[TV4/POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
krzysztof2
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:50
x 46
x 74

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysztof2 »

Nie przepadam za Love Island, ale muszę przyznać że dużo lepiej prowadzony jest Instagram niż Hotelu Paradise, niestety. Widać to nawet po liczbie obserwujących - przed startem w tej kwestii prowadził Hotel, teraz na prowadzeniu jest LI, jest to niby 800 osób, ale jednak, widać większe zaangażowanie ze strony wyspy miłości (przede wszystkich interakcja z widzami).
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Moim zdaniem wynika to głównie przez fakt, że Love Island jest emitowany na głównej stacji jaką jest Polsat, a Hotel jest na Siódemce, nie na głównym TVN. Nie mam zbytnio zastrzeżeń do prowadzenia instagramowego profilu Hotelu, nie odbiega od normy
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wow, gość z produkcji na Insta powiedział, że start sezonu miał ok 15% w komercyjnej, a odcinek trwał do 23.30, nie spodziewałem się tak dobrego wyniki na start, bo zwykle program się rozpędzał z wynikami.

Nowym uczestnikiem został zawodowy marynarz i właściciel salonu fryzjerskiego Bruno
https://www.pomponik.pl/plotki/news-lov ... Id,5453953
krzysztof2
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:50
x 46
x 74

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysztof2 »

Trzeba przyznać, bardzo dobre wyniki. Promocja w socialach swoje robi, ciekawe jak z Hotelem.
donixxx
Obserwator
Posty: 547
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Jeśli chodzi o instagramy programów to warto pamiętać że Love Island miało premierę pół roku wcześniej niż Hotel Paradise a liczba followersów jest podobna
krzysztof2
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:50
x 46
x 74

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysztof2 »

Jasne, ale warto też zwrócić uwagę na ilości odcinków (głównie w poprzednim sezonie różnica była dość spora, bo aż ponad 20 odcinków), w poprzednich sezonach też po kilka/kilkanaście. Zdecydowanie wolę Hotel Paradise, ale tutaj uważam, że LI lepiej jest prowadzone (dużo też dzięki apce).
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Muszę powiedzieć, że to pierwsza edycja LI gdzie właściwie każdy facet jest przystojny. Nie są przerysowani. Wiadomo…to moje subiektywne odczucie, ale poważnie…w poprzednich edycjach to mało na kim mogłam oko zawiesić ;)
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oj dobry był odcinek, jak na to że dopiero 2 to dwaj nowi zmusili do rozkmin wszystkich co teraz, rozwalają mnie teksty jak mówią na górala serfer, jutro rozbicie par i bum wejdzie nowa blondynka :)
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Dobry odcinek, na razie się dobrze ogląda, chyba głównie dlatego, że nie ma utworzonych sztywnych par, które trzymają się razem od początku. Raczej wszyscy chcą się poznać i przez to jest trochę ciekawego zamieszania :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bardzo dobry odcinek.

Nowa uczestniczka Ola- nie przypadła mi do gustu szczególnie jak się wypowiadała, przeparowanie, ale mocniej było później, pierwsza drama oficjalnie rozpoczęta czyli Adrian i Klaudia plus ta przypadkiem wyjawiła co czuje Paulina, maski spadły. Na koniec było jeszcze mocniej wojna dziewczyn rozpoczęta. Ostateczna rozgrywka Adrian i Klaudia. Dużo jak 3 odcinek.
krzysztof2
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:50
x 46
x 74

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysztof2 »

Wow, świetny odcinek. Dużo lepiej niż w Hotelu Paradise, o dziwo (zawsze było na odwrót). Na ogromny plus już dramy, Klaudii i Adriana oraz Klaudii i Magdy, do tego nie ma ani jednej mocnej pary. Zapowiedź kolejnego odcinka świetna. Szykuje się kolejna drama - Brudno i Ola.

Gratulacje, liczę na "dramowy" sezon. Niech się ogarnia ten hotel...

Tymczasem na Insta LI 269 tys, HP 267 tys...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Trójkąt Brono, Ola i Angelika, właściwie cały odcinek i to może być tykająca bomba tylko podpalić. A jutro przeparowanie już.

Chłopaki wydają się spoko oprócz Bruna, Arek poszedł mocniej ale chyba się rozczaruje, Wiktor to samo, Paulina też nie bardzo wie czego chce, Kacprowi mogli by dać spokojną dziewczynę do pary.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Obejrzałam pierwsze 3 odcinki. Dzieje się dzieje, ale nie mam faworytów.
Na pewno z facetów wizualnie fajni Arek i Andrzej, myślę że z charakteru też spoko.
Z dziewczyn spoko Klaudia i Andzelika.
Zupełnie nie podobają mi się Ola, bardzo sztuczna i Bruno, jak dla mnie obleśny typ.
Nudni Paulinka z Wiktorem, podobno znali się wcześniej.
Mało pokazują Jędrka, a myślę, że to ciekawy facet, i Kacpra (przystojny, ale spięty).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Z programem pożegnał się Kacper i chyba dobrze, no chyba że szkoda, że nie dostał jakiejś jeszcze nowej, młodej dziewczyny, ale cóż, w niedzielę wejdzie nowa uczestniczka. Po namieszaniu przez cały tydzień, powstały nowe pary i sytuacja się zmieni.

Paulina i Wiktor przypominają tą parę z 2 edycji, nie pamiętam imion, ale on grał na gitarze i byli od samego początku do końca, ale widzom się znudzili no i się rozstali dość szybko po programie
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ola i Rafał, podobno też krótko przed programem poznali się, i pewnie mieli taktykę by ciągle trzymać się razem, a ludzie uwierzą w ich miłość. Rozstali się szybko po programie i kwasy zostały, bo on sugerował że chciała się promować na ich związku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości