[POLSAT] Love Island - Wyspa Miłości

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Mooniaa
Obserwator
x 74
x 76

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Za to Oliwia z Mikołajem zdecydowali, że będą dalej próbować.
Jakoś akurat w nich mało wierzę, chociaż Miki będzie się starał.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2336

Post autor: wiatriwoda »

Zdjęcie z lotniska finałowych par.

Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1217
x 180

Post autor: Ogorek »

Mooniaa pisze: 12 paź 2020, 10:44 Za to Oliwia z Mikołajem zdecydowali, że będą dalej próbować.
Jakoś akurat w nich mało wierzę, chociaż Miki będzie się starał.
Ale Ci z 1 edycji czy z 2 edycji?

EDIT: Dobra, już widzę, że Ci z 2 edycji, bo w 1 to była Sylwia, nie Oliwia :P
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
Mooniaa
Obserwator
x 74
x 76

Heh faktycznie imiona się powielają to będę się pilnować 😎
Tymczasem też parą są Ada z 2 edycji i Marcin z 1 edycji. Tego Marcina to mało kojarzę, bo odpadł od razu na początku.
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 74
x 83
Kontakt:

Post autor: Adam d »

2 edycje "Wyspy" śledziło średnio 629 tyś widzów. W komercyjnej, przegrali tylko z TVN
https://www.press.pl/tresc/63549,polsat ... ywal-z-tvn
Nic nie może przecież wiecznie trwać, Co zesłał los, trzeba będzie stracić. Nic nie może przecież wiecznie trwać, Za Eurowizję Junior też przyjdzie kiedyś nam zapłacić.
Na Forum, tylko prywatne opinie
Mooniaa
Obserwator
x 74
x 76

Wczoraj obejrzałam jakiś odcinek początkowy LI z 1 edycji, akurat leciał na Esce. I co zauważyłam, tam o wszystko były jakieś dramy i pretensje, aż niefajnie się to oglądało. A druga rzecz, uczestnicy mogli pić alkohol, i co widać było po dziewczynach np Adzie i Mariettcie ich niefajne, wulgarne zachowanie.
W 2 edycji nie przypominam sobie sytuacji, żeby ktoś był pod wpływem i swoim zachowaniem przyprawiał mnie o zażenowanie.
Ogólnie to tam jakoś nie dało się nikogo lubić, i z perspektywy czasu to chyba Monika była najlepsza, mimo, że na początku taka damulka z niej była.
Jordi
VIP Expert
x 1969
x 1892

Post autor: Jordi »

A dla mnie I edycja była... lepsza od drugiej :o

Tutaj okej willa lepsza, ale zadania marne, nuda przez 5 tygodni na 6 trwania programu. A sposobem na nią produkcji było w pewnym momencie dowalanie nowych uczestników co półtora dnia, w jednym momencie zacząłem się gubić :o

Kolejna rzecz moim zdaniem sztuczne reżyserowane pseudospięcia. A także ludzie... Tam prócz Olki i Rafała, którzy mieli wzloty i upadki nie da się uwierzyć w ŻADEN związek nawet zwycięzców. Dominik pół programu patrzył tylko, którą zbajerować najlepiej i wykorzystać w kryjówce, Julia stękała że ten jej nie pasi, tamten też i nagle w dwa dni wielkie zauroczenie i miłość?? BŁAGAM :o Jedyną szczerą Natalię ciągnącą pierwszy tydzień wywalili prawie na samym początku...

Apka znowu wielce reklamowana, a tak naprawdę użyta 5 razy? Kolejny raz bardzo spory fail. No i powrót Mundka akurat nieco podarował chwilę poziom, ale tu już podpatrzono konkurencję ;)

Uczestnicy miałcy, do tego grający aż do bólu z często niesmacznymi zadaniami. Taka była ta edycja ;)

A w I edycji Monika była beznadziejna. Najlepsza była Ada, dzięki której 4/6 programu dało się oglądać.
Mooniaa
Obserwator
x 74
x 76

Z tym się zgadzam, że 2 edycja była nudniejsza pod względem zadań, i jakoś szybko minęło.
Ale ja jakoś w 1 edycji nikogo nie polubiłam. Ada fakt ciągnęła program.
Mariettą wszyscy się zachwycali, a teraz uważam, że też z niej była niezła manipulantka i wredota 😎
Faceci w ogóle beznadziejni.
Ale każdy ma inny gust. 🙂🙂
Też niestety nie daje żadnej parze z 2, żeby przetrwała. Pewnie trochę pokażą się na insta, że się spotykają, a później napiszą, że ich drogi się rozeszły 😎 zobaczymy 😁
Mooniaa
Obserwator
x 74
x 76

Podpatrywałam ostatnio parki z 2 edycji na insta, ich relacje, story i posty jakie wrzucają, i co mogę powiedzieć?
Julia i Dominik - fajnie, że obydwoje z Warszawy są, więc póki co mogą widywać się codziennie, nawet jakby miały być ustawki 😎 ładnie kolorowo, sesje, wywiady, imprezki, Julka w swoim żywiole, ciekawe czy Domino się w tym odnajdzie.
Magda i Igor - ciągle mam wrażenie, że to wszystko na pokaz, bardzo ona trzyma na dystans, on coś próbuje, podobno mają mieszkać razem, ale nie ufam im. Nie podobają mi się jako para, bo mają inne temperamenty jak dla mnie. Igor stracił u mnie, bo w jakimś wywiadzie wspomniał, że niby z Mikołajem chce utrzymywać kontakt, ale z Oliwią nie 🙄
Ola i Rafał - może z tej mąki będzie chleb, w programie mnie irytowali, a teraz nawet fajnie ich oglądać, spotykają się są jakieś randki itp 🙂
Oliwia i Mikołaj - i tutaj niespodzianka, widać, że on zakochany, a i Oliwka już na inne podejście, i może też coś z tego będzie, bo ładną by parę tworzyli, chociaż wcześniej najbardziej mi się Oliwia z Igorem podobali. W ten week Oliwia z Mikim byli na weselu.
Ciekawa jestem, czy któraś para przetrwa, teraz jeszcze za szybko by o tym mówić, przekonamy się za parę miesięcy. Fajnie, jakby serio chociaż jedna para przetrwała, i pokazała, że da się znaleźć miłość w programie 🙂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2336

W poniedziałek ogromna niespodzianka

Mooniaa
Obserwator
x 74
x 76

Ciekawe co to będzie za wielka niespodzianka.
Chyba każda z parek póki co się trzyma, z 1 edycji szybko się rozstawali 🙈
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3352
x 1489

Post autor: Trzeciak »

Może trzecia edycja "Love Island" już na wiosnę?
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2336

Wczoraj się nad tym zastanawiałem, ale to określenie ogromna, daje do myślenia i dla mnie to powinno oznaczać 3 sezon wiosną. Szczególnie, że całość nie trwa długo, można to bezpiecznie dość nagrać w willi, przetestować wszystkich, nie trzeba publiczności. Bardzo dobry sezon 2, widzowie i internauci mieli niedosyt, że tak szybko się to kończy, a kolejna odsłona dopiero za rok, więc możliwe, że się wsłuchali.

Ale już bywałby wielkie niespodzianki, które okazywały się kapiszonami.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 544

Post autor: Rektor »

Nie róbmy z każdej ogromnej niespodzianki ogromnej niespodzianki, bo czuję się przytłoczony tymi prezentami od Polsatu :lol: Może to być 3 edycja wiosną, może to być odcinek świąteczny z uczestnikami równie dobrze :D
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1063
x 3274

Post autor: pulkownik »

Równie ogromną niespodzianką okazały się odcinki TZG w Super Polsacie, więc nie nastawiałbym się na nic wyjątkowego 😂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”