[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 4 dużo gadania i momentami lekko nudnawo, ale coś tam się działo.

Adam i jego (niestety inne słowo nie pasuje) debilizm dobijają coraz bardziej... On powinien być w parze z Chrisem, bo nonstop o nim nawija :o

Chris i jego ataki furii miód na moje oczy xP

Maciej w tym epie już bez ceregieli gada. Niestety kolejny , któremu zależy tylko i wyłącznie na kasie... Nieustannie wysoko mam Sandrę, Lexi trzyma poziom z 3 dla. Marietta bez zmian, bo jej prawie w tym epie nie ma, tak jak NIESTETY Łukasza :(

Najlepszy element to Pandora. Adam dostał obuchem po głowie ;D Łukasz CUDO on jako jedyny wprost i szczerze wszystko mówi...

Trójca menów robi wszystko, żeby Łukasz poleciał :(

Mariettcie podoba się Adam :lol: Pasują do siebie ;D

Trójca święcie przekonana, że ich plan
[ Spoiler ]
wypali i poleci Łukasz :(

Haha
[ Spoiler ]
:o

Lol zmiana planów
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 27 lut 2020, 1:09 przez Jordi, łącznie zmieniany 2 razy.
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: shawu »

Nie wiem czy zauważyliście ale materiał z pięciu odcinków jest wyprodukowany w max 2dni. Widać to po ubraniach, i błędach przy montażu. W trzecim odcinku extra padło stwierdzenie "pierwszy dzień" myślę że to był dzień po pierwszej nocy. Setki nagrywane były znacznie póżniej niż materiał z odcinka (opalenizna a dokładniej spalenizna, w dodatku są dziwnie oświetleni niebieskim światłem). Dla tego stream jest tak mocno oszukany.

Co do trójcy, mam wrażanie że cofam sie w rozwoju słuchając ich rozmowy. Poziom kiepskiego gimnazjum.
Te knucie i spiskowanie na dłuższą sprawę jest męczące. Mam nadzieje że dziewczyny odwalą im jakiś numer podczas parowania.
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

[TVN7] Hotel Paradise

No wiadomo, że oni sezon nagrali w 24... góra 28 dni. A epów ma być 40.

[ Spoiler ]
Szymon z Olką spędzają coraz więcej czasu razem, a Adam jest denny i zazdrosny doszczętnie...

Olka może zaskoczyć w 5 epie coś tak czuję...

No i zapowiedź epa cała to Parowanie.
tinsel
Activist
x 616
x 1202

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Po czwartym odcinku mam już serdecznie dość "trójcy". Liczę, że może wkrótce dziewczyny jakiś plan obmyślą, żeby trochę rozbić układ. W ogóle w przypadku dziewczyn przydałoby się więcej planowania mniej obgadywania. Program oczywiście polega na strategii i dlatego go oglądam, ale zagrywki "strategiczne" w wykonaniu tych trzech panów są bardzo słabe.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 575
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Mnie dziwią daleko idące stwierdzenia formułowane już 3-4 dnia:
"dogadujemy się od początku" xD
"wolisz X i Y"
"na kim Ci bardziej zależy?"
"z X czy Y będzie/nie będzie coś więcej"

:lol:

Jak oni się dobrze znają 💪

EDIT:
Ale domu i widoków "Big Brother" może im pozazdrościć 😎
[ Spoiler ]
LMBlue
Użytkownik
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: LMBlue »

oni są ze sobą w parach a sprawiają wrażenie jakby się nie lubili ;D ale ta Ola mi się podoba jak miażdży tego Adamka :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 575
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Z Olą i Adamem to zabawna sytuacja. Było "fajnie" dwa pierwsze dni, tak bardzo się mieli dogadywać, a już wczoraj się popisał mówiąc "empatii" xD Warto zapamiętać. Oczywiście każdemu może się pomylić, jednak mam wrażenie, że wtedy nastąpiło pierwsze tąpnięcie w tej relacji. Niestety, ale w widać przepaść, która dzieli oboje. I te sceny zazdrości (siedzący na krześle przed domem i wciskający kit, że nic się nie dzieje) gdy Ola weszła w bajer z Szymonem :lol: Albo pięknie udaje albo jest łatwy, bo kobieta nawet nie wie, że po trzech dniach już łączy ich coś więcej 😁

Zaczyna mi się ten program podobać. ❗
Awatar użytkownika
Asjata
Poster
x 104
x 324

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

I czwarty odcinek - najbardziej wciągający ze wszystkich. Na plus, że strategiczny. 4 facetów zagrożonych wypadem (Adam, Chris, Łukasz i Szymon) - ciekawe jak machinacje "Świętej Trójcy" (która nawiasem mówiąc nią nie jest - sojusz Tamary, Antka i Tomka w AG to jedyna "Święta Trójca", która może się tak tytułować) wpłyną na grę - czy ofiarą będzie jeden z nich, czy jeden z outsiderów. Podsłuchanie przez Lexi i Sandrę na plus, oby to jakoś wykorzystały przeciwko bufonom. Ola miażdżąca Adama - cudo scena :heart: Marietta to powoli femme fatale, ale wybór Chrisa byłby paradoksalnie najgorszą opcją - nie sądzę by ją wybrał przy wejściu nowych dziewczyn, a Łukasz to dość duży wentyl bezpieczeństwa. Zapowiedź skupiona na rozdaniu - oby cały odcinek nim nie był. Oby zaczęli również mieszać z eliminacją całych par.

Konfy:
[ Spoiler ]
BIG BROTHER 22 - ALL STARS FAVES: IAN | DA'VONNE | BAYLEIGH
TANIEC Z GWIAZDAMI 24 FAVES: BRAK
HOTEL PARADISE 2 FAVES: IVAN | ANNA | MONIKA
LOVE ISLAND 2 FAVES: JULIA | NATALIA | ALICJA
WIDM RENAISANCE FAVES: NIKKIE | TYGO | PATRICK
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 97
x 206

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: śledź05 »

Bardzo mi się podoba ten program. Szybko się rozkręcił i ma swój własny klimat. Od razu widać, że nie jest to tylko podróbka Love Island. Tutaj nacisk jest położony na knucie, intrygi i strategie, a nie na uczucie miłości/zauroczenia. Ja osobiście właśnie takiego programu szukałem i muszę przyznać, że pod tym względem Hotel dostarcza więcej fajnego kontentu od Big Brothera.
Do tego uczestnicy też są jacyś tacy bardziej sympatyczni. Zauważyliście, że w porównaniu do BB, to zarówno w Love Island, jak i na razie tutaj w Hotel Paradise uczestnicy jakby mieli o wiele więcej klasy i nie ma takiej agresji ani słownej, ani fizycznej. Jak Adam zaczął nazywać Blondino pajacem, to ktoś zaraz mu zwrócił uwagę, że nie powinien tak nikogo obrażać. W BB leciały o wiele grubsze teksty przy całkowitej tolerancji innych uczestników.

Duet Ola i Adam -> doskonali. Niech oni ze sobą nie zrywają, bo mógłbym słuchać tych ich rozmów i dyskusji do końca. To prawda, że Ola go masakruje, ale z drugiej strony nie można powiedzieć, że Adam nie wie, co się dzieje. On chyba się po prostu spodziewał, że ta relacja szybciej pójdzie w kierunku czegoś romantycznego, a Ola jest nim ewidentnie niezainteresowana. Jej dzisiejsza "filozoficzna" rozmowa z Szymonen przypomniała mi rozkminy Ady o tym, że więzienie nie musi mieć ścian, aby być więzieniem.

O Adamie można wiele powiedzieć, ale trzeba mu oddać, że jako jedyny z chłopaków tak naprawdę przynajmniej próbuje jakoś przejąć inicjatywę, i, kto wie, może uda mu się uratować swojego programowego kolegę Chrisa. Jeśli Marietta wybrałaby Chrisa to były to prawdziwy zwrot akcji. A Łukasza chętnie bym się pozbył z programu, bo chociaż miły, szczery i sympatyczny, to jednocześnie kompletnie zbędny.
donixxx
Obserwator
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: donixxx »

Czy czasem w amerykańskiej edycji nie było tak że nie można było się dobrać w takie same pary jak tydzień wcześniej? Widziałem gdzieś taką informację i nie wiem czy to prawda. Co do odpadnięcia to życzę sobie by odpadł Adam który cały czas męczy biedną Ole jednym tematem.
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: shawu »

Pod koniec odcinka nr. 4 jest parowanie w kolejnym. Tym czasem odcinek 5 to... podsumowanie tygodnia (to samo co Love Island w niedziele) ŻENADA. Mam coraz większe wrażenie że ten program to zwykły plagiat LI.
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

[TVN7] Hotel Paradise

Wychodzi na to, że piątkowe odcinki nie będą dostępne przed emisją w TV.

Czyli co piątek HP Extra to będzie podsumowanie 4 odcinków z tygodnia, a Rajskie rozdania będą premierowo na TVN7 o 20.

Na koniec HPE4 mamy "w następnym odcinku", a po HPE5 jest "już dziś wieczorem". Czyli premierowe sceny plus parowanie o 20, a na playerze o 21 jako "Rajskie Rozdanie odcinek 1".
tinsel
Activist
x 616
x 1202

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

śledź05 pisze: 27 lut 2020, 21:52 Jak Adam zaczął nazywać Blondino pajacem, to ktoś zaraz mu zwrócił uwagę, że nie powinien tak nikogo obrażać. W BB leciały o wiele grubsze teksty przy całkowitej tolerancji innych uczestników.
Też to zauważyłam. Dodatkowo w obronie Blondino stanęli m.in. Sandra i Łukasz czyli teoretycznie osoby ze słabszą pozycją w grupie niż "samiec alfa" Adam.

Mi w odbiorze programu przeszkadza najbardziej, że osoby takie jak Chris czy Adam za dużo sobą nie reprezentują, przynajmniej w moim odczuciu. Skoro z tym odcinkiem Extra zrobili taki numer to czekam na rozstrzygnięcie wieczorne. Może nie jakoś bardzo czekam, ale póki co da się to oglądać ;)
typeO
Obserwator
x 186
x 443

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: typeO »

Może dziewczyny zrobią jakiś numer i rozbiją tę zgraną trójcę. Przydałoby się facetom trochę adrenaliny, bo czują się zbyt pewnie.
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 770

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: annawoj1104 »

Serio-powtórka z calego tygodnia???
A chciałam dać szansę temu programowi... Beznadzieja...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”