[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Mooniaa
Obserwator
x 108
x 95

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Był już live z rodzicami Igora, rodzicami i siostrą Mikołaja,a ostatnio z rodzicami Dominika.
Co jak co, ale bardzo fajne wrażenie wywarli na mnie każdy z nich.
Nie wiem, czy najfajniejsi dla mnie rodzice Dominika.
Kogo obstawiacie do wygranej?
W zeszłej edycji też większość na forum pisało,że jest za Marietą i Frankiem, a wygrała chyba taka neutralna para Mikołaj i Sylwia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

Post autor: wiatriwoda »

Uwaga Karolina za chwilę wchodzi live do willi na Insta. Świetny pomysł, mogli go wcześniej wdrożyć.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

No dziś dużo było w odcinku. Wspólny wypad finalistów na łódce, trzy randki no i truskawka na torcie czyli spotkania z rodzinami :)

A jutro gość specjalny, nasza ulubiona para raczej do Hiszpanii nie poleciała, ciekawa o kogo chodzi.
Mooniaa
Obserwator
x 108
x 95

Podobno o Sylwię. Ale zobaczymy 😁
Odcinek bardzo fajny, randki, a później spotkania z rodzicami, to było mega sympatyczne. Wszyscy mają mega fajnych tych rodziców 🙂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

Re: [POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

Dzisiejszy odcinek wymiata.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Mooniaa
Obserwator
x 108
x 95

Wyznania miłości...
Wszystko wskazuje na zwycięstwo Igora i Magdy, w które po prostu nie wierzę, on za bardzo, a ona trzyma dystans, nawet jak rozmawiają jej mowa ciała mówi wszystko...ech i taka para wygra.
Chciałabym, by wygrali Julka i Dominik, ale ostatnio tak montowali, żeby pokazać jak najwięcej w dobrym świetle Igora i Magdę i ich wielką "miłość".
Przed nami finał. Obejrzę dopiero jutro, ale raczej bez emocji, chyba, że jeszcze mnie zaskoczy 🙃🙃🙃
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

Post autor: tinsel »

Fakt, z tymi wielkimi słowami typu kocham to trochę przesadzili :rolleyes: Zwłaszcza w wydaniu Magdy to śmiesznie brzmi, ale widać, że ona walczy o wygraną.

Oprócz Magdy i Igora pozostałe dwie pary mi nie przeszkadzają i myślę, że ostatecznie to któraś z nich wygra.
Mooniaa
Obserwator
x 108
x 95

Ja lubiłam Igora za jego czasów z Oliwią, tam między nimi było coś widać, i z jego i z jej strony. Nawet jak żegnali się, to zaplątali się tymi mikroportami, te spojrzenia🙈
Tutaj Igor do Magdy ewidentnie gra, chociaż nawet dobrze mu idzie, za to Magdzie ciężko idzie i nie widać by była nim zainteresowana.
Ogólnie dobra edycja, bo ekipa taka z humorem, nie robili jakiś dram, trzymali się raczej razem, i nie było czuć kiedy nimi rywalizacji.
Trochę żałuję, że mało było zadań, bo chyba najbardziej zapadło mi w pamięć tańce erotyczne 🙈😁
Po programie zobaczymy która para przetrwa, chociaż, chyba ta co wygra będzie musiała być ze sobą min rok 😁🙈
tobb
Użytkownik
x 8
x 4

Post autor: tobb »

Na ipla jest już dostępny odcinek finałowy. Podali informację kto zajął trzecie miejsce. Na informację kto wygrał trzeba poczekać na moment emisji w tv.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

Rusza finał, jakaś sceneria z kanapami dla finalistów w ogrodzie dziś.

3 miejsce zajmuje Ola i Rafał!

Program wygrali Julia i Dominik, a lektor zapowiedział, ze wróci :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

Tak wyglądały ostateczne wyniki:

Ponadto w prezencie dla LI, program osiągnął w dniu finału 180k na Insta.

Karolina wyglądała mega, spoko był ten finał, nie przeciągali za długo, a filmiki były śmieszne dla uczestników.
Mooniaa
Obserwator
x 108
x 95

Finał na plus, cieszę się z wygrany Julii i Dominika. Myślę, że to najbardziej bezpieczna para.
Jakby wygrali Magda z Igorem, pewnie ciężko byłoby udawać np na rok miłość...takie moje zdanie.
A czy któraś para przerwa na dłużej? Czas pokaże, ja myślę jednak że nie, chociaż chciałabym się mylić.
Karolina jest super prowadzącą, pamiętam, że na początku 1 edycji nie byłam do niej przekonana. A w finale wyglądała mega 😁
2 edycja fajna, o wiele lepsza niż 1. Tutaj każdego dało się polubić, zgrani byli ze sobą.
Ciekawe, czy będą jeszcze jakieś dodatkowe materiały, bo szybko mi ta edycja minęła.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

Karolina na Insta napisała na pytanie o 3 edycję, że wg niej na 100% będzie, bo program ma bardzo dużo wiernych widzów, ale muszą chwilę odpocząć.
bartek16
Użytkownik
x 1
x 7

Post autor: bartek16 »

Zaczęły się już pojawiać pierwsze Instastory uczestników po wyjściu z willi. Igor i Magda już nawet nie próbują udawać. Widać, że są dobrymi ziomkami, ale to tyle. Żadnej bliskości, ani miłości między nimi nie ma. Szkoda, że zajęli 2 miejsce bo średnio to było zasłużone..
Mooniaa
Obserwator
x 108
x 95

Też podglądam story, i od początku twierdziłam, że między nimi nic nie ma, Igor może i dobrze udawał, ale Magda straszny dystans robiła...fanów mieli dużo i wcale bym się nie zdziwiła, jak wygrana Julki i Dominika była tylko ze względu na to, że oni ze sobą faktycznie mogą być, a Igor i Magda by musieli się męczyć po programie by udawać dalej miłość...
Dużo osób dało się nabrać, ale nawet przy ogłoszeniu wyników Magda wyraźnie się cieszyła, a wcześniej mega spięta, jakby bała się, że za daleko to zaszło.
Ale plus jest, pamiętam że zanim weszła do programu miała około 170 tys obserwujących, teraz ma już 250 tys 😆
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”