[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Mat.212346
Użytkownik
x 3

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212346 »

Na live klaudia powiedziała do lektora programu.,,No to co? Szykujemy sie na 3 edycję, jak to wszystko sie uspokoi"
Fillion
Obserwator
x 223
x 151

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Fillion »

Na instagramie Marrietta potwierdziła, że są parą z Krisem i razem mieszkają. Marietta z Krisem będą mieli swój program na tvn 7.
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tvtv21 »

Jaki program Chrisa i Marietty ? Oceniając cały sezon to powiem tyle "BOMBA" ;D ;D ;D . Mam nadzieję , że ruszą kręcić kolejne edycje jak się wszystko uspokoi . Program 100 razy lepszy niż Love Island Wyspa Miłości . To co teraz tylko czekać na kolejne edycje . Pewnie drugi sezon ten , który nakręcili zobaczymy we wrześniu albo będzie jakieś zaskoczenie ?!
Adix2004
Poster
x 52
x 55

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Adix2004 »

Zacznę od tego, że "Hotel Paradise" był zdecydowanie lepszy niż "Love Island" na Polsacie. Moim zdaniem więcej się działo, było więcej zabaw jakiś gier, na plus były osobne sypialnie mieli więcej swobody. Lektor zdecydowanie lepszy tutaj, tak naprawdę to on wygrał program swoimi tekstami :lol:
Prowadząca - jak ta początku było słabo tak z czasem się wyrobiła. Było jej więcej niż Gilon w "LI".
Finał mimo iż wiedziałem jak będzie to miałem troszkę nadziei, że jednak okaże się że to Blondino i Martyna wygrają bo moim zdaniem łączyła ich szczera przyjaźń. Chrisa nawet lubię bo tak jak na początku był sztuczny tak późnej wydawał się bardzo szczery. Marietta dla mnie była fałszywa i dwulicowa.
Najgorszy uczestnik - jak dla mnie zdecydowanie Adam. Fałszywa osoba. Osobiście nie mogłem na niego patrzeć.
Najlepszy uczestnik - jak dla mnie Sandra. Była dla mnie Queen programu. Mimo spadającej na nią fali hejtu to ja ją bardzo polubiłem.

Wolę nawet "Hotel Paradise" niż "BB" bo dla mnie druga edycja "BB" była beznadziejna.

Własny program Chrisa i Marietty no ciekawe :)
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

Już się dowiedziałem co to za program z instagrama Martyny . Będzie nadawany od poniedziałku do piątku o 20.00 . Program nazywać się będzie "Życie po Hotelu Paradise" !!!
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 106
x 147
Kontakt:

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Ama18 »

Codzienny program? Hmmm, brzmi jak jakiś krótki zapychacz ramówki ;)
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

Wydaje mi się , że lepsze to nisz nic
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 575
x 2816

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Kurcze, @Ama18 Ty też się wciągnąłeś? Nie spodziewałem się 😁

W ekspresowym tempie nadrabiałem ostatnie dwa tygodnie programu, bo naprawdę nie chciałem zobaczyć jakiegoś niechcianego posta na Facebooku informującego o przebiegu finału.

Chciałbym lekko podsumować całość.

Początkowo faktycznie ciężko oglądało się ten program, szczególnie osobie, która wcześniej nie widziała "Love Island". Na dodatek czytałem dużo sugestii, że Polsat zrobił swój format lepiej. Ciekawe, że po dwóch miesiącach pozytywy niemalże w całości przeszły na stronę TVN7. To cieszy!

Klaudia przez kilka pierwszych odcinków rzeczywiście się męczyła, jednak była to dla niej całkiem nowa rola. I ta presja, że prowadzi się jeden z najdroższych formatów w primetime... Szybciutko się wyrobiła i przyznam, że zacząłem ją uwielbiać 🙂

Jeśli chodzi o sam program, to żałuję, że producentom "Big Brothera" brakowało kreatywności, często kazali mieszkańcom zamulać. Nawet jeśli opierać się na samym montażu, to w "HP" działo się dużo więcej, chociaż przyznam, że 3/4 "akcji" to zwykle randki, za to w różnej formie i z różnym rozmachem 🙂

Realizacja programu rewelacyjna, montaż na wysokim poziomie, a Pan Lektor genialny. Tutaj bez dwóch zdań. Chociaż w ostatnich odcinkach brakowało pocisków 🙄🙉

Krótko o niektórych parach:
Ania i Matt - choć Mateusz mnie irytował, po tym jak wrócił do programu z Anią szybko przywiązałem się do ich pary. Kupa śmiechu, ale też nieźle kminili. Trochę szkoda, że Ania szybko odpuściła intrygi wobec Adama 😒
Martyna i Blondino - Martyna na początku emanowała dla mnie sztucznością, jednak może to tylko pozory. Nie była taka zła, chociaż często wydawała się sztucznie zaangażowana w to co się dzieje. Blondino mnie wkurzał, jednak po głębszej analizie dostrzegłem jego przemianę - facet ma faktycznie swój świat, w którym czuje się dobrze i to właśnie przy Martynie nie był ograniczany 🙂
Szymon i Ola - Szymon sprawiał wrażenie grzecznego chłopczyka, a jak już poszalał, to zrobił spinę o to, że nie dostał kilku smażonych bananów od Oli (hit 😱). Ola natomiast zawiodła po powrocie. Spodziewałem się większych fajerwerków.
Viola i Adam - w pewnym momencie produkcja odstawiła ich na boczny tor, bo byli zbyt nudni. Po nieudanej "obronie" Marty, Adam przestał manipulować, bo nie miał już kim. Viola natomiast sprawiała wrażenie, że związek z Adamem ją uwiera, jednak honor nie pozwalał jej przyznać się do błędu.
Marta i Łukasz - ech... Marta może i spoko, jednak Łukasz to dla mnie masakra 😒
Marietta i Chris - męcząca para, męcząca dziewczyna, wtórny Chris. Jednak widocznie ich uczucie musiało być prawdziwe, także gratuluję wygranej.

Ze starych par to brakowało mi Sandry i Maćka razem.

Myślę, że niezaleznie od stopnia manipulacji produkcji oraz samego montażu, wielu uczestników coś wyniosło z "Hotelu Paradise" - może miłość, trochę pieniędzy, ale przede wszystkim poznali samych siebie.

Teraz powiem, że najlepiej życzę Ani, Mattowi, Martynie i Blondino.

Za to nie wiem co pocznę do kolejnej edycji "Hotelu Paradise". Zanudzę się. 🤦‍♂️
MB89
Obserwator
x 226
x 141

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: MB89 »

Pierwsza edycja programu mnie również wciągnęła. Myślałem że po tygodniu, dwóch przestanę go oglądać, a jednak program zainteresował mnie bardziej niż ''Love Island'' na Polsacie. Dobrze dobrani uczestnicy, za niektórymi uczestnikami nie przepadałem, ale oni też dodawali kolorytu temu programowi. Szkoda że ''Pan Lektor'' którym jest Bartosz Łabęcki wcześniej nie został ''Wielkim Bratem'' w dwóch ostatnich edycjach BB. Ten gościu miał świetne komentarze na temat uczestników podczas programu.
Hopeless
Użytkownik
x 2
x 5

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Hopeless »

Final bez zaskoczen, szkoda tylko, ze takie osoby wygraly ale co zrobic. Prowadzaca tak jak na poczatku byla spieta i zdenerwowana, tak teraz wypadla bardzo fajnie i dala rade w swoim debiucie jako prowadzacej. Trzeba tez przyznac iz PH mial swoje dobre momenty, bylo ciekawie i zabawnie, czego najwieksza zasluga dla Lektora, ktory swietnie puentowal mieszkancow. Nie ogladalem Love Island, wiec nie moge porownac tych dwoch programow, ale moja siostrzenica nastoletnia uznala Hotel Paradise za duzo lepszy od LI.
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

Bardzo fajnie , że Marietta i Chris wygrali . Cały czas ze sobą mieszkają .
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 14
x 165

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: CaptainMorgan »

A tak wygląda ilość fanów na Instagramie Hotelu:
Hotel Paradise - 125 tys.
Klaudia El Dursi - 534 tys.

Marietta - 270 tys.
Chris - 239 tys.
Martyna - 232 tys.
Blondino - 183 tys.
Adam - 175 tys.
Viola - 163 tys.
Ola - 157 tys.
Szymon - 157 tys.
Maciej Kindler - 155 tys.
Ania - 130 tys.
Matt - 122 tys.
Marta - 118 tys
Łukasz Białach - 52 tys.
Łukasz Kobus - 18 tys.

Love Island - 115 tys.
Karolina Gilon - 407 tys.

Monika Kozakiewicz - 188 tys.
Sylwia Madeńska - 163 tys.
Oliwia Miskiewicz - 163 tys.
Marietta - 150 tys.
Maciej - 113 tys.
Mikołaj Jędruszczak - 106 tys.
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: sweetwhisky007 »

przecież to było wiadomo że oni wygrają, tylko Chris w takich butach chodzi że szpicem, jak oni mogli taką gafę strzelić 😂
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Marieta więcej od Madzi z BB to jakieś jakaś paranoja jak ludzie dali się nabrać na jej perfidne chamskie aktorstwo :o
Awatar użytkownika
telewizor
Użytkownik
x 79
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: telewizor »

A wczoraj TVN7 zapowiedział że w ten piątek będzie specjalny odcinek "Hotelu Paradise"
TVP - Najlepsze teleturnieje i programy rozrywkowe
Polsat - Najlepsze filmy
TVN - Najlepsze serwisy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”