[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
tinsel
Activist
x 617
x 1202

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

A właśnie samo to parowanie też jakieś takie byle jakie, trzeba się przecisnąć, żeby obok wybranej osoby stanąć. To położenie ręki na ramieniu też mi się nie podoba. Nie wiem jak to było w zagranicznych edycjach, ale pomysł wygląda na nietrafiony.

Podsumowując, program na razie nie porywa.
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: shawu »

Dokładnie, postawiłbym krzesła dla wybieranych, a za nimi powinni stać wybierający. Jeżeli byłyby dwie osoby to np. Dziewczyna wstaje z krzesła i podchodzi do wybranego chłopaka.
Awatar użytkownika
Asjata
Poster
x 105
x 330

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

Moja niepopularna opinia :evil: : Hotel Paradise > Love Island.

Ewidentnie ten tydzień (4 dni tak naprawdę) był lepszy od naprawdę nudnych 2 tygodni w LI. Chyba wolę gdy program i gra oparta jest bardziej na strategii, niż na stricte socjalu (dla mnie to ma być dodatek do tego). Większość (praktycznie wszystkich) facetów z LI nie lubiłem, bo byli nijacy i byli jak "Święta trójca" w HP durni z wyjątkiem może 2, a tu na start mamy takich 3. Dodatkowo w HP ci faceci są jacyś i jednak coś chcą zdziałać (w kwestii finału), bo w LI było o to ciężko. Co do dziewczyn na razie trudno ocenić, bo nie były zagrożone - przyszły tydzień je zweryfikuje i ponownie tutaj są dwie, które lubię, przy 2 tam więc bilans wyrównany.

Kolejnym plusem HP lektor - który nie nudzi i nie żenuje tak jak ten w LI. Dodatkowo to podsumowanie było jak w LI zbędne, choć tutaj warto w ogóle włączyć odcinek, nie to co w LI. Montaż i nagrywanie z wyprzedzenie dla mnie jest lepsze niż robione na bieżąco (może też do tego jestem przyzwyczajony i wolę takie rozwiązanie od "interaktywnej" zabawy).

Problemami HP to prowadząca (czy się wyrobi nie wiem) oraz pokój zwierzeń (tak naprawdę to wygląda tanio i przypomina greensceen).

Choć nadal czekam na polską wersję "The Circle" - ale się chyba nie doczekam.
BIG BROTHER 22 - ALL STARS FAVES: DA'VONNE
TANIEC Z GWIAZDAMI 24 FAVES: BRAK
HOTEL PARADISE 2 FAVES: BRAK
LOVE ISLAND 2 FAVES: BRAK
WIDM RENAISANCE FAVES: NIKKIE | PATRICK
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: bobaas »

Może zrobi Netflix polską wersje The Circle? Za 11 dni wejdzie The Circle Brazil, więc kto wie ;)
Jordi
VIP Expert
x 1838
x 1836

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Ja chyba odpuszczam śledzenie tego dzień w dzień. Lexi wróciła do bycia pustą idiotką... Ja wiem, że knowania muszą być, ale do tego potrzebni są naprawdę inteligentni ludzie, a tu mamy niestety spory niedostatek w tej kwestii...

Będę zerkać co pewien czas, ale na tyle się wkurzyłem, że odpadam na bieżąco...
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN7] Hotel Paradise

Jedyną firmą która potrafi robić tego typu programy jest Viacom (MTV). Jak narazie żaden z programów tego typu nie może się równać z
EX NA PLAŻY. Tam się naprawdę działo.

Natomiast szczerze się dziwię że komuś może podobać się to co obecnie serwuje TVN7. Sprawdzałem na fb/inst opinie i są tragiczne. Wykop milczy, tutaj też temat nie jest zbyt popularny. Zobaczymy jakie są wyniki i jakie będą za powiedzmy miesiąc. Będę zaskoczony jak oglądalność przekroczy 300tyś. Nie zdziwię się jak zdejmą program z tv.
LMBlue
Użytkownik
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: LMBlue »

Zbytniego zainteresowania tym programem nie widać. Mnie też za bardzo nie wciągnął, nic się prawie nie dzieje, można obejrzeć jeden odcinek w tygodniu (podsumowujacy- piątkowy) i będzie się na bieżąco.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN7] Hotel Paradise

Oglądalność jednego z tygodniowych odcinków, zdaje się w środe wyniosła 0,51 mln. Wcześniej "Zakochanych po uszy" obejrzało 0,55 mln. Zobaczymy jak to będzie wyglądać z czasem.
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN7] Hotel Paradise

Od poniedziałku ruszają ramówki TVP1/2 i Polsatu/TV4. Zobaczymy jak HP poradzi sobie z konkurencją. Jedno jest pewne, TV4 zgarnie napewno około miliona widzów, a to bezpośredni konkurent TVN7.

Ciekawe jak w poniedziałek będą wyglądały wyniki top20 i udział % TVN7. Zobaczymy jakie efekty dało przeniesienie połowy ramówki z TVN.
ooooo1970
Użytkownik
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: ooooo1970 »

Oglądaliście konferencje ramówkowe TVP i TVN. Kurski podawał cyferki, a Miszczak robił przytyki o przysłowiowych już 2 mld. Ciekawe czy HP będzie taką trampoliną? Co my tam mamy w tym samym czasie: "Alarm". "Leśniczówka", "Ojciec Mateusz", "Star voice", "Taniec z gwiazdami" etc. Jakoś cienko to widzę.
shawu
Obserwator
x 7
x 208

[TVN7] Hotel Paradise

Barwy Szczęścia, Sprawiedliwi wydział kryminalny, nowy serial tv4, Na Wspólnej, filmy na pozostałych kanałach.
HP będzie miało ciężko, w piątek bardzo ciężko.
Adix2004
Poster
x 52
x 57

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Adix2004 »

550 tys. to nie jest zły wynik ale Siódemka liczyła zapewnie na lepszy szczególnie przy takich kosztach. Zobaczymy jak będzie z czasem. Może jak zacznie się coś dziać to ludzi przybędzie bo póki co nudno moim zdaniem.
goldenmen
Użytkownik
x 18
x 34

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: goldenmen »

HP zawsze kolejne odcinki mogą przemontować żeby podpasować oglądającym . materiałów powinni miec sporo chyba że totalnie nie maja ciekawych materiałów.
W BB mogli na bieżąco ingerować i wprowadzać zmiany w rezyserii a tutaj kicha materiał nagrany nie dograja scen.

Od poniedziałku będzie gwałtowny zjazd w oglądalności HP bo sporo przełaczy się na inne kanały na nowości. Jak nie potrafili zdobyć widowni gdy wszędzie były powtórki i z ciekawości sie oglądało HP bo nowość to od poniedziałku dramat będzie.

Ogólnie od chwili sprzedaży TVN schodzą na psy z programami a od czasu przejęcia TVN przez amerykanów z discovery to jest jeszcze większy dramat.
Jordi
VIP Expert
x 1838
x 1836

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

W krótkiej zapowiedzi poniedziałkowego epa Lexi dokonuje samozaorania. Kolejna, która tylko chcę kasy.

Gada Chrisowi, że polubiła Szymona, ale nie mogła go wybrać, bo teraz poleci kobita, a jest pewna, że Wiolka lub Olka by go wybrały i ona by wyleciała... I wrzuca na nie jakie są falszywe.

Przygarniał kocioł garnkowi... Ręce mi opadają doszczętnie.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN7] Hotel Paradise

A co miała się kierować sympatią? Lexi miała rację, że by ją zaraz kopnął w cztery litery. To nie jest Love Island, gdzie nacisk jest kładziony bardziej na miłość. W Hotel Paradise miłość jest tylko dodatkiem w sumie. Tu mają królować intrygi, strategie, no chyba że rzeczywiście akurat się jakieś uczucie gdzieś pojawi.
Po takich opiniach jak @Jordi widać, że dla większości Polaków takie programy to nie bardzo. Była Wyprawa Robinson i się średnio przyjęła, była potem Wyspa Przetrwania i też. Każde osoby strategicznie myślące były mniej lub bardziej krytykowane. A mi by się marzył Big Brother w zasadach amerykańskich u nas, albo ewentualnie jakiś mix, jak tak bardzo chcą kasy z sms'ów. Chociaż się na 99% nie doczekam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”