[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Oglądając ostatnie odcinku, stwierdzam że dobrze się stało że wyeliminowali Ole. Bardzo wulgarna dziewczyna. Teraz dopiero to widać.
Coraz bardziej jestem pewien że to nie była decyzja Sandry tylko reżysera. Uczestnicy nie mają tam zbyt dużego pola do manewru. Ktoś odwala tam świetną robotę. I w sumie dobrze że to robi. Liczy się kontent, uczestnicy widzieli na co się piszą.

Martyna zyskuje z każdym odcinkiem. Nie obgaduje i wszyscy ją lubią (prawie), mam nadzieje że wygra to z Latino.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Dla mnie Martyna jest najbardziej nijaka i szczerze wolę, gdy milczy. Każde jej słowo odbieram jako grę, niczym odczytywanie gotowych kwestii z kartki. Nawet jeśli nie jest podstawiona, to jej zaangażowanie w znajomości, problemy domowników czy jakiekolwiek rozmowy wydają się być takie na siłę, by nie zniknąć, by być "fajną". Z Blondino trzyma, by nie odpaść. On chyba robi podobnie. Może i wyróżnia się w tłumie, ale to nie recepta na przetrwanie.

Od Oli oczekiwałem trochę więcej, jednak dużo jeszcze przed nami, więc może się nie zawiodę. Póki co bardzo liczę na akcje ze strony Sandry 🙂
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

Odcinki extra są dużo lepsze niż te w tvn7. Jakieś takie pourywane to wszystko.
ooooo1970
Użytkownik
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: ooooo1970 »

Zawsze oglądam z pewnym opóźnieniem. Dziś też tak było. Zwróciliście uwagę na tekst lektora w momencie kiedy Ola oznajmia, że na RR stanie za Adamem. Tak tak. Chodzi mi o "O! K...!". Oglądałem tą wersję z cenzurą, ale oczywiście zarówno ja jak i wszyscy widzowie doskonale wiedzą, co kryje się za tymi kropkami.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Do czego zmierzasz?

EDIT:
Normalnie wielkie przekleństwo xD

A "cenzura" pojawiła się także w odcinku Extra, którego fragment widzisz wyżej.

Bądźmy szczery. Pan Lektor wymiata wszystko i wszystkich. 🙂
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: sweetwhisky007 »

Podoba mi się ten program, jest mega ciekawy, szkoda tylko, że to wszystko jest wyreżyserowane, gdyby to było naprawdę to mądre i cwane osoby dobrałyby się w pary i w nich trwały żeby wygrać a nie odwalały takie cyrki jak tutaj bo inaczej tego nazwać nie można :lol: No ale cóż, coś za coś, fajnie się ogląda.
shawu
Obserwator
x 7
x 207

[TVN7] Hotel Paradise

I całe szczęście że reżyseria ogarnia wszystko. Przecież trójca to tępaki totalne. Reszta również nie grzeszy intelignecją. Kilka razy widziałem na live że mają problemy z ortografią. Mistrzem tutaj była Lexi która napisała "hris", ktoś ją poprawił że "c"h się pisze.

Oglądam i trochę mnie przeraża że niestety obrazują przekrój społeczeństwa. Bez reżyserki byłaby kicha.
czarek1909
Użytkownik
x 1
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: czarek1909 »

Szczerze? Jestem w szoku nie sądziłem, że ten program aż tak sie rozwinie... Zakończyłem oglądać na 7 odcinku bo myślałem, ze nic ciekawego sie nie wydarzy. Szybko to nadrobiłem na player i nie żałuję. Mega się to wszystko rozkreciło, te odejścia, przyjścia, mieszanie. A przed nami jeszcze dużo, jest juz 29 odcinek czyli coraz bliżej finał. Pary będą coraz szybciej odpadać i pewnie nie tylko na rajskim. Czekam na kolejny odcinek, a przed premierą nie dawałem temu programowi szans... :lol:
Jordi
VIP Expert
x 1827
x 1819

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Karol pisze: 02 kwie 2020, 17:54
[ Spoiler ]
Oby. Wystarczy jedna megawkurzająca od samego początku programu kobita. Na dodatek wtryniająca się w wszystko...
Hopeless
Użytkownik
x 2
x 5

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Hopeless »

Nawet jezeli Ola dostala przykaz aby stanac za Adamem, to i tak uwazam, ze produkcja robi wszystko aby bylo ciekawie i miesza. Wczorajszy odcinek swietny, swieta trojca rozbita, Blondino na plus poniewaz jest wierny Martynie a ona cala w skowronkach. Matt to kretacz i jest mega niewidoczny , dodatkowo Ania tez jakby przestala wbijac szpileczki w pozostalych i robi sie jej coraz mniej. Pytanie czy Maciek ma jakis immunitet, poniewaz na ta chwile tylko on nie ma pary, a dwie wolne dziewczyny calkowicie o niego nie zabiegaja?
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: sweetwhisky007 »

Bez sensu, weszła Sandra i wyszła Sandra, po cholerę ją przywracali....
Jordi
VIP Expert
x 1827
x 1819

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

No i po dwóch dniach emocji RR okazuje się być megasłabe :o

Marieta jest nie do zniesienia. Myśli, że jak 10 razy dziennie powtarza jak kocha Chrisa to nagle wszyscy w to uwierzą. Sandra chciała wykopać Adama z Wiolką, a jak sama powiedziała, jeden dzień na tym etapie to za mało i przeczuwała odpadkę.

Mamy beznadziejnych Marietę z Chrisem, megasłabych Adama z Wiolką, nudnawych Blondino z Martyną, byle jakich Maćka z Olką i będących jak duchy (gdyby nie Sandra) Mateusza z Anką. Suuuuuper obsada... :rolleyes:

Twist za twistem tylko może ocalić ten program od 3 tygodni nudy jakie zostały.

Plus to tylko Dursi i jej kąśliwa uwaga do Mariety. Naprawdę widać wyraźny postęp w porównaniu do pierwszych odcinków ;)
tinsel
Activist
x 617
x 1202

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Szkoda takiego rozstrzygnięcia, mogli dać Sandrze bardziej namieszać. Zmarnowali potencjał jej przywrócenia.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Więcej budowania napięcia, niż emocji podczas tego RR. Produkcja miała zbożny plan, dała Sandrze możliwość podpuszczenia jednego faceta, więc ta stanęła tam, gdzie mogła coś ugrać. Okazuje się, że figa i Matt ją ograł :lol:

Problemem faktycznie była słaba zawartość koperty, ale w sumie nie spodziewajmy się cudów - były już możliwości roszad w parach, eliminowania pojedynczych osób i immunitetów. Inną sprawą jest to, że Sandra nie miała do kogo podejść. Nawet gdyby Matt ją wybrał, to byłoby jakieś wielkie wow? Nie. Byłoby szkoda Anki. Co innego gdyby rozbiła mocną parę... 🙂

Kurde, ciekawe. Znowu będzie sielanka? Nie wierzę, że na dwa tygodnie przed finałem produkcja nie wrzuci kolejnego granatu do grupy.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 951
x 374

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Dejmian »

Dzisiejsze rajskie rozdanie niestety słabiutkie. Po tych emocjach ostatnio, dzisiaj zero zaskoczeń...
11 lat na forum! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”