[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
marekforrester
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:21
x 21

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marekforrester »

Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Oj grubo się dzieje w 16 odcinku Extra. Będą z tego mega dramaty ;)
Czekam na jutrzejszy z niecierpliwością.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2020, 22:07 przez Millady, łącznie zmieniany 1 raz.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

A dzisiaj w odcinku mieliśmy pierwszy seks uczestników, choć w tv pokazano to bardzo grzecznie (w wersji extra na playerze bardziej to pokazano).
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

A motto nowego odcinka niech będą słowa Adama
[ Spoiler ]
W sumie oglądam to tylko dlatego, żeby czymś się odmóżdżyć :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Szybkie podsumowanie ostatnich dni.

Finał ubiegłego tygodnia nie zaskoczył. Martyna i Łukasz totalnie rozminęli się charakterami. Ona strategicznie poszla za Adamem, a Luki zwyczajnie oddał walkę widząc, że nie ma szans. Faktem jest, że odstawał od innych mężczyzn w domu, nie tylko wzrostem 🙂 Maciek przynajmniej przez chwilę poczuł się zagrożony, chociaż nie do końca rozumiem, jaką konkurencją mógłby być Matt.... Ten ostatni został uratowany przez nową dziewczynę Anię. Ale póki co ich relacja od początku zdaje się, że jest i będzie układem.

Blondino mi nie pasuje, jednak szkoda gościa, że jest tak rozjeżdżany przez Violę - po której pewnych zachowań też się nie spodziewałem, bo na początku programu oceniałem ją najlepiej ze wszystkich. Ta para rozleci się przy pierwszej możliwej okazji, jednak póki co Viola nie ma alternatywy.

Maciek i Sandra przestawiani są jako zblokowana uczuciowo para, która nie daje rady się na siebie otworzyć. Też bym się tak tłumaczył, gdybym nie potrafił rozwinąć relacji.

Chris i Marietta są komiczni. Serio. Nagle tacy zakochani, ku sobie, szczęśliwi. Żeby się nie okazało, że uczuciowo najsłabsi 🙂

Jeśli chodzi o Adama i Martynę. Aktorstwo w czystej postaci. O ile nie grają na polecenie produkcji, a sam seks nie był ustawką, to jest to karykatura relacji międzyludzkich.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Patrząc na te wszystkie dramy i te niby "uczucia" po 3 dniach znajomości to ten program w całości jest karykaturą relacji międzyludzkich. Pod tym względem mam nadzieję, że nikt nie bierze na serio tego co się tam dzieje ;)
LMBlue
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 16 paź 2019, 14:59
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LMBlue »

a mi się wydaje, że Adam i tak będzie z wiola bo na siebie ewidentnie lecą 😄 jakos nie widzę chemii między nim a Martyna, niby coś tak udają ale.... za to ten blondino to taki pajac ślepy nie widzi że się Wioli poprostu nie podoba i chce żeby trzymał łapska przy sobie 😉 Maciek jakoś potrafi trzymać ręce przy sobie ale oni z Sandra to całkowicie jak rodzeństwo się zachowują 😁 Marietta i Kris parodia 😁 ogólnie program jak dla mnie jest zabawny 😃
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dzisiejszy odcinek to ciekawy zwrot akcji, jeśli nie słowo przewrót nie byłoby właściwsze.
[ Spoiler ]
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

A w zapowiedzi jutrzejszego odcinka
[ Spoiler ]
Mam nadzieję, że Chris i Marietta
[ Spoiler ]
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Myśle że Adam to zakompleksiony chłopak który programem chciał podbudować swoje ego. Poczuł się zbyt pewnie i wyszło jak wyszło. Przestraszył się tego co się stało. Zachował się fatalnie.

Powinien się trzymać Martyny jak długo się da. Facet taki jak on z małej wsi na Pomorzu nie miałby w życiu szans na dziewczynę taką jak Martyna. Ładna, potencjał na celebrytkę, prezenterka z eski, okładka w playboy. Na dodatek dała się urobić.

Na miejscu Martyny bym się załamał. Mimo wszystko dosyć obroniła się z tej sytuacji. Seks w tv to dla kobiety katastrofa. Frytka, Angela z bb. Ona jednak twardo powiedziała ze nie żałuje i dobrze.
Jest mi jej szkoda jednak zastanawiam się czy to nie jest mimo wszystko element jej gry.

Nowa zaczyna się rozkręcać i jeżeli faktycznie będzie się mścić na Adamie to jej kibicuje .
Wiola i blondino im już dziękujemy, razem czy osobno są irytujący.

Na chwile obecna najbardziej trzymam kciuki za Mariette i... Chrisa, z wszystkich par ich ogląda się najlepiej.
ooooo1970
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:38
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ooooo1970 »

Wszystkie te gierki mogą być inspirowane przez produkcję. Ciekawe to, co powiedziała Ania, że wszyscy się tak kochają, że po programie nie będą chcieli się znać.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Najnowszy odcinek mega mocny.
[ Spoiler ]
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Słyszałem, że jakiś badboy którąś tam puknął... Były "momenty" ? Zresztą po co pytam - wiadomo, że nie było :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

bustram pisze: 18 mar 2020, 17:11 Słyszałem, że jakiś badboy którąś tam puknął... Były "momenty" ? Zresztą po co pytam - wiadomo, że nie było :)
W telewizji było coś tam pokazane, ale na Player jest więcej :lol:
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3671
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 875

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ale trzeba przyznać ze program na maksa się rozkręcił w tym tygodniu, normalnie dziś zaorali Adasia i Violcię :lol:
Martyna mając ten immunitet i prawo wybory chłopaka tylko dla siebie może mega namieszać, oby dobrze to wykorzystała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości