[TV4/POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Gdyby Polsat zakończył program na 3 edycji to byłaby porażka dla stacji
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Najwyżej by ściągnęli do Polski inny format. :upside_down:
Pozdrawiam, Trzeciak
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Trzeciak pisze: 12 kwie 2021, 11:28 @magdalienkaaa - to wszystko to już kwestie związane z formatem i produkcja nie może sobie ot tak ich zmieniać.
Ta edycja pokazała, że w tak dość "sztywnym" formacie da się zebrać nietuzinkowych, wyrazistych uczestników i na tym mi najbardziej zależy. Faktycznie być może nie przeskoczą tylko tej bariery wieku i długości trwania programu, ale tak jak napisałam, to jest dla mnie w sumie kwestia drugorzędna, skoro nie da się tego zmienić czy chociażby lekko zmodyfikować no to trudno. Najważniejsze, żeby uczestnicy byli ciekawi i jacyś, a to już jest zależne od tego, jakich wyborów dokonają ci, którzy będą kompletować skład nowej ekipy.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Miałem totalnie odmienne zdanie na temat uczestników. Wyraziste to były z 3 osoby :o

Wystarczy rzec, że nie pamiętałem imion jednej z finałowych par... Finał nudny, tani, Gilon KOSZMARNIE irytująca i sztywna - ona z edycji na edycję jest coraz słabsza :o

Wygrała jedyna para z tych 3, która jakotako zasłużyła moim zdaniem. Tej Walerii nie szło wytrzymać na dłuższą metę... A tej trzeciej jak wspomniałem imion nawet nie pamiętałem tacy interesujący ludzie :rolleyes:


Jak widać ku mojemu zdziwieniu nawał twistów (w większości bez sensu) i sporo rzeczy podpatrzone z konkurencji przyniosło skutek. Casa Amor wielki kapiszon - największy w tym sezonie TV moim zdaniem, ale promocja też swoje zrobiła. Nie dziwi kontynuacja, skoro żaden inny program Polsatu nie wyciąga 12-13%, a LI jako jedyne tak w 16-49.

Doceniam to, że Polsat z JV ewidentnie wyciągnęli wnioski, ale z drugiej strony aż za bardzo odrobili tę lekcję i nawalili za dużo moim zdaniem...

Chciałbym jednak, żeby było więcej wyjazdów, ciekawszych zadań no i lepszy casting - ci ludzie megaprzymulali co drugi dzień...
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2021, 12:48 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Akurat skład finału również według mnie był słaby, a pary strasznie nudne, poza ciapowatym Mattim, który przynajmniej dawał nadzieję na to, że palnie od czasu do czasu coś zabawnego. No i to tyle. Generalnie sezon był dobry, choć finał rozczarował. Ale moim zdaniem jest potencjał na kolejną edycję, która może być ciekawa, oczywiście jeśli tylko castingowcy nie zawalą ;-)
donixxx
Obserwator
Posty: 547
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Pary finałowe nudne? To kogo byś wolał? Arsena z Angelą albo Piotra ze Stellą? A może Macieja Grabarza z jedną ze swoich ofiar
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

O tak - Maciek, Piotrek ze Stellą i jeszcze np. Dawid w finale to byłby sztos :D
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Finał był przewidywalny.
Chociaż myślałam, że w trójce znajdzie się Piotrek ze Stellą.
Ja akurat byłam za para Waleria Piotr, ze względu na niego. Waleria trochę plotkara, ale przynajmniej jakaś. Nie udawała nieskazitelnej 😁
Ostatni tydzień akurat był nudny, bo już nic się nie działo, oprócz wyznań miłosnych i randek.
donixxx
Obserwator
Posty: 547
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Taka specyfika programu że w ostatnim tygodniu mało co się dzieje. Tak było w każdej edycji. W HP w ostatnim tygodniu jest zwykle 5-6 par i codziennie odpada jedna czy to przez głosowanie uczestników byłych czy obecnych albo przez jakieś zadanie. A na koniec jeszcze jest Pandora ze wszystkimi uczestnikami.
Awatar użytkownika
krytycznykrytyk
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2021, 13:26
x 3
x 51

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krytycznykrytyk »

donixxx pisze: 12 kwie 2021, 13:22 Pary finałowe nudne? To kogo byś wolał? Arsena z Angelą albo Piotra ze Stellą? A może Macieja Grabarza z jedną ze swoich ofiar
Przecież Maciek budowlaniec ROBIŁ ten program. Wystarczyło, że go zabrakło, a w show już kompletnie NIC się nie działo, no poza kolejnymi nędznymi próbami napuszczenia przez produkcję innych uczestników na Stellę i Piotra.

Być może była to najlepsza edycja ze wszystkich polskich, na razie trudno oceniać, ale prawdziwie charakterystycznymi uczestnikami byli tutaj jedynie chad Piotrek, ciamajdowaty Mati i zimny jak sami wiecie kto Maciek, który nie miał żadnych skrupułów i w zasadzie tylko on, w przypadku ewentualnej wygranej, mógłby kopnąć swoją partnerkę w cztery litery i zgarnąć cały sos. Cała reszta robiła za tło, a tych Czarków, Dawidów czy kto tam jeszcze był w składzie już nikt nie pamięta bądź za tydzień pamiętać nie będzie. Zresztą dokładnie tak samo, jak znakomitej większości uczestników z poprzednich dwóch edycji.
ludziska się śmiali, dziewczyna płakała.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ze story uczestników wynika, że Caroline i Waleria już nie leciały z chłopakami i Anią. Widocznie każdy w swoją stronę. A myślałam, że jeszcze zostaną z parę dni i każda para osobno spędzi te chwile razem po programie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Z powodów organizacyjnych rozdzielono uczestników, Waleria i CJ odbierają ich z lotniska.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2380
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1553
x 404
Kontakt:

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

3 edycja Wyspy z 761 tyś. średniej ("stonks" o 132 tys. w porównaniu do 2 edycji). Program liderem w grupie komercyjnej.
Obrazek
https://[link zakazany]/artykul/l ... onkurencja

P.S.: @Captain_M na chacie podawał, że wczorajszy finał w komercyjnej 16-49 miał z 13% udziałów (wynik rekordem nie jest).
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Niemniej to i tak był najchętniej oglądany z dotychczasowych finałów.
Pozdrawiam, Trzeciak
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Moim zdaniem program miałby większą oglądalność gdyby był trochę wcześniej nadawany, powiedzmy o 20:00-21:00.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2021, 22:54 przez magdalienkaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Quubusiowy i 5 gości