[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

- Wyprawa Robinson to był świetny program, tam wszystko grało. Realizacja na najwyższym poziomie, piękne wyspy, świetny prowadzący Hubert. Niestety coś nie pykło z oglądalnością. Pamiętam że program był raz w tygodniu tylko. Jednak z utęsknieniem czekam na powrót.

- Wyspa przetrwania - to parodia programów survivalowych. Jeden z gorszych programów ostatnich lat. Tam nic nie grało.

Co do HP w Pl mamy tak dużo szczucia i intryg w polityce, tv, życiu codziennym że nie chce się tęgo dodatkowo oglądać w programach rozrywkowych. W tym przypadku intrygi są połączone z tępymi uczestnikami, to już jest przepis na katastrofę.
tinsel
Activist
x 616
x 1202

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Wyprawa Robinson była nawet dobra jak na czasy, kiedy powstał ten program. Wyspa Przetrwania to jeden wielki paździerz, w którym trudno jest znaleźć jakiekolwiek pozytywy. Chociaż fakt, że jak ktoś tam próbował coś bardziej strategicznie zagrać i zmienić front (strażak bodajże) to zaraz były obawy jak to będzie odebrane. To pokazuje, że trudno byłoby w naszym kraju zrobić porządny program survivalowy.

Ja intrygi i strategię lubię, nie przeszkadza mi, że w HP raczej są układy niż uczucia. Tylko pytanie jaką "intrygę" możemy dostać w wykonaniu Chrisa i Adama?
HP ma moim zdaniem dwie podstawowe bolączki:
1) uczestnicy,
2) znów założenie, że widz głupi wszystko kupi - powtórkowe odcinki piątkowe, "stream", montaż, który niby ma sugerować, że jeden dzień w rzeczywistości to 3 dni programu ;)
Jak do tego dodamy inne elementy, które nie wyszły najlepiej np. średnią prowadzącą oraz duże koszty to raczej sukcesu nie wróżę.
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Miałem iść spać, ale mi wyskoczył w polecanych 6ep, to sobie na przewijaniu przeleciałem przed snem ;D

Cały odcinek to jedna wielka intryga, a nawet dwie xP Nic mnie tu już nie zdziwi...

Jedyna zaleta, że
[ Spoiler ]

I mamy nowe dwie grupy:
[ Spoiler ]

I ta drama Mariety i Lexi na końcu i zapowiedź epa... Dursi zapowiadała romanse na insta w weekend, a tu już telenowela intrygancka wręcz i zero romansu xP
Adix2004
Poster
x 52
x 55

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Adix2004 »

547 tys. widzów nowego reality-show Siódemki „Hotel paradise”. 6,7 proc. udziału w 16-49.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/h ... -4-odcinki
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 575
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Obejrzałem "Rajskie rozdanie" i w sumie nie zaskakuje mnie wybór Lexi, a decyzja Szymona. Byłem święcie przekonany, że podejdzie do Oli, do której - wydawało się z poprzednich odcinków - czuje większą bliskość, co zresztą przyznał tuż przed samym wyjściem. Fakt, Ola zadeklarowała Adamowi "lojalność", ale przecież takie obietnice w programie tego gatunku wcale nie muszą być wiążące, zwłaszcza, że po dwóch dniach skończyła im się nic porozumienia. Dlatego też to Szymon spalił.
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

Czyli pierwszy odcinek miał 1,8mln, drugi 0,7mln a każdy kolejny traci po 800tyś.
Biorąc pod uwagę że w piątek wystartował show voice tvp, a hp był powtórkowy, obstawiam że rozdanie miało poniżej 0,4mln.

Jedno jest pewne, zanosi się na katastrofę!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 575
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Pierwszy odcinek emitowany był równolegle w TVN...
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

Wiadomo że pierwszy jest niemiarodajny ze względu na równoległą emisję. Jednak wyciągam wnioski na podstawie 2-4

Wtorek 0,69
Środa 0,61
Czwartek 0,49

16-49 sypie się proporcjonalnie.
Adix2004
Poster
x 52
x 55

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Adix2004 »

@shawu piątkowy odcinek miał powyżej 600 tys.

Dziś w Hotelu Paradise zamelduje się nowa uczestniczka.

https://www.tvn.pl/programy/hotel-parad ... 671,n.html
LMBlue
Użytkownik
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: LMBlue »

Każą im siedzieć na tym wietrze, malo im głów nie pourywa :rolleyes: Tam w ogóle cały czas tak wieje jakby jakaś burza miała zaraz być.
Awatar użytkownika
Asjata
Poster
x 104
x 324

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

Ten odcinek to było złoto. Marietta&Sandra co za queens. Sandra na randce wymiatała - widać było, że rola kelnerki jej nie odpowiadała i stała nad nimi jak kat <3 Marietta - co za mess :heart: Zaczynamy pierwszy prawdziwy fight Marietta vs. Lexi. Po za tym 2 sojusze na plus - na reszcie coś się dzieje poważnego. Na razie nie kibicuję żadnej ze stron, ale czekam mocno na rozwój sytuacji. Martyna wybrała Łukasza - zero zaskoczenia - oby coś się z tego zrobiło. Task Marietty na jutro <3

Konfy:
[ Spoiler ]
BIG BROTHER 22 - ALL STARS FAVES: IAN | DA'VONNE | BAYLEIGH
TANIEC Z GWIAZDAMI 24 FAVES: BRAK
HOTEL PARADISE 2 FAVES: IVAN | ANNA | MONIKA
LOVE ISLAND 2 FAVES: JULIA | NATALIA | ALICJA
WIDM RENAISANCE FAVES: NIKKIE | TYGO | PATRICK
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 575
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Fakt, dziś chyba najlepszy odcinek. Adam jak zwykle błyszczał, że tak to ujmę. Konflikt na linii Marietta-Lexi dopiero na przedbiegach, mam nadzieję, że się rozwinie w tym złym kierunku 🙂 Co ciekawe póki co Łukasz, który nie konspiruje, wychodzi na tym wszystkim najlepiej - ani nie zrobił z siebie debila, ani nie ma większych wrogów w grupie.

Randka Maćka z Martyną z kelnerką Sandrą komiczna 🙂 Jednak ta cała zazdrość jest chyba deczko na wyrost.

Generalnie "Hotel Paradise" ogląda się jak serial, a nie reality show 🙂

Niech wyznacznikiem sukcesu programu będzie to, że @Jordi ogląda go już drugi tydzień 🙂
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 770

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: annawoj1104 »

W Gogglebox jak zwykle celnie komentują uczestników :lol:
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: kamil2505 »

Mnie program zupełnie nie przekonał. Muszą na pewno coś zrobić z piątkowymi odcinkami. Wielu widzów nie podobało się, że była to niemal powtórka z tygodnia.

Póki co udziały w rynku powyżej średniej stacji. Ciekawe czy długo uda się je utrzymać.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

@Karol , no ale ten dzisiajszy ep to na przewijaniu widziałem xP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”