[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Mishunia
Użytkownik
x 10
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mishunia »

Tak tak, chodzi o Playera. I o wczorajszy odcinek. Czekam i ciągle sprawdzam czy już jest ale nie ma narazie.
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
x 2
x 58

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: dida12314 »

A ja mam pytanie : czy Karolina dzisiaj coś otwarcie mówiła, że zastanawia się nad dobrowolką?
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 278
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

bustram pisze: 02 kwie 2019, 18:11 Mam jednak nadzieję, że ta osoba rzeczywiście była w hotelu, bo jeśli nie to porażka...
Uważasz, że osoby rezerwowe będą siedziały w hotelach przez 3 miesiące z nadzieją czy może wejdą do programu bądź nie? :lol:
#STOP BZDUROM
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Ktoś wcześniej pisał o 5 rezerwowych uczestnikach - tak na logikę: przecież z 17 uczestników zawsze ktoś wymięka zwykle w pierwszych tygodniach, więc produkcja mogła sobie pięć osób odstawić do izolatki z raczej pewnymi nadziejami na wejście. Koszt przecież duży nie jest - dać im kwadrat, jakąś przestrzeń i pozabierać telefony. No bo przecież nie może nikt wejść z informacjami o przebiegu programu, szybko by one się rozprzestrzeniły po domu, a produkcja nie wszystko usłyszy przez mikroporty. A jeśli stanie się inaczej to będzie można napisać otwarcie: program jest ustawką a uczestnicy to aktorzy. BigBrother ma u mnie na razie duży kredyt zaufania, podparty głównie livami na Playerze, ale takiego numeru na pewno nie łyknę.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 278
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

@bustram nie wierzę w to co czytam😳 Ty byś każdego pozamykał w izolatkach!
W każdym kraju od 20 lat osoby rezerwowe były pod telefonem. Wchodziły w trakcie trwania programu, ale nie mogły przekazywać żadnych informacji ze świata zewnętrznego.
#STOP BZDUROM
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Też sobie to teraz wygooglowałem i w sumie jestem zdziwiony. W edycji TV4 pod telefonami było kilkadziesiąt osób, no ale było to 10 lat temu i robione w Bielanach (ATM Grupa) czyli przez firmę słynącą wręcz z ustawek. Tutaj edycję robi TVN, więc mogli wprowadzić jakieś swoje zasady - a w nocy oni mają pozakładane mikroporty ? Bo jeśli tak to problem szeptania odpada, no ale taka osoba będzie wszystko wiedziała i zadziała sugestia ze świata zewnętrznego. Trochę to nieprzemyślane, bo nawet jeśli to ustawka to powinni ją umieć tak zrobić, żeby nie wzbudzić np. u mnie podejrzeń.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3272
x 1444

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Przecież edycje TV4 także robił Endemol jako właściciel licencji. Nawet głos Wielkiego Brata był taki sam, co w pierwszych trzech edycjach w TVN-ie.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Nie wiem, nie znam się, BB poznaję dosłownie od 2 tygodni, więc wszystko jest dla mnie zaskoczeniem. Nie oglądałem tego programu nigdy wcześniej (no chyba, że prysznice) i wiele rzeczy jest dla mnie niejasnych, także bądźcie wyrozumiali dla mnie ;)

A teraz prośba do Wielkiego Brata: jeśli już jakaś kobitka się ma pojawić, to proszę zrób przyjemność chłopakom (i mnie) i daj im jakąś młodą, biuściastą i koniecznie bezpruderyjną, bo te ręczniki to już do szału mnie doprowadzają. A pamiętaj Wielki Bracie, że 85 zł w ten interes zainwestowałem ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Rolety opadły, a światła na zewnątrz włączyli.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 278
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

bustram pisze: 02 kwie 2019, 19:23Bo jeśli tak to problem szeptania odpada, no ale taka osoba będzie wszystko wiedziała i zadziała sugestia ze świata zewnętrznego. Trochę to nieprzemyślane, bo nawet jeśli to ustawka to powinni ją umieć tak zrobić, żeby nie wzbudzić np. u mnie podejrzeń.
Szukasz teorii spiskowych tam gdzie ich kompletnie nie ma. Nie ma żadnych ustawek. Tak jak wspomniałem osoby rezerwowe są pod telefonem i jak otrzymują sygnał, to rzucają swoje życie, i wchodzą.
#STOP BZDUROM
Mabos
Obserwator
x 183
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos »

IL&M pisze: 02 kwie 2019, 15:12
Mabos pisze: 02 kwie 2019, 14:33 @damianus
@Abbott
Potwierdzam. U Maćka pierwsze 4 zablokowane komentarze a u Tomka bez problemu możesz komentować. Mowa o insta :)
A to bardzo ciekawe bo ja nie mam możliwości komentowania postów Urbana na insta. Pod każdym zdjęciem po wejściu w komentarze mam komunikat, że możliwość komentowania tego posta została ograniczona.
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to że może go nie obserwujesz na insta?

Live:
Diabły dostały zadanie: atmosfera ma być bardziej niż miła. Zadbajcie o dobre samopoczucie aniołów 👼🏻😈
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 19:58 przez Mabos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2284

[TVN/TVN7] Big Brother

Siostra nakazała LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1018
x 2981

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

BB na żywo. Jest Chajzer.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 20:01 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2284

[TVN/TVN7] Big Brother

Jest i Filip.
Jordi
VIP Expert
x 1872
x 1848

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Lajw i Filip!

Tylko jeden uczestnik. Rolniczka!!!
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 20:03 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”