂 Ale tylko śpiew ptaków.

Wszyscy mówili, że program potrzebuje przerwy po sezonie z Kamilem i dwóch z Chajzerem. Mamy minęło pół roku i już jakie tęsknoty 😛
Jordi
VIP Expert
x 1630
x 1768

[TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Wszystko zależy od HP2 i tego jak świat będzie wyglądać po Nowym Roku.

Ja po prostu piszę co wiem na ten temat. Wychodzi na to, że są dwa warunki:

- HP2 musi w miarę utrzymać bardzo dobre wyniki z 1 serii.
- Sytuacja z Covid-19 pozwalająca na przelot zimą 2021.

Jeśli te dwa warunki nie będą spełnione, to szanse na BB są ;) Jeśli będą moim zdaniem za rok wiosną będzie HP3. Aczkolwiek są to bardzo wczesne plany to też trzeba zaznaczyć.

Także róbcie kampanię w necie, jaki to siet żeby lud nie oglądał :P

Oficjalnie też DC nie zrezygnowało z BB, więc szansa jest na 2021. Do przyszłego roku wiele może się zmienić :)

Natomiast jeśli BB ma wrócić tak nieudolnie jak wróciło, bo fakt jest taki, że więcej mieliśmy byków niż dobrych rzeczy, to jednak nie wiem czy na pewno chcę kolejny sezon z beznadziejnym castingiem, koszmarnymi decyzjami produkcji, okropnym tableciarzem, cały czas dość smutnym betonowym domem itd... Tak naprawdę szkoda mi tylko Gabi, bo dano jej szansę, wykorzystała ją świetnie i cisza od jesieni wróciła do wywiadów w DDTVN :(

@Karol ja znam wyniki z Playera i faktycznie myślę, że wraz z emisją TV spokojnie koszty się zwróciły :)
Marcin128
Użytkownik

[TVN7] Big Brother

Post autor: Marcin128 »

Jak nie zrobia w tym roku BB to na dobrych kilka lat mozemy sie pozegnac z tą produkcja. Druga edycja HP by musiała zanotowac jakis dramatyczny spadek ogladalnosci wlasnie jak BB. Niestety takie wygładzone ,show z atrakcyjnymi ludzmi, bez wiekszych kontrowersji sie sprzedaje nawet jak emocji to tam bedzie jak na grzybach .i wszysytko bedze krecic sie wokòl jednego.Szkoda... . Niedlugo zaczne pisac do Polsatu by bb wykupili :D
jeremi
Użytkownik

[TVN7] Big Brother

Post autor: jeremi »

Co do emisji Hotel, to oni pierwotnie chcieli puścić drugi sezon trzy dni po pierwszej edycji żeby zrobić miejsce dla Big Brother. Gdyby nie korona, to już na dniach mielibyśmy oficjalne zgłoszenia do castingów. Jak się ta - powoli robiąca - szopka z covid uspokoi i zaczniemy żyć normalnie, to pewnie dadzą nam tego Big Brothera a Hotel puszczą dwie edycje z rzędu w okresie wiosennym lub (mam nadzieje) w okresie jesiennym. Są nam winni jeszcze jedną edycje, chociaż ja się łudzę, że będą robić po jednej edycji w roku nieprzerwanie przez lata, jak tylko rynek stanie na nogi. Jak czytałem wirtualne media po drugiej edycji, to tvn był zadowolony z wyników BB wiosna/jesień 2019, dlatego też chcieli kontynuować to dalej.
przemek94
Obserwator
x 8
x 44

[TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 »

Ja myśle że BB wróci jak tylko będzie okazja. Nie wierzę w to że będą puszczać HP co sezon, muszą mieć jakiś drugi program.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3020
x 1325

[TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

jeremi pisze:
04 cze 2020, 0:09
Są nam winni jeszcze jedną edycje, chociaż ja się łudzę, że będą robić po jednej edycji w roku nieprzerwanie przez lata, jak tylko rynek stanie na nogi.
Dlaczego winni? Tak działa rynek telewizyjny w Polsce, trudno. W końcu telewizja (i to komercyjna) to biznes, i trzeba się nawet liczyć z czarnym, aczkolwiek realnym scenariuszem, że po "Hotel Paradise 2" TVN7 nie zaproponuje kolejnego codziennego reality-show, biorąc pod uwagę także ewentualną drugą falę zachorowań na COVID-19.
CaptainMorgan pisze:
03 cze 2020, 20:26
TVN chyba też na dobre zrezygnował z wynajmu tego domu - mieliśmy tam przecież nie tylko 2 edycje BB, ale i 1 sezon Pułapki i 7 edycję Top Model. Wiosną rezydował tam już Polsat z show Lipińskiej.
Tutaj akurat trudno się dziwić, skoro "Tylko Jednego" robił EndemolShine Polska. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 83
x 1501

[TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Patrzcie kogo mamy w aplikacji do zamawiania życzeń od gwiazd: https://hypemeapp.co/talents/marchwia-mdb :)

Marchwia jest jedną z najtańszych person w aplikacji. @Karol może zamów pozdrowienia dla komentujących w wątku BB ? Za 9 zł opłaca się, a prestiż wątku wzrośnie :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 539
x 2555

[TVN7] Big Brother

Czy za takie rzeczy powinno się płacić? 🙂 Poza tym forum pozdrawiam Radek Palacz 🙂
bustram
Activist
x 83
x 1501

[TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Też jestem sceptyczny, ale mam dziwne przeczucie, że ta aplikacja odniesie sukces. W aplikacji jest też Filip Chajzer, któremu trzeba zapłacić 154 zł - jeden z vlogerów zamówił u niego i wygląda to tak: https://youtu.be/0PB3vysGwy4?t=251 - ale ostrzegam oglądacie na własną odpowiedzialność ("scyzoryk, scyzoryk, tak na mnie wołają") :lol:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 539
x 2555

[TVN7] Big Brother

Dla mnie to wyzysk ze strony 'gwiazd'. To one ustalają stawki, do czego mają prawo oczywiście. Jednak ze 150 zł, które płacisz Chajzerowi, na cele charytatywne trafia ok. 10 procent. Także wyobraź sobie jak to jest z gwiazdami za 50 zł czy za 9 zł. Dla mnie śmiech. A i pewnie operator aplikacji coś tam przytuli. Kto im tyle zapłaci w telewizji za 2-3 minuty występu? A tu wystarczy pogadać do smartfona siedząc we własnym domu.

To ja wolę wpłacić 150 zł na jakąś fundację, pokazać dowód przelewu i wtedy oczekiwać wideo. To co oferuje Hype Me to filantropia po uju 😲
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 927
x 468

[TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Napisałem pytanie do TVN, czy wiedzą coś o kolejnej edycji .
Taka przyszła odpowiedź:

Szanowny Panie,
Dziękujemy za nadesłaną wiadomość.
Informujemy, że w chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi wiadomościami dotyczącymi castingów do kolejnej edycji programu "Big Brother".
Nie wiemy kiedy będzie kolejna edycja reality show.
Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.tvn7.pl, na której zamieszczamy wszelkie aktualności.
Z poważaniem,
Zespół Współpracy z Widzami

Ma ktoś może maila do p.Miszczaka ? hehe :evil: :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”