[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
K42200
Użytkownik
x 56
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: K42200 »

Jest już dostępne, wjeżdża chyba po północy.
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: sweetwhisky007 »

takie to sztuczne, widać że tak naprawdę nie są w swoich typach i na siłę dobierają się w te pary
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 98
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: śledź05 »

Dzięki temu program robi się bardziej strategiczny, a mnie romansowy, co mi osobiście bardziej odpowiada.
Jordi
VIP Expert
x 1838
x 1836

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

@sweetwhisky007, bo w LI przy pierwszym parowaniu już się kochali i pragnęli i w ogóle :o

Z każdym epem (Extra) jest coraz lepiej. W 3 już nieco mniej knowania (chociaż jest, bo taki Adam i Chris plus Marietta z Wiolką żyć bez obrabiania tyłków i knucia nie mogą), a więcej humoru.

Lexi pojawia się w zupełnie innym świetle. I trzeba przyznać, że jest ona QUEEN odcinka :o

Poza tym
[ Spoiler ]

Tak ogólnie można już sporządzić pierwszy ranking uczestników po tych 3 epach:

Panie:

1. Sandra - wydaje się najnormalniejsza póki co
2. Lexi :o - po 2 epie była u mnie przedostatnia, ale w 3 pokazuje się z kompletnie innej, fajnej strony.
3. Olka - wydaje się okej, ale przy Wiolce i Marietcie traci bardzo wiele.
4. Wiola - cicha woda, ale moim zdaniem cwaniara - plus za 3 ep, gdzie
[ Spoiler ]
5. Marietta - perfidna plotucha dwulicowa, obgaduje Lexi w trójcy, a potem idzie do niej i obgaduje facetów :o

Panowie:

1. Łukasz - wydaje się całkiem fajnym spoko chłopakiem, który przyjechał dla zabawy, a nie kasiory za wszelką cenę.
2. Maciej - jeden tekst mi bardzo nie pasował na razie, ale poza tym ciężko się do niego przyczepić.
3.
[ Spoiler ]
4.
[ Spoiler ]
---------wielka przepaść---------

5. Adam - myśli, że jest cwany, ale to taki "wiejski głupek" za przeproszeniem, tylko o wiele mniej szkodliwy od Chrisa, bo bez wyraźnej strategii - uczepiony Olki jak rzepa, a w 3 epie wydaje się, że wręcz zaczyna być zaborczy i zazdrosny :o Poza tym jak Olka go załatwia w ich rozmowach jest piękne :D Robi z niego idiotę, a on tego nie rozumie ;D
6. Chris - najgorszy uczestnik tego programu, zafiksowany na punkcie wygrania i zdobycia kasy tylko dla siebie. Niestety widać w 3 epie, jak i zapowiedzi 4, że "przespał" moment,
[ Spoiler ]
, a on miał wszystko gdzieś cały dzień i spał lub się smęcił po chałupie ;)

No i na koniec Lektor - oj szybko się rozwija z swoimi kąśliwymi uwagami. Co ważne nie są one w większości żenujące jak pana w LI, a naprawdę trafne i zabawne :lol: Zwłaszcza w 3 odcinku.
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: shawu »

Blondino ma duży dystans do siebie, super że ktoś taki wszedł do programu. W zapowiedzi czwartego odcinka widać że namiesza.
Adam, Chris, Maciek nie chce hejtować ale nie potrafie tego inaczej określić - tępaki do kwadratu (dotyczy to również Lexi). Ola miażdży Adama w rozmowach, Widać że dziewczyna ma coś w głowie ale trochę przesadza.
.
Format wymaga ksyw dla uczestników? To jest aż śmieszne Lexi, Chris, Blondinio, i Arbuz czy Kokos.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

@Jordi
[ Spoiler ]
Lexi natomiast
[ Spoiler ]
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN7] Hotel Paradise

Zobaczymy jak dalej potoczą się losy nowego. Myślę że trochę rozrusza towarzystwo. Lexi sobie poradzi. Trójca mam nadzieje że będzie stopniowo odpadać.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Kończę odcinek Extra. Już bez spoilera - cofam wszystko złego co Lexi, bo Adam bije ją na głowę. Empatia...
Jordi
VIP Expert
x 1838
x 1836

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

@Karol empatia to jedno, ale jak go wszyscy zgasili jak
[ Spoiler ]
to mu większość wypomniała, że też uwielbia być w centrum uwagi :lol:

Olka też cwana. Wie, że żadna Adama nie chce, więc póki może będzie "jechać" dalej w programie z nim u boku.

W każdej rozmowie robi go na szaro po prostu...

Co do innych dziewczyn niż Lexi. Oj nie Marietta widač z daleka przyszła tylko po kasę. Jak Chris... Cwaniakuje i obgaduje wszystkich z wszystkimi żeby mieć przegląd sytuacji... Dobrze wie co robi... Nawet jak Lexi gra to chociaż przestała być pustakiem i to już spory plus :P
LMBlue
Użytkownik
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: LMBlue »

oglądam trzeci odcinek na tvn7 i to jest dla mnie tragedia ten program, nic nie robia, albo jedzą albo siedzą w basenie i NON STOP rozmawiają o tym kto kogo wybierze😴😪 nuda totalna, nie wiem co wy widzicie w tym programie, mam nadzieję, że jesienią wróci big brother
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 98
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: śledź05 »

Ale ten Adam ciężko znosi konkurencje innych facetów. Widać, że jego pewność siebie jest bardziej na pokaz niż naprawdę.

Niestety, prowadząca bardzo taka se,,,
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN7] Hotel Paradise

Inni również dostrzegli poziom uczestników
https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki ... ia-sklecic
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 206
x 315

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Nina »

Cyt. ze wspomnianego wyżej artykułu- "Z kolei u dziewczyn drażni niewyraźna mowa" i w tej kwestii rozbawiły mnie napisy z wypowiedziami dziewczyn :lol: , ale też mały z nich pożytek, bo bardzo szybko znikają chcąc nadążyć za potokiem słów dziewczyn. Jak widzę Lexi to automatem nasuwa mi się P-Lexi-Glas ;D Poza tym jaki jest koń każdy widzi, no ale my lubimy się umartwiać, żeby potem komentować ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Asjata
Poster
x 105
x 330

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

I trzeci odcinek - trochę więcej humoru, nowych uczestników i mniej knowania. Adam ... szkoda strzępić ryja. Z nowych Szymon mocno neutralny i jeśli w każdym następnym odcinku będzie temat religii to sądzę, że mocno w moim rankingu spadnie. Blondino - na razie pozytywny mess, a zapowiedź następnego odcinka z jego udziałem zapowiada się pysznie. Czekam na furię Chrisa i Adama. Marietta i Łukasz to jedna wielka niewiadoma - on w teorii na wylocie, ale nie ma nikogo innego wybrać, ona jak wejdą nowe dziewczyny to podobnie. Na największym wylocie Chris i Blondino - walka o Violę raczej wszystko przesądzi. Stawiam, że ten pierwszy pożegna się z programem (ale tu potrzeba jednoznacznej deklaracji Violi).

Konfy:
[ Spoiler ]
.
Mój ranking:

Panie:
1. Ola - najnormalniejsza i możliwe, że zrobi największy ruch w programie kopiąc Adama w d*pę
2. Lexi - pani wielki nieogar, ciekawy rozwój postaci, oby utrzymała w następnych odcinkach poziom
3. Marietta - na razie wielka strateg o pozostanie w programie, jestem ciekaw do czego zdolna jest się posunąć
4. Viola - nieoczywista cwaniara, ale dla mnie mniej ciekawa od Marietty, bo bardziej przewidywalna
5. Sandra - najnudniejsza uczestniczka, o której nic nie wiem

Panowie:
1. Łukasz - najnormalniejszy, jednak trochę dobra dusza, jego "naiwność" może zakończyć jego udział w programie
2. Szymon - neutralnie mocno, wszedł pobył i tak naprawdę nic o nim nie wiadomo (oprócz Top Szpadla), może się rozwinąć
3. Blondino - szalony człowiek i tyle, może denerwować, następny odcinek będzie decydujący - o to , czy go polubię, czy nie.
4. Maciej - dla mnie 5 koło u wozu i trudno o nim cokolwiek większego powiedzieć, na minus "sojusz" z Adamem i Chrisem.
5. Adam - kolejny "mądry" inaczej, mocno apodyktyczny gościu, oby Ola go kopła w d..., ale przyszły tydzień go uratuje.
6. Chris - dno i wielki "strateg", który tak postategizował, że jest teraz w najgorszej pozycji - oby odpadł.
BIG BROTHER 22 - ALL STARS FAVES: DA'VONNE
TANIEC Z GWIAZDAMI 24 FAVES: BRAK
HOTEL PARADISE 2 FAVES: BRAK
LOVE ISLAND 2 FAVES: BRAK
WIDM RENAISANCE FAVES: NIKKIE | PATRICK
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN7] Hotel Paradise

Nie do końca się zgadzam, oglądam Extra i zerkam na "stream".

1. Ola uważa się za najmądrzejszą i lubi dociskać niezbyt rozgarniętego Adama. Pomału mam jej dość bo jest zwyczajnie wredna .
3. Marietta jest mniej więcej na takim samym poziomie co Lexi
4. Viola będzie kombinować, dobrze wypadła w drugim odcinku.
5. Sandra - jak to nic nie wiadomo? Przecież to aktorka, tyle że jeszcze nie miała okazji nigdzie wystąpić

4. Maciek przeraża mnie swoją głupotą. Taki cwaniaczek co to nie on. Na szczęście mało go pokazują.
5. Adam klon Maćka i Chrisa. To samo co Maciek, nie ma co pisać więcej.
6. Chris jest już zgaszony.

Cała trójka pajacuje i zgrywa maczo, jednak mam wrażenie że to maska dla ich kompleksów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”