[TV4/POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Mooniaa
Poster
Posty: 1945
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 464
x 328

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Okropne są Andzia z Klaudią, nie wiem która gorsza. Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio Klaudia upodabnia się do koleżanki, te same fryzury, i nawet to, że dusi się w związku z Jurkiem, mimo, że 3 dni wcześniej wisiała nad nim 😅
Ciekawa jestem co dalej, bo 2 dziewczyny wchodzą, i komu namieszają 😁
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

Mooniaa pisze: 17 wrz 2021, 18:33 Okropne są Andzia z Klaudią, nie wiem która gorsza. Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio Klaudia upodabnia się do koleżanki, te same fryzury, i nawet to, że dusi się w związku z Jurkiem, mimo, że 3 dni wcześniej wisiała nad nim 😅
Ciekawa jestem co dalej, bo 2 dziewczyny wchodzą, i komu namieszają 😁
Chciałbym, żeby zakręciły się wokół Arka i Jurka i wtedy chce zobaczyć minę tych "księżn''.
Mooniaa
Poster
Posty: 1945
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 464
x 328

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Kojarzy ktoś piosenkę, która leci często w romantycznych momentach, jest delikatna i słowa tylko I love you, ostatnio była przy randce Andrzeja i Pauliny? Niestety jest tylko ten krótki fragment i nie mogę wyłapać co to za kawałek.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Fillion pisze: 17 wrz 2021, 19:09
Mooniaa pisze: 17 wrz 2021, 18:33 Okropne są Andzia z Klaudią, nie wiem która gorsza. Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio Klaudia upodabnia się do koleżanki, te same fryzury, i nawet to, że dusi się w związku z Jurkiem, mimo, że 3 dni wcześniej wisiała nad nim 😅
Ciekawa jestem co dalej, bo 2 dziewczyny wchodzą, i komu namieszają 😁
Chciałbym, żeby zakręciły się wokół Arka i Jurka i wtedy chce zobaczyć minę tych "księżn''.

Chyba wszyscy na to czekają, nie widomo która gorsza, obie zachowują się jakby miały rozdwojenie jaźni. Klaudia nagle, że Jurek ją otacza, strasznie dziwne uczestniczki.
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

wiatriwoda pisze: 17 wrz 2021, 19:16
Fillion pisze: 17 wrz 2021, 19:09
Mooniaa pisze: 17 wrz 2021, 18:33 Okropne są Andzia z Klaudią, nie wiem która gorsza. Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio Klaudia upodabnia się do koleżanki, te same fryzury, i nawet to, że dusi się w związku z Jurkiem, mimo, że 3 dni wcześniej wisiała nad nim 😅
Ciekawa jestem co dalej, bo 2 dziewczyny wchodzą, i komu namieszają 😁
Chciałbym, żeby zakręciły się wokół Arka i Jurka i wtedy chce zobaczyć minę tych "księżn''.

Chyba wszyscy na to czekają, nie widomo która gorsza, obie zachowują się jakby miały rozdwojenie jaźni. Klaudia nagle, że Jurek ją otacza, strasznie dziwne uczestniczki.
Andzia od początku wyglądała na taką wyrachowaną su.. i tylko trzeba było czekać, kiedy pokaże swoją twarz. Dużo więcej straciła Klaudia, początkowo gdy była tylko bezpiecznym wyborem zachowywała się normalnie i można było jej kibicować, natomiast odkąd jest z Icardim, to strasznie obrósła w piórka. Obie tym obgadywaniem i śmiechami zachowują się jak gimnazjalistki. Klaudia teraz po wejśćiu nowych pewnie będzie uwieszona na Jurku, natomiast Andzia chyba spaliła wszystkie mosty u Arka.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

2 nowe weszły i narobiły mega szumu, wielką niespodzianką jest udział zwyciężczyni LI Belgia.


Rozpoczął się LIVE na Insta Karoliny i Lektora, padło pytanie o finał i on odbędzie się w niedzielę 10 października.
Awatar użytkownika
palosanto
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 02 wrz 2021, 23:10
x 47
x 5

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: palosanto »

Mooniaa pisze: 17 wrz 2021, 19:11 Kojarzy ktoś piosenkę, która leci często w romantycznych momentach, jest delikatna i słowa tylko I love you, ostatnio była przy randce Andrzeja i Pauliny? Niestety jest tylko ten krótki fragment i nie mogę wyłapać co to za kawałek.
@Mooniaa 3 piosenki, które leciały w tle podczas randki Pauliny i Andrzeja:

1. Nick Kingsley & James Grinder - Break My Heart
[ Spoiler ]

2. John Coggins - Crazy For You
[ Spoiler ]

3. Calvin Yeah / Micky Mikkelson / Margot Maxine - Crazy for Caring
[ Spoiler ]
Mooniaa
Poster
Posty: 1945
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 464
x 328

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

@palosanto dzięki za utwory! 💜 Niestety to jeszcze nie jest to, następnym razem jak będzie to dam znać, o co chodzi, słyszałam to parę razy, ale to są zaledwie sekundy. 🙂

Nowe uczestniczki fajnie, że są, ciekawe kogo wybiorą, czuję, że Jurka i Adriana. Arek dalej będzie z Andzią.
Z wyglądu to jednak przerobione, że wyglądają na 40-latki. Jedna wygrała Love Island w Belgii, druga Piękne i odważne w TTV. Póki co nawet kryjówek nie było. Mamy dwie pary Magda i Wiktor oraz Paulina i Andrzej.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Internauci są zaskoczeni brakiem kryjówki, też nie wiem czemu jej nie ma, może ktoś ma pomysł, może to jakaś nowość w tej edycji.
Mooniaa
Poster
Posty: 1945
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 464
x 328

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Nie ma kryjówki, bo mało mamy par, może uznali, że teraz coś innego pokażą. Szkoda, że nie ma Casa Amor.
Na razie mamy 2 pary, ale są spokojne i nudne. Każdy czeka na coś więcej. 😆
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wiktor i Magda mogli by iść do kryjówki, więc to dziwne, ale czy będzie Casa Amor. Kto wie.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Patrząc na te wątpliwe relacje w parach, Casa Amor byłoby świetnym posunięciem. Zdecydowanie bardziej by przemieszało pary niż w poprzedniej edycji.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ola z Belgii wybrała Jurka co było spodziewane po randkach, a druga Arka, tak tu myślałem, że wybierze Armando. Albo wniosły dużo życia do willi, są wesołe i gadatliwe, a Angeliki, Klaudii i Andzi mam dość, narzekają non stop. Za to Magdy i Pauliny w ogóle nie ma.

Fajnie, że już dziś pokazali wybór i randki par, a te smsy były zaskakujące, że myślałem że odpadają single. Ola rozwaliła tekstem, że wraca chyba na stare śmieci, czyli do Surfera.
Mooniaa
Poster
Posty: 1945
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 464
x 328

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Na insta pokazali zdjęcia kryjówki, i spytali kogo byśmy wysłali. Myślę, że wkrótce zrobią ankietę i ktoś w końcu tam pójdzie.

Co do nowych uczestniczek, pewnie trochę ustawka, że wybrały Arka i Jurka, żeby zobaczyć jak teraz Andzia i Klaudia będą się zachowywać.
Z gadki są w porządku, ale Alex nie wygląda na 27 lat, tylko jak dobrze zrobiona 40...z kolei Alexandra też przerobiona, usta i piersi itd.
Ola jest pocieszna, jej teksty są dobre, teraz chce wrócić do Surfera, bo Szymon denerwuje ją min. tym że założył drugi raz te same spodnie haha 😂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bum dziś ruszy kolejne głosowanie w apce podczas odcinka i ma decydować o losie uczestnika. Pewnie jeden z singli odpadnie.
Dziś do willi wejdzie tez Karolina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Paweł 1996 i 28 gości