[TV4/POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Millady pisze: 10 kwie 2021, 18:03 Wiecie co, ja już od pierwszego odcinka się zastanawiałam nad jego orientacją. Piotr ma specyficzny sposób mówienia, intonację i mimikę taką, którą ja właśnie słyszę/obserwuję tylko u znajomych gejów. Później jednak stwierdziłam, że nie zrobiliby takiego numeru. Przecież to byłoby wręcz makabryczne świństwo wobec dziewczyny, która się w nim zakocha.

Teraz, idąc tropem powyższego komentarza, przejrzałam zdjęcia z tego artykułu z 2018...i wiecie co? Znowu mam wątpliwości... No taka podróbka Pana Kuczaja (swoją drogą to też stwierdziłam, że to gej...na długo zanim się ujawnił).

No i załączam kilka komentarzy z artykułu sprzed trzech lat (tych, że to gej jest sporo, ale raczej tylko po ocenie wyglądu):
A może Piotr jest po prostu biseksualny? Mógł rozstać się z facetem przed programem. Jeśli to w ogóle to prawda, że interesują go nie tylko kobiety, a tego przecież nie wiemy...
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2021, 19:20 przez magdalienkaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Mnie on też wydawał się specyficzny od początku w sposobie mówienia, i gestów, tymbardziej jak zaczęły się komentarze np na insta, że woli mężczyzn.
Ja tam nie wiem, ale to by było bardzo niefajnie w stosunku do Stelli. Zawsze może być biseksualny, ale to powinna wiedzieć.
On do niej był bardzo oschły, zero jakiś cieplejszych uczuć, jakby właśnie trzymał na dystans. I zawsze to ona do niego się kleiła, a to całuski, a to mu się wieszała i leżała na nim...
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Oczywiście, że może być bi. Nie zmienia to faktu, że to dla wielu osób zmieniłoby ogląd na ewentualny związek z drugą osobą. To nadal byłoby świństwo ze strony zarówno produkcji jak i uczestnika.

Trzeba brać też pod uwagę, że może zwyczajnie jest nieco zniewieściały w tych gestach, fotkach i intonacji, ale jest hetero.
Cóż...prawda i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw ;)
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

A tak w ogóle jeśli już piszemy o Piotrku i Stelli, to z ich Instagrama można wywnioskować, że wrócili już z Hiszpanii. Właśnie są u niego w Warszawie i wygląda na to, że całkiem dobrze czują się w swoim towarzystwie ;)
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Millady pisze: 10 kwie 2021, 18:03 Wiecie co, ja już od pierwszego odcinka się zastanawiałam nad jego orientacją. Piotr ma specyficzny sposób mówienia, intonację i mimikę taką, którą ja właśnie słyszę/obserwuję tylko u znajomych gejów.
Mnie zastanawia jak w ogóle na podstawie sposobu mówienia, intonacji czy gestów można osądzać czyjąś orientację. Co to ma ze sobą do rzeczy i na jakiej podstawie można stawiać takie tezy ??? Nie chcę tutaj krytykować, po prostu mnie to nurtuje... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Sama nie umiem tego wyjaśnić. Znajomi mówią, że mam „gejradar” 😂 Nawet nie jestem w stanie dokładnie opisać o co chodzi z tą intonacją...ale ja po prostu to słyszę. Oczywiście też intuicja odgrywa dużą rolę.
W każdym razie jest coś takiego, że można u niektórych wyczuć tę orientację ;)

(Taki przykład: znajomi pokazali mi zdjęcia swojego nastoletniego syna. Od razu stwierdziłam, że chłopak jest gejem. Rodzice twierdzili, że lata za dziewczynami i ma mega powodzenie. Nic im nie mówiłam, bo po co...zawsze mogę się mylić, a poza tym o tym powinien powiedzieć im syn. Niedawno ujawnił się przed rodzicami, czyli intuicja mnie nie zawiodła)
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
excentryczny
Użytkownik
Posty: 167
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:37
x 4
x 41

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: excentryczny »

Piotr nie jest gejem. Znam go, chciałem do niego podbijać- wyśmiał mnie.

Życzę mu szczęścia ze Stellą. :)
DOŚĆ
***** ***
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

excentryczny pisze: 11 kwie 2021, 14:44 Znam go, chciałem do niego podbijać- wyśmiał mnie.
To absolutnie nie znaczy, że nim nie jest. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

CJ i Mati wygrywają 3 sezon! Czwarty potwierdzony, ruszają castingi!
Szok 2% różnicy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że zmieniono zasady finału finałów. Dotychczas obie osoby miały po dwie koperty - jedną z kwotą 100 000 zł, drugą z napisem "milość" i każda z nich oddawała prowadzącej po jednej kopercie. Obowiązywał dylemat więźnia. Jeśli obie osoby oddały kopertę z napisem "miłość" - dzieliły się wygraną po 50 000 zł, jeśli obie z kwotą 100 000 zł - wychodziły z niczym, jeśli jedna z kwotą 100 000 zł, a druga z napisem "miłość" - wówczas ta, która wybrała kasę brała 100 000 zł, a ta, która wybrała "miłość" nic.

Nowe zasady finału są wzięte prosto z UK. Są dwie koperty - jedna pusta, druga z kwotą 100 000 zł. Ta osoba, która wylosowała kopertę z tą kwotą decyduje, czy bierze całą sumę i zrywa z partnerką bądź partnerem, czy wybiera miłość i para dzieli się po połowie.

A decyzja o kontynuacji nie dziwi. Ta edycja z dotychczasowych miała najlepsze wyniki w 16-49 - w rozrywce w Polsacie w wiosennej ramówce podobno lepsze wyniki miała tylko "Klinika Skeczów Męczących".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Live na Insta ogląda 31k, cały finał oglądali wszyscy razem w ogrodzie.


Była to zdecydowanie najlepsza edycja z ze wszystkich i liczę, że 4 sezon nie pozostanie dłużnym. Byli świetni uczestnicy, byli śmieszni, były czarne charaktery, były twisty, była Casa Amor, był świetne wyniki oglądalności.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Też uważam, że to była najlepsza edycja, przedewszystkim dużo się działo, i było dużo charakterystycznych uczestników.
2 była z najbardziej sympatycznymi uczestnikami, i obywało się bez większych dram.
A 1 oglądałam z przerwami, bo nikt mnie tam nie porwał.

To czekamy teraz, które pary przetrwają 😎🙈
Ja nic nie mówię, bo już ostatnio bardzo się pomyliłam co do Magdy i Igora 😁
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Decyzja o kontynuacji programu nie jest zaskakująca. Wiadomo było już po lepszych wynikach oglądalności względem poprzednich edycji.
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Mnie również nie dziwi kontynuowanie programu, tylko teraz powinni iść za ciosem i wziąć jeszcze bardziej różnorodne, jeszcze bardziej kolorowe a nawet kontrowersyjne osoby, niekoniecznie samych barbie i kenów, choć tacy niech też będą, bo wtedy będzie fajny mix. A i moim zdaniem powinni też rozważyć wydłużenie kolejnej edycji, a także przesunięcie limitu wieku, np. do 40. roku życia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@magdalienkaaa - to wszystko to już kwestie związane z formatem i produkcja nie może sobie ot tak ich zmieniać.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości